15 najlepších značiek čínskych hodiniek

*Pohľad na výbery redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny a nepredstavuje reklamu ani nákupného sprievodcu. Konzultácia s odborníkom pred nákupom.

Dávno preč sú časy, keď slovné spojenie „Made in China“ znamenalo nekvalitnú a lacnú napodobeninu. Mnohé značky z nebeskej ríše dnes môžu konkurovať najstarším európskym spoločnostiam. Vývoj produktov vykonávajú profesionálni hodinári z rôznych krajín s prihliadnutím na skúsenosti švajčiarskych remeselníkov, súčiastky sa dodávajú z Japonska a inovatívne technológie sa prezentujú na medzinárodných súťažiach. Mnohé značky sú nové, ale už sa presadili ako seriózni výrobcovia módnych a kvalitných doplnkov.

Nemali by sa však zamieňať s takzvanými „čínskymi napodobeninami“, ktoré sa dajú kúpiť na železničnej stanici, v podzemných prechodoch alebo na trhoch. Dobré hodinky dnes ponúkajú online trhoviská, ako aj značkové obchody.

Ako si vybrať čínske hodinky

Ak chcete urobiť správnu voľbu a neurobiť chybu, musíte okamžite určiť niekoľko parametrov.

  1. Materiál puzdra. Od tohto výberu závisí životnosť čínskych hodiniek. Nerezová oceľ sa považuje za najodolnejšiu oceľ. Titánové alebo chrómové pokovovanie pre dlhšiu životnosť, na ochranu pred tvrdými nárazmi. Plast sa vďaka svojej nízkej hmotnosti používa v športových a detských modeloch.
  2. Sklo. Lacné modely sú vybavené plexisklom alebo obyčajným sklom. Nie sú odolné voči poškriabaniu a nechránia ciferník pred poškodením v maximálnej možnej miere. Zafírové sklo je odolné a odoláva nárazom. Nepriestrelné hodinky sú teraz k dispozícii.
  3. Mechanizmus. Mnohé čínske značky majú diely a mechanizmy vyrobené vo Švajčiarsku alebo Japonsku. Tieto hodinky sú navrhnuté pre dlhú životnosť, záruka je 1 až 5 rokov.
  4. Remienky a náramky. O trvanlivosti výrobku nerozhoduje len kvalita mechanizmu. Dobre padnúce na zápästie pre pohodlné nosenie. Prírodná koža absorbuje vlhkosť, umožňuje pokožke dýchať. Nepohodlný náramok z nehrdzavejúcej ocele. Silikónový remienok je mäkký, neodiera sa, používa sa v mnohých športových modeloch.
  5. Trieda. Quartz, mechanické alebo inteligentné – výber závisí výlučne od individuálnych preferencií. Každá trieda má svoje vlastné prednosti. Quartzové hodinky sa nemusia naťahovať, sú veľmi presné. Mechanické modely patria ku klasike, sú vhodné pre akýkoľvek outfit. Inteligentné hodinky sú multifunkčné zariadenia, ktoré výrazne uľahčujú život nositeľa.
  6. Ďalšie funkcie.Konečná cena výrobku závisí od tohto kritéria. Čím viac nastavení, tým drahšie hodinky. Mnohé modely majú sekundové ručičky, podsvietenie a zobrazujú aktuálny dátum, deň v týždni, mesiac a rok.
  7. Dizajn.Rozmanitosť štýlov vám umožní vybrať si z čínskych modelov hodinky vhodné na každú príležitosť. Klasické, športové, avantgardné. Mnohí výrobcovia kombinujú tieto štýly a vyrábajú univerzálne doplnky na každodenné nosenie, obchodné stretnutia, školenia a oslavy.

Naši odborníci vybrali do hodnotenia naozaj seriózne čínske značky, ktoré nekopírujú len hodinky a autorské modely s exkluzívnym dizajnom a vysokým výkonom.

Hodnotenie najlepších čínskych hodiniek

Nomináciamiestonázov výrobkuhodnotenie
Najlepšie čínske quartzové hodinky1Ženeva4.9
2CURREN4.9
3Weide4.8
4Oneloong4.7
5Naviforce4.7
Najlepšie čínske náramkové hodinky s pružinovým naťahovaním1Anicorn4.9
2SPINNAKER4.9
Najlepšie čínske športové hodinky1SKMEI4.9
2Sanda4.8
3IWOWN4.7
Najlepšie inteligentné hodinky v Číne1ASUS4.9
2KingWear4.8
3Amazfit4.7
4Ginzzu4.6
5Inteligentné detské hodinky4.6

Najlepšie čínske quartzové hodinky

Quartzové hodinky sú považované za najobľúbenejšie a najpredávanejšie modely. Boli zavedené pred viac ako sto rokmi a v priebehu rokov sa vyvinuli na najpresnejší strojček, ktorý je dnes k dispozícii. Mnohí zákazníci si ich vyberajú pre ich jednoduché používanie: nemusia sa navíjať a batéria vydrží dostatočne dlho. Čínski výrobcovia sa zameriavajú na modely s quartzovým pohybom. Objavte 5 značiek z Kráľovstva stredu, ktoré sú štýlovým doplnkom každého vzhľadu.

Ženeva

Hodnotenie: 4.9

Ženevské hodinky

Značka ponúka pánske a dámske hodinky v športovom, klasickom a avantgardnom dizajne. Profesionálni hodinári vytvárajú pomocou švajčiarskej technológie, zariadení z USA a vysokokvalitných materiálov moderné doplnky, ktoré spĺňajú medzinárodné štandardy a normy. Hotové výrobky sa testujú najmenej 22-krát a na zadnom kryte sa určite objaví ručne vyrytý podpis zakladateľa značky Saedi.

Puzdrá a náramky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele alebo pozlátené a existujú modely v ružovom zlate alebo postriebrené, ako aj línie s remienkami z kože. Obdĺžnikové, okrúhle a štvorcové ciferníky s arabskými, rímskymi alebo bodovými hodinovými značkami.

Švajčiarsky quartzový mechanizmus zaručuje spoľahlivosť a presnosť výrobkov, ako aj ich dlhodobé používanie. Počas takmer dvadsaťročnej histórie vzniklo niekoľko exkluzívnych kolekcií, ktoré potešili fanúšikov rôznorodým originálnym dizajnom, kde je všetko v súlade, od farby ciferníka až po veľkosť puzdra.

CURREN

Hodnotenie: 4.8

CURREN

V hodnotení je zahrnutá už známa mnohým Slovenskám zákazníkom značka, ktorá vytvára štýlové čínske hodinky za prijateľné ceny, vyzerajú ako drahé príslušenstvo a nestrácajú svoju príťažlivosť v priebehu času. Quartzové strojčeky z Japonska zaručujú presné meranie času. Vodotesný povlak zabraňuje prenikaniu vody.

Pevné puzdrá jednoduchých tvarov a farieb si vyberajú muži, ktorí oceňujú stručnosť a jednoduchosť. Mnohé modely sa vyznačujú kombináciou biznis a športového dizajnu. Dajú sa nosiť denne do práce, ale aj na tréningy či večierky.

Rozpočtové verzie sú remienky zo syntetickej kože. Drahšie série používajú exkluzívne materiály. Napríklad klokania koža alebo pozlátený titán. Puzdrá z nehrdzavejúcej ocele a zafírového skla. CURREN vyrába autorské modely, ktoré vyvinuli najlepší hodinári. Môžete si kúpiť aj analógové hodinky švajčiarskej značky Hublot.

Weide

Hodnotenie: 4.7

Weide

Hoci sa ruskí zákazníci so značkou zoznámili pomerne nedávno, už stihli oceniť dizajn, kvalitu a spoľahlivosť príslušenstva z Číny. Profesionálni hodinári z Číny vytvárajú modely v spolupráci s odborníkmi zo Švajčiarska. Jej inovatívne technológie boli prezentované na mnohých medzinárodných výstavách a mnohé modely sú hodné európskych výrobkov a sú tak dobré, ako sa len dá.

Hlavný prúd je športový – štýl, ktorý uprednostňujú muži preferujúci aktívny životný štýl. Vývojári však nezabúdajú ani na klasické modely. Veľkou výhodou čínskych hodiniek Weide je ich všestrannosť a odolnosť. Vďaka nehrdzavejúcej oceli s povrchovou úpravou odolnou proti vandalizmu sú puzdro a náramok odolné proti poškriabaniu a mechanickému poškodeniu.

Lacné modely používajú štandardné sklo. K dispozícii sú špeciálne série so zafírom alebo nepriestrelným materiálom. Takmer každé hodinky majú podsvietený ciferník a ručičky, stopky, ukazovateľ dátumu.

Oneloong

Hodnotenie: 4.7

Oneloong

Čestné miesto v rebríčku patrí pomerne mladej značke z Číny, ktorá sa už stihla presadiť ako výrobca spoľahlivých, štýlových a cenovo dostupných doplnkov. Hlavným rozdielom modelov Oneloong sú veľké ciferníky. Najobľúbenejšia kolekcia čínskych hodiniek na každý deň v týždni. Modely sa líšia farbou symbolov a ciferníkov. A sú tu obvyklé kombinácie: čierna na bielej a naopak, ako aj červené, modré, zelené, žlté, oranžové znaky na tmavom pozadí.

Quartzové mechanizmy sa vyrábajú v Japonsku. Puzdrá sú odolné voči nárazom a vode. Remienky z prírodnej kože s oceľovými prackami. Stopky a zobrazenie dátumu na každom modeli. Na zadnej strane čiapky je vygravírovaný názov značky a logo.

Elegantný dizajn a výrazné detaily odlišujú túto značku. Nadrozmerné, zreteľné číslice umožňujú používať hodinky aj zrakovo postihnutým. Značka vyrába autorské modely a nekopíruje európske značky.

Hodnotenie: 4.7

Naviforce

Hodinky Naviforce vydržia extrémne podmienky, preto si ich obľúbili muži, ktorých práca si vyžaduje prácu v drsných klimatických podmienkach alebo sa ocitajú v krízových situáciách. Kombinácia biznisového a športového štýlu umožňuje nosiť ich ako každodenné oblečenie do kancelárie aj na špeciálne príležitosti.

Kolekcie zahŕňajú modely so širokými remienkami z lisovanej kože a náramkami z nehrdzavejúcej ocele. Titánové pokovovanie chráni pred poškriabaním. Mnohé hodinky majú stopky, ukazovateľ dátumu a dňa. Čísla sú ploché aj vypuklé. Výroba využíva japonský quartzový mechanizmus so zvýšenou presnosťou.

Hlavnou výhodou príslušenstva Naviforce je jeho robustnosť a odolnosť voči vlhkosti, čo znamená, že zvládne mechanické nárazy a vystavenie dažďu. Tesné priliehanie a gumové tesnenia zabezpečujú, že do nich nepreniká prach. Polstrovanie z polyuretánovej peny v prípade pádu. Nastavenie čínskych hodiniek je jednoduché.

Najlepšie čínske náramkové hodinky s pružinovým mechanizmom

Mechanické hodinky boli vždy považované za znak elegancie a dobrého vkusu. Ich presnosť závisí od mnohých faktorov. Môžu sa oneskoriť alebo zrýchliť v dôsledku teplotných zmien, opotrebovania prevodov, vinutia pružín. To im však neuberá nič z ich predností a zberatelia na celom svete si obľúbili hodinky s pružinovým mechanizmom. Čínski výrobcovia potešia fanúšikov štýlových a zároveň cenovo dostupných vecí, ktorí vyrábajú modely vynikajúcej kvality a dizajnu, ktoré nie sú horšie ako mnohé európske náprotivky.

Anicorn

Hodnotenie: 4.9

Anicorn

Chcete vyzerať štýlovo a vyčnievať z davu bez toho, aby ste minuli veľa peňazí? Potom sa vám budú páčiť hodinky od značky Anicorn, ktoré sa dostali na prvé miesto zoznamu. Hlavným rozdielom oproti iným značkám z Nebeského impéria sú jedinečné, mimoriadne módne vzory v avantgardnom štýle. Nemajú však žiadne krikľavé farby ani nápadné detaily, a preto budú vyzerať vhodne v kancelárii, ako aj v športovom klube alebo na večierku.

Okrúhly ciferník nemá bežné ručičky. Hodiny a minúty sa zobrazujú pomocou otočných stupníc. Zafírové sklo s antireflexnou vrstvou poskytuje dodatočný komfort ovládania. Puzdro je vyrobené z pochrómovaného kovu alebo titánu. Remienky z prírodnej kože a spona z nehrdzavejúcej ocele. Na celkovom tmavom pozadí vyniká svetlý pruh, ktorý zjemňuje lakonický dizajn a dodáva mu štýlový nádych.

Treba poznamenať, že výrobky značky patria do strednej cenovej kategórie a všetky doplnky stoja od 20 000 Euro a viac. To však nebráni fanúšikom novej značky, ktorá uprednostňuje štýlové hodinky s odvážnym dizajnom pred bežnými klasickými doplnkami.

SPINNAKER

Hodnotenie: 4.9

SPINNAKER

Táto značka, známa svojimi všestrannými a kvalitnými doplnkami, sa často zamieňa s európskou. A nejde len o cenu, hoci náklady na jej výrobky sú skutočne vyššie ako u iných čínskych značiek. Hlavným dôvodom je ich vzhľad a výkonnostné charakteristiky. Mnohým zákazníkom sa páči zaujímavý dizajn s netradičným zobrazením čísla. Za veľké plus sa považuje vodotesnosť hodiniek, s ktorými môžete nielen plávať, ale aj potápať sa pod vodou.

Kremenný pohyb zabezpečuje slávna japonská spoločnosť ISA, zatiaľ čo lacnejšie modely sú vybavené kalibrami Miyota. Mnohé hodinky používajú zafírové sklíčko, ale v rozpočtových radoch môžete nájsť aj minerálne, čo výrazne zníži cenu výrobku.

Spoločnosť žije až do svojho mena, spinaker je plachta, ktorá dáva jachte jeho zrýchlenie. Preto sa posúva len dopredu, vyvíja a vytvára nové modely, ktoré si okamžite obľúbia znalci exkluzívnych produktov.

Najlepšie čínske športové hodinky

Športové modely sú každoročne čoraz obľúbenejšie, a to nielen pre aktívny životný štýl. Jedinečný dizajn a vysoký výkon z nich urobili obľúbený doplnok na každodenné nosenie. Hlavnou výhodou je odolnosť a funkčnosť. Sú vyrobené zo skla odolného voči nárazom a nehrdzavejúceho kovu, plastu alebo gumy, sú odolné voči poškodeniu a vode. Najčastejšie so stopkami a podsvietením. Čínske značky zaradené do hodnotenia nezaostávajú za poprednými značkami hodiniek a vyrábajú originálne náramkové doplnky, ktoré budú nepostrádateľným atribútom pri každej príležitosti.

SKMEI

Hodnotenie: 4.9

SKMEI

Outdooroví nadšenci, športovci a všetci mladí ľudia už dlho oceňujú nárazuvzdorné a vodotesné hodinky od spoločnosti SKMEI. Značka už viac ako 15 rokov vyrába doplnky, ktoré spĺňajú medzinárodné normy kvality, a jej rôzne dizajny udivujú ženy a mužov nielen v Číne, ale aj v iných krajinách sveta. Treba poznamenať, že spoločnosť založili vedci z Japonska, ktorí sa presťahovali do Číny a pri vývoji spojili skúsenosti hodinárov z oboch krajín.

K dispozícii sú modely s elektronickým alebo analógovým displejom, s rímskymi alebo arabskými číslicami alebo bez nich a s funkciou zobrazenia viacerých časových pásiem – veľmi praktické pre cestovateľov. Pásy sú väčšinou vyrobené zo silikónu; puzdrá sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele alebo kompozitného plastu.

Športové doplnky zobrazujú nielen deň a deň v týždni, ale aj mesiac a rok. Vývojári venovali osobitnú pozornosť ľuďom s poruchou sluchu. Hodinky zachytávajú alarmy a prenášajú ich prostredníctvom vibrácií.

Sanda

Hodnotenie: 4.8

Sanda

Tieto odolné hodinky odolné voči nárazom, ktoré už ruskí zákazníci poznajú, sú vhodné na každodenné nosenie aj náročný tréning. Sú odolné voči vlhkosti a mechanickým vplyvom a ich módny dizajn oslovuje mladých aj starších ľudí s aktívnym životným štýlom.

Hlavné výhody hodiniek Sanda: tesnosť puzdra, rozmanitosť farieb, odolnosť voči vode a mrazu, možnosť podsvietenia, multifunkčnosť. Mnohé modely zobrazujú viacero časových pásiem. Popruhy sú vyrobené zo silikónu, ktorý sa ľahko čistí, neodiera ruku. Množstvo otvorov umožňuje viac než len úpravu strihu a umožňuje pokožke dýchať. Puzdrá sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Ochranu pred vlhkosťou vytvára gumové tesnenie mazané silikónom.

Nastavenie je dostatočne jednoduché. Mnohí kupujúci si všimli štýlový dizajn, kvalitné materiály, odolnosť a nositeľnosť.

IWOWN

Hodnotenie: 4.7

IWOWN

Značka IWOWN je uznávaná pre svoju vysokú kvalitu vyhotovenia a všestrannosť. Športoví fanúšikovia budú môcť kontrolovať záťaž, odčítať spálené kalórie a kroky, zistiť tepovú frekvenciu, dĺžku a kvalitu spánku. Modely odolné voči prachu a vode, ktoré prežijú krátke ponorenie do vody.

Synchronizácia so smartfónmi umožňuje zhromažďovať všetky informácie prostredníctvom špeciálnej aplikácie. Puzdrá sú vyrobené z hliníka, nehrdzavejúcej ocele alebo kompozitného plastu. Elastické silikónové popruhy neobmedzujú vaše pohyby, čím zabezpečujú pevné priľnutie aj počas intenzívneho tréningu a zabraňujú problémom s krvným obehom.

Nerozbitné sklo zabraňuje poškriabaniu a odštiepeniu. Čas výkonu, jasné údaje, ergonomický displej, možnosť nosenia, podrobné tréningové a zdravotné štatistiky za veľmi prijateľnú cenu – hlavné výhody hodiniek tejto značky podľa používateľov.

Najlepšie čínske inteligentné hodinky

Inteligentné hodinky, hoci sú pre nás relatívne nové, si získali mnohých používateľov vďaka svojej funkčnosti. Čínske značky ponúkajú klasické aj športové verzie inteligentných pohybov. Výber z rôznych materiálov, vymeniteľné remienky, model s monitorom tepu, režimy rôznych tréningov, krokomer. Kvalita výrobkov z Číny dnes nezaostáva za mnohými európskymi značkami a s niektorými z nich môže dokonca súťažiť. Táto kategória obsahuje 5 najlepších výrobcov inteligentných hodiniek z Nebeskej ríše, ktorí získali najvyššie hodnotenia od odborníkov a kupujúcich.

ASUS

Hodnotenie: 4.9

ASUS

Prvá v hodnotení zahŕňa značku, ktorá je už dlho známa Slovenskám používateľom a jej výrobky získali vysoké hodnotenie a mnoho pozitívnych recenzií. Inteligentné zariadenia ASUS majú nielen širokú funkčnosť a vysokú kvalitu vyhotovenia, ale aj rôzne dizajnové riešenia. Pre inteligentné hodinky sú nezvyčajné okrúhle ciferníky so strieborným alebo zlatým pokovovaním, remienky rôznych farieb a textúr kože s vložkami kryštálov Swarovski.

Mnohé modely sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 316L, ktorá je niekoľkokrát pevnejšia ako bežná oceľ. Popruhy sú vyrobené z pravej kože alebo gumy. Hodinky pomáhajú štruktúrovať informácie a kedykoľvek ich získať. Rozhranie si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv.

Špecialisti vyvinuli mnoho jedinečných a inovatívnych technológií, ktoré boli implementované do produktov značky. Používatelia si obľúbia hodinky, ktoré sú vybavené funkciami zo športových modelov, ktoré im pomáhajú sledovať ich výkon a telesnú kondíciu počas tréningu a akejkoľvek fyzickej aktivity.

KingWear

Hodnotenie: 4.8

KingWear

Inteligentné hodinky čínskej značky KingWear sa vyznačujú sofistikovaným dizajnom, vylepšenou funkčnosťou a kvalitným spracovaním. Majú jednoduchú navigáciu a jednoduché nastavenia. Mnohí zákazníci uprednostňujú inteligentné modely tejto značky za výhodnú cenu a vysokú kvalitu. Odolnosť proti nárazom a ochrana proti striekajúcej vode zaručuje dlhú životnosť výrobku.

Zariadenia sa dajú nabiť za hodinu. Možnosť vypnutia funkcií predlžuje čas prevádzky. Mnohé hodinky majú krokomer, monitor srdcového tepu, časovač, kameru na video a fotografie vo vysokom rozlíšení, GPS navigátor. Majitelia majú možnosť prijímať hovory a sms správy, ako aj úplnú russifikáciu rozhrania.

Pre cestovateľov sú k dispozícii modely, ktoré informujú o počasí v určitej oblasti, zobrazujú mapu alebo kompas. Mnohí zákazníci oceňujú všestrannosť hodiniek KingWear, ktoré sú užitočné v meste, na dlhých cestách, pri turistike a pri všetkých každodenných činnostiach.

Amazfit

Hodnotenie: 4.7

Amazfit

Ďalšia v poradí je značka, ktorá je súčasťou slávnej skupiny Xiaomi. Bola vytvorená na navrhovanie a výrobu nositeľnej elektroniky. Tieto inteligentné hodinky, fitnes náramky a ďalšie produkty pre pohodlie používateľov. Výhodou výrobkov je uzavreté puzdro, ktoré chráni pred vodou, nečistotami a prachom. Modely sú vybavené maximálnou sadou všetkých možných volieb. Výdrž batérie a bezdrôtové nabíjanie sú tiež jasnými plusmi inteligentných hodiniek tejto značky.

Hodinky majú veľké množstvo pamäte RAM a internej pamäte, čo vám umožňuje uložiť požadované množstvo informácií. Pri výrobe puzdier sa používa keramika a nehrdzavejúca oceľ a sklá sú odolné proti poškriabaniu. Popruhy sú vyrobené z hypoalergénneho silikónu. Možno ich nahradiť aj opaskami v iných farbách alebo vyrobenými z kože.

Inteligentné inteligentné hodinky budú nepostrádateľným pomocníkom športovcov pri získavaní informácií o kvalite tréningu a ľudí trpiacich vážnymi chorobami pri monitorovaní svojho zdravia.

Ginzzu

Skóre : 4.6

Ginzzu

Čínska spoločnosť TheGinzzu začala svoju činnosť v roku 2009 a dnes je známa svojimi vysoko odolnými inteligentnými hodinkami, ktoré sa popri ochrane pred vlhkosťou vyznačujú dlhou výdržou batérie a kvalitným príjmom signálu. Je to dôležité najmä pre cestovateľov, poľovníkov a rybárov, teda pre všetkých, ktorí sa môžu dostať do extrémnej situácie.

Obľúbené modely sú tie, ktoré vám pomôžu sledovať vaše dieťa v reálnom čase. Po nastavení bezpečných zón vás hodinky informujú, ak sa dostanete mimo týchto zón. V prípade potreby môžete hodinky zavolať, diaľkovo nastaviť budík a vypnúť ho. Dieťa môže samo nahlásiť nebezpečenstvo stlačením tlačidla SOS. Rodičia môžu sledovať aj dĺžku a kvalitu spánku a srdcovú frekvenciu. Upozornenie príde, keď si ho zložíte z ruky alebo keď je batéria vybitá.

Používatelia inteligentných hodiniek Ginzzu si všimli najmä ich nízku hmotnosť, množstvo funkcií, zrozumiteľné rozhranie a pomerne rozumnú cenu.

Inteligentné detské hodinky

Hodnotenie: 4.6

Inteligentné detské hodinky

Čínska značka špecializujúca sa na inteligentné hodinky pre deti dopĺňa naše hodnotenie. Všetky modely sú navrhnuté tak, aby sa deťom pohodlne nosili a používali. Rodičia budú spokojní s cenou, ktorá je spolu s výbornou funkčnosťou pomerne prijateľná. Materiály sú hypoalergénne a zdravotne nezávadné.

Rozhranie je priateľské k deťom a ľahko sa používa. Minimálny vek na nosenie od 3 rokov. Modely so zväčšeným displejom si vyberajú starší ľudia a ľudia so zrakovým postihnutím. Hodinky sú vybavené funkciou prijímania a odpovedania na hovory, navigáciou, snímačmi na zápästí a kritickej batérie, tlačidlom paniky v prípade nebezpečenstva, monitorom srdcového tepu a ukazovateľom dĺžky a kvality spánku.

Niektoré hodinky majú odolnosť voči vode IP 67, takže môžu plávať. Osobitnú pozornosť si zaslúži dizajn. Jasné farby pre batoľatá a diskrétne farby pre tínedžerov robia z inteligentných detských hodiniek nielen užitočný, ale aj štýlový doplnok, ktorý budú deti rady nosiť.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: