Top 10 značiek pyžám

*Prehľad najlepších od redaktora. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny a nepredstavuje reklamu ani sprievodcu nákupom. Pred jeho kúpou sa poraďte s odborníkom.

Pyžamo už dávno prestalo byť len šatníkovou položkou pre deti. Muži a ženy rôzneho veku spia v pohodlnom oblečení a s radosťou trávia deň doma. Je navrhnutý s ohľadom na sezónnosť. Na trhu nájdete modely čo najviac uzavreté, vyrobené z hrubej tkaniny, v ktorých sa môžete vyhnúť prechladnutiu a cítiť sa skvele aj v chladnom období alebo pri absencii kúrenia. V prípade teplejších klimatických podmienok sú vhodné materiály, ktoré regulujú mikroklímu, minimalizujú potenie a udržujú pokožku chladnejšiu.

Existuje veľa výrobcov pyžám. Ide o domáce a zahraničné značky, z ktorých niektoré vyrábajú len oblečenie pre domácnosť, zatiaľ čo iné majú kompletný sortiment pre pánsky, dámsky a detský šatník. Najkvalitnejšie pyžamá sú tie, ktoré sú vyrobené z hypoalergénnych materiálov a podľa najjemnejšieho strihu, takže môžete relaxovať bez toho, aby ste si narušili spánok. Mäkké švy neodierajú pokožku a manžety zabraňujú skĺznutiu odevu.

Medzi mnohými firmami vyrábajúcimi pyžamá je ťažké vybrať dôstojného zástupcu. Zostavili sme zoznam 12 značiek, ktoré majú pravdivé referencie a uľahčujú mužom, ženám a deťom vyzerať čo najlepšie aj doma.

Najlepšie značky pyžamového oblečenia

NomináciamiestoZnačkahodnotenie
Najlepšie ruské značky pyžám1Laete5.0
2Marengo Textile4.9
3Cocos Bratislava4.8
4

RIMROSE

4.7
5TOVOE4.6
Najlepšie zahraničné značky pyžám1Zimmer

 • 5.0
  2FERRUCCI4.9
  3Togas4.8
  4Triumph4.7
  5SENSIS4.6

  Najlepšie ruské značky pyžám

  Laete

  Hodnotenie: 5.0

  LAETE

  Rozpoznateľná domáca značka, ktorá si našla stálych zákazníkov a dokázala konkurovať najstarším zahraničným výrobcom. Výber sa vyznačuje štýlovými štýlmi, širokou škálou farieb a kvalitnými materiálmi. Úspech medzi spotrebiteľmi má zaujímavá dámska kolekcia na spánok a odpočinok. Okrem hlavného výrobného závodu má spoločnosť aj vlastný pilotný závod s japonským vybavením, v ktorom pracuje kreatívny tím dizajnérov.

  Materiály a príslušenstvo sa nakupujú od popredných európskych výrobcov. Vyšívané látky zo Švajčiarska, Rakúska a Turecka, čipky z Talianska a Francúzska, látky z Belgicka a Nemecka. Veľký počet línií zahŕňa rôzne štýly. Sú to tradičné klasiky, pyžamá pre horúce ženy, sofistikované modely so zaujímavými vložkami, očarujúce súpravy.

  Exkluzívne použitie prírodných tkanín pre maximálny hmatový komfort. Najvyhľadávanejšou tkaninou je hodváb. Výrobky Laete sa kupujú nielen pre seba, ale aj ako darček k rôznym sviatkom. Poskytujú vysokú nositeľnosť a nestrácajú svoju spotrebiteľskú príťažlivosť.

  Výhody

  • Široký výber pyžám pre rôzne postavy;
  • Hypoalergénne tkaniny z Európy;
  • Zbierky od klasických až po erotické;
  • Najlepšie sa hodí.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  Marengo Textile

  Hodnotenie: 4.9

  Marengo Textile

  Na druhom mieste sa umiestnil veľký výrobný závod v Moskovskej oblasti. Vzory sa kreslia pomocou technologicky vyspelého zariadenia. Všetky farby sú maximálne odolné voči vyblednutiu, bezpečné a hypoalergénne. Textílie sú vytvorené z prírodných vlákien s jemnou úpravou, ktorá zachováva maximálnu mäkkosť a poskytuje hladký povrch. V arzenáli návrhárov je viac ako 250 originálnych autorských potlačí, vďaka ktorým je každé pyžamo jedinečné.

  Bavlnený úplet dobre sedí na kus. Švy sú prakticky nezničiteľné, takže aj pri citlivej pokožke sú vytvorené všetky podmienky pre pohodlný odpočinok. Každá súprava je zabalená v samostatnom vrecúšku s rovnakým farebným dizajnom. Ľahko sa skladujú a prepravujú, pričom sa zachováva hygienická čistota.

  Neustále rastúce publikum je výsledkom práce kreatívneho, vysoko kvalifikovaného tímu. Každý detail, dokonca aj ten nenápadný, je ošetrený tak, aby bol zákazník spokojný a vrátil sa pre ďalšie.

  Výhody

  • nezvyčajné, nezabudnuteľné výtlačky;
  • odolná tlač s talianskymi farbami;
  • Anatomický strih pre rôzne postavy;
  • odolnosť proti deformácii a vyblednutiu.

  Nevýhody

  • nepozorované.

  Cocos Bratislava

  Hodnotenie: 4.8

  Cocos Bratislava

  Tretia línia je obsadená značkou, ktorá vyrába pohodlné oblečenie v minimalistickom štýle. V katalógu sa zriedkavo objavujú modely v ultratenkých farbách s objemnými potlačami. Hlavnou špecializáciou moskovskej spoločnosti je uvoľnená klasika. Pyžamá sú určené pre rozšírenú vekovú skupinu. Existujú súpravy, ktoré sú skôr ako oblečenie na von. Takto však Cocos Bratislava interpretuje svoje chápanie toho, ako by mal človek doma vyzerať.

  Používajú sa najmä bavlnené a ľanové tkaniny. Sú mäkké, príjemné na telo a prispievajú k rýchlej relaxácii a pokojnému spánku. Vlastná výroba sa nachádza na predmestí Moskvy. Zakladatelia značky sa podieľajú na vývoji produktu. Maria Titová žila v Londýne, kde dôkladne študovala európsky štýl. Spoločnosť Zong Vu je prepojená s rodinnou textilnou firmou, ktorá má továrne v Rusku a vo Vietname.

  Mnohí obdivovatelia spoločnosti si ju vybrali nielen pre vysokú kvalitu látok a krajčírskeho spracovania, ale aj pre jej lakonickú siluetu a neutrálne farby, ktoré sa hodia do všetkých bytových interiérov. Podľa recenzií výrobky nevyžadujú osobitnú starostlivosť, nerozťahujú sa, po pravidelnom nosení vyzerajú atraktívne.

  Výhody

  • Útulné, minimalistické a pohodlné;
  • Prírodné, priedušné, nealergénne tkaniny;
  • Prijateľné náklady na kvalitné položky;
  • Voľný strih bez obmedzenia pohybu.

  Nevýhody

  • nie sú zistené.

  RIMROSE

  Hodnotenie: 4.7

  PRIMROSE

  Štvrtou je mladá domáca značka, ktorá je úzko špecializovaná, a tou sú pyžamá. Existujú však modely, ktoré vyhovujú každému vkusu. V ponuke je dámske, pánske a detské oblečenie z rôznych materiálov. Sú to hodváb, bavlna, flanel, zamat a kašmír. Potlače uspokoja aj milovníkov odvážneho slobodného štýlu a zástancov konzervativizmu.

  Návrhári zodpovedne pristupujú k vývoju nových modelov, pričom zohľadňujú najnovšie módne trendy a dopyt spotrebiteľov. Výsledkom je nesporný bestseller. Pohodlie je na rovnakej úrovni ako vzhľad. Nohavice perfektne sedia, dajú sa upraviť pomocou šnúrky alebo sú pevne fixované gumičkou. Gombíky sú buď ploché, alebo potiahnuté látkou. Švy sú mäkké. Starostlivosť je známa. Výrobky si zachovávajú svoju príťažlivosť bez deformácie alebo tvorby žmolkov.

  Mnohí zákazníci poukazujú na to, že používajú len niekoľko súprav na vychádzky. Hodvábna košeľa sa napríklad hodí k mestskému, športovému alebo poloformálnemu štýlu. Niektorí dokonca chodia v pyžame do blízkeho obchodu a nešokujú ľudí svojím vzhľadom, pretože vyzerá elegantne a nelíši sa od každodenného oblečenia.

  Výhody

  • Prvotriedne, nealergénne suroviny;
  • krásne vzory pre celú rodinu;
  • Široká ponuka prírodných tkanín;
  • dlhá doba nosenia.

  Nevýhody

  • nie sú nájdené.

  TVOE

  Hodnotenie: 4.6

  DVA

  Piatou značkou bola značka, ktorá vyrábala cenovo dostupné oblečenie pre domácnosť. Patrí do segmentu masového trhu, čo však nijako neovplyvňuje kvalitu šitia. Všetky položky sa vyznačujú príjemným vzhľadom, vhodným pre dané ročné obdobie a odolnosťou. Navrhli ich ruskí a talianski dizajnéri. Spoluprácou so spoločnosťou Zimmer sú často poverení známi umelci a výsledkom je kapsulová kolekcia so zaujímavými obrázkami. Pokročilá technológia spracovania pleteniny minimalizuje výskyt žmolkov na povrchu.

  Sortiment sa aktualizuje každý mesiac. Pyžamá sú k dispozícii z bavlnených alebo vlnených tkanín. Jej velúrové modely sú obľúbené a ideálne na spanie a nosenie doma. Vďaka ich prijateľnej cene si zákazníci s nízkym príjmom môžu doplniť svoj šatník krásnymi vecami, ktoré vytvoria príjemné prostredie a svojimi originálnymi nápadmi pozdvihnú náladu členov ich rodiny.

  Nespornou výhodou značky je rozšírený sortiment pohodlného oblečenia pre dámske, pánske a detské publikum. Pyžamá pre všetkých členov rodiny môžete kúpiť na jednom mieste a katalóg uspokojí rôzne chute našich zákazníkov.

  Výhody

  • Zaujímavé tlače, nápisy, obrázky;
  • Neustále aktualizované zbierky;
  • pohodlné modely pre všetky ročné obdobia;
  • Dokonalé prispôsobenie pre maximálne pohodlie.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  Najlepšie medzinárodné značky pyžám

  Zimmer
 • Hodnotenie: 5.0

  Zimmer<li></div><p>“ src=“/wp-content/uploads/2023/03/91616666197121-6110.jpg“ height=“300″ title=“Zimmer</p><li>„><p>Vedúcou zahraničnou značkou je spoločnosť zo Švajčiarska, ktorá vytvára ručne vyrábané modely od roku 1871. Vo väčšine svojich luxusných kolekcií používa 100 % hodváb, ktorý z obyčajného domáceho pyžama robí exkluzívny odev. Materiál je výnimočne kvalitný, veľmi odolný a nemačká sa. Prémiové rady sú vyrobené z modalu – ľahkej a na dotyk úžasne mäkkej tkaniny z najjemnejšej bavlny.</p><p>Kolekcie sú vyrobené v sofistikovanom štýle, takže výrobky sú nielen pohodlné na spanie, ale aj na trávenie času s rodinou. Pánske pyžamá doplnené o tričká bez rukávov a bez rukávov, košele na gombíky s vyrytým logom značky. Pre väčšie pohodlie sú výrobky vybavené vreckami, elastickým pásom so šnúrkou na stiahnutie, rozrezanou kapsou.</p><p>Luxusné dámske oblečenie je klasického alebo mladistvého strihu. Niektoré modely sú lakonické, iné zdobí jemná čipka. Pyžamo Zimmer</p><li>– Možnosť darčeka, ktorý nenechá nikoho ľahostajným. Domáce oblečenie a spodná bielizeň tejto značky predstavujú štandard luxusu a neprekonateľného pohodlia. Vysokú cenu kompenzuje odolnosť a exkluzivita každého modelu.<h4>Výhody</h4><ul><li>Stáročná tradícia najlepších európskych remeselníkov;</li><li>jedinečné ručne vyrobené pyžamo;</li><li>Elitné suroviny: hodváb a jemná bavlna;</li><li>Prispôsobenie anatomickému tvaru tela.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nenájdené.</li></ul><h3>FERRUCCI</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=FERRUCCI

  Druhé miesto patrí značke z Talianska, ktorá ponúka širokú škálu nielen pohodlných, ale aj štýlových pánskych pyžám. Vďaka svojej originalite, kvalite a pohodliu sa rozšírila aj mimo národný trh a oslovila široké zahraničné publikum. Zbery sa obnovujú dvakrát ročne. Sú to štýlové súpravy na spanie, relaxáciu doma aj vonku. Modely sú k dispozícii ako šortky a tričká, voľné nohavice a tričká s dlhým alebo krátkym rukávom v závislosti od sezónnosti.

  Spoločnosť aktívne používa prvotriedny materiál – taliansku filodiscotia bavlnu. Je ošetrený najnovšou technológiou, čím získava hladký, hodvábny a ľahký lesk. Textílie sa od bežnej bavlny líšia tým, že boli navrhnuté pre lepšie vlastnosti. Mäkkosť a tenkosť sú optimálne kombinované s vysokou hustotou a odolnosťou.

  Pyžamo FERRUCCI je veľmi pohodlné, takmer sa nemačká a vďaka špeciálnemu tkaniu vlákien sa nevyťahuje. Farba je odolná voči čistiacim prostriedkom, nemení farbu, zachováva si jas po celú dobu používania. Značková škatuľa vám ešte viac spríjemní nakupovanie.

  Výhody

  • Surovina: vysokokvalitná bavlna s dlhým strihom;
  • Jedinečná technológia tkania;
  • štýlové modely pre každé podnebie;
  • Najvyšší stupeň pohodlia pri nosení.

  Nevýhody

  • žiadne zistiteľné príznaky.

  Togas

  Hodnotenie: 4.8

  Togas

  Na treťom mieste sa umiestnila značka, ktorá vyrába kvalitné domáce oblečenie pre mužov a ženy. Spoločnosť bola založená v roku 1926 v Grécku a z malého ateliéru sa stala veľkým koncernom známym po celom svete. Materiály použité pri výrobe sú priedušné, prírodné materiály, ktoré sú príjemné na dotyk, nedráždia pokožku, ľahko sa udržiavajú, sú odolné voči opotrebovaniu.

  Všetky tkaniny sa vyrábajú v továrňach tretích strán podľa vzoru Togas. Hodváb sa tká v Číne, ostatné textílie sa vyrábajú v Taliansku. Nové vzory navrhnuté kreatívnym tímom. Náčrty sa rovnako ako pred desaťročiami kreslia rukou, a nie modelujú v počítačových programoch. Neustály výskum dopytu a módnych trendov vedie k novým exkluzívnym dizajnom, ktoré sú nielen vizuálne atraktívne, ale spĺňajú aj medzinárodné požiadavky na kvalitu.

  Sortiment nie je obmedzený len na ženy. V kolekciách pre mužov nájdete klasické pyžamo, ktorého strih je obľúbený už po stáročia. Univerzálna súprava rovných nohavíc a voľnej košele so zapínaním na gombíky je vhodná pre každý typ postavy. Mnohí zákazníci si vyberajú pyžamo Togas ako darček pre svojich blízkych. Všetky výrobky sa dodávajú v značkových baleniach.

  Výhody

  • Inovácie v oblasti domáceho obliekania;
  • vybrané suroviny šetrné k životnému prostrediu;
  • Neustále aktualizovaný sortiment;
  • Modely pre rôzne vekové skupiny.

  Nevýhody

  • nie sú zistené.

  Triumph

  Hodnotenie: 4.7

  Triumph

  Nemecká značka, ktorá je známa svojou kvalitnou spodnou bielizňou a domácim oblečením, sa umiestnila na štvrtom mieste. Existuje už viac ako 120 rokov, čo opäť dokazuje, že jej výrobky sú žiadané nielen na miestnom, ale aj na medzinárodnom trhu. Spoločnosť je priekopníkom v tomto odvetví a poskytuje ženám jedinečné a pohodlné oblečenie. Zákazníci nezanedbávajú ani pyžamá. Na vytvorenie kolekcií majstri používajú satén, zamat, viskózu, čipku, polyester, elastan, polyamid, bavlnu, čipku atď. Všetky materiály sú najvyššej kvality.

  Návrhári zohľadňujú rôzne typy postavy. Niektoré modely sú vypasované, iné majú voľné košele a široké nohavice. Široká škála dostupných farieb vám umožní nájsť najvhodnejšiu možnosť pre spánok a budenie. Pre maximálne pohodlie sú bezšvové výrobky vytvorené so systémom kontroly klímy, ktorý reguluje telesnú teplotu a poskytuje voľnosť pohybu.

  Spoločnosť Triumph oceňujú zákazníci v mnohých krajinách a dlhodobo je lídrom na trhu s domácim oblečením. Jej výrobky uprednostňujú tí, ktorí uprednostňujú kvalitu pred elegantnosťou a stratou pohodlia.

  Výhody

  • Najstaršia spoločnosť v Európe;
  • patentované výrobné technológie;
  • prémiové textílie a príslušenstvo;
  • originálne ženské modely.

  Chyby

  • žiadne.

  SENSIS

  Hodnotenie: 4.6

  SENSIS

  Piate miesto obsadila poľská spoločnosť, ktorá vytvára pohodlné oblečenie na spanie a relaxáciu. Pyžamá sú ušité zo 100 % prírodnej bavlny rôznymi technikami úpravy, ktoré dodávajú látke rôzne úžitkové vlastnosti. Rozsah je celkom pôsobivý. Modely pre všetky tvary a vekové kategórie sú určené pre ženy. Katalóg ponúka súpravy šortiek a tričiek, nohavíc a tričiek s krátkym rukávom, klasických pyžamových nohavíc s voľným strihom a tričiek s dlhým rukávom.

  Charakteristickým znakom výrobkov SENSIS sú žiarivé farby, originálne vzory a neobvyklé potlače. Ale tí, ktorí majú radi konzervatívny štýl, si môžu vybrať aj pyžamo s minimom detailov v pokojných tónoch. Výrobky sa nedeformujú, nevyblednú po mnohých praniach a ľahko sa čistia.

  Podľa recenzií pyžamá z Poľska vytvárajú pohodlné prostredie na spanie. Švy sú mäkké, tkanina je príjemná, reguluje výmenu tepla a vlhkosti podľa vonkajšej teploty. Minimalizuje potenie v horúcom počasí a je príjemná v chladnejších obdobiach, aj keď miestnosť nie je dostatočne vyhriata.

  Výhody

  • rozpoznateľná značka domáceho oblečenia;
  • široký výber dizajnov pre všetky ročné obdobia;
  • netriviálny dizajn so zaujímavými vzormi;
  • textílie, ktoré sa nemačkajú ani nekrčia.

  Chyby

  • žiadne.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: