13 Najlepší výrobcovia pelechov pre psov

Každý majiteľ chce pre svojho domáceho miláčika vybrať to najlepšie miesto na odpočinok. Tento zoznam zahŕňa miesto, ako je napríklad pelech pre psa. Na trhu je mnoho rôznych výrobcov. A je dôležité vybrať si spomedzi nich tie, ktoré domácemu miláčikovi najviac vyhovujú. Na pelech pre psa je potrebné splniť mnoho požiadaviek. Musí byť primerane pohodlná, a ak máte viac psov rôznych plemien, môžete mať problém s tým, že niektorému z nich bude nepohodlná. Naši odborníci sformulovali požiadavky na výber pelechu pre psa a vyhodnotili najlepších výrobcov.

Ako si vybrať

Naši odborníci zostavili zoznam požiadaviek na komponenty pelechu pre psov. Odporúčame, aby ste sa s nimi pred kúpou oboznámili

 1. Veľkosť.Veľkosť pelechu pre psa je kľúčovým faktorom, pretože šľachtenie viedlo k vzniku veľkého množstva plemien psov rôznych veľkostí. Napríklad postieľka pre bernardína by bola príliš veľká a vysoká pre jazvečíka alebo border kóliu.
 2. Tvar. Obrysy pelechov by sa mali vyberať podľa veku psa a jeho potrieb. Je vhodné, aby ste si vopred pozreli jeho najtypickejšie správanie.
 3. Poloha na spanie. Psy môžu spať stočené alebo natiahnuté v celej dĺžke. V závislosti od jeho zvykov je správnou voľbou okrúhla alebo obdĺžniková posteľ.
 4. Trvanlivosť. Tkaniny, na ktorých psy trávia čas, sú neustále vystavené soliam a rozťahovaniu v dôsledku ich hmotnosti. Preto je dôležité vybrať si lôžka, ktoré sa dajú ľahko vybrať na čistenie.
 5. Pevnosť konštrukcie. Nie je nezvyčajné, že si pes vyberá posteľ na spanie, keď je mladý, a keďže určite vyrastie, tlak na mechanizmus sa výrazne zvýši. Preto je dôležité vyberať len odolné konštrukcie.
 6. Tkanina. Pri výbere pelechu pre psa by sa mali uprednostniť tkaniny s cyklom oderu Mardindale od 35 000 do 80 000. Ukazuje, koľko pohybu je potrebného na konečné zničenie vonkajšej vrstvy.
 7. Výrobca. Nevyberajte si výrobky od málo známych značiek alebo spoločností s malými skúsenosťami. Psy musia byť schopné zaujať anatomicky správnu polohu na pelechu a iba spoločnosti s kompletným veterinárnym personálom dokážu túto polohu správne nastaviť tak, aby vyhovovala plemenu.
 8. Cena. Pelechy pre psov môžu patriť do rôznych cenových kategórií, čo priamo ovplyvňuje kvalitu. Nie každý si však môže dovoliť prémiové produkty. Odborníci odporúčajú vybrať si výrobok podľa pomeru ceny a kvality.
 9. Uprednostňovanie domácich zvierat. Kúpený pelech môže byť najkvalitnejší a stáť celý majetok, ale váš pes ho nebude mať rád. Preto je okrem iného dôležité venovať pozornosť špecifikám školenia.
 10. Obsadenosť.Mali by ste sa tiež riadiť veľkosťou pelechu pre psa a dostupným priestorom. Napríklad v malom byte veľký psí pelech často prekáža a majiteľom je nepríjemný.

Na základe predložených požiadaviek na výrobok naši odborníci vyhodnotili výrobcov postelí, ktorí ponúkajú len tie najlepšie možnosti.

Hodnotenie najlepších výrobcov pelechov pre psov

NomináciasedadloVýrobcaHodnotenie
Najlepší výrobcovia pelechov pre psov1TRIXIE5.0
2AntePrima4.9
3Šťastný dom4.8
4MidWest4.7
5IMAC4.6
6Yami-Yami4.5
7KATSU4.4
8Scruffs4.4
9Hunter4.4
10

RIDE

4.3
11Dezzie4.2
12Darell4.1
13Gamma4.0

TRIXIE

Hodnotenie: 5.0

TRIXIE

Na vrchole zoznamu výrobcov pelechov pre psov je nemecká značka

ixie. Organizácia bola založená v polovici 70. rokov minulého storočia. Je to jedna z najstarších spoločností v rebríčku, ktorá neustále zlepšuje svoje produkty. Sortiment zahŕňa všetky možné lôžka na ležanie rôznych veľkostí a veku. Medzi charakteristické vlastnosti patria ortopedické modely, ktoré umožňujú zachovať správne držanie tela počas odpočinku.

Znižuje sa tým zaťaženie chrbtice. Spoločnosť používa prírodné a syntetické materiály, ako je umelý semiš, velúr a mnohé ďalšie. Väčšina modelov má vlastné bočné strany, ktoré zabraňujú pádu zvieraťa a udržujú jeho pózu. Umožňujú tiež odstránenie krytov na čistenie.

Výhody

 • obrovský sortiment produktov;
 • modely ortopedických postelí;
 • má rozsiahle skúsenosti s výrobou výrobkov pre domáce zvieratá;
 • dostupnosť v mnohých obchodoch;
 • Nemecká kvalita.

Nevýhody

 • neidentifikované.

AntePrima

Hodnotenie: 4.9

AntePrima

Druhú pozíciu obsadila spoločnosť AntePrima. Je to značka, ktorá vyrába veľa rôznych vecí, až po oblečenie a nábytok. Široká ponuka pelechov pre psov a elegantné línie vonkajších priestorov sú hlavnými črtami spoločnosti. Výrobky sa dodávajú v úplne rôznych veľkostiach, aby vyhovovali každému plemenu.

Medzi použité materiály patrí ľanová tkanina, žakár a mnoho ďalších tkanín, ktoré poskytujú širokú škálu. Široká škála farieb dáva majiteľovi možnosť nájsť vhodný model, ktorý sa hodí k interiéru. Len pozitívna spätná väzba na spoločnosť.

Výhody

 • obrovský výber produktov;
 • štýlový dizajn výrobku;
 • dobrá kvalita;
 • K dispozícii sú modely v rôznych cenových kategóriách.

Nevýhody

 • žiadne.

Šťastný dom

Hodnotenie: 4.8

Šťastný dom

Na treťom mieste sa umiestnila spoločnosť Happy House, ktorá sa špecializuje na výrobu výrobkov pre zvieratá. Modely v kolekcii pohoviek tejto značky sa dodávajú v rôznych veľkostiach a ďalších špecifikáciách. Profesionálni dizajnéri vytvárajú vzhľad výrobku, ktorý umožňuje doplniť akýkoľvek interiér.

Spoločnosť ponúka širokú škálu modelov: domčeky, stoličky a koše. Okrem toho si zákazníci môžu zakúpiť luxusné vankúše a plédy. Sortiment zahŕňa modely na vonkajšie použitie, napríklad ak plánujete žiť na vidieku. Holandská spoločnosť je na trhu už viac ako 15 rokov a za toto obdobie získala množstvo pozitívnych ohlasov.

Výhody

 • obrovský sortiment produktov;
 • štýlový dizajn pelechov pre psov
 • Široký sortiment doplnkových produktov;
 • Holandská kvalita.

Nevýhody

 • Neidentifikované.

MidWest

Hodnotenie: 4.7

MidWest

Na podstavci nie je výrobca MidWest zo Spojených štátov. Táto spoločnosť je predovšetkým výrobcom produktov pre zvieratá vrátane pelechov pre psov všetkých pohlaví a vekových kategórií. Pôvodný sortiment spoločnosti bol založený na klietkach a búdkach. Potom však spoločnosť MidWest začala vyrábať aj mäkké výrobky vrátane pelechov pre psov. Ich nábytok je známy predovšetkým pre svoju mimoriadne vysokú odolnosť. Je určený pre veľkú hmotnosť, preto si tento nábytok môžu vybrať majitelia bojových plemien.

Tkaniny vydržia pranie a dlho si zachovávajú svoj atraktívny vzhľad. Spoločnosť nedávno uviedla na trh aj rad ortopedických modelov. Majiteľom veľkých psov ponúka spoločnosť MidWest nákup matracov a nadrozmerných postelí. Všetky modely sa vyznačujú najvyššou odolnosťou.

Výhody

 • Výrobky s vysokou pevnosťou;
 • vynikajúca kvalita;
 • dostupnosť ortopedických modelov;
 • dlhá prevádzková životnosť.

Nevýhody

 • neboli identifikované.

IMAC

Hodnotenie: 4.6

IMAC

Na piatom mieste sa umiestnila talianska značka IMAC, ktorá pôsobí od roku 1964. Cieľom spoločnosti je vytvárať nielen funkčné, ale aj atraktívne výrobky pre domáce zvieratá. Pri výrobe sa používajú len najmodernejšie výrobné techniky. Predtým, ako začneme pracovať na novom modeli, získame spätnú väzbu a informácie o predchádzajúcom modeli.

Vďaka automatizácii pracovného procesu IMAC predchádza chybám pri výrobe tovaru. Kupujúci majú záujem o rad DIDO, ktorý je mimoriadne trvanlivý a odolný voči oderu. Väčšina postelí je vybavená gumovými nožičkami, ktoré zaisťujú stabilnú polohu. Sú veľmi ľahko umývateľné a recenzie modelov sú len pozitívne.

Výhody

 • obrovský sortiment výrobkov;
 • dostupnosť vysokopevnostných modelov;
 • Skvelé skúsenosti s výrobou;
 • Talianska kvalita.

Chyby

 • neidentifikované.

Yami-Yami

Hodnotenie: 4.5

Yami-Yami

Ďalšia v poradí je značka, ktorá bola založená v roku 2011. Napriek tomu, že ide o jednu z najmladších značiek na vrchole, etablovala sa ako jeden z najlepších výrobcov potrieb pre domáce zvieratá vrátane kvalitných pelechov pre psov. Vyznačuje sa vysokým komfortom, má ortopedické modely s okrajom pre rôzne veľkosti psov.

Cena výrobku je o niečo vyššia ako u konkurencie, a to z dôvodu použitia prírodných materiálov. V našom sortimente dominujú modely solárií pre malé a stredné plemená. Zákazníci vyzdvihujú štýlový dizajn a atraktívnosť výrobkov.

Výhody

 • široký sortiment výrobkov;
 • medzi vyrábanými produktmi sú modely v rôznych cenových kategóriách;
 • rôzne farby výplne;
 • používanie len ekologických materiálov.

Nevýhody

 • takmer žiadna selekcia veľkých plemien;
 • Ekologické materiály sa nedajú vždy čistiť ručne.

KATSU

Hodnotenie: 4.4

KATSU

Siedmu pozíciu obsadili pelechy pre psov od poľskej spoločnosti Katsu. Ide o renomovanú značku, ktorá sa špecializuje na zaujímavé výrobky pre domáce zvieratá. Konštruktéri spoločnosti pravidelne aktualizujú produkty, aby spĺňali všetky očakávania. Pelechy Katsu sú ortopedicky navrhnuté pre rôzne plemená a ich anatomické a etologické podmienky.

Na výrobu sa používajú kovové rámy a prírodné materiály. Kryty sú ľahko odnímateľné, takže ich možno v prípade potreby vymeniť. Používajú sa len najkvalitnejšie tkaniny odolné proti poškriabaniu a uhryznutiu. Majitelia tvrdia, že jej výrobky sú lacnejšie ako iné modely a majú porovnateľnú kvalitu.

Výhody

 • vysoká odolnosť výrobku;
 • Jednoduché pranie a starostlivosť o poťahy
 • nízke ceny;
 • používanie ortopedických vložiek.

Nevýhody

 • neidentifikované.

Scruffs

Hodnotenie: 4.4

Scruffs

Na ôsmej pozícii sa umiestnil model Scruffs, ktorý je určený na použitie v interiéri aj exteriéri. Vďaka tomu majú niekoľko špecifických vlastností, napríklad vysokú pevnosť v ťahu a umývateľnosť. Umožňuje pohodlný odpočinok psa počas celého roka. Všetky postele sú vyrobené z pevných vlákien, aby sa zaručila vysoká spoľahlivosť a odolnosť.

Vložka je navyše pokrytá hydrofóbnou vrstvou, takže pes bude pohodlne ležať aj po kúpeli. Modely sú vyplnené syntetickými vláknami, čo umožňuje znížiť hmotnosť konečného výrobku pri zachovaní jeho mäkkosti. Výrobca nepoužíva prírodné materiály, pretože zvyšuje riziko rozvoja patogénnej mikroflóry, čo sa však niektorým majiteľom nepáči. Existujú sťažnosti na alergické reakcie.

Výhody

 • Použitie odolných syntetických materiálov;
 • dobré ceny;
 • Použitie vo vonkajšom prostredí;
 • hydrofóbny povlak;
 • robustné tkaniny a materiály.

Nevýhody

 • niektorí majitelia nemajú radi používanie syntetických materiálov.

Hunter

Hodnotenie: 4.4

Hunter

Na konci prvej desiatky je nemecká značka Hunter, ktorá vyrába produkty živočíšneho pôvodu. Táto značka distribuuje svoj sortiment vo veľkom počte krajín, takže nebudete mať problém nájsť výrobky. Okrem ležadiel značka vyrába aj postroje a obojky pre psov. Na výrobu sa používajú kvalitné moderné syntetické a prírodné materiály.

Existujú 2 línie: Classic a Smart. V prvom prípade sa používajú tradičné maskovacie farby, zatiaľ čo v druhom prípade sa používajú svetlejšie odtiene. A pelech Binz-M pre veľké plemená. Kombinuje bavlnený povrch s polyesterovou výplňou, vďaka čomu sa ľahko udržiava. Je to však jediný pelech pre veľké plemená. Podľa recenzií zákazníkov značka predáva len modely vysokej kvality, ale výber je pomerne malý.

Výhody

 • Používajú sa len kvalitné materiály;
 • trvanlivosť všetkých výrobkov;
 • ľahko sa udržiava a čistí;
 • Nanesený antibakteriálny povlak.

Nevýhody

 • K dispozícii je malý výber pelechov pre psov.

RIDE

Hodnotenie: 4.3

PRIDE

Na desiatom mieste v hodnotení najlepších výrobcov ležadiel pre psov je Pride. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu sedadiel pre domáce zvieratá v rôznych veľkostiach. Väčšina z nich je odnímateľná a určená pre priemerného psa. K dispozícii je séria pelechov pre psov a mačky, ktoré sú štylizované do podoby typických obyvateľov savany.

Ceny výrobkov sú veľmi nízke, čo vám umožní vybrať si nábytok za najnižšiu možnú cenu. Recenzie produktov sú veľmi pozitívne, ale niektorí zákazníci sa vyjadrili k nízkej kvalite a slabej životnosti niektorých modelov. Tkaniny sa tiež rýchlo stávajú mastnými.

Dôstojnosť

 • obrovský sortiment výrobkov;
 • veľmi nízke ceny;
 • existuje veľkosť pre rôzne plemená.

Nevýhody

 • relatívne nízka kvalita.

Dezzie

Hodnotenie: 4.2

Dezzie

Na konci rebríčka je domáca značka Dezzie. Ruská federácia má veľké množstvo pelechov pre psov od tejto spoločnosti. Zákazníci vyzdvihujú najmä nízku cenu výrobkov, ktorá je výrazne nižšia ako u väčšiny ostatných značiek. Modely Dezzie sú k dispozícii takmer vo všetkých veľkých Slovenskách obchodoch so zvieratami.

Spoločnosť ponúka celý rad modelov určených aj pre veľké psy. Sú vyrobené vo forme matracov, ktoré umožňujú zvieraťu vybrať si vlastnú polohu v priestore a poskytujú pohodlný výhľad. Okrem toho sa takéto solárium ľahko umiestňuje. Modely sú vyrobené z polyesteru, odolného materiálu, ktorý je veľmi pevný a zároveň veľmi mäkký. Recenzie sú väčšinou pozitívne.

Výhody

 • obrovský sortiment výrobkov;
 • Najnižšie ceny v rebríčku;
 • použitie odolných materiálov;
 • Dostupnosť v mnohých obchodoch.

Nevýhody

 • neboli identifikované.

Darell

Hodnotenie: 4.1

Darell

Predposlednú pozíciu v rebríčku obsadila ďalšia ruská spoločnosť, ktorá vyrába modely za príjemnú cenu. Ide o jednu zo značiek spoločnosti Red Plastic, ktorá vyrába masovo vyrábaný tovar pre zvieratá. Náklady na výrobky sú relatívne nízke a textil sa používa na výrobu. Lôžko je vyplnené synteponom alebo penovou gumou.

Existuje veľké množstvo modelov, ktoré sa líšia tvarom. Najväčšia z postelí má rozmer 140×90 cm a je to matrac bez bočníc. Takmer všetky pelechy pre psov sú vybavené snímateľnými poťahmi a vydržia mnoho praní. Sortiment však nezahŕňa modely s ortopedickými vložkami. Zákazníci si pochvaľujú spoločnosť za nízke ceny a široký výber.

Výhody

 • veľký výber;
 • atraktívne ceny;
 • dostupnosť modelov pre veľké plemená;
 • jednoduchá starostlivosť.

Nevýhody

 • neidentifikované.

Gamma

Hodnotenie: 4.0

Gamma

Na poslednom mieste je ruská značka „Gamma“, ktorá ponúka obrovský sortiment výrobkov. Hlavným znakom postelí tejto spoločnosti je neobvyklý tvar rámu na spanie. K dispozícii sú tradičné matrace a dokonca aj plné pohovky. Modely môžu mať takmer akýkoľvek geometrický tvar.

Zákazníci sú spokojní aj s výberom veľkostí. Existujú modely určené pre menšie plemená a niektoré pre obrovské bernardíny. Spoločnosť používa na výrobu textil a kožušiny. Všetky kryty sú odnímateľné, ľahko sa čistia a ľahko sa zbavujú nečistôt. Cena je tiež celkom pekná.

Výhody

 • Široký sortiment výrobkov;
 • nízke ceny;
 • V ponuke je celý rad karimatiek pre všetky plemená a vekové kategórie psov;
 • Výrobky sú k dispozícii takmer v každom obchode.

Nevýhody

 • neboli zistené.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: