8 najlepších nožničiek na mačky

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nepredstavuje odporúčanie na nákup. Pred kúpou sa poraďte s odborníkom.

Na rozdiel od psov sa u mačiek nevyskytuje veľa plemien, ktoré si vyžadujú pravidelné strihanie. Často nejde len o úpravu vlasov, ale o kreatívny účes, ktorý dodá exteriéru originálny vzhľad. Mačacie telá vytvárajú zaujímavé vzory alebo pripomínajú exotické alebo kreslené zvieratá: levy, pandy, dinosaury.

Hygienické strihanie chráni vášho domáceho miláčika pred zamotaním, ktoré sa nedá vyčesať. Takáto liečba je potrebná na prevenciu závažných dermatologických ochorení, ako aj problémov súvisiacich s nervovým systémom a tráviacim traktom. Starostlivosť o mačky je zložitejšia vzhľadom na ich osobnosť a správanie. Neposlúchajú príkazy, sú nepredvídateľné, takže ošetrovateľ potrebuje koncentráciu a starostlivosť, inak môžete trpieť ostrými pazúrmi a zubami.

Srsť mačiek je jemná a ich koža je citlivá, preto sa pri ošetrení strojmi musí dbať na to, aby nedošlo k poraneniu mačky. Predstavujeme 8 produktov, ktoré profesionáli a bežní používatelia považujú za najlepšie a hodnotia ich účinnosť, funkčnosť a bezpečnosť.

Hodnotenie najlepších nožničiek pre mačky

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Hodnotenie najlepších nožničiek pre mačky1Žralok Ziver-2224 400€
2Codos CP-5100 na strihanie mačiek a psov3 190€
3MOSER Rex Mini 1411-00623 100€
4Surker SK-3092 000€
5

etwant s USB biely (3,6 W) PHC-710

2 200€
6starostlivosť o vlasy c

 • Súprava Pper (akumulátorový zastrihávač)
 • 1 590€
  7VGR V-0981 790€
  8

  roGemei GM-1023

  1 800€

  Zastrihávač chlpov domácich zvierat Ziver-222 Shark

  Hodnotenie: 4.9

  Zariadenie na ošetrovanie domácich zvierat Ziver-222 Shark

  Prvé miesto za stroj určený na strihanie všetkých druhov mačacích a psích chlpov. Veľmi tichý motor s rotorom má výkon 15 W. Pracuje ticho a bez vibrácií a nestresuje mačku. Tri rýchlosti: 5000, 6000, 7000 ot/min. Lítium-iónová batéria poskytuje 240 minút prevádzky na jedno nabitie.

  Keramický nôž robí rovnomerné rezy na jedno kliknutie. Výšku rezu možno individuálne nastaviť v rozsahu od 1 do 1,9 mm. Nastavenie je rýchle a jednoduché. Displej zobrazuje aktuálnu rýchlosť a spotrebu batérie. Je vybavený ochranou proti prebitiu. Protišmykové telo zabraňuje namáhaniu ruky a nešmýka sa. Je vyrobený z prvotriednych materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť stroja.

  Atraktívny dizajn v čiernej a striebornej farbe. Profesionálny zastrihávač vlasov s hodnotením „výborný“ za funkčnosť, praktickosť a použiteľnosť. Dobre si poradí so všetkými oblasťami tela, dokonca aj s ťažko dostupnými miestami.

  Výhody

  • Sieťová/bezdrôtová prevádzka;
  • výkonný a spoľahlivý motor;
  • trojrýchlostný režim;
  • Funkcia ochrany proti preťaženiu.

  Nevýhody

  • žiadne.

  Strihač psov Codos CP-5100 na strihanie psov a mačiek

  Hodnotenie: 4.8

  Strihač psov Codos CP-5100 na strihanie psov a mačiek

  Druhým v poradí je univerzálny model, ktorý je určený pre všetky typy vlny. Ľahko si poradí s jemnou mačacou srsťou, bezbolestne prereže zamotanú srsť. Zariadenie môže pracovať v bezdrôtovom a sieťovom režime. V prvom prípade je prevádzkový čas 120 minút. Úplné nabitie lítium-iónovej batérie za 1 hodinu.

  Prístroj je prakticky nehlučný, takže sa počas ošetrenia minimalizuje úzkosť zvierat. Čepele sú vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele najvyššej kvality a ich hnacia časť je keramická. Nie je potrebné ostrenie. Rezná časť zostáva dlhšie ostrá. Má výkonný motor s rotorom. Stroj je ľahký. Pohodlne sa drží v kefke. Telo nožníc je vyrobené z odolného plastu. Všetky nastavenia sa dajú vykonať jednou rukou.

  Zákazníci dávajú vysoké hodnotenia za funkčnosť a efektívnosť. Uznávajú jednoduché odstránenie čistiaceho noža, rýchlu výmenu za nový nôž, kefku na odstraňovanie chĺpkov. Jedným zariadením môžete zastrihávať ľudí aj domáce zvieratá.

  Výhody

  • multifunkčná aplikácia;
  • Je napájaný zo siete aj z batérie;
  • Minimálna dĺžka ostrihaných vlasov;
  • bezpečnosť pre citlivú pokožku.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Strihač chlpov domácich zvierat MOSER Rex Mini 1411-0062

  Hodnotenie: 4.7

  MOSER Rex Mini 1411-0062 Zastrihávač srsti domácich zvierat

  Na treťom mieste sa umiestnil vývoj odbornej značky v oblasti starostlivosti o domáce zvieratá. Vhodné pre plaché domáce zvieratá, ktoré sú citlivé na hluk. Rýchlo a rovnomerne strihá jemnú srsť a podsadu bez podráždenia jemnej pokožky. Vhodné na labky, chvosty, uši a citlivé miesta pre všetky plemená mačiek. Je napájaný zo siete. 2 m šnúra vďaka špeciálnemu bezpečnostnému krúžku vôbec neprekáža v pracovnom priestore počas ošetrenia.

  Jemný nôž Moser Star Blade zaručuje presnosť pri orezávaní. Netahá vlasy, netupí, odstraňuje vlasy akejkoľvek dĺžky. Čepeľ je brúsená diamantom. Výkonný motor pre zvýšenú námahu, nízka hlučnosť, nízke vibrácie, odolný voči prehriatiu. Kompaktné telo má nízku hmotnosť a pohodlný tvar do ruky. Pomáha profesionálnym ošetrovateľom znížiť záťaž na ruky a vyhnúť sa únave počas dlhých hodín práce.

  Telo je vyrobené z nárazuvzdorného čierneho plastu a zdobené odtlačkami bielych labiek. Nemecká kvalita, ktorú oceňujú mnohí zákazníci.

  Výhody

  • na strihanie nepokojných mačiek;
  • Vylepšený kotvový motor;
  • tichý a plynulý chod;
  • Vysoko presný technologický nôž.

  Nevýhody

  • nie sú zistené.

  Akumulátorový strihač zvierat Surker SK-309

  Hodnotenie: 4.6

  Akumulátorový strihač zvierat Surker SK-309

  Štvrtý v prehľade – stroj, ktorý je vhodný na profesionálne aj domáce použitie. Je prispôsobený všetkým plemenám, ľahko sa ovláda a ošetruje. Keramické čepele presne strihajú jemnú srsť mačiek. Neťahá ani sa nezamotáva, takže počas starostlivosti o telo nedochádza k nepohodliu ani stresu. 4 odnímateľné trysky v balení: 3/6/9/12 mm. Má dva režimy rýchlosti.

  Zariadenie je bezdrôtové. 180 minút prevádzky na jedno nabitie. Plné nabitie batérie za 3 hodiny. Telo je ergonomické. Pri dlhom používaní je zaťaženie kefky minimálne. Kľúče s gumovým povrchom. LCD displej zobrazuje zostávajúcu kapacitu batérie.

  Podľa recenzií SK-309 plne spĺňa vlastnosti. Nástavce sa dajú rýchlo odstrániť a ľahko nainštalovať. Čistenie netrvá dlho. Nízka hladina hluku neruší mačku. Dĺžku strihania možno počas prevádzky nastaviť požadovaným režimom. Príjemný dizajn sa stáva ďalším bonusom pre funkčnosť zariadenia.

  Výhody

  • dobíjací model;
  • Osvetlený indikátor na tele;
  • dlhý čas prevádzky bez nabíjania;
  • Ostré keramické čepele.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Petwant USB zastrihávač srsti psov a mačiek biely (3,6 W) PHC-710

  Hodnotenie: 4.5

  Zastrihávač srsti pre psy a mačky Petwant s USB biely (3,6 W) PHC-710

  Ďalším kandidátom je univerzálny strihač, ktorý je vhodný na prácu s tvrdou a mäkkou srsťou, podsadou. Má výkonný motor, ktorý nevytvára vibrácie ani hluk, čo je pozitívne pre psycho-emocionálny stav domáceho maznáčika. Keramické čepele sú obzvlášť ostré. Nepletie vlasy, neťahá, nespôsobuje alergické reakcie na jemnú pokožku.

  Dizajn vyvinutý inžiniermi značky zohľadňuje anatomický tvar ruky, takže mnoho hodín procesu nevytvára stres v ruke a dáva možnosť profesionálnemu ošetrovateľovi vykonávať svoju prácu rýchlo a efektívne. Plast je pevný, protišmykový a odolný voči pádu.

  Spotrebitelia si uvedomujú, že zariadenie je vhodné pre všetky veľkosti domácich zvierat, dokonca aj pre miniatúrne zvieratá, môže orezávať chlpy na labkách a papuli, vytvárať originálne vzory na tele. Dlhodobá prevádzka bez dobíjania. Batéria sa monitoruje prostredníctvom displeja na tele. Recenzie naznačujú, že jeden stroj môže strihať vlasy rôznych plemien mačiek a psov a vo všetkých prípadoch je zabezpečená vysoká účinnosť.

  Výhody

  • ostré, nezraňujúce čepele;
  • znížená hladina hluku;
  • Nepretržitá práca počas nabíjania;
  • ergonomický tvar tela.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Strihač vlasov pre domáce zvieratá Strihač vlasov pre domáce zvieratá
 • Súprava pper (bezdrôtový zastrihávač)
 • Hodnotenie: 4.5

  <img width="400" alt=" Pet grooming hair c
 • Piper Kit (bezdrôtový trimmer)“ src=“/wp-content/uploads/2023/02/3041666197721-588-.jpg“ height=“400″ title=“Strihač chlpov pre domáce zvieratá

 • pper Kit (bezdrôtový zastrihávač)“>

  Šieste miesto patrí strojčeku, s ktorým môžete vykonávať hygienické a výstavné strihy všetkých plemien mačiek a psov. Prevádzka s nízkymi vibráciami zaručuje pokoj počas starostlivosti o telo. Lítiová batéria, ktorá sa plne nabije za 3 hodiny a vydrží 120 minút bez prerušenia. Ergonomický dizajn umožňuje zastrihávanie chĺpkov na ťažko prístupných miestach. Ovládanie jednou rukou je možné.

  Profesionálny motor s medeným hriadeľom pre vysoký výkon, tichú prevádzku a bezpečnosť. Nebolí ani nedráždi jemnú citlivú pokožku, učí zvieratko, aby sa nebálo starostlivosti. Rezný blok z nehrdzavejúcej ocele a keramiky zaručuje čistý rez bez pnutia. Čepele sú ostré a dajú sa ľahko vybrať na čistenie. Na čistenie je k dispozícii praktická kefka.

  Výrobca pridal rôzne odnímateľné príslušenstvo na jednoduché a sofistikované rezanie. Kupujúcim sa páči nielen funkčnosť spotrebiča, ale aj štýlový dizajn, vďaka ktorému je radosť ho používať.

  Výhody

  • rýchle a jednoduché ovládanie;
  • vysoko výkonná batéria;
  • indikátor nabitia batérie;
  • Neplaší ani nezraňuje domáce zviera.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  VGR V-098 zastrihávač chlpov domácich zvierat

  Hodnotenie: 4.4

  VGR V-098 Zastrihávač chlpov domácich zvierat

  Siedmu pozíciu obsadil stroj, ktorý je funkčný, ľahko sa používa a má prijateľnú cenu. Vďaka špeciálnej technológii tlmenia a tichému motoru pracuje bez vibrácií a so zníženou hlučnosťou. To umožňuje starostlivosť o veľmi plaché zvieratá. Zariadenie na batérie funguje 3 hodiny bez prerušenia. je možné ho používať počas nabíjania bez zastavenia na technickú prestávku. Kábel je dlhý, takže mačku počas ošetrenia neruší.

  Kvalitná čepeľ z nehrdzavejúcej ocele s keramickou klznou časťou. Strihá jemnú srsť a podsadu a pomáha rýchlo a pohodlne vytvoriť hygienický a kreatívny strih pre domáce zviera. Nože sú vhodné na prácu okolo uší, labiek, papule. Sú ostré, netupia sa, sú vysoko odolné, neškriabu vlasy, neťahajú za ne, neubližujú.

  Plastové telo ABS odolné proti rozbitiu, odolné proti pádu, ľahko sa čistí. Pozitívna spätná väzba potvrdzuje účinnosť rozpočtového modelu. Môže sa používať univerzálne, najmä ak v dome žijú mačka aj pes a je potrebné ich pravidelne strihať.

  Výhody

  • veľká kapacita batérie;
  • orezávanie ťažko prístupných miest;
  • Štyri trysky: 3,6,9,12 mm;
  • profesionálny blok na nože.

  Nevýhody

  • neboli identifikované.

  ProGemei GM-1023 Zastrihávač chlpov domácich zvierat

  Hodnotenie: 4.3

  ProGemei GM-1023 Zastrihávač chlpov domácich zvierat

  Na ôsmom mieste je strojček na domácu a profesionálnu starostlivosť, ktorý je vhodný na strihanie akéhokoľvek druhu vlny rôznych dĺžok. Tichý motor pracuje bez vibrácií. Je spoľahlivý, neprehrieva sa, môže pracovať dlhý čas bez technického prerušenia. 2,4 m dlhá šnúra počas procesu zviera nevystraší a nebráni voľnému pohybu ošetrovateľa.

  Telo je potiahnuté gumou, aby sa zabránilo vykĺznutiu zariadenia. Ergonomický dizajn, ľahko padne do ruky. Rozšírený balík šetrí náklady na nástroje. Hrebeň, nožnice, kefa na vlasy sú súčasťou balenia. Na skladovanie a prenášanie je k dispozícii robustné plastové puzdro. Ostré čepele sa rýchlo vyberú na opláchnutie vlasov a ľahko sa vrátia späť.

  Spotrebitelia sú s nákupom spokojní. Ukázalo sa, že ich používanie je veľmi efektívne, pre človeka prijateľné a pre zviera počas liečby pohodlné. Štýlový čierno-červený dizajn výrobku bol zvýraznený.

  Výhody

  • výkonný stabilný motor;
  • ďalšie príslušenstvo;
  • kvalitný strih na akékoľvek vlasy;
  • darčeková krabička.

  Nevýhody

  • nie sú identifikované.
 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: