12 najlepších miest na kempovanie vo Volgograde

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred kúpou by ste mali vyhľadať odbornú radu.

Turistické základne sú ideálnym riešením pre rodinné víkendy, firemné večierky a akékoľvek podujatia pod holým nebom. Pre hostí sa organizujú rôzne rekreačné aktivity: relaxácia na pláži, rybolov, športoviská, prechádzky po lese a horách, workshopy a mnoho ďalšieho. Predstavujeme hodnotenie, ktoré zahŕňa 12 najlepších kempingov Volgogradu, ktoré zostavila naša redakcia na základe analýzy názorov samotných dovolenkárov, rozmanitosti služieb a kvality služieb, polohy.

Hodnotenie najlepších kempingov vo Volgograde

NomináciamiestoKempinghodnotenie
Hodnotenie najlepších kempingov vo Volgograde1Olympia5.0
2Barvikha 3*4.9
3Rublevka 3*4.8
4SLNEČNÝ OSTROV4.7
5Sosnový Bor4.6
6Zelený plášť4.5
7Dubový háj4.4
8Oilman 4*4.3
9Park Hotel Nobel4.2
10Ekohotel Flying Fish4.1
11Súkromná chata4.0
12Akvamarín4.0

Olympia

Hodnotenie: 5.0

Olympia
 1. Webová stránka: zclub-
 2. Adresa: Volgogradská oblasť, Sredneakhtubinsky district, Prospect. Druhý päťročný plán

Voľnočasový tábor Olympia je všestranný rekreačný komplex. Veľký krytý bazén pre deti a dospelých s hydromasážou a ležadlami, kúpele a sauny, vonkajšia terasa O

 • kúpanie a opaľovanie, gril, altánok, požičovňa člnov na jazere a rybárčenie (výstroj k dispozícii), futbalové a volejbalové ihrisko, požičovňa bicyklov a ďalšieho vybavenia. V country klube sa často konajú športové kempy s ubytovaním pre športovcov, hostí a partnerov podujatia. Olympia ponúka aj 4 konferenčné miestnosti rôznych veľkostí vybavené najmodernejšou technológiou na stretnutia, konferencie a prezentácie na rôznych úrovniach. Pre deti je k dispozícii detská izba a vonkajšie ihrisko, na malých hostí dohliadajú animátori a deti sa môžu bezpečne hrať v uzavretom, stráženom areáli.

  Rovnaké podujatia so skvelými fotografiami získate na vonkajších podujatiach v Olympii – svadby, výročia, vonkajšie firemné podujatia. Správa poskytuje reštaurácie, kaviareň, nočný bar a vonkajší priestor nad vodou s vynikajúcim výhľadom. Recepciu a samotné podujatie si môžete rezervovať na adrese Olympia.

  Pobyt v country klube môže byť jednodňovou akciou bez ubytovania, ale častejšie hostia prichádzajú do rezortu. Druhé Letnice na niekoľko dní alebo nocí s pohodlnými a útulnými izbami pre rôzny počet hostí. Môžete si rezervovať apartmán v hlavnej budove alebo si prenajať samostatný dom až pre 10 osôb.

  Výhody

  • Veľa zábavy;
  • Rozumné ceny za ubytovanie a služby;
  • Zábava pre deti;
  • Areál je k dispozícii na športové, spoločenské a obchodné podujatia;
  • Ekologická štvrť.

  Nevýhody

  • Väčšina služieb a zábavy je platená.

  Barvikha 3*

  Hodnotenie: 4.9

  Barvikha 3
  1. Miesto:
  2. Adresa: Eurolyovka, Vlasovka. Volgograd, ul. Villańska 19b.

  Turistická základňa Barvikha ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie, prakticky v prostredí sanatória: útulné domčeky na ubytovanie hostí, rôzne aktivity pre deti a dospelých, ruskú saunu na drevo, ktorú návštevníci veľmi oceňujú, elegantnú reštauráciu s raňajkami v cene ubytovania. Celý architektonický komplex je vytvorený v pôvodnom štýle, drevené zruby len umocňujú pocit pobytu v prírode.

  Rekreačné centrum Barvička sa nachádza v Krasnoarmejskom okrese Volgogradu na Golodnom polostrove, na samom brehu rieky Volgy. Hostia môžu loviť ryby, relaxovať na príjemnej piesočnatej pláži, ako aj plávať v bazéne n území. Mimochodom, je vždy čistá a okolo nej sú lehátka.

  V reštaurácii na brehu rieky môžete usporiadať oslavy alebo grilovať v altánku, pre deti je k dispozícii detský kútik s trampolínami a ihrisko. Voľný čas je k dispozícii po celý rok: územie Barvikha je dobre upravené a upravené. Ceny ubytovania sú primerané úrovni ponúkaného komfortu a vďaka kombinácii ceny a kvality je tento komplex veľmi obľúbený, preto odporúčame plánovať si dovolenku vopred.

  Zaujímavosti

  • Malebná oblasť;
  • Terénne úpravy a architektúra sú organicky prepojené;
  • Komfortné chaty;
  • Pekná pláž;
  • Aktivity pre deti a dospelých.

  Nevýhody

  • Málo zábavy, aktivity sú hlavne na objednávku.

  Rublevka 3*

  Hodnotenie: 4.8

  Rublevka 3*
  1. Webová lokalita:
  2. Adresa: Volgogradská oblasť, Volgograd. Krasnoslobodsk, ul. Chatky.

  Ďalšia rekreačná základňa s názvom Bratislava Eurolevka je ideálnym miestom pre oddych, rodinnú a firemnú dovolenku. Súčasťou komplexu sú komfortné chatky pre hostí, miesta na grilovanie a pavilóny, Slovenská kúpeľ s krstiteľnicou, vonkajší bazén a vírivé vane; malí návštevníci môžu využiť moderné detské ihrisko s trampolínou a šmýkačkami. Volgograd Eurolevka má ihriská na volejbal a stolný tenis.

  Komplex je určený predovšetkým na aktívny rodinný odpočinok. Čas môžete stráviť na športoviskách alebo na pláži. V lete si môžete požičať vodné bicykle a štvorkolky, v zime lyže a korčule.

  Jedlá v reštaurácii Eurolevka sú medzi hosťami veľmi obľúbené – v reštaurácii si môžete dať chutné jedlo a usporiadať podujatie. Zariadenie funguje až do posledného hosťa, čo je vhodné najmä pre zvyšok spoločnosti a tiež pre rodičov, ktorí chcú stráviť spoločný čas po uložení detí do postele. Areál je zabezpečený a nemusíte sa báť pustiť deti na prechádzku alebo nechať auto na parkovisku.

  Výhody

  • Kúpeľňový komplex a písma;
  • 10 komfortných chát;
  • Reštaurácia s chutnými jedlami;
  • Zabezpečené dobre udržiavané územie;
  • Skvelé ihrisko pre deti;.

  Nevýhody

  • Malý bazén v areáli.

  SLNEČNÝ OSTROV

  Hodnotenie: 4.7

  SLNEČNÝ OSTROV
  1. Webová stránka: sunnynynyovlvg.rf
  2. Adresa: Volgogradská oblasť., Stredneahtubinský okres, chutor Novenkij

  Slnečný ostrov sa považuje za jedno z najlepších miest pre rodinnú dovolenku vo Volgogradskej oblasti. Nachádza sa len 20 km od mesta, v masíve parku Volgo-Achtuba, kde je čistý vzduch a nádherný výhľad, ideálny na fotografovanie a rozjímanie.

  Ubytovanie je zabezpečené v komfortných domoch niekoľkých kategórií, určených pre 4-6 osôb. Bazén s teplou vodou a lehátkami je vybavený na rekreáciu, pretože v blízkosti základne nie je rieka, ale je tu rybník s rybami – zarytí rybári sa jednoducho dobre zabavia na brehu. Na území Slnečného mesta sa nachádzajú altánky s grilovacími zónami na rodinnú rekreáciu pod holým nebom, futbalové a volejbalové ihriská, detské ihriská a saunový komplex. Autá môžete parkovať na parkovisku, ktoré pojme až 50 áut. Návšteva zoologickej záhrady sa bude páčiť deťom aj dospelým.

  Územie rekreačného strediska je upravené v rovnakom štýle. Organizátori často organizujú podujatia pre hostí, v reštauračnej časti komplexu je možné osláviť akúkoľvek slávnosť. Jedáleň ponúka počas dňa pestré menu.

  Ceny služieb a ubytovania na Slnečnom ostrove sú priemerné a dopyt po nich je vysoký, preto je dôležité rezervovať si ich vopred. Mimochodom, komplex môže využiť splátkový predaj Halva.

  Výhody

  • Množstvo zábavy pre deti aj dospelých;
  • Partnerský program „Halva“;
  • Krásne prostredie;
  • Realizácia podujatí.

  Nevýhody

  • Žiadna rieka v blízkosti.

  Borovicový les

  Hodnotenie: 4.6

  Borovicový les
  1. Webová lokalita:
  2. Adresa: Tbilisi. Volgograd, Angarská ul.137/181

  Kaštieľ „Sosnovy Bor“ je známy mnohým občanom Volgogradu, pretože sa tu koná veľa aktivít a osláv a pozývajú sa nielen hostia rekreačného centra. Pre hostí, ktorí sa rozhodnú stráviť v komplexe niekoľko dní, je k dispozícii ubytovanie v útulných zrubových chatkách pre 2-6 osôb.

  V areáli pôvodného komplexu Sosnový Bor sa nachádza vonkajší bazén s vyhrievanou vodou pre dospelých a malý bazén pre deti, sauna, relaxovať môžete aj vo wellness centre. Jedlá sa podávajú formou bufetu; v reštaurácii je od 12 do 24 hodín k dispozícii pestrá ponuka. Pre oslavy a rôzne druhy podujatí, vystúpenia umelcov je otvorených niekoľko areálov a banketových sál. Reštaurácia a lobby bar ponúkajú zaujímavý vínny lístok. Kuchári pripravujú jedlá z mliečnych a mäsových výrobkov z vlastnej ekologickej farmy, k dispozícii sú aj polotovary na odvoz. Statok má aj vlastnú práčovňu. Cennosti môžete nechať v úložnom priestore alebo v trezore.

  Vo voľnom čase si môžete vychutnať prehliadku miestnych pamiatok a suvenírov. Wi-Fi je k dispozícii na celom území.

  Výhody

  • Množstvo zábavy pre celú rodinu;
  • Niekoľko banketových sál;
  • na organizovanie podujatí vrátane podujatí bez sedenia;
  • Rozmanitosť jedál;
  • Útulné chaty s rôznou kapacitou.

  Nevýhody

  • Pri organizovaní podujatí v tejto oblasti býva preplnená.

  Zelený plášť

  Hodnotenie: 4.5

  Zelený plášť
  1. Miesto:
  2. Adresa: ul. Jack London, 1d

  Ďalšia rekreačná základňa v našom prehľade sa nachádza v Krasnoarmejskom okrese Volgogradu. Biele zrubové domy pre 2-4 osoby, niektoré so samostatnou saunou, všetky s klimatizáciou, mäkkou posteľou a vybavenou kuchyňou. K dispozícii sú altánky, športoviská, výlety na koni.

  Centrum voľného času „Zelený mys“ je vhodné na rôzne podujatia – bankety, firemné večierky. Sú tu miesta na konferencie a obchodné stretnutia, dokonca aj školenia. Všetky izby sú vybavené technológiou.

  Územie rekreačnej základne je čisté, upravené, služby pre hostí sú na najvyššej úrovni – včasné upratovanie, čisté uteráky a posteľná bielizeň, bazény v kúpeľnom komplexe. Hostia si všimnú pohodlie pobytu na základni, ale musíte sa zabaviť sami – nie sú tu žiadne miesta pre deti, animácie. Všetky aktivity sa organizujú najmä na požiadanie.

  Výhody

  • Útulné domčeky;
  • Čistá a upravená oblasť obklopená lesom;
  • Niekoľko miest konania podujatí;
  • Mangalnaya oblasť s každým domom.

  Nevýhody

  • Psy v areáli;
  • V hoteli nie je reštaurácia/jedáleň.

  Dubový háj

  Hodnotenie: 4.4

  Dubový háj
  1. Miesto:
  2. Adresa: Volgogradská oblasť., Sredneahtubinsky district, Sredneahtubinsky District, Grove. Krasnoslobodsk, s. 2. päťročný plán.

  Táto rekreačná základňa sa nachádza v dubovom lese, od ktorého dostala svoj názov. Chatky s rôznou kapacitou pre 2-12 osôb pre hostí sú postavené z dubového masívu, k dispozícii sú aj kamenné chaty. Všetky apartmány sú vybavené splitovým systémom, takže je v nich vždy príjemne. Vo vnútri chatiek je potrebný nábytok a kúpeľňa. V niektorých chatách je k dispozícii priestor na grilovanie s pergolou.

  Rekreačná základňa Dubový háj má niekoľko priestorov na oslavy: banketové sály pre 130 a 350 osôb s vynikajúcou kuchyňou, výzdobou a servisom, „Zimný dom“ pre 30 hostí, ktorí chcú stráviť svoje dni v priateľskom alebo rodinnom kruhu. Vonkajšie ihriská sú určené pre mladších návštevníkov. Slávnostné a zábavné podujatia môže organizovať oddelenie Oak Grove alebo samotní hostia.

  Breh rieky s plážou od rekreačného centra je vzdialený 10 – 15 minút chôdze. Požičovňa bicyklov v Grove. Ceny za ubytovanie a bankety k dispozícii.

  Výhody

  • Chatky rôznych kapacít z dreva a kameňa;
  • Organizovanie podujatí;
  • Vynikajúca reštaurácia na území;
  • Rieka neďaleko základne;
  • Čistý vzduch a malebná oblasť;
  • Dobré detské ihrisko.

  Nevýhody

  • Žiadny vlastný bazén.

  Neftyanik 4*

  Hodnotenie: 4.3

  Neftyanik 4*
  1. Miesto: neftyanik.
  2. Adresa: Volgogradská oblasť, Gorno-Badachšan, Volgogradská oblasť. Krasnoslobodsk, n. Druhý päťročný plán.

  Štvorhviezdičkový hotel Neftyanik Country Club sa nachádza pol hodiny jazdy autom od Volgogradu v zalesnenej oblasti. Ide o hotelový komplex, ktorý pozostáva z hlavnej budovy so 14 izbami a 15 samostatných domčekov. Všetky apartmány sú dobre udržiavané, pohodlné, vybavené na bežný niekoľkodňový pobyt a prenocovanie. Stravovanie je organizované v reštauračnom komplexe s 250 miestami, kde môžete osláviť slávnostnú udalosť alebo podujatie vo veľkom štýle.

  Hostia majú k dispozícii gril, saunu s bazénom a detské ihrisko. V klube sa často konajú aj obchodné stretnutia a semináre, pretože má technicky vybavené konferenčné miestnosti s filmovým plátnom. Oblasť je dobre upravená, čistý vzduch a ticho.

  Správa vidieckeho klubu zabezpečuje organizáciu rôznych podujatí pre hostí na kľúč, vrátane uzavretia rekreačnej základne počas trvania osláv. Jednotlivá kapacita Nefťanika s ubytovaním – 70 osôb.

  Výhody

  • Rôzne typy izieb na ubytovanie hostí;
  • Organizovanie slávnostných podujatí a obchodných konferencií, stretnutí;
  • K dispozícii je sauna a vonkajší bazén;
  • Optimálne ceny.

  Nevýhody

  • Relatívne malá ubytovacia kapacita len 70 osôb.

  Park Hotel Nobel

  Hodnotenie: 4.2

  Park Hotel Nobel
  1. Miesto:

  Výhodou hotela Nobel Park je jeho poloha na brehu rieky Volgy s výhľadom na rieku a protiľahlý breh centra mesta. Na území sa nachádza niekoľko hrázdených domov rôznych veľkostí. Majú kúpeľňu alebo sprchovací kút, TV a mikrovlnnú rúru, chladničku a dobrý Wi-Fi signál. Hostia si všímajú čistotu izieb.

  Zábavy na voľný čas je dostatok: karaoke sála pre 35 osôb, biliard, 2 drevené kúpele – jeden malý pre 2-4 osoby, druhý – s parným kúpeľom a fontánou, pláž s pozvoľným vstupom, v zime – klzisko, celoročne sa návštevníci stretávajú s barom a reštauráciou s komornými podmienkami. Stravovanie sa platí samostatne, cena je 800 Euro, čo zahŕňa raňajky, obed a večeru. K dispozícii je aj veľký altánok s grilom, banketové priestory a prenosné podujatia vrátane usporiadania na kľúč na území hotelového parku.

  Ceny ubytovania v hoteli Nobel sú priemerné, ale vedenie hotela ponúka pravidelné zľavy na ubytovanie a propagačné akcie.

  Výhody

  • Prvá pobrežná línia;
  • 2 kúpeľne s rôznou kapacitou;
  • Organizácia podujatí na kľúč;
  • Rôzne možnosti ubytovania;
  • Akcie a zľavy.

  Nevýhody

  • Chýbajúce detské ihrisko.

  Ekohotel Flying Fish

  Hodnotenie: 4.1

  Ekohotel Flying Fish
  1. Webová stránka: fis

  2. Adresa: Volgogradská oblasť, Leninský okres, s. Karshevitoe.

  Ďalším dovolenkovým rezortom podľa odhadov návštevníkov je ekohotel Flying Fish. Komplex sa prezentuje ako skutočná ruská dedina: zrubové domy, prvá línia pobrežia s mólom, pláž a les okolo. Architektúra a krajina sú v Slovenskom štýle, čo umocňuje atmosféru pôvodnej oblasti.

  Chaty sú síce „rustikálne“, ale pohodlné, dobre zariadené, s rozdeleným systémom, TV, kúpeľňou a vaňou/sprchou a teplou a studenou vodou. Na jeho území sa nachádza strážené parkovisko, detské ihrisko, mólo pre lode, ktoré možno využiť na rybolov alebo prechádzky po rieke, jazdecký klub, minizoo a bazén na vode.

  Hosťom ponúkame 20 výletov za zaujímavou zábavou, medzi najobľúbenejšie patrí rybolov, rodinné a firemné dovolenky, turistika, organizované pikniky, Eng

 • sh klub. Každé ráno sa tu koná fitnes, joga pod holým nebom a kino pod holým nebom. Je možné organizovať svadby a podujatia. V ekohoteli si môžete vychutnať ruskú kuchyňu v reštaurácii U Marusi.

  Ceny za ubytovanie a služby v hoteli Flying Fish sú vyššie ako priemer, ale hostia sa tým nenechajú odradiť.

  Výhody

  • 20 možností hotových dovolenkových výletov;
  • Zoo a jazdecký klub v hoteli;
  • Organizácia voľného času a podujatí pre deti;
  • Sauna a bazén.

  Nevýhody

  • Vysoké životné náklady.

  Súkromná chata

  Hodnotenie: 4.0

  Súkromná chata
  1. Webová lokalita:
  2. Adresa: okres Krasnoarmeisky, polostrov Holodny, Golodny ul. Vilyanskaya, 19d.

  Rekreačné centrum Chastnaya Dacha sa nachádza v okrese Krasnoarmeyskiy. Komplex zahŕňa 6 samostatných domov pre 2-6 osôb, 2 hotely s niekoľkými izbami v každom. Súkromná chata má vlastný prístup k rieke s piesočnatou plážou, ako aj bazén, saunu, detské ihrisko, reštauráciu s tromi komfortnými banketovými sálami s rôznou kapacitou. Mimochodom, reštaurácia je vizitkou komplexu, pripravujú sa tu jedlá rôznych kuchýň na vysokej úrovni.

  Na Chastnaya Dacha môžete relaxovať ako rodina, spoločnosť, nebude nudiť a stráviť víkend sám – druhá možnosť je obzvlášť zaujímavá pre milovníkov tvorby a meditácie na čerstvom vzduchu, v prírode s krásnym výhľadom. Medzi ďalšie atrakcie patrí volejbalové ihrisko, tenisový stôl, šach, sauna a vonkajšie a vnútorné pavilóny s grilom. Skvele upravený pozemok ponúka pohodlnú dovolenku. Je pravda, že ceny služieb a ubytovania sú vyššie ako priemer.

  Výhody

  • Penzióny a penzióny;
  • Otvorené a uzavreté altánky s grilom;
  • Prístup na piesočnatú pláž pri rieke;
  • Detské ihrisko;
  • Bazén na území;
  • Organizácia a realizácia svadieb a podujatí.

  Nevýhody

  • Vysoké ceny.

  Akvamarín

  Hodnotenie: 4.0

  Akvamarín
  1. Miesto: akvamarin.
  2. Adresa: Volgogradská oblasť., Svetloyarská oblasť,Soleprichal.

  Dovolenkové centrum Akvamarin uzatvára náš prehľad. Je to malý komplex pre hostí na brehu rieky. Komfortné podmienky na bývanie netreba čakať – domy v Aquamarine sú jednoduché, útulné, zariadené minimálne, všetky domy majú zónu na grilovanie, ale aj tie sú jednoduché – obyčajný pekáč, lavice a stoly, ktoré sa už dlho nemodernizovali. Apartmány majú chladničky. Detské ihrisko nie je vybavené mnohými atrakciami pre deti, iba niekoľkými hojdačkami.

  K vonkajšiemu vybaveniu patrí čierna sauna na drevo, pergola a markízy. Ceny sa zdajú byť vysoké za navrhovaných podmienok, ale sem prichádzajú hlavne hostia, ktorí hľadajú jednoduchú a autentickú dovolenku. V Aquamarine môžete rybárčiť, opaľovať sa a zabávať sa s priateľmi.

  Výhody

  • Prvá línia na brehu rieky;
  • základný balík s nábytkom, kúpeľňou a klimatizáciou;
  • Kúpele na mieste;
  • Dobrá pláž.

  Nevýhody

  • nie je najpohodlnejšie prostredie;
  • Predražené ubytovanie.
 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: