12 najlepších nástenných tyčí

Nástenné tyče sa široko používajú v domácnostiach a v rôznych športových a zdravotníckych zariadeniach. Je dôležitou súčasťou silového tréningu a používa sa pri rehabilitácii pacientov po zranení. Zariadenie sa zmestí aj do malých bytov a nahradí niekoľko kusov športového vybavenia. Steny môžu mať rôzne tvary. Najjednoduchšie je to v tvare písmena I. Je to obyčajný rebrík, ktorý je veľmi kompaktný vďaka tomu, že na ňom nie je zavesené žiadne ďalšie vybavenie.

Naše odporúčanie pre lezeckú stenu

 1. Tvar písmena Gvybavený lyžiarskou tyčou. Stena s T-rámom má na oboch stranách rebríka dve ďalšie priečky na uloženie rôzneho vybavenia. Najuniverzálnejším typom je stena v tvare U. Vyžaduje si veľa miesta a možno ho vybaviť ďalšími lanami, boxovacím vrecom, krúžkami a iným užitočným športovým vybavením.
 2. Gymnastické náradie je nainštalovanéVnútorné alebo vonkajšie. Pre vonkajšie priestory sú k dispozícii modely vyrobené z kovu s povrchovou úpravou proti hrdzi. Sú odolné voči všetkým poveternostným podmienkam a predstavujú pôsobivejšiu konštrukciu ako domáce steny. Stenové lišty sú vyrobené z materiálov šetrných k životnému prostrediu. Materiál je príjemný na dotyk a má prirodzené protišmykové vlastnosti. Ako nevýhodu by sme vyzdvihli zlé opracovanie dreva výrobcom, ktoré môže viesť k odštiepeniu, alebo jeho krátku životnosť v dôsledku praskania povrchu alebo vysychania.
 3. Kovové konštrukcieNosnosť až 400 kg. Vyznačujú sa robustnosťou a odolnosťou. Príčky majú menší priemer ako drevené rebríky, čo uľahčuje používanie steny malým deťom. Nevýhoda kovu – veľmi klzký povrch – je neutralizovaná špeciálnym náterom. Nie všetci výrobcovia používajú túto metódu.

Čo je podľa spotrebiteľov a odborníkov najlepšia stena? 12 z nich je uvedených v našej recenzii, kde vám povieme o všetkých výhodách týchto modelov a prečo si zaslúžia mimoriadne pozitívne recenzie a vysoké hodnotenia od odborníkov.

Najlepšie nástenné tyče

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšie rebríkové steny pre deti1ROMANA Karusel S38 900 €
2Nástenná lezecká stena babysport Gorodok5 920 €
3Nástenné tyče JUNG ATLET Nástenné tyče4 350 €
4BARFITS Detský tenisový štvorec 2.04 500 €
Najlepšie nástenné tyče pre dospelých1Record X3 (s podlahovou opierkou)18 340 €
2Nástenné tyče Carter-C5 350 €
3Nástenné lišty PRO-T316 150 €
4Nástenné tyče s horizontálnou tyčou a lavičkami Asta98 950 €
Najlepšia všestranná lezecká stena1SV Sport R BSD (prírodný)9 200 €
2Drevený rebrík Kampfer12 882 €
3Formula zdravia Pastel 25 350 €
4

o

 • ni Sport Turbo
 • 8 220 €

  Najlepšie nástenné tyče pre deti

  Športovo-zábavný komplex ROMANA Karusel S3

  Hodnotenie: 4.9

  ŠPORTOVÝ A DETSKÝ AREÁL ROMANA KARUSEL S3

  Prvým v tejto kategórii je zariadenie vyrobené v Rusku. Miniatúrna telocvičňa, ktorá pomôže rodičom zapojiť dieťa do zábavných hier a zároveň mu pomôže získať kondíciu… Stena, gymnastické kruhy, lano, hrazda, sieť sú súčasťou základnej sady. Podbradník je mobilný a výškovo nastaviteľný. Voliteľne je k dispozícii šmýkačka a ďalšie užitočné vybavenie. Model je určený pre deti od 3 rokov a zohľadňuje ich fyziologické vlastnosti. Protišmykové a protišmykové schodíky zabraňujú pádu a zraneniu pri náraze. Priemer tyče je prispôsobený ergonómii detských rúk.

  Konštrukcia je namontovaná na stene. K dispozícii sú rohové steny. Všetky koncové časti sú kvôli bezpečnosti počas tréningu zaoblené. Výrobca sa postaral aj o vonkajší dizajn. Rôzne farby na výber, aby inštalovaná jednotka nevyčnievala z ostatného dizajnového konceptu. Stena je k dispozícii v pokojných aj veľmi jasných a pestrých farbách.

  Masážou potiahnuté schodíky rozvíjajú motorické zručnosti a zabraňujú vzniku plochých nôh. Rodičia milujú multifunkčnú stenu s malými rozmermi. Všetky boli hodnotené ako „vynikajúce“ z hľadiska kvality a bezpečnosti.

  Výhody

  • netraumatický dizajn;
  • Voliteľná lezecká sieť;
  • Rôzne možnosti montáže;
  • nastavenie výšky lezeckej steny;
  • Protišmykové, masážne schodíky.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Lezecká stena Babysport Gorodok Wall Aerial

  Hodnotenie: 4.8

  NÁSTENNÉ TYČE BABYSPORTTOWN

  Na druhom mieste je kompaktná, ale funkčná stena pre deti od 4 rokov. Vyžaduje len 0,45 metra štvorcového podlahovej plochy. . Obsahuje lano, obruče, horizontálnu tyč a hrazdu. Dodatočne je k dispozícii vybavenie až pre 8 kusov náčinia: boxovacie vrece, basketbalový kôš, valec, paralelné tyče a iné. Práškovo lakovaný kov. Všetky skrutky sú kryté krycími viečkami. Počas používania zostávajú vlastnosti spotrebiteľa úplne zachované.

  Nie je potrebná žiadna špeciálna údržba. Všetky nečistoty sa dajú odstrániť bežnou špongiou. Schodíky sú protišmykové, takže vaše dieťa môže pohodlne stúpať a rodičia sa nemusia obávať o jeho zdravie. Robustná konštrukcia sa rýchlo inštaluje a rovnako ľahko demontuje. Na prepravu nevyžaduje veľa miesta.

  Tento model je určený nielen na domáce použitie. Používa sa v lekárskych a rehabilitačných centrách, športových strediskách. Maximálne zaťaženie podľa výrobcu – do 200 kg. To znamená, že na prístroji môže byť súčasne niekoľko detí.

  Výhody

  • malá veľkosť;
  • rýchla inštalácia bez akýchkoľvek zručností;
  • pohodlie pre mladých športovcov;
  • robustná montáž;
  • Brilantný a atraktívny dizajn.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Nástenný lezecký stĺpik YUNG ATLET

  Hodnotenie: 4.7

  MLADÝ ŠPORTOVEC STENA ANTÉNA STENA ANTÉNA

  Na tretej línii je komplex pre deti od 3 rokov. Parametre bezpečnosti a pohodlia boli zohľadnené v maximálnej miere. Maximálne zaťaženie 120 kg. Obsahuje stenu, horizontálnu tyč, gymnastické kruhy, lano, lanový rebrík. Môže byť vybavený ďalším vybavením. Model je vyrobený z kombinácie kovu a dreva. Tyče sú potiahnuté PVC a majú protišmykový účinok.

  Jednotka je pripevnená k stene v šiestich bodoch. Všetky upevnenia sú skryté plastovými krytmi. Farebná schéma je k dispozícii v modrých, červených, zelených, žltých a sivých odtieňoch. Podľa našich recenzií je dokonalou kombináciou kompaktnej veľkosti a multifunkčnosti. Môže byť nainštalovaný v malom byte, nezaberá priestor.

  Súpravu si môžete zostaviť sami podľa návodu. Všetky montážne diely sú súčasťou balenia. Stena sa dá tiež ľahko demontovať. Dostupná cena sa stáva ďalším závažným argumentom pre výber tohto modelu.

  Výhody

  • Pogumované priečniky;
  • rôzne farby;
  • ochranné a dekoratívne zátky;
  • Nepoškodzuje podlahovú krytinu;
  • rýchla inštalácia.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  BARFITS lezecký rám Detský štvorec 2.0

  Hodnotenie: 4.7

  NÁSTENNÉ TYČE BARFITS DETSKÁ ŠTVORCOVÁ TYČ 2.0

  Stenu na štvrtom poschodí si mnohí zákazníci vyberajú vďaka jej kompaktným rozmerom a prijateľnej cene. Materiál stupňov a priečok – robustný kov. Súprava unesie až 120 kg, čo znamená, že ju môže používať niekoľko detí súčasne. Obsahuje stenu, kruhy, lano a rebrík. Lezecká klenba má veľký presah z priečok, ktorý umožňuje umiestniť rôzne ďalšie vybavenie.

  Bezpečnostné opatrenia pre najvyššiu úroveň. Protišmykový povrch pomáha dieťaťu lepšie uchopiť tyče a je príjemnejší na dotyk ako studený kov. Šírka steny – 56 cm. Hmotnosť – 25 kg. Po rozložení je veľmi kompaktný a možno ho prepravovať v kufri auta.

  Roztomilý dizajn poteší vaše dieťa a dokonale zapadne do každého interiéru. Nielenže sú škrupiny pre lezeckú stenu tak kompletné, ako je to len možné medzi výrobkami značky. Rodičia môžu zakúpiť dvojitý ochranný kryt, ktorý chráni stenu pred dieťaťom a zabraňuje zraneniu, keď sú mama a otec preč. Kreslené postavičky zobrazené na ňom ďalej skrášľujú detský priestor.

  Výhody

  • stabilný a pevný prístroj;
  • optimálne vybavenie;
  • Protišmykové tyče;
  • početné doplnky. zariadenie
  • Príjemný dizajn.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Najlepšie lezecké steny pre dospelých

  Nástenné tyče Record X3 (s podlahovou opierkou)

  Hodnotenie: 4.9

  NÁSTENNÉ TYČE X3 (S PODPEROU NA PODLAHU)

  Zlato získava vylepšený model, ktorý poskytuje profesionálne vybavenie pre domácnosť a kanceláriu. Silové rezervy do 400 kg. Je to najsilnejšie a najpevnejšie zariadenie na súčasnom trhu. Nástenné konzoly sú rezané laserom a ohýbané CNC. To pomáha zachovať dokonalý vzhľad, ktorý sa hodí do každého interiéru. Oceľová konštrukcia so zosilneným vertikálnym profilom upevneným na 6 miestach pomocou 12 skrutiek.

  Kovové tyče sú pokryté materiálom PVC. Je príjemná na dotyk a zabraňuje skĺznutiu rúk a ich poškodeniu príslušenstvom. Stojany s plastovými zátkami chránia podlahu pred poškriabaním. Činningová tyč má 3 typy uchopenia. Všetky sú vybavené praktickými rukoväťami. Dosah od steny je 47 cm, takže sa pri cvičení nedostanete nohami do kontaktu so stenou.

  Vrátane lavičky na lisovanie a lavičkového lisu. Polstrované chrániče kolien zabezpečia dieťaťu pohodlie. Na intenzívne cvičenie využíva trenažér 3 v 1, ktorý kombinuje tyče, brušné svaly a podporu činky. Pohodlne naklonené operadlo, optimálne umiestnené na bezpečné používanie zariadenia a správnu funkciu svalov.

  Výhody

  • Robustná, pevná konštrukcia
  • protišmykové tyče;
  • úspora miesta;
  • mäkká priľnavosť na všetkých úchopových bodoch;
  • rozšírený dosah.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Lezecká stena „Carter-K“

  Hodnotenie: 4.8

  LEZECKÁ STENA SUMP-K

  Na druhom mieste je telocvičňa, ktorá je maximálne vybavená tréningovým a gymnastickým náradím. Je vhodný pre väčšie osoby a je vhodný pre všetky silové tréningy. Vystužený hrubostenný profil zaručuje pevnosť a stabilitu výrobku. Obsahuje činku 100 kg, stojan na činku, paralelné tyče, lavičku na tlaky, nožný rošt, opierku chrbta.

  Pre ďalšie vybavenie sú k dispozícii náhradné krúžky. Všetky povrchy, s ktorými prichádzajú do kontaktu ruky používateľov, sú potiahnuté špeciálnym materiálom. Neoprénové rukoväte a pogumované priečniky zaisťujú bezpečnosť pri náročných cvičeniach. Niekoľko vrstiev práškového kovu a polymérového povlaku.

  Multifunkčný model si zákazníci obľúbili vďaka jeho schopnosti trénovať všetky svalové skupiny. Nemá žiadne ostré detaily ani rohy, všetko je premyslené do najmenších detailov pre bezpečnosť a pohodlie. Pekný dizajn bol tiež hodnotený vysoko. Nástenné lišty sú obľúbené doma aj v kancelárii. inštalované aj ako profesionálne vybavenie v telocvičniach a športových halách.

  Výhody

  • plnohodnotná posilňovňa;
  • ťažké zaťaženie;
  • kompletná sada spojovacích prvkov;
  • štýlový dizajn
  • dlhá životnosť.

  Nevýhody

  • Cena zariadenia je približne 30000 Euro.

  Lezecký rám PRO-T3

  Hodnotenie: 4.7

  NÁSTENNÉ TYČE PRO-T3

  Tretie miesto obsadila stena z profesionálnej série. Profil zvislých stien 60*40 mm. Nosnosť konštrukcie možno zvýšiť a strelu možno doplniť širokou škálou športového vybavenia. Šírka úchopu tyče je 105 cm. Možno inštalovať v akejkoľvek miestnosti s výškou stropu nad 240 cm. Kov potiahnutý niekoľkými vrstvami práškovej farby. farba: starožitná strieborná. Je vhodný do všetkých interiérov. Tónovanie nie je tvrdohlavé; nevyžaduje si časté čistenie.

  Stenové tyče sú upevnené pomocou 8 kotiev. Priečniky sú chránené 2 mm hrubým náterom odolným proti vandalizmu. Umožňuje zavesiť ťažké zariadenia bez poškodenia vzhľadu a eliminuje skĺznutie a nepríjemný kontakt s kovom. Sada obsahuje posilňovaciu lavicu a tyče. Len 10 priečok. Priemer 32 mm.

  Všetky recenzie tohto modelu sú pozitívne. Schopnosť uniesť až 250 kg bez otrasov alebo vibrácií. Podlaha je chránená proti poškriabaniu a prepichnutiu plastovým prekrytím na spodných podperách. Konštrukcia je rýchlo demontovateľná a kompaktná. Zmestí sa do osobného auta na prepravu.

  Výhody

  • vystužený profil;
  • Vrchná vrstva je odlomená a bez trhlín;
  • Ochranný polyetylénový povlak;
  • jednoduchá údržba;
  • pohodlné používanie.

  Nevýhody

  • neboli identifikované.

  Lezecká stena Asta9 s predlžovacou tyčou a lavičkou

  Hodnotenie: 4.6

  LEZECKÁ STENA S PREDLŽOVACOU TYČOU A LAVIČKAMI ASTA9

  Štvrtý kus hardvéru, ktorý unesie hmotnosť až 250 kg. Pre začiatočníkov aj skúsených športovcov. Stena je kompaktná. Môžete si ho nainštalovať na ľubovoľné vhodné miesto doma alebo v práci, aby ste nemuseli prerušiť tréning. Stĺpiky sú vyrobené z odolných kovových profilov potiahnutých plastom. Celkovo 9 priečok. Sú vybavené PVC podložkami, ktoré poskytujú protišmykový efekt.

  Činelová tyč je priskrutkovaná na mieste. Lavica má polstrované podpery pod kolenami. Počas vyučovania sa dá pripevniť v rôznych polohách bez toho, aby skĺzol. Rovnomerné rozloženie hmotnosti v konštrukcii umožňuje inštaláciu ďalších ťažkých závaží pre lepší tréning. Výrazný dizajn sa hodí do každého interiéru telocviční, bytov a kancelárií. Svietidlá vytvorené bez zvárania nenarušujú harmóniu priestoru.

  Obľúbené u mnohých zákazníkov. Je vyrobený zo spoľahlivých materiálov a jeho kvalita vyhotovenia je bezchybná. Žiadne ďalšie diely v stene. Ale je tu všetko, čo potrebujete pre rôzne typy silových cvičení pre rôzne svalové skupiny.

  Výhody

  • protišmyková úprava;
  • Zosilnená, stabilná konštrukcia;
  • Chráni podlahu pred poškodením;
  • elegantný dizajn;
  • rýchla a jednoduchá montáž.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Najlepšie univerzálne nástenné tyče

  SV Sport BSD (prírodná) drevená mobilná jednotka pre dospelých a deti

  Hodnotenie: 4.9

  Drevený športový kútik pre dospelých a deti SV Sport R BSD (prírodný)

  Prvým je komplex, ktorý je určený pre celú rodinu. Môže sa používať pri rôznych stupňoch fyzickej záťaže vrátane intenzívneho cvičenia. Stena je vyrobená z kovu potiahnutého plastom a bezfarebného lakovaného dreva šetrného k životnému prostrediu. Podporuje hmotnosti do 150 kg. Hoci je gymnastické náradie veľmi početné, v prípade potreby ho možno doplniť mnohými ďalšími kusmi náradia.

  boli dodržané maximálne bezpečnostné normy. Žiadne dieťa ani dospelý sa nezraní o ostré viazanie, pretože je plne izolované zátkami a vďaka plastovému poťahu sa nezošmykne z madiel. Montáž na stenu. Mäkké podložky na spodných podlahových podperách zabraňujú poškodeniu povrchu podlahy.

  Lakonické sfarbenie umožňuje inštaláciu súpravy na verejných miestach, ako aj doma v rôznych interiéroch. Každý prístroj sa dá v prípade potreby rýchlo vybrať a vrátiť na svoje miesto. Navrhnuté pre dokonalú funkčnosť, bezpečnosť a pohodlie používateľa. Môže ho používať dieťa a mama alebo otec súčasne, takže užitočná zábava sa stane aj zábavou.

  Výhody

  • vysokokvalitné materiály;
  • Kompletný športový komplex;
  • robustná konštrukcia;
  • všestrannosť;
  • kompaktné rozmery.

  Nevýhody

  • nie je vystavený.

  Drevená rebríková stena Kampfer

  Hodnotenie: 4.8

  Drevený rebrík Kampfer

  Druhé miesto patrí jednému z popredných svetových dodávateľov fitness a gymnastického vybavenia. Je určený pre celú rodinu a je vhodný pre deti od 4 rokov. Hlavné časti a príslušenstvo sú vyrobené z dreva. Časom nepraská a nestráca svoje pôvodné vlastnosti. Stĺpiky sú vyrobené z borovice, schody z brezy. Žiadna šanca na odreninu alebo triesku v dôsledku zlého spracovania. Dokonale hladký povrch zaručuje, že sa vyhnete všetkým druhom zranení.

  Robustné konzoly upevňujú konštrukciu na stenu. Maximálna nosná hmotnosť 120 kg. Okrem steny je športový komplex vybavený aj krúžkami, lanovým rebríkom, lanom, hrazdou. Voliteľné príslušenstvo možno odobrať a následne rýchlo pripevniť. Dá sa poskladať do kompaktnej veľkosti a ľahko sa zmestí do auta.

  Vďaka kvalitnému spracovaniu a prvotriednym surovinám je tento model u zákazníkov veľmi obľúbený. Naši odborníci tiež odporúčajú.

  Výhody

  • Multifunkčné zariadenie;
  • s talianskou povrchovou úpravou;
  • 6 pevných a bezpečných uzáverov;
  • Niekoľko farebných prevedení;
  • jednoduchá preprava.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  Nástenné tyče Health Formula Pastel 2

  Hodnotenie: 4.7

  Nástenné tyče Health Formula Pastel 2

  Treťou cenou je sada s rôznymi prístrojmi pre dospelých a deti. Maximálne zaťaženie 120 kg. Napriek svojej univerzálnosti postačuje na pridelenie 0,68 m2 podlahovej plochy v byte. Aby ste boli vždy v najlepšej fyzickej kondícii. Okrem hrazdy súprava obsahuje gymnastické kruhy, rebrík s lanom a bungee lano. Odnímateľné nástenné tyče možno nastaviť na ľubovoľnú výšku. Silnostenné kovové rúrky odolávajú všetkým mechanickým nárazom.

  Priečniky sú pokryté mäkkými podložkami. Sú protišmykové, časom sa neprehýbajú ani netrhajú. Pokojný dizajn sa nebude vynímať v rôznych štýloch interiéru. Všetky spojovacie prvky sú skryté polkruhovými plastovými krytkami. Nesporná výhoda – je možné zakúpiť ľubovoľné z 19 doplnkových zariadení.

  Kupujúci poznamenávajú, že výrobca dokázal uspokojiť potreby celej rodiny. Cvičebné a gymnastické náradie v kombinácii s prvkami ihriska v kompaktnom prevedení, ktoré sa dá rýchlo zostaviť bez akýchkoľvek technických zručností.

  Výhody

  • Maximálna ochrana pred poranením;
  • laná odolné proti opotrebovaniu;
  • elegantný dizajn;
  • pevná fixácia;
  • primeraná cena.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Mriežky na stene Po
 • ni Sport Turbo
 • Hodnotenie: 4.6

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: