15 najlepších repelentov proti komárom

*Odborný posudok najlepšieho. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny a nepredstavuje reklamný alebo nákupný návod. Pred kúpou by ste mali vyhľadať odbornú radu.

Tešíme sa na teplo prírody, dýchame čerstvý vzduch, užívame si krásu jarného lesa. Jedna vec však všetko zatieňuje, a to prítomnosť komárov, ktoré sa objavujú aj v tomto období. Nie je to len ich nepríjemný bzučivý zvuk, ktorý nás všetkých otravuje. Uštipnutie hmyzom je dosť bolestivé, zanecháva začervenanie a neznesiteľné svrbenie. Špeciálne výrobky na ochranu pred nimi nielen vonku, ale aj v interiéri.

Repelenty proti komárom sa vyrábajú v dvoch verziách: bezkontaktné a individuálne.Medzi prvé patria pasce, špirály a fumigátory. Elektronické zariadenia neobsahujú žiadne toxické látky, sú bezpečné pre deti, a preto sú veľmi užitočné na ochranu malých detí. Špirály používané vo vonkajšom prostredí. Nepríjemný zápach odrádza hmyz tým, že vytvára podmienenú bariéru. Fumigátory sa používajú s platňami alebo tekutinou. Zapojte ho do zásuvky a funguje veľmi dlho.

Druhým typom sú krémy, spreje, pleťové vody, ceruzky, aerosóly a gély. Aplikuje sa priamo na pokožku, kde vytvára hustú vrstvu a zvláštny zápach, ktorý je pre komáre nepríjemný. Maskuje prirodzenú vôňu pokožky tela, takže hmyz stráca o objekt ešte väčší záujem. Účinné látky v repelentoch môžu byť chemické alebo prírodné.

Ktoré repelenty proti komárom sú najúčinnejšie a zároveň najbezpečnejšie pre ľudské zdravie?? Odborníci z nášho časopisu sa pokúsili odpovedať na túto otázku pomocou prehľadu najlepších repelentov proti komárom súčasnosti. Výber bol založený na nezávislom výskume a spätnej väzbe od skutočných používateľov, ktorí potvrdili ich pozitívne vlastnosti.

Hodnotenie najlepšej ochrany proti komárom

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšie krémy a gély na ochranu pred komármi1Gél proti komárom R-Studio510€
2Acomarin300€
3Domáci repelentný krém proti komárom s výťažkom z harmančeka BIO
Najlepšie aerosóly a spreje proti komárom1Aerosól Picnic Bio Active proti komárom a kliešťom144€
2Gardex Family sprej proti komárom s Aloe Vera219€
3Aerosól OFF! Rodina163€
Najlepší repelent proti komárom1Mosquitall Professional Protection Fumigator + Liquid241€
2Fumigátor + tekutý Raptor proti komárom Turbo342€
3Vnútorný repelent proti komárom CLEAN HOME KIT202€
Najlepšie špirály na ochranu pred komármi1Repelent proti komárom bez zápachu Raptor70€
2Repelent proti komárom Raid74€
3Ochrana proti moskytiére pre celú rodinu74€
Najlepšie elektronické pomôcky na komáre1Odpudzovač komárov Wonder
 • fe LT-002A
 • 577€
  2Ultrazvukový repelent Typhoon LS-200800€
  3Elektrická pasca Remi
 • MKL-01 Terminátor
 • 490€

  Najlepšie krémy a gély na odpudzovanie komárov

  Repelent proti komárom R-Studio

  Hodnotenie: 4.9

  R-Studio Gél proti komárom

  Prvým je gélová značka profesionálnej nanokosmetiky, ktorá ochráni celú rodinu vrátane dojčiat. Je absolútne bezpečný a hypoalergénny. Neobsahuje žiadne dráždivé látky, ktoré by mohli ovplyvniť precitlivené osoby. Princíp účinku je založený na odpudzovaní hmyzu nepríjemnými pachmi. Účinnými zložkami výrobku od spoločnosti R-Studio sú esenciálne oleje z citrónovej trávy a citrusov.

  Gél nie je hustý, je veľmi jemný. Má textúru, ktorá sa dobre rozotiera, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva škvrny. Účinok trvá 2-3 hodiny po aplikácii. Zloženie je balené vo fľaši s dávkovačom s pumpičkou. Je úsporný na používanie, ľahko sa skladuje a prepravuje.

  Spoločný vývoj Slovenskách a francúzskych vedcov získal mnohé ocenenia. Bioprodukt získava na popularite, vďaka čomu sa dostal na prvé miesto nášho zoznamu. Kupujúci, ktorí sa zameriavajú na prírodné produkty, zaznamenali účinnosť aj bez prítomnosti chemických zložiek.

  Výhody

  • zloženie éterických olejov;
  • ekologický bioprodukt;
  • vhodné pre deti a alergikov;
  • textúra šetrná k telu;
  • pohodlné používanie.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Prírodný krém proti komárom a pakomárom Acomarin

  Hodnotenie: 4.8

  Prírodný krém Acomarin proti komárom a pakomárom

  Druhý ocenený nie je horší ako vedúci v účinnosti. Na rozdiel od mnohých iných repelentov proti komárom má prírodné zloženie. Krém je vyrobený z biozložiek podľa starodávnych receptúr. Nielenže vás ochráni pred všetkými druhmi otravného hmyzu v lese, ale pomôže vám aj zmierniť zápal po uhryznutí. Výrobok značky Acomarin je vhodný pre deti, pretože je úplne netoxický.

  Jeho účinnou látkou je vanilka, ktorej vôňu neznášajú komáre a mušky. Ošetrujúci komplex olejov zo sibírskej jedle, klinčeka, levandule a cédrového dreva hojí, vyťahuje hnis a pomáha rýchlo opraviť poškodenia. Zmierňuje opuch a začervenanie. Výťažky zo sukcesie a nechtíka lekárskeho zvyšujú účinok olejov a intenzívne hydratujú.

  Krém je multifunkčný. Hodí sa pri kempovaní a dokáže nielen odohnať hmyz. Používa sa na popáleniny, rany a vredy. Zloženie tiež upokojuje pokožku s dermatologickými problémami. Vôňa je príjemná, kvetinová a bylinná. Je ľahký a rýchlo sa vyčerpá;. Konzistencia nie je lepkavá a nezanecháva mastný lesk.

  Výhody

  • prírodné účinné látky;
  • pomoc pri kožných ochoreniach a poraneniach;
  • antiseptický účinok;
  • dermatologická kontrola;
  • pohodlné používanie.

  Nevýhody

  • neboli odhalené.

  Krém proti komárom Domovoy Proshka s výťažkom z harmančeka BIO

  Hodnotenie: 4.7

  DOMÁCI REPELENTNÝ KRÉM PROTI KOMÁROM S VÝŤAŽKOM Z HARMANČEKA BIO

  Tretím na zozname je krém ruskej výroby vhodný pre dospelých a deti od 5 rokov. Je účinný proti veľkému nahromadeniu komárov, štípancov. Akcia je založená na látke DETA. Jeho nízka koncentrácia zaručuje bezpečnosť pre ľudský organizmus. Výrobok Proshka pre domácnosť má certifikát zhody PCT a prešiel dermatologickými testami.

  Zloženie obsahuje výťažok z organického harmančeka, ktorý upokojuje, dezinfikuje a zmierňuje nepríjemné pocity po hryzení. Pomáha aj pri rezných ranách počas outdoorových aktivít a rýchlo ich hojí.

  Konzistencia je ľahká a pripomína emulziu. Nedráždi citlivú pokožku, vstrebáva sa bez zvyškov. Vytvorená transparentná tenká vrstva vytvára ochrannú bariéru na 4 hodiny. Miniatúrne balenie je ideálne na kempovanie. Používanie výrobku je šetrné. Dávkovací otvor pomáha kontrolovať výstup. Všetci používatelia dávajú krému dobré hodnotenie, pričom uvádzajú jeho účinnosť a nízkoalergénne zloženie.

  Výhody

  • rodinný produkt;
  • Posilnená 4-hodinová ochrana;
  • beztiažová topiaca sa textúra;
  • nevytvára zápach;
  • upokojujúci účinok.

  Nevýhody

  • nebola identifikovaná.

  Najlepšie aerosóly a spreje na ochranu pred komármi

  Aerosól proti komárom a kliešťom Picnic Bio Activ s olejom andiroba

  Hodnotenie: 4.6

  Picnic Bio Active aerosól proti komárom a kliešťom s olejom andiroba

  Vysoko účinná ochrana v oblastiach s vysokou koncentráciou lietajúceho a lezúceho hmyzu. Jeho účinné zloženie zabráni nielen kontaktu s komármi a pakomármi, ale aj s ovadmi, blchami, kliešťami a kliešťami z tajgy. Aerosól sa rozprašuje na telo, oblečenie, predmety v domácnosti. Na pokožke trvá účinok až 8 hodín, na tkaninách až 30 dní. Odporúča sa uchovávať oblečenie v uzavretom plastovom vrecku, aby sa lepšie zachovalo nanesené zloženie.

  Andirobový olej je súčasťou prípravku. Tropická amazonská rastlina s liečivými vlastnosťami. Upokojuje, zjemňuje, zmierňuje zápal, pripravuje pokožku na aplikáciu prípravku. Zložka hojí rany a je absolútne bezpečná pre zdravie. Vo svojej domovine sa bežne používa ako repelent proti hmyzu.

  Valec sa dobre rozprašuje. Zloženie sa absorbuje bez zvyškov. Žiadne mastné stopy na pokožke ani na oblečení. Podľa recenzií jeden z najlepších konzervačných prípravkov pre veľmi aktívnu sezónu hmyzu. Dostupná cena sa stáva ďalším predajným bodom.

  Výhody

  • proti mnohým druhom hmyzu;
  • obsahuje cenný exotický olej;
  • maximálna dlhotrvajúca ochrana;
  • ľahká, nevtieravá vôňa;
  • atraktívny, farebný dizajn obalu.

  nevýhody

  • nebola identifikovaná.

  Gardex Familyc Aloe Vera repelent proti komárom

  Hodnotenie: 4.5

  GARDEX FAMILY REPELENT PROTI KOMÁROM S ALOE VERA

  V druhom rade je sprej bez alkoholu, ktorý poskytuje zaručenú ochranu počas 4 hodín. Nie je toxický. Certifikát bezpečnosti vydaný Slovenskám ministerstvom zdravotníctva. Rodinný produkt. Je schválený na použitie u detí. Tiež nespôsobuje podráždenie u alergikov. Vôňa je ľahká a príjemná. Zloženie je obohatené o aloe vera. Výťažok upokojuje a zjemňuje pokožku a pripravuje ju na pôsobenie repelentu.

  K dispozícii v dvoch verziách: 250 ml a 100 ml. V prvom prípade je mechanizmus rozprašovača veľmi pohodlný. Na reguláciu prietoku možno použiť páku. dostatočná kapacita na dlhý čas. Druhá možnosť je praktická na nosenie v kabelke alebo na výlety. Funguje tiež skvele. Čerpadlo je mäkké a hladké.

  Sprej vytvára jemnú hmlu, ktorá sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva lepkavý film ani zvyšky na oblečení. Výrobok Gardex Family spotrebuje veľmi málo produktu. Mnohí respondenti si zvolili tento typ ochrany. Značka si už získala dôveru Slovenskách zákazníkov. Jej výrobky sú účinné a zdravotne neškodné.

  Výhody

  • maximálna ochrana vo vonkajšom prostredí;
  • nízkoalergénne zloženie;
  • niekoľko zväzkov plechoviek;
  • intenzívna starostlivosť o pokožku;
  • príjemná, jemná vôňa.

  Nevýhody

  • nezistené.

  Odpudzovač komárov OFF!! Rodina

  Hodnotenie: 4.4

  VYPNUTÉ! Rodina proti komárom

  Tretia cena pre komáre, muchy, blchy, pakomáre, muchničky a iné druhy hmyzu. Je vhodný pre celú rodinu vrátane detí. Výrobok vydrží po nanesení na pokožku 3 hodiny. Pri kontakte s oblečením pôsobí odpudzujúco na komáre až 3 dni. Aerosól je založený na účinnej látke DETA. Jeho koncentrácia je bezpečná pre vaše zdravie a nespôsobuje žiadne nežiaduce reakcie.

  Plechovka má praktický rozprašovač. Nekvapká, nezanáša sa, ľahko sa aplikuje. Viečko sa pevne zapína a zabraňuje deťom v jeho otvorení. Vôňa je príjemná, nie štipľavá. Americký výrobok zaručuje dlhotrvajúcu ochranu. Je veľmi úsporný. Vonkajší vzhľad obalu je veľmi nápadný a pekný.

  Podľa recenzií výrobok odvádza vynikajúcu prácu, a to aj na miestach s vysokou koncentráciou hmyzu. Nedráždi pokožku ani čuch, nezanecháva mastné stopy na oblečení a okamžite schne. Aerosól možno aplikovať nielen na telo, ale aj na tvár. Mnohí odporúčajú, aby ste ošetrené predmety pred cestou do prírody vložili do celofánu a pevne uzavreli, aby mali dlhotrvajúci účinok. Potom budú vlastnosti trvať až 10 dní.

  Výhody

  • dlhotrvajúci účinok;
  • vyvážené zloženie;
  • jednoduchá aplikácia;
  • minimálna spotreba;
  • bez chemického zápachu.

  Nevýhody

  • žiadne.

  Najlepší repelent proti komárom

  Mosquitall Professional Protection Fumigator + Liquid

  Hodnotenie: 4.9

  FUMIGÁTOR + MOSQUITALL PROFESSIONAL PROTECTION LIQUID

  Prvým v tejto kategórii je zariadenie novej generácie s maximálnou účinnosťou a jednoduchým používaním. Telo fumigátora má zabudovaný ventilátor, ktorý zabezpečuje rýchlu distribúciu repelentu proti komárom v miestnosti a okamžité usmrtenie hmyzu sajúceho krv. Funguje vo vopred naprogramovaných intervaloch.

  Časovač pomáha nastaviť požadovaný čas. Po 12 hodinách dôjde k automatickému vypnutiu. Súprava obsahuje dvojzložkovú kvapalinu. jeho objem postačuje na 1 mesiac ochrany. Inovatívne mikroobvody zabezpečujú stabilnú teplotu ohrevu a minimálnu spotrebu kvapaliny.

  Dizajn fumigátora bol jednoznačným plusom. Dobre sa hodí do akéhokoľvek interiéru; nebude príliš vyčnievať. Hoci príjemný dizajn exteriéru v decentnom farebnom prevedení je ťažké ignorovať. Všetci používatelia dávajú zariadeniu najvyššie hodnotenie. Šetrí čas, nevyžaduje časté nastavovanie a v nastavenom čase sa sám zapne.

  Výhody

  • profesionálna ochrana;
  • inovatívny dizajn;
  • urýchlené vyhubenie komárov;
  • časovač na 12 hodín;
  • neutrálna vôňa.

  Nevýhody

  • neboli zistené žiadne príznaky.

  Fumigátor + tekutý Raptor proti komárom Turbo 35 ml 40 nocí

  Hodnotenie: 4.8

  Fumigátor + tekutý Raptor proti komárom Turbo 35 ml 40 nocí

  Strieborný výrobok od renomovanej značky, ktorá vyrába rozšírený sortiment repelentov. Zariadenie je miniatúrne a pevne drží v zásuvke. Je všestranný, pracuje s kvapalinami a doskami. Keramický termočlánok veľmi rýchlo zahreje účinnú látku, ktorá sa začne odparovať. dva režimy, môžete nastaviť účinnosť. Po stlačení tlačidla Turbo je ohrev 2-krát rýchlejší. Normálny režim pracuje pri štandardnej rýchlosti.

  Hlavnou účinnou látkou je etoc. Vyvinuli ho japonskí vedci. Látka je neškodná pre ľudí a domáce zvieratá a na hmyz pôsobí ako silná nervová látka. Fumigátor sa dodáva spolu s tekutinou. Nie je potrebná žiadna predbežná úprava. Jednoducho vložte fľašu do jednotky a zapojte ju.

  Pri zahrievaní sa neuvoľňuje žiadny zápach. Úsporné používanie. 40 nocí používania kvapaliny pri štandardnom režime a 28 nocí pri posilňovacom režime. Spotrebitelia tvrdia, že výrobok skutočne neutralizuje komáre takmer okamžite po zapojení. Funkcia Turbo umožňuje okamžité rozptýlenie v miestnosti s veľkým počtom hmyzu.

  Výhody

  • Japonská účinná látka;
  • režim rýchleho pôsobenia;
  • Bezpečné pre rodinu;
  • kompaktná veľkosť;
  • dlhodobé používanie.

  Nevýhody

  • nezistiteľné.

  Repelent proti komárom CLEAN HOME KIT (45 nocí) el.Fumigátor+tekutina+10 vložiek

  Hodnotenie: 4.7

  SÚPRAVA PROTI KOMÁROM NA ČISTÝ DOM (45 NOCÍ) EL. FUMIGÁTOR + TEKUTINA + 10 OBLÁTOK

  Na treťom mieste je zariadenie, ktoré poskytuje dlhodobú ochranu proti komárom, pakomárom a inému menšiemu lietajúcemu hmyzu. Je univerzálny, vhodný pre dosky aj kvapaliny. Žiadny zápach pri vykurovaní, veľmi dôležité pre ľudí s citlivým čuchom. Jedna plechovka vydrží 45 nocí. Okrem toho je v súprave 10 repelentov proti komárom. Vďaka tomu môžete ušetriť peniaze a používať zariadenie ďalších 10 nocí úplne zadarmo.

  Keramický povrch sa veľmi rýchlo zahrieva. Zlúčenina sa po uvoľnení do ovzdušia vyparuje. Zariadenie je malé, jednoduché, známeho tvaru. Je veľmi ľahký, takže pevne drží v zásuvke. Otočná zástrčka umožňuje umiestniť fumigátor na ťažko prístupné miesta. Kontrolka na kryte vás informuje o jeho stave.

  Mnohí kupujúci poznamenávajú, že Slovenská liek má primeranú cenu. Fumigátor je prispôsobený nielen pre dosky vyrábané spoločnosťou „Clean House“, ale aj pre iné značky. Ďalšou výhodou je rýchla akcia. Výrobca zaručuje ochranu za 15 minút, ale podľa recenzií je výsledok viditeľný už za 5 minút.

  Výhody

  • univerzálne použitie;
  • otočná zásuvka;
  • dlhotrvajúca ochrana;
  • Príjemný bonus v podobe 10 tanierov;
  • bez zápachu.

  Nevýhody

  • žiadne zistiteľné poškodenie.

  Najlepšie špirály na ochranu pred komármi

  Bezzápachová cievka Raptor

  Hodnotenie: 4.9

  Bezzápachová cievka Raptor

  Vedúcim produktom v tejto kategórii je obľúbený výrobok, ktorý aktívne používajú ruskí spotrebitelia. Jeho nespornou výhodou je absolútna bezpečnosť pre ľudí a zvieratá v okruhu pôsobenia 3 m. Po zapálení a tlení nie je cítiť žiadny zápach. Používanie vo vonkajšom prostredí, dokonca aj pri vysokej koncentrácii komárov, je prospešné pre dospelých aj deti.

  Účinná látka odpudzuje hmyz. Aplikuje sa na základ z husto stlačenej drevnej múčky a je to nesystémový insekticíd. Účinok môže trvať až 10 minút. Jedna cievka vydrží 7 až 8 hodín. Celkovo 10 kusov v súprave. Praktický držiak drží cievku bezpečne na mieste. Žiadne ťažkosti pri príprave zariadenia pred použitím.

  Podľa recenzií špirály Raptor skutočne prinášajú očakávaný výsledok. Vďaka nim môžete v prírode relaxovať dlhšie a bezpečne, bez strachu zo štípancov, komárov a pakomárov.

  Výhody

  • úplná absencia zápachu;
  • Neškodný pre deti a domáce zvieratá;
  • praktický stojan v súprave;
  • účinná a dlhotrvajúca ochrana;
  • proti všetkému lietajúcemu hmyzu.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Helix od komárov Raid

  Hodnotenie: 4.8

  CIEVKA PROTI KOMÁROM

  Druhé miesto zaberá cievka, ktorá účinne pracuje 8 hodín a jej oblasť pôsobenia je 20 km2. . Ničí všetky druhy krvilačného hmyzu, vďaka čomu bude vaša dovolenka uvoľnená a bezpečná. Výrobok nezhasína, keď je vystavený vetru. Je kompaktný a ľahko sa používa. Kovový stojan drží cievku na mieste a zabraňuje jej prevráteniu.

  Hlavnou výhodou prípravku Raid je jeho okamžitý účinok na hmyz ihneď po zapálení. Žiadny silný nepríjemný zápach pre ľudí po tlení. Vôňa bez zápachu s jemnou arómou. Môže sa používať až do konca cievky alebo v prípade potreby zhasnúť. Jeho účinnosť sa po uskladnení neznižuje. Sada obsahuje 10 špirál.

  Spotrebitelia si všimli, že výrobok je univerzálny. Používa sa nielen v exteriéri, ale aj na verandách, balkónoch a terasách. špirály pomáhajú zbaviť sa komárov, pakomárov a iného lietajúceho hmyzu. Dlhotrvajúci účinok, vysoká účinnosť a nízka cena spôsobili, že sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené a žiadané.

  Výhody

  • široký akčný rádius;
  • stabilný držiteľ;
  • nevybledne ani pri silnom vetre;
  • na použitie v interiéri;
  • príjemná vôňa.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Mosquitall ochrana pre celú rodinu

  Hodnotenie: 4.7

  Mosquitall Ochranná cievka pre celú rodinu

  V tretej línii sú špirály, ktoré sú vhodné na ochranu všetkých členov rodiny vrátane malých detí. Jedna jednotka vydrží 7 hodín. Balenie 10 kusov poskytne ochrannú bariéru proti krvilačnému hmyzu na 70 hodín, čo znamená, že môžete bez problémov tráviť víkendy v prírode alebo na prechádzkach v lese. Cievka po tlení nevytvára žiadny zápach, takže neovplyvňuje citlivý čuch detí a domácich zvierat.

  zloženie impregnácie – bezpečné pre ľudí, ale veľmi účinné proti komárom. Držiak je vyrobený z pevného kovu, ktorý bezpečne drží cievku. Pri slabom vetre sa neprevráti ani nezhasne. Výhodou nákupu Mosquitall je, že sa dodáva s 2 cievkami, ktoré zvyšujú účinnosť kombináciou dvoch špirál a zväčšujú ochranný rádius.

  Početné posudky potvrdzujú vysokú účinnosť výrobku. Dokonale funguje aj tam, kde sa intenzívne hromadí lietajúci hmyz. Špirály na uloženie v blízkosti vodných plôch, odpudzujúce komáre, pakomáre, pakomáre.

  Výhody

  • bez zápachu;
  • bezpečné pre celú rodinu a zvieratá;
  • maximálna odolnosť;
  • V súprave sú 2 držiaky;
  • Odpudzuje mnoho druhov hmyzu.

  Nevýhody

  • nie je zistená.

  Najlepší elektronický odpudzovač komárov

  Odpudzovač komárov Wonder
 • fe LT-002A – lapač hmyzu a čistička vzduchu
 • Hodnotenie: 4.9

    WONDER<li></div><p>FE LT-002A – INSOMETER A ČISTIČ VZDUCHU“ src=“/wp-content/uploads/2023/03/14816666197551-5115.jpg“ height=“480″ title=“ZÁZRAČNÝ PROTIAIDSOVÝ PRODUKT</p><li>FE LT-002A – LAPAČ HMYZU A ČISTIČKA VZDUCHU“><p>Prvé miesto patrí elektrickému zariadeniu, ktoré bude univerzálnym nástrojom v domácnosti. Funguje ako deratizátor všetkých druhov lietajúceho hmyzu, ako nočné svetlo a čistička vzduchu. Po pripojení UV lampy sa začne ožarovať povlak z oxidu titaničitého. Vďaka tomuto účinku rozkladá znečisťujúce látky na neškodné zložky.</p><p>Simuluje ľudský dych, ktorý spolu s UV svetlom ešte viac priťahuje hmyz. komáre sú nasávané výkonným ventilátorom do nádoby, kde sú usmrtené. Výrobok má pekný dizajn a kompaktnú veľkosť. Pripomína lampu, takže dokonale zapadne do interiéru každej miestnosti.</p><p>Pohodlné používanie. Vypínač sa nachádza na hornej strane zariadenia. Ďalším plusom je rukoväť. ľahko sa prenáša a prepravuje. Recenzie potvrdzujú všetky pozitívne vlastnosti zariadenia. Zákazníci ho jednoznačne odporúčajú na kúpu ostatným.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>multifunkčné zariadenie;</li><li>bezpečnosť a účinnosť;</li><li>vzduch sa rýchlo prečistí;</li><li>Príjemný dizajn exteriéru;</li><li>pohodlné používanie.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neboli identifikované.</li></ul><h3>Ultrazvukový odpudzovač komárov Typhoon LS-200</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Ultrazvukový odpudzovač Typhoon LS-200

  Na druhom riadku je zariadenie, ktoré pôsobí na všetky druhy komárov a komárov, ktorých je k dnešnému dňu približne 1500. Je pripojiteľný a pokrýva plochu až 40 metrov štvorcových. . Malá, kompaktná jednotka sa pevne uzamkne do zásuvky. Po zapnutí sa rozsvieti ikona „Sieť“ a pasca začne fungovať. Ultrazvukové vlny odpudzujú hmyz, takže pobyt v interiéri je príjemný a relaxačný.

  „Typhoon má ovládanie frekvencie. Ich rozsah sa pohybuje od 4 do 18 kHz. To vám umožní prispôsobiť hlasitosť veľkosti miestnosti. Minimálny režim zodpovedá ploche 10 metrov štvorcových. . Zariadenie má nízku hmotnosť; môže cestovať s rodinou do prírody a na dlhé cesty. Nevyžaduje si žiadnu údržbu ani dodatočné finančné investície. Veľmi jednoduché a jednoduché používanie.

  Všetci spotrebitelia ho ohodnotili ako „vynikajúci“. Môže byť inštalovaný v detských izbách bez obáv o zdravie dieťaťa. Dokonca aj maximálny režim je pre ľudské ucho nepočuteľný, takže nič neruší citlivý spánok dojčiat.

  Výhody

  • Neutralizácia všetkých druhov komárov;
  • jednoduchá manipulácia;
  • Vzhľadom na veľkosť miestnosti je to bezpečná voľba pre deti;
  • sa ľahko prepravuje;
  • bezpečná možnosť ochrany detí.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Elektrická pasca Remi
 • ng Terminator MKL-01 lampa na ničenie hmyzu
 • Hodnotenie: 4.7

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: