...

5 najlepších kávových špecialít na latte

*Prehľad najlepších od redaktora. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je určený ako reklama a nepredstavuje odporúčanie na nákup. Pred kúpou by ste mali vyhľadať odbornú radu.

Existuje mnoho druhov kávy s rôznymi vôňami, niektoré sú horkejšie ako iné, niektoré majú určitú kyslosť. Závisí to od miesta, spracovania, praženia. Každý kávičkár si vyberie zmes podľa svojej chuti. Všimnite si však, že v nápojoch s mliekom sa kávové zrná otvárajú inak. milovníci latte by si mali preštudovať odporúčania skúsených baristov. A naše hodnotenie na základe recenzií zákazníkov vám pomôže rozhodnúť sa, ktoré kvasnice sú pre vás najlepšie.

5 5 najlepších kávových špecialít na latte

Nominácia Miesto Názov Cena za kg. Hodnotenie
5 najlepších kávových špecialít na latte 1 Lavazza Super Crema 1 599 € 5.0
2 Ja
  • tta Bella Crema La Crema
  • 1 970 € 4.9
    3

    a

      Classic Crema
    1 412 € 4.8
    4 BELLO COFFEE ITALY ESPRESSO CREMA 1 347 € 4.7
    5 Jardin Crema 999 € 4.6

    Lavazza Super Crema

    Hodnotenie: 5.0

    Lavazza Super Crema

    Na prvom mieste v našom hodnotení je prémiová káva od slávnej talianskej značky Lavazza. Táto spoločnosť bola prvou na svete, ktorá pred viac ako 100 rokmi zmiešala fazuľu rôznych odrôd a pôvodu. Výsledkom je originálna chuť. Super Crema je dokonale vyvážená zmes. Vhodné do latte a iných mliečnych nápojov.

    Obsahuje 60 % brazílskej arabiky a 40 % zjemnenej robusty z Indonézie a Vietnamu. Ručný zber fazule. Stredne pražená s použitím inovatívnej talianskej technológie. Káva po uvarení poskytuje sladkú mandľovú arómu a hustú penu. Plná, intenzívna chuť s výraznými tónmi čokolády a lieskových orieškov. Mierne kyslý a s ovocným nádychom.

    Výhody

    • Harmonická zmes vysokokvalitných zŕn
    • jemnú, nehorkú chuť;
    • silná vôňa;
    • Dobre sa kombinuje s mliekom;
    • vytvorí hustú penu;
    • Bez prídavných látok a aróm;
    • stredne pražená;
    • Vhodné pre kávovar a tlakový hrniec;
    • fóliové vrecko s chlopňou;
    • dobrý pomer ceny a kvality.

    Nevýhody

    • je na trhu dostupný len zriedkavo;
    • Často sa falšuje.

    Ja

  • Bella Crema La Crema
  • Hodnotenie: 4.9

    ME<li></div><p>TTA BELLA CREMA LA CREMA“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/21316666197491-325-.jpg“ height=“484″ title=“ME</p><li>TTA BELLA CREMA LA CREMA“><p>Najobľúbenejšia káva medzi konzumentmi latte. Vyrobené v Nemecku zo 100 % arabiky. Fazuľa sa nakupuje a vyberá priamo z plantáží. Spracované v modernej plynovej pražiarni, ktorá zabezpečuje rovnomerné prepečenie. Starostlivá kontrola kvality v každej fáze výroby zaručuje dokonale vyváženú chuť.</p><p>Vhodné pre kávovary na espresso a na prípravu v miske na želé. Dokonalá zmes s mliekom a smotanou. Vytvára jemnú, hustú penu. Nápoj je silný, s bohatou, jemnou chuťou. Je jemne krémová, s orechovou príchuťou. Bez horkosti alebo kyslej príchute. Nápoj je energizujúci a umožňuje vám vychutnať si nádhernú vôňu. Mnohí konzumenti latte tvrdia, že je to ich obľúbená značka. Niekedy sú však fazule prevarené, čo kazí arómu a pridáva trochu horkosti.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>100% arabica</li><li>vybrané zrná;</li><li>stredne pražená</li><li>plná vôňa;</li><li>žiadna horkosť;</li><li>vytvorí hustú penu;</li><li>tesné vákuové vrecko s ventilom;</li><li>nízka cena.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>ťažko dostupné v bežných obchodoch.</li></ul><h3><p>a</p><ul>Classic Crema</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Pa<ul></div><p>ig Classic Crema“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/6731666197491-335-.jpg“ height=“493″ title=“Pa</p><ul>Classic Crema“><p>Ďalšia zmes – zmes arabiky a robusty. Obsahuje iba 80 % arabiky. Jemná chuť, bez horkosti. Kombinácia zŕn z Južnej Ameriky a Ázie je ideálna na prípravu čiernej kávy a mliečnych nápojov.</p><p>Vďaka vysokému obsahu arabiky chutí s miernou kyslosťou. Má výrazný orechový nádych. Na povrchu sa vytvorí hustá pena, ktorá sa po pridaní mlieka stáva obzvlášť zamatovou. Túto zmes často odporúčajú milovníci jemných mliečnych nápojov. Z komentára používateľa na stránke: „Kúpil som túto kávu náhodou, v predaji. Okamžite sa mi to páčilo: chutí rovnako ako ja – bez horkosti alebo kyslosti. Má intenzívnu farbu a po pridaní mlieka vzniká bohatá pena.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>3 stupne kvality pečenia;</li><li>Príjemná chuť bez horkosti;</li><li>hrubá pena;</li><li>Nápoje sú veľmi osviežujúce;</li><li>Vhodné pre kávovar a profesionálny kávovar</li><li>Plná chuť;</li><li>Hladké celozrnné výrobky.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Nepohodlné tenké balenie.</li></ul><h3>BELLO COFFEE ITALY ESPRESSO CREMA</h3><p>hodnotenie: 4.7</p><div style=BELLO COFFEE ITALY ESPRESSO CREMABELLO COFFEE ITALY ESPRESSO CREMA

    100% arabica s vyváženou chuťou. Používa sa klasická talianska technika praženia na pražičkách PETRONCINI. Má výraznú vôňu a vyváženú chuť. Vhodný na prípravu silných nápojov, dobre sa kombinuje s mliekom a smotanou. Vytvára hustú a hustú penu.

    Balenie je tesné, s odplyňovacím ventilom a uzáverom Zip-Lock. To umožňuje zachovať čerstvosť a arómu fazule. Väčšina recenzií poukazuje na pohodlie balenia a hladké pečenie. Od používateľa Yandex trhu: „Páči sa mi jemnú chuť tejto kávy. Vôňa sa počas varenia šíri po celom byte. Toto je teraz môj obľúbený výrobca.

    Výhody

    • dobré pečenie;
    • Jasná kávová aróma;
    • silný osviežujúci nápoj;
    • Svieža pena;
    • bez horkosti a kyslosti;
    • pohodlné opakovane použiteľné obaly
    • Jadrá sú veľké, hladké.

    Nevýhody

    • Ťažko nájsť v predaji.

    Jardin Crema

    Hodnotenie: 4.7

    ARDIN CREMA

    Na poslednom mieste nášho rebríčka je najlacnejšia káva od ruského výrobcu. Je vyváženou zmesou 60 % arabiky a 40 % robusty. To vám umožní pripraviť silné nápoje s výraznou arómou. Fazuľa zozbieraná v Etiópii, Brazílii a Vietname. Mierne praženie zaručuje jemnú chuť bez náznaku horkosti.

    Recenzie uvádzajú, že táto zmes je ideálna na prípravu latte. Jeho krémová, karamelová chuť s miernou kyslosťou sa hodí k mlieku, cukru a sirupu. Vytvára hustú krémovú penu. Káva je balená v dusíkovom vrecúšku. Viaže molekuly plynu, ktoré sa uvoľňujú z fazule počas skladovania.

    Výhody

    • Prírodné zloženie bez prídavných látok;
    • Vyvážený pomer Arabiky a Robusty;
    • jemné šetrné pečenie;
    • vytvorí penu;
    • žiadna horkosť;
    • Vhodné pre profesionálne kávovary;
    • Balenie s ventilom, ktorý umožňuje oceniť chuť;
    • Je lacný.

    Nevýhody

    • nie je veľmi silný;
    • Zrná rôznej veľkosti, niektoré sú polámané.
    Hodnotiť článok
    ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
    Build Buildgans

    Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

    Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
    Comments: 2
    1. Ján

      Ktorú kávovú špecialitu by ste odporučili pre milovníkov latte?

      Odpovedať
    2. Katarína Hrušková

      Čítam túto skvelú tému o najlepších kávových špecialitách na latte. Chcel by som sa opýtať, aký je vášnivý vzťah ku káve a čo by ste odporučili ako najlepšie kávové špeciality na latte? Rád by som vyskúšal niečo nové a neuveriteľné, pretože som veľkým fanúšikom kávy. Môžete mi pomôcť? Ďakujem vopred!

      Odpovedať
    Pridať komentáre