10 najlepších modelingových agentúr v Bratislave

*Prehľad najlepších od redaktora. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Konzultácia s odborníkom pred kúpou.

v Bratislave existuje niekoľko dôveryhodných modelingových agentúr, ktoré sa špecializujú na vyhľadávanie nových tvárí vo všetkých mestách. Organizujú konkurzy a pomáhajú mladým ľuďom budovať kariéru v módnom priemysle. Budeme o nich hovoriť v našom hodnotení.

Najlepšie modelingové agentúry v Bratislave

NomináciamiestoModelingová agentúrahodnotenie
Najlepšie modelingové agentúry pre dospelých v Bratislave1A.B.A. SKUPINA5.0
2Al Model Management4.9
3TopModelGroup4.8
4Starsystem Slovensko4.7
5Model Avant4.6
Najlepšie detské modelingové agentúry v Bratislave1

Deti

5.0
2
  traKids
4.9
3Top Secretkids4.8
4RosKids4.7
5MoscowDreams4.6

Najlepšie modelingové agentúry pre dospelých v Bratislave

Do prvej kategórie patria organizácie, ktoré prijímajú na konkurz dievčatá a chlapcov vo veku od 14 rokov.

A.B.A. SKUPINA

Hodnotenie: 5.0

A.B.A. GROUP

Na čele zoznamu je agentúra, ktorá vedie nielen v našom hodnotení, ale aj v počte modeliek v hlavnom meste. Spoločnosť pôsobí na Slovenskom a zahraničnom trhu. Spolupracuje s americkými a ázijskými agentúrami. A.B.A. GROUP je výrobné centrum s vlastnou tmavou komorou a vybavením na natáčanie. Pracujú tu renomovaní vizážisti, maskéri, fotografi a retušéri.

Modelová banka sa obnovuje každý deň. Spoločnosť je založená na princípe hľadania nových tvárí. Ak sa chcete otestovať ako model, musíte vyplniť prihlášku na stránkach webovej stránky, nahrať tri fotografie a počkať na telefonát od manažéra. Adresa: ulica Bolshaya Sukharevskaya 16/18. Telefónne číslo: 7925-375-1301.

Al Model Management

Hodnotenie: 4.9

Al Model Management

Ak chcete svoju kariéru spojiť s najpopulárnejšími svetovými značkami, mali by ste venovať pozornosť modelingovej agentúre Al Model Management, ktorá aktívne pôsobí v USA. Sídlo v New Yorku. Zamestnanci vyberajú najlepšie modely a úspešne ich presadzujú na medzinárodnom trhu. Dokazujú to pozitívne ohlasy dievčat z celého Ruska.

Výsledky práce modeliek tohto centra možno vidieť na obálkach módnych časopisov vrátane Vogue, Love a GQ. Agentúra prevádzkuje školu pre dievčatá vo veku od 7 rokov. Môžete požiadať z ktoréhokoľvek mesta v Rusku. Vyplňte online prihlášku na webovej stránke. Medzi výhody spoločnosti Avant Model Management patrí pomoc nováčikom pri cestovaní do zahraničia. Pred podaním žiadosti sa musíte postarať o snímky – fotografie bez Photoshopu v plavkách. Odlievanie a konzultácie sa konajú pravidelne. Adresa: 1ya Tverskaya-Yamskaya street, 6. Telefón: 7903-502-6687.

TopModelGroup

Hodnotenie: 4.8

TopModelGroup

Pokračuje v hodnotení medzinárodnej agentúry pôsobiacej v Bratislave, francúzskom hlavnom meste a ďalších regiónoch. Organizácia neustále hľadá nové tváre a podporuje mladých chlapcov a dievčatá v módnom priemysle. Casting je otvorený pre modelky od 14 rokov. Top Model Group má 30 rokov. Svoje fotografie môžete zverejniť na webových stránkach agentúry.

Je potrebné poznamenať, že skupina TopModelGroup nemá žiadne požiadavky na určité normy vzhľadu. Manažéri agentúry sa pozerajú na rôzne typy. Medzi výhody firmy patria lukratívne obchody mimo Ruska, možnosť propagovať svoj profil. Ideálna voľba pre tých, ktorí práve začínajú vo svete modelingu. Adresa: Gilyarovsky, 4. Telefón: 7984-353-4212.

Starsystem Slovensko

Hodnotenie: 4.7

Starsystem Slovensko

Spoločnosť Starsystem Russia založil John Casablancas, ktorý pôsobil ako agent pre modelky ako Crawford a Campbell. Spoločnosť je prepojená s vyhľadávanou sieťou skautov. Každú sezónu hľadajú nové tváre, ktoré by sa zapojili do ich projektov. Starsystem Slovensko nevynecháva módne svetové podujatia. Medzi služby poskytované agentúrou patrí tvorba portfólia, pózovanie, výučba cudzích jazykov, psychologická pomoc.

Všetky náklady na cestu do zahraničia znáša firma. Jasnou výhodou spoločnosti Starsystem Russia je priama spolupráca so svetovými značkami a kompletné zaškolenie dievčat. Adresa v Bratislave: Spartakovsky pereulok 2/1. Telefón: 7426-168-6348.

Model Avant

Hodnotenie: 4.6

Model Avant

Spoločnosť Avant Model pôsobí v hlavnom meste už viac ako 15 rokov. Jeho hlavnou myšlienkou je rozvíjať vašu modelingovú kariéru na najvyššej úrovni. Organizácia aktívne spolupracuje s populárnymi značkami a lesklými časopismi, parížskymi a newyorskými firmami. Odlievanie sa vykonáva približne päťkrát ročne. Prijímajú sa dievčatá vo veku od 13 do 22 rokov s výškou od 1,7 m. Pás by nemal mať viac ako 63 cm a boky viac ako 93 cm.

Modelingová agentúra je oficiálnym zástupcom slávnej značky E

 • Modelový vzhľad. Medzi klientov spoločnosti Avant Model patria značky Versace, Givenchy a Calvin Klein. Ide o jednu z najdôveryhodnejších agentúr v hlavnom meste, ktorá neúčtuje žiadne poplatky. Odlievanie prebieha v dvoch fázach. Začnete vyplnením online prihlášky a nahraním fotografií bez retuše. Adresa: ulica Kuznetsky most, 12/3.

  Najlepšie detské modelingové agentúry v Bratislave

  Ak chcú rodičia vidieť svoje dieťa na obálke časopisov, mali by ho vziať do detskej modelingovej agentúry. Skúsení odborníci naučia vaše dieťa, ako sa správne prezentovať na pódiu, aby odhalilo svoj tvorivý potenciál a schopnosti.

  Prezidentské deti

  Hodnotenie: 5.0

  Prezidentské deti

  Škola pod agentúrou President Kids je považovaná za jednu z najlepších v Bratislave. Prestížna spoločnosť ponúka študentom na výber 2 vzdelávacie programy – herecké kurzy a kurzy modelingu. Podmienky výcviku závisia od smeru. Modelovanie trvá 6 mesiacov. Hodiny sa konajú dvakrát týždenne po 2 hodiny. Triedy vedú renomovaní učitelia. Absolventi školy sa rýchlo rozvíjajú v módnom priemysle a majú prednosť pri výberových konaniach v iných podobných organizáciách.

  Modelingová agentúra President Kids ponúka svojim študentom fotenie pre televíziu, defilé na módnych prehliadkach, fotenie pre časopisy. Škola bude vynikajúcim základom pre rozvoj dieťaťa na model. Za mesiac školenia musíte zaplatiť 12000 Euro. Adresa v Bratislave: Bakuninskaja, 10-12, 2A. Telefón: 7495-542-0923.

   traKids

  Hodnotenie: 4.9

  <ul></div><p>traKids“ src=“/wp-content/uploads/2023/02/61916666197201-2310.jpg“ height=“418″ title=““</p><ul>traKids“><p>V roku 2008 v modelingovej agentúre</p><ul>traKids otvorila detskú školu, ktorá teraz pripravuje mladých ľudí na profesionálnu prácu v módnom priemysle. Ak sa chcete do súťaže zapojiť, musíte vyplniť formulár a nahrať niekoľko fotografií svojho dieťaťa. Veľkou výhodou agentúry je, že škola zamestnáva detského psychológa, ktorý žiakom poskytuje morálnu podporu. Komunikuje s deťmi a okamžite rieši problémy.<p>Školenie je založené na individuálnom prístupe ku každému dieťaťu. Pravidelné súťaže dávajú deťom už od 4 rokov šancu vyjsť zo školy a predviesť sa na najlepších Slovenskách prehliadkových mólach. Cena výučby je 15000 Euro mesačne. Telefón: 7929-668-9905. Adresa: 2-ya Zvenigorodskaya, 12s22.</p><h3>Top Secretkids</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Top Secretkids

  Ďalej v rebríčku je modelingová agentúra Top Secret, kde sa vyučuje plasticita, základy líčenia, chôdza na móle. Škola sa zameriava na odhalenie potenciálu dieťaťa a rozvoj jeho osobnosti. Spätná väzba od rodičov naznačuje, že deti sú po stáži v Top Coach sebavedomejšie, úspešnejšie a uvoľnenejšie. Celkovo 5 vekových skupín. Najmladší žiaci majú 3 roky. Topmodelky sa pravidelne zúčastňujú na súťažiach krásy a prehliadkach, fotení pre reklamu.

  Top Secretkids je právom považovaná za jednu z najobľúbenejších modelingových agentúr pre deti. Úspešný štart vašej kariéry vám zabezpečia skúsení učitelia a efektívny program odbornej prípravy. Rozumné ceny za výučbu. Cena za juniorskú skupinu je 6000 Euro mesačne. Adresa: 7499-322-2109. Adresa: Rochdelskaya 15. 31.

  RosKids

  Hodnotenie: 4.7

  RosKids

  RosKids je moderný portál pre mladé modelky. Školenie v spoločnosti bude východiskom vašej kariéry. Je to najlepšia voľba pre deti, ktoré nevedia ovládať svoje telo a krásne chodiť po pódiu. Agentúra sa neustále kvalifikuje na rôzne projekty. Mladí herci a modelky dostávajú lukratívne honoráre. Existujú rozvojové kurzy na podporu mladých talentov.

  Na internete nájdete mnoho nadšených recenzií detí a ich rodičov. Chvália talentovaných učiteľov a tešia sa na zaujímavé a poučné hodiny. Na webovej stránke školy sa dozviete o ďalšom kastingu a požiadavkách na účastníkov. Adresa: Shchipok, d. 28. Telefón: 7495-266-60-51.

  MoscowDreams

  Hodnotenie: 4.6

  MoscowDreams

  Popredné centrum špecializujúce sa na prípravu modelov pre prehliadkové móla v Európe a Ruskej federácii uzatvára naše hodnotenie. Medzi jej výhody patrí veľký počet módnych prehliadok, množstvo partnerov na trhu s detskou módou, účasť študentov na špičkových módnych podujatiach.

  MoscowDreams vám dáva príležitosť realizovať sa v modelingu. Učitelia agentúry umožňujú dieťaťu cítiť sa sebaisto, stať sa nezávislejším, rozvíjať plasticitu a pôvab. Agentúra prevádzkuje intenzívnu defilé tréningovú skupinu, herecké kurzy a módne divadlo. Žiaci od 3 rokov. Adresa: Pozharsky lane., dom 10. Telefón: 7495-543-7994.

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: