10 najlepších online škôl angličtiny pre deti

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred kúpou je potrebná konzultácia s odborníkom.

Angličtina sa stala takým užitočným a užitočným nástrojom, že každý rodič chce dať svojmu dieťaťu šancu, aby ju zvládlo. Pomôže vám dostať sa na najlepšie školy, absolvovať medzinárodné skúšky, cestovať a získať povýšenie.

Školské osnovy takmer nikdy nestačia na dôkladné štúdium. Zvykne sa riešiť s pomocou domáceho učiteľa. Teraz však existuje pohodlnejšia možnosť – online platformy. Prakticky každá škola anglického jazyka funguje v tomto formáte, najmä po zavedení režimu samoizolácie.

Študenti teraz môžu študovať v známom domácom prostredí a vo vhodnom čase – čo môže byť dokonalejšie? Veľkou výhodou takýchto škôl je, že je možné sa vzdelávať len 25-30 minút. Počas tohto obdobia majú aj deti čas absorbovať materiál bez nadmerného vyčerpania. Triedy na online platformách vám tiež pomôžu ušetriť čas a cestovné náklady.

Ako si vybrať online školu

Ak sa topíte v propagačných ponukách, venujte pozornosť nasledujúcim bodom:

 1. vyučovacie metódy;
 2. použité programy;
 3. Možnosť skúšobnej lekcie;
 4. systém predplatiteľských zliav;
 5. K dispozícii je mobilná aplikácia;
 6. podmienky vrátenia peňazí v prípade neprítomnosti;
 7. ďalšie bezplatné materiály;
 8. Prispôsobené individuálnym potrebám vášho dieťaťa;
 9. Rodení hovoriaci medzi učiteľmi;
 10. certifikáty a kvalifikácia učiteľov.

Väčšina škôl ponúka bezplatnú lekciu – nezabudnite ju absolvovať so svojím dieťaťom. Počas tohto obdobia sa zvyčajne testuje ich úroveň angličtiny. Po hodine môžete zhodnotiť kompetencie učiteľa, jeho priateľskosť a zameranie na výsledky. Naši odborníci tiež analyzovali trh a zostavili pre vás rebríček najlepších anglických škôl. Tento článok vám pomôže spoznať základné charakteristiky jednotlivých.

Najlepšie online školy angličtiny pre deti

NomináciaMiestoNázovHodnotenie
Rebríček najlepších online škôl angličtiny pre deti1Tetrica5.0
2Englex4.9
3Eng
 • shDom pre deti
 • 4.8
  4NovaKid4.7
  5Učte. Doma4.6
  6Junior SkyEng4.5
  7Skysmart4.4
  8Všetko v poriadku4.3
  9Foxford4.2
  10Polyglotika4.1

  Tetrica

  Hodnotenie: 5.0

  Tetrica

  Online lekcie na Tetrica šetria čas tým, že vám umožňujú študovať kdekoľvek chcete. Na prvej hodine sú študenti testovaní z angličtiny. Prostredníctvom nej sa učiteľ dozvie, aké sú medzery. Školenie prebieha na interaktívnej online platforme. Napriek vzdialenému formátu sa domáce úlohy kontrolujú vždy načas. Do osobného kabinetu sa nahrajú prostredníctvom funkcie Nahrať súbor a po skončení testu sa študentovi na portáli zobrazí ten istý dokument, ale s opravami učiteľa. Lektori v škole absolvujú povinnú odbornú prípravu a testovanie.

  Zákazníkom sa páči, že môžu vykonávať zmeny v cestovnom poriadku. Z komentára skúseného zákazníka: „Ak je z akéhokoľvek dôvodu potrebné lekciu preložiť, problém sa dá ľahko vyriešiť s učiteľom“. Lekcie v Tetrici stoja od 600 do 800 Euro za lekciu. K dispozícii je aj pohodlný systém predplatného a zliav. Škola je hodnotená pre vysokú kvalifikáciu učiteľov a rôzne možnosti platby.

  Výhody

  • metódy autora;
  • Pripravte sa na POUŽITIE a POUŽÍVANIE;
  • flexibilný platobný systém;
  • systém zliav.

  Nevýhody

  • vysoká cena.

  Englex

  Hodnotenie: 4.9

  Englex

  V spoločnosti Englex si môžete vybrať vlastný rozvrh a trvanie lekcií (od 45 do 60 minút). Výučba prebieha na špeciálnej platforme Englex. Textové a zvukové materiály sú neustále aktualizované. Na platforme môžete tiež sledovať všetky informácie o svojom štúdiu: termíny, rozvrh a prenos tried, zostatok hotovosti atď. Môžete sa tiež dozvedieť termíny nadchádzajúcich webinárov, konverzačných klubov a prečítať si články o štúdiu jazykov.

  Náklady na kurzy v tejto škole začínajú na 600 Euro a môžete platiť rôzne: od 5 do 40 sedení. Z komentára skúseného zákazníka : „Škola sa neustále vyvíja, o študentov je pozitívny záujem, pribúdajú nové funkcie a zľavy pre stálych študentov až do výšky 30 %. Obľúbené. Odporúčame. Tu sa nezapájajú do dopravníkového školenia a používajú živý individuálny prístup. Preto sme ju vybrali ako jednu z najlepších.

  Výhody

  • 249 učiteľov v pracovnom pomere
  • Bezplatná úvodná lekcia;
  • 70 % vyučovacej hodiny tvorí konverzácia;
  • Zrušenie a odloženie bez sankcií.

  Nevýhody

  • Žiadna mobilná aplikácia.

  Eng
 • shDom pre deti
 • Hodnotenie: 4.8

  Eng<li></div><p>shDom pre deti“ src=“/wp-content/uploads/2023/03/8951666196451-8310.jpg“ height=“228″ title=“Eng</p><li>Domov pre deti“><p>Kurzy Eng School</p><li>ShDom sa považuje za univerzálny. Učia sa tu mladšie deti aj dospelí. Online škola učí všetkých, ktorí sa chcú učiť na diaľku cez Skype. Škola uplatňuje moderný prístup k učeniu. Na hodinách sa používa digitálna učebnica a každý žiak má k dispozícii konverzačné kluby na precvičovanie. Osobný tútor k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Monitoruje pokrok a v prípade potreby upravuje program.Škola je už viac ako 10 rokov lídrom na trhu jazykového vzdelávania. Medzitým zhromaždila približne 1000 profesionálnych učiteľov, ktorí vytvorili 20 autorských programov.<p>V spoločnosti Eng</p><li>shDom má silných učiteľov: môžete si vybrať medzi rusky hovoriacim a rodeným hovorcom. Hodiny sú individuálne a trvajú 50 minút. Učitelia odporúčajú aspoň 2-3 krát týždenne. Náklady na kurzy – od 650 Euro. Na precvičovanie jazykových zručností škola ponúka vlastné konverzačné kluby pre všetky úrovne. Škola prevádzkuje aj vlastnú mobilnú aplikáciu. Môžete ho používať na štúdium slovíčok na cestách, robenie domácich úloh, zmeny v rozvrhu. Pre maximálny komfort pri učení je škola v našom hodnotení.<h4>Výhody</h4><ul><li>osobný tútor;</li><li>online certifikát o absolvovaní;</li><li>Hovorená, technická angličtina.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nepozorované.</li></ul><h3>NovaKid</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=NovaKid

  Škola ponúka zábavné hodiny angličtiny s využitím pútavého detského programu. Individuálne lekcie trvajú 25 minút a stoja od 399 RUR. Hodiny sú vhodné pre deti od 4 do 12 rokov. Každé dieťa môže absolvovať bezplatný test a jednu skúšobnú hodinu s učiteľom. Neexistuje žiadny štandardný systém hodnotenia. Pozitívne naladení učitelia dokážu ľahko udržať záujem detí o učenie a komunikovať s nimi bez tlmočenia. Úplné ponorenie do prostredia dodáva triedam bezprostrednosť.

  Z komentára skúseného zákazníka: „S výsledkami som veľmi spokojný. Dcéra rozumie celému učebnému plánu, snaží sa čítať. Časté, pútavé hodiny po 25 minútach prinášajú vynikajúce výsledky už od prvého dňa. V škole je veľa rodených hovorcov s viac ako 2-ročnou pedagogickou praxou, za čo škola dostala v hodnotení riadok.

  Výhody

  • Veľa praktických lekcií;
  • Program je postupne náročnejší;
  • Európske normy vyučovania;
  • učitelia s medzinárodnými certifikátmi.

  Nevýhody

  • Nepozorované.

  Naučte sa. Doma

  Hodnotenie: 4.6

  Učiť. Doma

  Škola ponúka individuálnu výučbu pre deti od 5 do 14 rokov. Tak ako u mnohých iných, aj tu sa môžete zúčastniť prvej bezplatnej lekcie. Cena samotnej lekcie začína na 720 Euroľoch. Skúsení učitelia kladú veľký dôraz na slovnú zásobu a počúvanie s porozumením. Na začiatku sa vyučuje v ruštine, ale s každou ďalšou hodinou sa podiel angličtiny zvyšuje. Deti si tak nevšimnú, ako sú ponorené do jazykového prostredia, a nepociťujú žiadne ťažkosti.

  Aby škola deťom učenie ešte viac uľahčila, využíva metódu amerického psychológa Jamesa Ashera. Kombinácia jazyka a cvičenia mi pomáha rýchlejšie si zvyknúť na používanie angličtiny. Učiteľ dáva príkazy a žiaci reagujú pohybmi tela. Zábavné a interaktívne hodiny prinášajú naozaj dobré výsledky, preto naši odborníci vybrali túto školu ako jednu z najlepších.

  Výhody

  • mladí učitelia;
  • účinný program;
  • lekcie po 30 minút;
  • rečový tréning 80 % času;
  • Žiadne pokarhanie za chyby;
  • prispôsobiť výučbu záujmom žiaka.

  Nevýhody

  • Dochádza k neočakávanej zmene učiteľov.

  Junior SkyEng

  Hodnotenie: 4.5

  Junior SkyEng

  Výučba v SkyEng začína od 790 Euro. Individuálne hodiny s učiteľom sú ponúkané online pre žiakov 5. až 11. ročníka. Učitelia na tejto škole sa neustále zdokonaľujú a sú vyberaní na základe trojstupňového výberu. Najmodernejšia vzdelávacia platforma s interaktívnymi lekciami. V súkromnom kabinete sú uložené všetky učebné materiály, domáce úlohy, komunikácia medzi učiteľom a žiakom.

  Z komentára testujúceho zákazníka: „Chcel by som sa poďakovať škole za skvelý čas a radosť z inštruktorky Christiny. Rýchlo som sa dostal na vyššiu úroveň angličtiny a dokonca som sa dostal na jedno z najlepších lýceí v hlavnom meste. 90 % študentov dosiahne vzdelávacie ciele, na ktoré sa prihlásili. Vďaka tomu je škola zaradená medzi najlepšie.

  Výhody

  • Vysoká úroveň výučby;
  • Najväčšia škola angličtiny v Rusku;
  • bezplatné úvodné hodiny v každej škole;
  • dobrá komunikácia s deťmi a rodičmi.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  Skysmart

  Hodnotenie: 4.4

  Skysmart

  Vzdelávanie na diaľku je v spoločnosti SkySmart dostupné pre všetky vekové kategórie a úrovne. Môžete tu získať zručnosti v oblasti rozprávania, počúvania, písania a čítania a pripraviť sa na detskú medzinárodnú skúšku. Pomocou mobilnej aplikácie sa môžete kedykoľvek učiť slovíčka, robiť domáce úlohy alebo si precvičovať počúvanie.

  Použité techniky intervalového opakovania údajne prinášajú dobré výsledky. Počas kontroly domácich úloh platforma zobrazuje chyby a priemerné skóre. Deti majú radi najmä kvízy po počúvaní. Lekcie je možné zaplatiť v niekoľkých balíkoch. Minimálne 4 sedenia stoja 1230 Euro. Škola má systém predplatného a ak si vezmete maximálny balík, potom jedna lekcia stojí 690 Euro. Lekcie na platforme sú dynamické a materiál sa ľahko učí. Z tohto dôvodu odborníci zaradili kurzy do nášho hodnotenia.

  Výhody

  • Príprava na USE a GCSE;
  • praktický interaktívny zápisník;
  • učenie hrou;
  • Zapojení a priateľskí učitelia.

  Nevýhody

  • nenašiel.

  Všetko v poriadku

  Hodnotenie: 4.3

  Všetko v poriadku

  All Right English School je určená pre žiakov 4. až 13. ročníka. Lekcie sú k dispozícii v rôznych formátoch: od 25 do 55 minút. Na platforme sa deti učia individuálne aj v skupinách viacerých študentov. Interaktívne kurzy pomáhajú žiakom dosiahnuť úspech v štúdiu prostredníctvom metódy rečníka. Kombinuje cambridgeskú komunikačnú metódu a úplnú fyzikálnu metódu.

  Cena tried začína na 250 Euro. Žiakom sa páči, že počas štúdia na škole majú voľný prístup do konverzačného klubu. Pred začatím štúdia je pre všetkých k dispozícii bezplatná výučba, na ktorej môžu posúdiť schopnosti učiteľov a rozhodnúť sa o výbere kurzu. Deti sa tu učia písať, čítať, rozpoznávať anglickú reč podľa sluchu, ako aj plynulo hovoriť. Z komentára skúseného kupujúceho: „V konverzačnom klube dieťa komunikuje s rovesníkmi a učiteľmi z Anglicka a USA. S výsledkom som spokojný.“. Škola získala mnoho dobrých recenzií, pre ktoré ju odborníci vybrali do rebríčka.

  Výhody

  • nízke náklady;
  • sa učíte angličtinu od základov;
  • Na stránke sú k dispozícii videoživotopisy učiteľov;
  • prispôsobené jednotlivým žiakom.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  Foxford

  Hodnotenie: 4.2

  Foxford

  V škole Foxford sa vyučujú predškoláci a deti od 1. do 11. ročníka. Vzdelávacie centrum sa často využíva na prípravu olympiád USE, USE a školských olympiád. Výhodou služby je, že môžete získať vedomosti odkiaľkoľvek na svete. Výber správneho učiteľa je jednoduchý: na webovej stránke nájdete krátky životopis každého učiteľa. Do kurzu sa môžete prihlásiť kedykoľvek počas roka. Lekcie sú nahrávané, takže v prípade potreby máte jednoducho prístup k predchádzajúcim lekciám.

  Minimálna cena za video lekcie od 150 Euro za samoštúdium video kurzu. Lekcie s učiteľmi stoja viac – od 500 Euro. Vyučovanie prebieha na vlastnej platforme školy. Tento kurz je ideálny pre študentov, ktorí už majú základné zručnosti a potrebujú sa zdokonaliť. Naši odborníci ohodnotili tieto kurzy ako možnosť osviežiť si a zlepšiť svoje vedomosti za prijateľnú cenu.

  Výhody

  • skupinové a individuálne lekcie;
  • Spätná väzba po každej lekcii

  Nevýhody

  • veľké skupiny.

  Polyglotika

  Hodnotenie: 4.1

  Polyglotika

  Škola je vhodná pre deti od 1 do 12 rokov. Existujú triedy s rodenými hovoriacimi a rusky hovoriacimi učiteľmi. Autorská metodika založená na komunikatívnom prístupe umožňuje študentom dosiahnuť rýchle výsledky. Lekcie trvajú od 30 do 60 minút v online formáte. V škole „Polyglotiki“ sa deti učia individuálne aj v skupinách viacerých ľudí.

  Považuje sa za jeden z najrozpočtovejších. Triedy tu stoja od 300 Euro. Počas vyučovania učitelia podporujú ich reč mimikou, obrázkami a gestami. Pomáha im to správne sa naladiť na proces učenia bez stresu. Deti sa postupne učia jazyk v rôznych situáciách, keď sa hrajú na známe témy dvojjazyčným spôsobom. Z komentára skúseného kupujúceho: „Môj syn tu študuje už 6 mesiacov. Veľmi sa mi páči, že lekcie trvajú 25 minút, čo je najlepší čas na naučenie sa materiálu. „Poliglotiki“ je jednou z mála škôl, ktoré vyučujú jazyk od narodenia. Preto je v našom rebríčku.

  Výhody

  • rozumné ceny;
  • Program odporúčaní;
  • priateľskí učitelia;
  • Individuálne hodiny bez časového obmedzenia.

  Nevýhody

  • žiadne konverzačné kluby.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: