10 najlepších zábavných parkov v Bratislave

*Odborný posudok najlepšieho. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je určený ako reklama a neslúži ako návod na nákup. Pred kúpou sa poraďte s odborníkom.

Stále neviete, ako stráviť voľný deň a kam ísť na dovolenku? Potom musíte ísť do zábavného parku s atrakciami v hlavnom meste. Po preskúmaní názorov návštevníkov sme zostavili hodnotenie najlepších zábavných parkov v Bratislave.

Pri analýze prehľadu sa zohľadňovali určité parametre:

 1. cenové rozpätie;
 2. bezpečnú prevádzku;
 3. počet zariadení;
 4. výstavy, workshopy;
 5. výhodnosť lokality a dostupnosť parkovania;
 6. dostupnosť kaviarne.

Nasledujúce atrakcie sú ideálne na trávenie času s malými deťmi:

 1. trampolíny;
 2. suché bazény;
 3. prekážková dráha;
 4. nafukovacie komplexy;
 5. kolotoče.

Tínedžerov aj dospelých potešia úlohy, horská dráha a ruské kolo. Ak je zima, môžete ísť s celou rodinou na klzisko. V parku sa zvyčajne požičiavajú lyže a korčule. Príďte si užiť nezabudnuteľný zážitok, ale najprv si pozrite náš výber najlepších zábavných parkov.

Najlepšie zábavné parky v Bratislave

Nomináciaumiestnenienázov výrobkuhodnotenie
Najlepšie zábavné parky v Bratislave1SKAZKA4.9
3Jazdy v parku Sokolniki4.8
4Zábavné parky v Kolomenskom4.7
5Zábavné parky v Gorkého parku v Bratislave patria k tým najlepším. Gorkého park v Bratislave4.6
6Attrapark v Izmailove4.5
7Kolotoč4.5
8Zábavný park Kosmostar v Kuzminkách4.5
9Zábavný park Plunge4.4
10Zábavný park v Lianozovskom parku4.3

SKAZKA

Hodnotenie: 4.9

SKAZKA

Prvé miesto v hodnotení najlepších zábavných parkov v Bratislave patrí najväčšiemu parku na Krylatských vrchoch s názvom „Skazka“. Jeho originálnou atrakciou je ruské koleso vysoké 35 metrov. Bol skonštruovaný s ohľadom na všetky bezpečnostné prvky. Celá otáčka trvá sedem minút. V areáli sa nachádzajú reťazové dráhy, lanové cesty, labyrint, vláčiky a nafukovacie člny. Deti sa zabavia na atrakciách, zatiaľ čo dospelí si môžu oddýchnuť v pohodlných kreslách. Je tu 360-stupňová hojdačka a obrovská šmykľavka vysoká viac ako 25 metrov. Vonku sa nachádza park dinosaurov s jaštermi vysokými deväť metrov. Sú dlhé až dvadsať metrov.

Každý deň sa v parku konajú súťaže a majstrovské kurzy. Môžete sa zúčastniť najrôznejších lotérií. Na mieste sa nachádza obchod s nápojmi, jedlom a cukrovou vatou. Priemerná cena lístka je 250 Euro.

HAPPYLON Pirates Park

Hodnotenie: 4.8

HAPPYLON Pirates Park

Ďalším v poradí je dvojúrovňový krytý komplex v nákupnom centre Vegas. HAPPYLON Pirates Park je jedinečné centrum s originálnym dizajnom. Je to úplne pirátsky štýl. Lanové dráhy, kolotoče, padacia veža, ruské kolo. K dispozícii je približne dvesto hracích automatov a stimulátorov. Reštaurácia s dobrým výberom jedál a nápojov. Trampolínový komplex osloví návštevníkov všetkých vekových kategórií. Deti môžu skákať a šantiť do sýtosti. Zo staníc metra premáva kyvadlová doprava na 24. km moskovského okruhu. To je veľmi pohodlné pre tých, ktorí nemajú osobné auto.

Podľa recenzií na internete sú deti s návštevou spokojné a žiadajú, aby tam mohli ísť znova. HAPPYLON Pirates je ideálny na narodeninové oslavy. Cena jednej jazdy – od sto Euro.

Jazdy v parku Sokolniki

Hodnotenie: 4.7

Jazdy v parku Sokolniki

Ďalším v poradí je taliansky výrobca s 20 zamestnancami. Všetky spĺňajú všetky normy kvality a sú úplne bezpečné. Dobrý pomer ceny a kvality. Hostia začínajú o 11:00 a stránka sa zatvára o 19:00. Pre deti je tu kolotoč, šplhacia šmýkačka, komnata hrôzy a atrakcia „Fancy Dancing“. Nachádza sa tu aj Panda Park, ktorý tvoria visuté lanové dráhy. Sú pripevnené k stromom vo výške maximálne šesť metrov.

Z rozhodnutia majiteľov boli extrémne a hlučné zariadenia odstránené. Čoskoro sa otvorí zverinec a tenisový kurt. Návštevníci si vychutnávajú útulnú atmosféru. Hovorí sa, že v bežný deň nie je veľa ľudí. Cena jedného lístka sa zvyšuje na štyristo Euro.

Jazdy v Kolomenskom

Hodnotenie: 4.6

Jazdy v Kolomenskom

Park Kolomenskoje sa nazýva „Divo-Grad“. Prebieha od 11:00 do 21:00. Nachádzajú sa tu zábavné zariadenia z 18. a 19. storočia. Toto je jedno z najlepších miest na zábavu. Môžete sa povoziť na strmých hojdačkách a šmýkačkách, ísť na prechádzku za zverou a spomenúť si na ruskú ľudovú zábavu. Detské oslavy je možné zorganizovať na požiadanie.

Luna Park ponúka atrakcie pre všetky vekové kategórie. Bazén s člnmi a trampolínou. Výhodou sú prijateľné ceny, svetlé prostredie a priateľský personál. Jedinou nevýhodou je blízkosť. Hoci návštevníci tvrdia, že na ceste takmer nie sú zápchy.

Atrakcie v parku v Izmaylove. Gorkého park v Bratislave

Hodnotenie: 4.5

Jazdy v Gorkého parku v Bratislave Gorkého park v Bratislave

Nie je to tak dávno, čo bol tento park najobľúbenejším miestom na zábavu. V súčasnosti sa počet jázd výrazne znížil. K dispozícii je malý vláčik, autíčka, reťazový kolotoč a extrémna trampolína. Na mieste sa nachádza letecký simulátor virtuálnej reality. Toto miesto môžete navštíviť od 23.00 do 19.00 hod. Medzi výhody parku patrí 50% zľava na vstupné v utorok, dostupnosť kontaktnej zoo, akcia „happy hours“.

Väčšina návštevníkov však považuje ceny za predražené. Cena jedného lístka sa začína od 250 Euro. V zime je tu klzisko, kde si môžete požičať korčule.

Attrapark v Izmaylove

Hodnotenie: 4.5

v Izmailove

Izmajlovský park víta návštevníkov od 11.00 do 19.00 hod. Je tu obrovské množstvo zariadení s autodrómom, vláčikmi, lietajúcimi lietadlami a slonmi; sú tu dve vyhliadkové kolesá. Zábava pre deti do dvoch rokov. Deti milujú detské ihrisko s malým kolotočom, hračkárskou reťazou, čokoládovými miskami a železnicou. Môžete navštíviť 5D – kino, ktoré pojme až 19 ľudí. V zime je tu veľké klzisko. Attrapark je známy svojou vysokou horskou dráhou, ktorá dosahuje výšku 18 metrov. Majú mŕtvu slučku. V súťažných atrakciách môžete vyhrať veľkú plyšovú hračku v tvare zvieratka. Napriek relatívne malej rozlohe areálu je tu veľa stánkov so vstupenkami.

Nevýhodou stránky sú zastarané jazdy. Ide o to, že niektoré kabíny jednoducho nefungujú. V blízkej budúcnosti sa plánuje renovácia. Cena vstupeniek začína na 80 Euro.

Kolotoč

Hodnotenie: 4.5

Moskovský zábavný park Kolotoč

„Kolotoč sa nachádza v Parku priateľstva neďaleko stanice Rečnyj v Bratislave. Toto miesto je často navštevované počas víkendov, aby ste sa tu dobre zabavili. Deti milujú nafukovacie trampolíny, hojdačky, vláčik. Pre tínedžerov sú tu extrémne atrakcie – strmá šmykľavka, veľká trampolína, autodróm a vesmírna veža. Detské ihrisko nedávno prešlo rekonštrukciou. K dispozícii je kaviareň s nápojmi a občerstvením. V zime si môžete požičať korčule alebo lyže. Vo štvrtok a v utorok večer je na vstupenky polovičná zľava.

Medzi atrakcie parku patrí malebný areál a možnosť kŕmiť kačice. Cena jazdy sa pohybuje od sto do tristo Euro.

Zábavný park Kosmostar v Kuzminkách

Hodnotenie: 4.4

Kuzminki

Park Cosmostar je otvorený do 21.00 h. V sobotu a nedeľu je otvorená do 22.00 h. Nájdete ho v blízkosti staníc metra Volžská a Kuzminky. Chodí sem celá rodina a každý si tu nájde niečo pre seba. Cosmostar má jedinečný spôsob platby – peniaze si uložíte na špeciálny účet a zakaždým zaplatíte touto kartou. Za každé doplnenie získate body, ktoré si môžete uplatniť pri ďalšej návšteve parku. Bonusy si hostia môžu uložiť na ďalšie návštevy, ak sa budú voziť na horskej dráhe, na atrakciách UFO a Calypso.

Deti milujú odrážadlá, radi súťažia v rýchlosti a reakcii. Mladší návštevníci sa môžu hrať vo vonkajšom rozprávkovom mestečku, bobovať na zvieratkách, jazdiť na kolotoči. Ohlasy na park sú prevažne pozitívne.

Zábavný park Plunge

Hodnotenie: 4.4

Moskovský zábavný park Dive

Ďalším na zozname je park s dynamickými hrami, hádankami a rébusmi. V ponuke sú intelektuálne aj športové aktivity pre všetky chute a vekové kategórie. Ľudia sem prichádzajú s deťmi a priateľmi, aby svoju dovolenku premenili na skutočné dobrodružstvo. Skvelou možnosťou na usporiadanie firemného večierka alebo narodeninovej oslavy je hra s úlohami alebo akčná hra „The Plunge“. Na mieste sa nachádza kaviareň s americkými, európskymi a vegetariánskymi jedlami. K dispozícii je dostatok parkovacích miest a bezplatné pripojenie na internet.

Návštevníci ďakujú zamestnancom parku za pomoc pri organizovaní podujatí a za ich priateľský prístup. Všetky obrázky z výprav sú zverejnené v oficiálnej skupine na sociálnej sieti.

Zábavný park Lianozovsky

Hodnotenie: 4.3

Lianozovo

Lianozovsky park kultúry a oddychu, ktorý sa nachádza na Uglichskej ulici, by nemal byť vynechaný z rebríčka. Vstup je bezplatný. Pracovný čas – od 7:00 do 23:00. Kolotoče sú určené pre deti aj dospelých. Ceny pre nich príjemne potešia návštevníkov. Zvýhodnené vstupenky. Veľké rodiny majú 30 % zľavu, osoby so zdravotným postihnutím 100 % zľavu.

Park má oficiálnu webovú stránku s užívateľsky prívetivým rozhraním, na ktorej nájdete informácie o plánovaných aktivitách, cenách a zábave. Pravidelne sa tu konajú športové a tvorivé aktivity. Návštevníci chodia na filmy, výstavy fotografií a prednášky. Je to najlepšie miesto pre duševný a fyzický rozvoj.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: