11 najlepších PSC v Bratislave

*Prehľad najlepších podľa redakcie. O výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nie je návodom na nákup. Konzultácia s odborníkom pred kúpou.

Úlohou súkromných bezpečnostných spoločností (PSC) je zabezpečovať bezpečnosť objektov rôzneho účelu. V Slovenskom hlavnom meste je niekoľko stoviek takýchto organizácií. Ponúkame prehľad 11 najlepších PSC v Bratislave podľa odborníkov a klientov bezpečnostných spoločností.

Hodnotenie najlepších súkromných bezpečnostných spoločností v Bratislave

NomináciamiestoPSChodnotenie
Hodnotenie najlepších súkromných bezpečnostných spoločností v Bratislave1Citadela Alfa5.0
2Legis4.9
3Slovensko Security Holding4.8
4Sigma-Profi4.7
5VityazAK4.6
6FOBR4.5
7Status-NEZAVISITY4.4
8Yug-Delta4.3
9Skupina AKM4.2
10Spetsohrana4.1
11Alfa Inform4.0

Citadela Alfa

Hodnotenie: 5.0

 1. Webová lokalita:
 2. Adresa: r. Bratislava, ul. 7A, Gostiničnaja ul. 2
 3. Telefón: 8-495-482-54-38

Spoločnosť „Spetsokhrana“ ponúka celý rad služieb, ktoré zahŕňajú ochranu nehnuteľností, osôb, organizáciu poriadku na podujatiach, sprevádzanie a ochranu tovaru atď. . Dobré výsledky PSC, medzi klientov patria: moskovské reštaurácie, obchodné organizácie, obchody, obchodné centrá atď. Poznamenávame, že ceny jej služieb sú relatívne nízke, vďaka čomu je spoločnosť Spetsokhrantsa v tomto odvetví žiadaná. Kvalita nie je ohrozená – klienti konštatujú vysoký stupeň bezpečnosti v zariadeniach, ktorý sa prejavil pri neplánovaných a plánovaných incidentoch.

Spoločnosť Spetsokhrana má vlastné školiace stredisko, v ktorom si zvyšujú kvalifikáciu zamestnanci spoločnosti aj externí odborníci. K dispozícii sú aj zberné služby. Je dôležité, aby sa uchádzači dohodli na plate hneď na začiatku, aby ich v čase dohody nečakalo nepríjemné prekvapenie.

Výhody

 • Vlastné školiace stredisko;
 • Široká ponuka služieb;
 • Rozumné ceny.

Nevýhody

 • Nie je definované pre klientov.

Alfa-Inform

Hodnotenie: 4.0

Alfa-Inform.webp
 1. Miesto: alfa-
 2. Adresa: c. Bratislava, Derbenevské nábrežie, d. 11
 3. Telefón: +7 (495) 740-70-70

Alfa Inform Group sa môže pochváliť objednávkami na ochranu zahraničných hercov a spevákov, ktorí navštevujú ruské hlavné mesto, pretože povesť PSC je bezchybná a meno spoločnosti je známe aj mimo Ruska. Okrem základnej ochrany objektov a osôb má Alfa-Inform aj detektívne oddelenie – pracujú v ňom odborníci s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí získali skúsenosti počas pôsobenia v štátnych inštitúciách.

Mimochodom, táto súkromná bezpečnostná spoločnosť má verejne dostupný cenník – môžete zistiť, koľko bude stáť ochrana konkrétneho typu objektu bez toho, aby ste museli volať, a to je, samozrejme, výhoda.

Ak chcete získať prácu v spoločnosti Alfa-Inform, musíte prejsť prísnym výberom uchádzačov. Mzdy sú slušné, ale pracovné podmienky nie sú vždy dobré – nie všetky pracoviská sú dobre navrhnuté.

Výhody

 • Celá škála bezpečnostných služieb;
 • Služby detektíva;
 • Verejne dostupné ceny;
 • Starostlivý výber zamestnancov.

Nevýhody

 • Ceny sú nadpriemerné;
 • Nie je ľahké dostať sa do práce.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: