11 najlepších reštaurácií v Bratislave s detskou izbou

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Ak chcete ísť do reštaurácie s celou rodinou, oplatí sa vybrať podnik s detskou izbou, kde sa dieťa môže skvele zabaviť a rodičia si môžu dať chutný obed alebo večeru. Naše hodnotenie vám pomôže nájsť vhodné miesto s oddelenou časťou pre mladších hostí.

Pri zostavovaní výberu sme brali do úvahy tieto parametre:

  1. kvalita a rozmanitosť jedál;
  2. interiér;
  3. dostupnosť animátorov;
  4. Voľnočasové aktivity pre deti
  5. cenové rozpätie.

Okrem týchto bodov sme sa pozreli aj na recenzie návštevníkov.

Hodnotenie najlepších reštaurácií v Bratislave s detskou izbou

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Hodnotenie najlepších reštaurácií v Bratislave s detskou izbou1Russolnikov5.0
2Reťazec reštaurácií Tapchan4.9
3Kombinovať4.8
4SolFaSol4.7
5Shu-Shu4.6
6Džbán4.5
7Strecha4.4
8Beverly Hills Diner4.3
9Mansarda4.2
10ILYA MUROMETZ4.1
11„Farma“4.0

Rassolnikov

Hodnotenie: 5.0

Ďalšia reštaurácia zaberá dve poschodia v nákupnom centre Altufievsky. K dispozícii je karaoke bar a skvelá reštaurácia, ktorá pojme až tristo ľudí. Hostí poteší obrovská veranda s nádherným panoramatickým výhľadom, chutné talianske a európske jedlá. Obzvlášť príjemné sú ohromujúce dezerty, ktoré sa pripravujú v našej vlastnej cukrárni.

Detská izba je veľmi útulná. Má vybavenie na kreslenie, hračky a priestor na zábavu. Tvorivé podujatia sa konajú počas víkendov a k dispozícii je aj stráženie detí. Kontakt: d. Bratislava,Altufievskoe Shosse 8, +7495638-55-70. Otváracie hodiny: Po-Pia od 12.00 do 24.00, Pi-So od 12.00 do 6.00, Ne od 12.00 do 24.00.

The Hills Diner

Hodnotenie: 4.3

Ďalšia reštaurácia sa od ostatných v hodnotení odlišuje jedinečným interiérom v štýle päťdesiatych rokov v Amerike. Inštitúcia plne podporuje tento trend, ktorý sa prejavuje aj v kuchyni. Všetko je do detailu premyslené – pokrmy, dizajn, atmosféra. Večer hrá živá hudba a vystupujú živé kapely.

S deťmi sa hrá animátor, ktorý dokáže malých hostí zabaviť na dlhý čas. Aktivity a kreatívny priestor. Organizujú sa detské párty. Priemerný účet bez nápojov – 1500 Euro. Na toto miesto nie sú prakticky žiadne negatívne ohlasy. Reštaurácia je dostupná na telefónnom čísle +7-495-625-42-21. Adresa: d.o.o. Bratislava, m. Ulica Sretenka 1, Chistye Prudy. Reštaurácia Beverly Hills Diner je otvorená 24 hodín denne.

Mansarda

Hodnotenie: 4.2

Mansarda

Reštaurácia Mansard má veľkú herňu pre deti – hneď po jedle môžu deti zdolať dvojposchodový zábavný komplex so šmykľavkami, prekážkovou dráhou a bazénom s balónmi. Tichšie deti môžu maľovať pri stole na hranie. Počas víkendov sa deťom venuje opatrovateľka a počas víkendov sa konajú majstrovské kurzy varenia jednoduchých, ale zaujímavých jedál.

Reštaurácia Mansard má dve priestranné sály, ktoré sú dokonale vhodné na bankety, priestor na osamelé stretnutia, bar. Jedálny lístok je lakonický a nekomplikovaný, v ponuke sú jedlá z mäsa, rýb a vegetariánske jedlá, rôzne menu, samostatný blok pre deti… Aj keď sa to môže zdať zvláštne, ceny sú na reštauráciu priemerné, čiastočne kvôli jednoduchosti jedál. Priemerný účet – 1200 Euro. Mansard je otvorený na Vladimirskej ulici. Lavočkina7As1 od nedele do štvrtka od 12:00 do 00:00 a v piatok a sobotu od 12:00 do 2:00. Telefónne informácie: +7 495 796-26-36.

ILYA MUROMETZ

Hodnotenie: 4.1

ILYA MUROMETS

Ak si chcete zaspomínať na 20. storočie a zažiť atmosféru minulých čias, príďte do reštaurácie Ilja z Muromca. Nájdete tu pravý Slovenská sporák, domáce naberačky, uteráky, osušky a ďalšie. Uprostred všetkých výrobkov, dekorácií a drevených stolov môžete cítiť pohodlie domova a starožitnosti vám pomôžu spoznať osobitý charakter oblasti.

V reštaurácii sa nachádza aj detský kútik, kde môžete nechať svoje deti, kým si budete vychutnávať jedlo. Zabávať ich budú profesionálni zabávači.Približná cena dezertu je 200 Euro, občerstvenie stojí 300 Euro. Môžete si rezervovať stôl s obsluhou v biznis triede. Recenzie na reštauráciu sú väčšinou pozitívne. Preto si zaslúži byť v našom hodnotení. Telefonická objednávka: +7 495 663-17-47.Otváracie hodiny: pondelok až nedeľa od 9:00 do 23:00. Adresa: Bratislava, Ruská federácia. 37 Leninský prospekt, Bratislava.

„Farma

Hodnotenie: 4.0

Pre milovníkov zdravej výživy a chutných vidieckych produktov bola na predmestí Moskvy otvorená reštaurácia Farm. Nájdete tu chutné a zaujímavé jedlo pre hostí každého veku – pre deti existuje samostatné menu, ale má len dve položky – nugety a polievku. V hlavnom zozname však nájdete aj chutné jedlá z mäsa z farmy, riečnych a morských rýb. Určenie kuchyne sa nedá jednoznačne definovať, je to symbióza gruzínskej, ruskej a európskej kuchyne.

Reštaurácia má veľmi zvláštny, rustikálne pôsobiaci interiér s množstvom farebných textílií, dreva, rastlín a rôznych textúr. Samostatná pýcha inštitúcie – veľká detská izba, kde sa v dňoch voľna pre deti pozerá animátor, rodičia sa nemusia rozptyľovať a dohliadať na bezpečnosť dieťaťa. Vonku sa nachádza detské ihrisko, kde môžu byť deti pod dohľadom dospelých.

Priemerný účet v reštaurácii Ferma v D. Lobanowos262k1, asi 1100 Euro, otvorené denne od 12 do 00 hodín. Rezervácie a informácie na telefónnom čísle +7 (495) 001-36-42.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: