12 najlepších bánk pre úvery na auto

*Odborná recenzia najlepšieho. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nie je návodom na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Každý tretí Slovenská dlžník využíva pôžičky na auto, čo nie je prekvapujúce. S týmto finančným produktom nie je potrebné odkladať kúpu auta na neurčito, šetriť peniaze alebo si požičiavať peniaze od priateľov a známych. Po prijatí kladnej odpovede na žiadosť a vypracovaní zmluvy môžete ešte v ten istý deň sadnúť za volant vybraného vozidla. Charakteristiky tohto úveru možno charakterizovať takto:

  1. Zábezpeka je vždy vozidlo, ktoré sa má kúpiť. Vysokú mieru schválených úverov možno vysvetliť tým, že banka môže v prípade porušenia podmienok splácania kedykoľvek predať majetok, v tomto prípade auto.
  2. Zaplatenie počiatočnej splátky sa stáva povinnou podmienkou dohody. Dnes však môžete nájsť ponuky bez tohto bodu, ale so zvýšeným úrokom z úveru.
  3. Suma je prevedená priamo na predávajúceho, takže dlžník nemôže použiť peniaze na iné účely.
  4. Banka vyžaduje poistenie trupu, ktorého náklady môžu byť okamžite zahrnuté do požadovanej výšky úveru.
  5. Fyzická osoba si zakúpi nekomerčné vozidlo na vlastné použitie.
  6. Silnejšia konkurencia na trhu vedie k lojalite bánk voči klientom a k jednoduchším podmienkam poskytovania úverov. Môžu zahŕňať zástavu iného majetku ako kupovaného vozidla, 0% zálohu, expresný úver na rýchle vyplatenie, faktoring.
  7. Takmer všetky finančné inštitúcie ponúkajú pôžičku na auto. Podmienky sú na prvý pohľad jasné, platby a úroky sú transparentné. Môžu sa však skrývať riziká a klient bude prekvapený, keď zistí, že konečné náklady na úver sa výrazne líšia od predpokladaných.

Uviedli sme zoznam 12 najlepších bánk, ktoré ponúkajú optimálne úverové podmienky pre nové aj ojazdené vozidlá. Potvrdzujú to dlžníci a finanční analytici. Ak neviete, s ktorou z nich pracovať, pozrite sa na banky uvedené v rebríčku.

Hodnotenie najlepších bánk pre úvery na auto

Nomináciaumiestnenienázov výrobkuhodnotenie
Hodnotenie najlepších bánk pre úvery na auto1Tinkoff Bank5.0
2Uralsib4.9
3VTB4.8
4Expertná banka4.7
5Europa Bank4.6
6LokoBank4.5
7Banka Saint Petersburg4.4
8UniCredit Bank4.3
9Moskovská banka4.2
10Sberbank4.2
11Banka Rossiya4.1
12Banka Setelem4.0

Tinkoff Bank

Hodnotenie: 5.0

TINCOF BANK

Banka je obľúbená u širokej verejnosti, ponúka jednoduché úverové podmienky a výhodné programy. Vozidlo sa začne používať ihneď po podpise zmluvy. Stačí poslať žiadosť cez internet, získať potvrdenie a vybrať si vozidlo. Po kontrole predávajúceho bankou sú peniaze okamžite pripísané na kartu kupujúceho. Auto je zakúpené bez banky. Vypožičiavateľ zasiela kópie dokladov o kúpe na zabezpečenie vozidla. Nebudete musieť navštíviť pobočku, pretože banka nemá pobočky, ale funguje prostredníctvom siete agentov. Kuriér doručí kartu na uvedenú adresu, kde sa podpíše zmluva.

Maximálna výška úveru – 2000000 Euro. Termín – až 60 mesiacov. Nebudú sa vyžadovať žiadne certifikáty. Klient musí predložiť iba Slovenská pas a platný vodičský preukaz. Úroková sadzba od 9,9 %. Zálohová platba nie je potrebná. Ak sa k požičaným prostriedkom pridajú vaše vlastné prostriedky, podmienky sú výhodnejšie.

Podľa recenzií je to najlepšia banka, v ktorej je uľahčený postup získania úveru na auto. Konzultácie s odborníkmi môžete využívať 24 hodín denne. Bezplatné telefónne číslo pre všetky regióny RF: 8800551 17 43.

Uralsib

Hodnotenie: 4.9

URALSIB

Strieborná v rebríčku – banka, ktorá vytvorila niekoľko výhodných programov úverov na auto pre súkromné osoby. S ich pomocou si môžete kúpiť nové alebo ojazdené zahraničné autá alebo vozidlá bez kilometrov domácej výroby. Úroková sadzba je stanovená od 9,9 % ročne. Maximálna hodnota vozidla – 3000000 Euro. Dohoda sa môže uzavrieť na obdobie do 5 rokov.

Hlavné podmienky banky sú, že dlžník musí mať 21 rokov, byť Slovenskám občanom registrovaným v regióne, kde sa nachádza finančná inštitúcia, a mať aspoň 3 mesiace pracovných skúseností v poslednom zamestnaní. Ako zábezpeka sa akceptuje len vybrané vozidlo bez náhrady iným majetkom. Zálohová platba je pri všetkých sadzbách rovnaká a predstavuje 20 %. Všetky pôžičky sa poskytujú bez ručiteľov a ďalších poplatkov.

Podľa spätnej väzby zákazníkov ponúka banka najlepšie podmienky pri kúpe nových vozidiel v partnerských autosalónoch. Mnohí ľudia sú so spoluprácou s bankou spokojní. Pri podpise zmluvy neexistujú žiadne skryté poplatky. Zákazníci uviedli, že internetové bankovníctvo je veľmi pohodlné na sledovanie zostatkov na účtoch a platenie mesačných splátok online. Kontaktné telefónne číslo: 8800250 57 57.

VTB

Hodnotenie: 4.8

VTB

Na treťom mieste v rebríčku je najväčšia finančná inštitúcia, ktorá je vybraná pre svoju spoľahlivosť a stabilitu. Ponúka širokú škálu úverových služieb vrátane úverov na autá. Pobočky banky sa nachádzajú po celom Rusku. Požiadavky na dlžníka sú štandardné: dostupnosť pasu Ruskej federácie, vek od 21 rokov, najmenej 3 mesiace pracovných skúseností. Existuje veľa taríf, takže si vždy môžete vybrať tú najvhodnejšiu.

Úver na auto „Sloboda voľby“ je veľmi obľúbený. Vydáva sa na nákup zahraničných vozidiel. Môžu to byť nové alebo ojazdené vozidlá. Dohoda sa uzatvára na obdobie 1 až 5 rokov. Úroková sadzba je 8 % ročne. S potvrdením o príjme je zálohová platba do 19 % (môže byť znížená na 0 %), bez potvrdenia o príjme je zálohová platba do 20 %. Výška úveru sa pohybuje od 100000 do 3000000 Euro. Bez poistnej zmluvy – do 1,5 milióna. Euroeľ.

Získané vozidlo zostane v zálohe banky. Klienti vyzdvihli pohodlnosť podania žiadosti online, rýchlosť rozhodovania a podpisu zmluvy a rôzne možnosti poskytnutia úveru, ktoré sú pre dlžníka najvýhodnejšie. Telefón pre ďalšie informácie: 8800100 24 24.

Expertná banka

Hodnotenie: 4.7

EXPERT BANK

Na štvrtom riadku hodnotenia je finančná inštitúcia, ktorá pomáha splniť sen a kúpiť si auto v rámci výhodných úverových programov. Žiadosť sa podáva prostredníctvom webovej stránky alebo sa vybavuje na pobočkách banky. V prípade kladného rozhodnutia klient predloží dva doklady potvrdzujúce jeho totožnosť. Nevyžadujú sa žiadne výkazy o mzde ani ručitelia. Kupované vozidlo slúži ako zábezpeka.

Úroková sadzba sa účtuje na základe individuálneho posúdenia dlžníka a začína na 9,67 % ročne. Vozidlá môžu byť ojazdené alebo nové. Poistná zmluva CASCO nie je povinná. Záloha nie je povinná. Výnimka platí, ak chce zákazník použiť vlastné prostriedky a pridať ich k požičaným prostriedkom. Na oficiálnej webovej stránke inštitúcie je k dispozícii expresná kalkulačka.

Všetci respondenti vysoko hodnotili ponuky banky. Každý si medzi nimi našiel optimálnu voľbu. Nepochybnou výhodou je podľa mnohých dlhšia doba platnosti zmluvy: pôžičku si možno vziať na 7 rokov. Bezplatné volanie pre všetkých Slovenskách operátorov je k dispozícii na čísle: 8800333 31 31.

Európska banka

Hodnotenie: 4.6

EUROPA BANK

„Europa Bank sa umiestnila na piatom mieste medzi finančnými inštitúciami, ktoré ponúkajú najlepšie podmienky pre úvery na auto. Úroková sadzba začína od 10,87. Zníženie vekovej hranice na 18 rokov. Maximálna výška úveru vám umožní kúpiť firemné auto až do 6000000 Euro. Po prijatí kladného rozhodnutia by mal dlžník predložiť súbor dokumentov vrátane pasu Ruskej federácie, vodičského preukazu a dokladu o príjme.

Doba splatnosti úveru – do 5 rokov. Vybrané vozidlo slúži ako zábezpeka. Platby sa uskutočňujú v rovnakých splátkach počas trvania zmluvy. Záloha je povinná. Je to 30 % bez ohľadu na sadzbu. Automobily si môžete vybrať domáce alebo zahraničné na sekundárnom trhu alebo nové bez najazdených kilometrov od oficiálnych predajcov.

Podľa spätnej väzby je veľké percento dlžníkov schválených. Hoci banka stanovuje vyššie požiadavky, ponúka výhodné podmienky. Mnohým ľuďom sa páči, že je to jedna z mála inštitúcií, kde môžete získať pôžičku na auto od 18 rokov, nie od 21 rokov. Dlžníci spomínali jednoduchý postup registrácie, jasné zmluvné záväzky bez skrytých poplatkov. Podrobné informácie o ponúkaných úverových programoch na autá získate na telefónnom čísle: 8800700 77 75.

LocoBank

Hodnotenie: 4.5

LOCOBANK

Šiestu pozíciu obsadila banka, ktorá ponúka rôzne finančné produkty vrátane úverov na auto. Úroková sadzba je priaznivá a pohybuje sa od 10,4 %. Môžete si kúpiť nové alebo ojazdené vozidlo ruskej alebo zahraničnej výroby. Je možné získať sumu až 5000000 Euro za vozidlo bez najazdených kilometrov. Doba splácania je až 7 rokov. Auto, ktoré sa má kúpiť, slúži ako zábezpeka.

Požiadavky banky: občianstvo Ruskej federácie, vek najmenej 21 rokov, trvalá registrácia, najmenej 1 rok praxe a najmenej 4 mesiace na poslednom pracovisku. Splácanie v anuitných splátkach. Za predčasné splatenie sa neúčtujú žiadne dodatočné poplatky. Dlžník si môže vybrať program, ktorý nevyžaduje poistenie CASCO. Maximálna suma je obmedzená na 2000000 Euro. a úroková sadzba sa zvyšuje.

Podľa respondentov banka vytvorila zaujímavé tarify, ktoré uspokojujú rôzne kategórie občanov. Dlžník môže poskytnúť štandardný balík alebo len dva dokumenty k zmluve. Mesačné platby je možné realizovať rôznymi spôsobmi, čo je pre zákazníkov tiež nespornou výhodou. Telefón pre volanie operátora: 8800250 50 50.

Banka Saint Petersburg

Hodnotenie: 4.4

BANKA SVÄTÉHO PETRA

Banka, ktorá je v našom rebríčku na siedmom mieste, ponúka nižšie úrokové sadzby. Vypočítajte výšku úveru pomocou online kalkulačky úveru na auto. Minimálna úroková sadzba je 8,88 % ročne. Ponúka sa dlžníkom, ktorí si kupujú auto od partnerských spoločností finančnej inštitúcie. Celková výška úveru môže byť od 60000 RUR do 4000000 RUR. Vypožičané peniaze môžete splácať až 7 rokov.

Požiadavky na klientov sú tieto: vek od 21 rokov, občianstvo Ruskej federácie, najmenej 3 mesiace pracovnej praxe na poslednom mieste zamestnania. Vybrané vozidlo možno založiť ako zábezpeku. Nie je potrebné získať potvrdenie o príjme alebo zamestnaní. Dobrovoľná politika KASKO je povinná vo všetkých úverových programoch.

Zálohová platba je 10 % v balíku Easy a 15 % v balíku Runaround. Internetová banka je veľmi pohodlná na online splácanie mesačných splátok. Zákazníci oceňujú výhodné podmienky. Mnohí ľudia sa vyjadrili k rýchlosti reakcie na žiadosť a spracovanie, možnosti nákupu ojazdených a nových vozidiel a maximálnej pomoci zamestnancov pri výbere najlepšieho balíka. Telefón pre spätnú väzbu: 8800222 50.

UniCredit Bank

Hodnotenie: 4.3

UNICREDIT BANK

Dôstojné 8. miesto v hodnotení banky s bezchybnou finančnou reputáciou. Dáva šancu každému žiadateľovi o pôžičku na auto, aby si vybral tú najvýhodnejšiu a najoptimálnejšiu, a preto s touto konkrétnou inštitúciou spolupracuje veľa ľudí bez ohľadu na výšku ich príjmu. Banka ponúka až 800 000 Euro na kúpu auta, čo je pre dlžníkov, ktorí si chcú kúpiť vozidlo vyššej triedy, jednoznačne výhodou.

Žiadosť sa preskúma do pol hodiny. Po potvrdení poskytne dlžník minimálny balík dokumentov. Poplatky sú veľmi rôznorodé. Zahŕňajú nové a ojazdené vozidlá. Expresná pôžička vám umožní odísť vybraným vozidlom v deň podpisu zmluvy. Špeciálne programy vám umožnia získať vozidlo určitej značky za veľmi výhodných podmienok. Podrobné informácie môžete získať na webovej stránke banky.

Minimálna úroková sadzba začína od 10,8 % ročne. Vyžaduje sa záloha vo výške 20 %. Podľa respondentov ide o jednu z mála bánk s rozšírenými programami, ktoré sú obľúbené u klientov, ktorí sa rozhodujú pre kúpu lacných ojazdených domácich automobilov, ako aj špičkových zahraničných automobilov obchodnej triedy. Ak chcete zistiť všetky ponuky UniCredit Bank, stačí vytočiť 8800200 73 00.

Moskovská banka

Hodnotenie: 4.2

BANKA Bratislava

„Bank of Moscow“ sa nachádza na deviatom riadku v hodnotení. Mnohí respondenti ju vyzdvihli, pretože poskytuje bezplatnú právnu a úverovú pomoc pri akýchkoľvek otázkach. Sadzby uspokoja väčšinu žiadateľov o úver v tejto finančnej inštitúcii. Úrokové sadzby závisia od individuálneho posúdenia každého klienta. Minimálne – 9,9 % ročne. Na využitie tohto balíka musia byť splnené tieto podmienky: zálohová platba vo výške 25 %, kupované vozidlo je zahraničné vozidlo montované v Rusku, priemerná výška príjmu a poskytnutie záruky.

Všetky ostatné programy majú vyššiu úrokovú sadzbu, ale podstatne nižšie požiadavky. Existujú programy bez povinného poistenia motorových vozidiel alebo bez akontácie a tiež balíky na nákup nových alebo ojazdených vozidiel. Vozidlo sa stáva zábezpekou počas celej doby platnosti zmluvy.

Podľa analytikov je táto banka vhodná pre ľudí so stredným a vysokým príjmom a doteraz pre nich bolo vyvinutých viac ako 40 výhodných sadzieb. Predbežné náklady na úver si môžete vypočítať v online kalkulačke. Zavolajte do banky 24 hodín denne, počas pracovných dní, víkendov a sviatkov na telefónne číslo: 8800333 88 93.

Sberbank

Hodnotenie: 4.2

SBERBANK

Tí, ktorí uprednostňujú stabilitu a finančnú istotu, si vyberajú úvery na auto od najväčšej banky v krajine. „Sberbank je v našom rebríčku na desiatom mieste. Úroková sadzba od 13,5. Je k dispozícii držiteľom výplatných alebo dôchodkových kariet. Maximálna schválená suma je 5000000 Euro. Môže ísť o nové alebo ojazdené vozidlo domácej alebo zahraničnej značky. Zmluva sa uzatvára na obdobie do 5 rokov.

Žiadosť je možné podať na pobočkách alebo online na oficiálnej webovej stránke. Zálohová platba je povinná vo všetkých ponúkaných programoch. Nie je to menej ako 15 %. Po schválení a vyplatení úveru sa neúčtujú žiadne poplatky. Banka ponúka rôzne podmienky, z ktorých si každý vyberie tú najvýhodnejšiu.

Napríklad, čím vyššia je záloha, tým menší je balík dokumentov a ani pri maximálnej sume sa nevyžaduje žiadna informácia o vašom plate. Mnohí klienti si všimli výhodnú možnosť najprv získať kladnú odpoveď na žiadosť a potom si do 90 dní vybrať auto. Všetky ceny a ponuky nájdete na webovej stránke alebo na telefónnom čísle: 880055 55 50.

Banka Slovensko

Hodnotenie: 4.1

BANK RUSSIA

Jedenáste miesto patrí banke, ktorá vyvinula niekoľko úspešných programov pre úvery na autá. Umožňujú rôznym kategóriám občanov nešetriť na auto, ale kúpiť si ho za výhodné ceny. Banka zohľadnila možnosti všetkých dlžníkov. Napríklad zamestnanci verejného sektora môžu získať pôžičku s úrokovou sadzbou od 11,5 % ročne. Ak je uzatvorená bez poistenia KASKO, sadzba sa zvyšuje na 16 %. Maximálna suma pri všetkých sadzbách – 5000000 Euro. Zákazník si vyberá ruské alebo zahraničné autá bez najazdených kilometrov alebo ojazdené.

Žiadosť je možné podať online alebo vyplniť v kancelárii. V prípade kladného rozhodnutia sa zmluva uzavrie v krátkom čase. Dlžník je povinný predložiť overenie príjmu. Minimálna záloha 20%. Splatnosť úveru – až 60 mesiacov.

Mnohí si všimli, že banka poskytuje stálym klientom a držiteľom platobných kariet možnosť získať bonus pri registrácii a využiť zľavu 0,5 %. Dlžníci potvrdili, že neexistujú žiadne dodatočné poplatky a provízie. Suma vypočítaná pred uzavretím zmluvy sa pri podpise nezvyšuje. Všetky ponuky nájdete na webovej stránke. Kontaktné telefónne číslo: 8800100 11 11.

Banka Setelem

Hodnotenie: 4.0

SETELEM BANK

Rebríček uzatvára finančná inštitúcia, ktorá poskytuje dlžníkom možnosť vybrať si najlepšiu sadzbu za úver na auto. Úroková sadzba začína na 8,31 %. Je k dispozícii pod podmienkou nákupu vozidla od partnerských spoločností. Štandardná sadzba pre ostatné tarify je 12,6 % ročne. Maximálna suma je neobmedzená a závisí od solventnosti klienta a vybranej značky vozidla. Doba splatnosti úveru je 12 až 60 mesiacov.

Žiadosť je možné podať online. Zmluva je k dispozícii priamo u predajcu automobilov. Dlžník musí mať cestovný pas Ruskej federácie a druhý doklad totožnosti podľa vlastného výberu. Mesačné platby sa vykonávajú v rovnakých splátkach. Predčasné splatenie je možné bez sankcií a poplatkov.

Požiadavky na dlžníka sú štandardné: vek 21 rokov a viac, občianstvo Ruska, trvalá registrácia. Zálohová platba vo výške najmenej 20 % sumy. Dobrovoľné poistenie KASKO je povinné. Zákazníci spomínajú pohodlné služby, rýchle rozhodovanie. Zdôrazňovala sa najmä neobmedzená suma, ktorú možno použiť na nákup drahého zahraničného auta. V prípade akýchkoľvek otázok sa prosím obráťte na telefónne číslo: 8800500 55 03.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: