12 najlepších kreditných kariet na výber hotovosti

Hoci sa v poslednom čase veľa transakcií uskutočňuje bezhotovostne, výbery hotovosti sú žiadané aj medzi verejnosťou. Zákazník však nechce prísť o provízie a vyberie si banku, kde táto služba stojí minimálne. Tu je 12 najlepších kreditných kariet, ktoré sú najvýhodnejšie pre výber hotovosti.

Rebríček najlepších kreditných kariet na výber hotovosti

Nomináciamiestonázov výrobkuhodnotenie
Rebríček najlepších kreditných kariet na výber hotovosti1Jednoducho kreditná karta Citibank5.0
2100 dní bez úrokov Alfa-Bank4.9
3MTS Money Zero MTS Bank4.8
4Ruská štandardná platina4.7
5Halva Sovcombank4.6
6Raiffeisenbank Cash4.5
7Nízky úrok VTB4.4
8OTP Bank4.3
9Zlato Sberbank4.2
10

Home Credit Bank

4.1
11Leto Tinkoff Bank4.0
12Jednoducho karta Eastern Bank3.9

Jednoducho kreditná karta Citibank

Hodnotenie: 5.0

JEDNODUCHO KREDITNÁ KARTA SITIBANK

Prvé miesto patrí karte, ktorú môžete získať bez návštevy pobočky banky. Objednávka na vydanie sa podáva prostredníctvom online aplikácie. Rozhodnutie sa oznámi do 3 až 5 dní. Otvorenie je úplne bezplatné, rovnako ako servis počas celej doby platnosti zmluvy. Nesporným argumentom pre výber tejto karty je neobmedzený výber hotovosti vo všetkých bankomatoch v krajine bez akýchkoľvek poplatkov. Maximálny limit po posúdení finančnej situácie klienta je 300 000 Euro.

Úroková sadzba začína na 18,9. Pre Moskovčanov bude plusom dostupnosť dopravnej aplikácie, ktorá bude stáť 65 Euro. mesačne. Za bezhotovostnú platbu služieb a nákupov je možné získať bonusy a zľavy až do výšky 20 %. Pri podaní žiadosti sa bude vyžadovať doklad o príjme, čo je jedna malá nevýhoda, hoci ostatné podmienky sú pomerne lojálne a zohľadňujú prospech klienta.

Výhodou je spôsob doručenia karty po jej vydaní. Doručiť ho môžete aj osobne kuriérom, vyzdvihnúť na pobočkách finančných inštitúcií alebo na pošte podľa vášho výberu. Bolo tiež konštatované, že bez ohľadu na región môžete získať hotovosť z ktoréhokoľvek terminálu.

100 dní bez úroku Alfa Bank

Hodnotenie: 4.9

100 DNÍ BEZ ÚROKOV ALFA BANK

Druhé miesto v rebríčku obsadil finančný produkt najväčšej a najspoľahlivejšej banky v krajine, ktorý ponúka rôznorodé podmienky pre klientov, ktorí aktívne využívajú kreditné karty. Sadzby sú vhodné pre všetky kategórie občanov. Najžiadanejšia karta – „100 dní bez úrokov. Umožňuje výber hotovosti až do výšky 50000 Euro mesačne vo vlastných bankomatoch bez poplatku. Táto ponuka platí počas obdobia odkladu.

V termináloch tretích strán a v prípade prekročenia tejto sumy budete musieť zaplatiť 500 Euro. + 5,9 % z vybranej sumy. Úverový limit karty je až 300 tisíc Euro. Všetko však závisí od individuálneho posúdenia každého dlžníka. Banka môže v prípade dobrej viery jednostranne zvýšiť limit. Sadzba začína od 23,9%. Za službu na rok zaplatíte 1490 Euro. Rozhodnutie o odstúpení od zmluvy je možné zaslať online. Rozhodnutie sa má prijať do 1-5 dní.

Zákazníci poukázali na to, že internetové bankovníctvo, mobilná aplikácia a sms-informácie sú bezplatné. Vklad hotovosti na účet je tiež bezplatný. Všetci zdôraznili, že bezhotovostné transakcie aj výbery sú veľmi výhodné, takže mnohí si vyberajú túto finančnú inštitúciu a túto kreditnú kartu.

MTS Money Zero MTS Bank

Hodnotenie: 4.8

MTS MONEY

Bronz v rebríčku patrí karte, ktorá umožňuje výber hotovosti bez akýchkoľvek obmedzení v ktoromkoľvek bankomate v krajine a ktorú vydal veľký domáci telekomunikačný operátor. Maximálny úverový limit je až 150 000 Euro. Úroková sadzba úveru je 10 %. Online žiadosť je spracovaná do 2-3 dní. V skutočnosti je možné získať kladnú odpoveď v priebehu niekoľkých minút. Za vydanie karty klient zaplatí 299 Euro.

Finančný produkt môžete získať v pobočke banky alebo na ktoromkoľvek pracovisku MTS. Servis je počas obdobia odkladu bezplatný. A to je 60 mesiacov. Banka si účtuje 30 Euro za akékoľvek zadlženie podľa úverovej zmluvy. v daný deň. Za všetky nákupy a služby je možné platiť bez provízie.

Používatelia finančného produktu vyzdvihli najmä bezkontaktné platby. Chýbajúci bonusový program bol považovaný za mínus, ale ostatné kritériá boli pre držiteľov kariet plne vyhovujúce. Je to jedna z najlepších ponúk na výber akejkoľvek sumy v hotovosti. Na spracovanie dokumentov nepotrebujete potvrdenie o príjme, čo je jednoznačná výhoda. Jeho vydanie je veľmi rýchle, hoci je spoplatnené. Finančná inštitúcia v priebehu rokov preukázala svoju stabilitu a spoľahlivosť.

Ruská štandardná platina

Hodnotenie: 4.7

PLATINA Slovenská ŠTANDARD

Na štvrtom mieste v rebríčku je karta, ktorá vám dáva možnosť výberu obmedzenej sumy v hotovosti, ale v ktoromkoľvek bankomate u nás aj v zahraničí. Proces registrácie je pomerne rýchly, rovnako ako rozhodnutie o vydaní karty. Maximálna suma pripísaná na kartu – 300000 Euro. Úroková sadzba sa stanovuje v závislosti od sadzby – od 21,9 %. Otvorenie je bezplatné, výber je možný prostredníctvom kuriéra alebo na pobočkách finančnej inštitúcie.

Za službu sa účtuje malá suma – iba 499 Euro. ročne. Výhodou pre klientov, ktorí nakupujú kartou, je nákup na splátky až na 12 mesiacov. Možné sú aj bezkontaktné transakcie. Na otvorenie pôžičky sa nevyžaduje potvrdenie o príjme a limit sa stanovuje na základe online žiadosti.

Klienti uvádzali pomerne dlhé bezúročné obdobie používania karty, dostupnosť cash back až do výšky 15 %. Doplnenie bežného účtu akýmkoľvek spôsobom je bezplatné. Mobilné a internetové bankovníctvo sú veľmi praktické na sledovanie a vykonávanie transakcií; pripojenie je úplne bezplatné. Platinová kreditná karta je pomerne populárny produkt, ktorý odporúčajú nielen bežní používatelia, ale aj finanční analytici.

Halva Sovcombank

Hodnotenie: 4.6

HALVA SOVKOMBANK

Obľúbená karta Halva medzi Slovenskámi držiteľmi je v rebríčku na piatom mieste. Sovcombank vytvorila produkt, ktorý je výhodný pre všetky finančné transakcie. Maximálny limit je 350000 Euro. a stanovuje sa po individuálnom posúdení dlžníka. Rozhodnutie o vyplatení môžete dostať do 5 minút po podaní online žiadosti. Pripojenie a servis nebudú pre klienta finančnou záťažou, sú úplne bezplatné.

Odkladná lehota je 3 roky. Pri bezkontaktnom nákupe za vlastné prostriedky je cashback 12 %, pri nákupe za kredit 5 %. Bonusy sa poskytujú len za určitých podmienok. Klient by mal vykonať aspoň 5 transakcií v hodnote 10 tisíc Euro mesačne. Maximálny počet bodov za zúčtovacie obdobie 5000.

Držitelia kariet poznamenali, že banka poskytuje možnosť ušetriť peniaze pri aktívnom nakupovaní, keďže do programu je dnes zapojených približne 130 000 partnerských spoločností. Mnohým klientom sa páči, že organizácia je lojálna voči všetkým kategóriám občanov, karta je vydaná veľmi rýchlo a čím viac nakúpia, tým viac peňazí dostanú späť. Táto tarifa je vhodná pre rôzne typy platieb. Ak je potrebný výber hotovosti, bude to pre klienta tiež výhodné.

Hotovosť Raiffeisenbank

Hodnotenie: 4.5

HOTOVOSŤ RAIFFEISENBANK

Šieste miesto v rebríčku obsadil ziskový produkt Raiffeisenbank. Hoci je úroková sadzba úveru pomerne vysoká a začína na 31 % ročne, operácia výberu hotovosti je pre dlžníka výhodná. Maximálny limit pri pozitívnej úverovej histórii a solventnosti klienta – 600000 Euro. Úroková sadzba začína od 29 % ročne. Žiadosť sa podáva online. Karta sa vydáva v kancelárii finančnej spoločnosti alebo sa doručuje kuriérskou službou do domu.

Otvorenie je bezplatné. Za doručenie na uvedenú adresu sa účtuje poplatok 390 Euro. Vypožičiavateľ zaplatí za službu 890 Euro ročne. Výber hotovosti je možný vo vlastných bankomatoch aj v bankomatoch tretích strán. Limit je stanovený na základe limitu, ale nie viac ako 60 % sumy. Na túto transakciu sa nevzťahuje provízia. Bezkontaktné platby za nákupy umožňujú pohodlnejšie používanie karty.

Medzi nevýhodami mnohí spomenuli potrebu mať výpis z účtu; banka však tento dokument nevyžaduje od všetkých dlžníkov. Medzi výhody patrí možnosť doručenia bez návštevy pobočky úverovej inštitúcie, rýchle vydanie a možnosť výberu veľkých súm hotovosti z akéhokoľvek bankomatu v krajine bez poplatku.

Nízky úrok VTB

Hodnotenie: 4.4

NÍZKY ÚROK VTB

Karta spoľahlivej ruskej banky je v hodnotení na siedmom mieste. Zahŕňa možnosť platby za služby a nákupy bankovým prevodom, ako aj výber finančných prostriedkov v sume nepresahujúcej 100 000 Euro denne a 500 000 Euro mesačne. Maximálny limit: 350 tisíc Euro. K dispozícii na základe vynikajúcej úverovej histórie a dokladu o príjme a zamestnaní. Úroková sadzba sa pohybuje od 23,9 do 29,9 %.

Žiadosť sa posiela online. Rozhodnutie sa prijme do 1 dňa. Kartu môžete získať v regionálnej pobočke banky. Ročný servisný poplatok je do 1980 Euro. Obdobie odkladu je platné 50 dní. Hotovosť možno vyberať z akýchkoľvek bankomatov vrátane tretích strán. Výška poplatku: 299 Euro. plus 4,9 %. Výnimka je stanovená doba odkladu, keď transakcia nie je zaplatená.

Užívatelia uviedli, že pri výbere tejto karty zohľadňovali najmä stabilitu a finančnú solventnosť banky. Ponúkaná úroková sadzba je tiež výhodná nielen pre stálych klientov, ale aj pre tých, ktorí sa na spoločnosť obracajú prvýkrát. banke netrvá dlho odpovedať na žiadosť. Priemerná úroková sadzba. 50-dňová lehota je veľmi výhodná.

Vyčistiť banku OTP

Hodnotenie: 4.3

ZROZUMITEĽNÁ BANKA OTP

Pohodlná a výhodná karta OTP Bank – na ôsmom mieste rebríčka. Po odoslaní údajov prostredníctvom online aplikácie ju môžete veľmi rýchlo získať na pobočkách finančnej organizácie. Žiadny poplatok za otvorenie a údržbu. V čase podania žiadosti sa nevyžaduje doklad o príjme. Maximálny limit 300000 Euro.

Úroková sadzba začína na 26,9 %. Pri použití operácie výberu hotovosti sa výrazne zvyšuje. Bezkontaktné platby nie sú k dispozícii. Žiadne vrátenie peňazí. Hotovosť si môžete vybrať z ktoréhokoľvek bankomatu. Limit stanovený bankou – až 45000 Euro denne. Odkladná lehota je až 55 dní a vzťahuje sa na všetky transakcie.

Zákazníci si všimli, že karta je dostupná pre všetky kategórie občanov. Požiadavky na dlžníkov sú pomerne lojálne, maximálnu sumu možno získať bez akýchkoľvek problémov, registrácia nespôsobuje žiadne osobitné ťažkosti. Kreditná karta umožňuje rôzne transakcie vrátane výberu hotovosti. Môžete tak urobiť v ktoromkoľvek bankomate v celej krajine. A hoci nemá žiadne ďalšie funkcie, je veľmi lukratívny a zodpovedá svojmu názvu.

Zlato Sberbank

Hodnotenie: 4.2

GOLD SBERBANK

Deviate miesto v rebríčku obsadila karta, ktorú si vybrali nielen súčasní klienti Sberbank, ale aj osoby, ktoré sa na túto finančnú inštitúciu obrátili prvýkrát. Vydáva sa bezodkladne a úplne bezplatne. Údržba na jeden rok – 0 Euro. Úverový limit je stanovený v rozmedzí od 50000 do 600000 Euro. Úroková sadzba od 25,9 %. Za výber hotovosti z vlastných bankomatov sa neúčtuje žiadny poplatok. V termináloch tretích strán to budú 3-4 %.

Výber peňazí je obmedzený na 100 000 Euro. za deň. Privilegované podmienky sú platné 50 dní a vzťahujú sa na všetky transakcie. Bonusový program Spasibo sa považuje za jeden z najlepších spomedzi mnohých iných, ktoré banky ponúkajú. Umožňuje platiť za služby a nákupy pomocou nazbieraných bodov. Veľký počet partnerských spoločností umožňuje ich využitie v rôznych situáciách s výrazným ziskom.

Dlžníci poznamenali, že karta v sebe spája všetky podmienky optimálne pre používanie úveru a vykonávanie akýchkoľvek transakcií. Spoľahlivosť banky je jedným z hlavných argumentov pre výber tohto finančného produktu. Výber je jedným z najvýhodnejších pri použití bankomatov Sberbank.

platinum Home Credit Bank

Hodnotenie: 4.1

PLATINUM HOME CREDIT BANK

Platinová karta patrí medzi desať najlepších kariet na výber hotovosti v našom hodnotení; poskytuje možnosť nakupovať bezhotovostne a získať hotovosť v hotovosti za veľmi výhodný úrok. Máte úverový rámec až do výšky 300000 Euro. Úroková sadzba je 29,8. Žiadosť sa podáva prostredníctvom webovej stránky. Rozhodnutie môže byť prijaté okamžite alebo môže trvať až 1-3 dni.

Odkladná lehota – 51 dní. Všetky transakcie sú počas tohto obdobia bezplatné. Hotovosť si môžete vybrať vo všetkých bankomatoch. Táto služba je spoplatnená. 4,9 % sumy, najmenej však 399 . Zákazníci majú k dispozícii rôzne bonusové programy. Cashback vracia až 1,5 % sumy uskutočnených nákupov.

Dlžníci poznamenali, že karta je ekonomická a tarifný plán je optimálny, bez vysokých úrokových sadzieb a poplatkov. Nepotrebujete veľký balík dokumentov, rozhodnutie a prijatie netrvá dlho. Úver je možné vrátiť v dobrej viere v zmluvné podmienky. Hoci je sadzba výberu hotovosti pomerne vysoká, môžete ušetriť peniaze, ak túto operáciu vykonáte počas obdobia odkladu.

Leto Tinkoff Bank

Hodnotenie: 4.0

TINKOFF BANK LETO

Jedenáste miesto v rebríčku patrí karte jednej z najlepších online bánk v krajine. Rozhodnutie je prijaté v priebehu niekoľkých minút. Kuriér doručí kartu na uvedenú adresu a osobne ju odovzdá klientovi. Nie je potrebné dokladovať príjem. Výber hotovosti je neobmedzený a bez poplatkov vo všetkých bankomatoch v krajine. Úverový limit je 300000 Euro. Úroková sadzba za použitie prostriedkov je 29,9 %.

Tarifa je veľmi výhodná pre tých, ktorí sa venujú bezhotovostnému nakupovaniu. Cashback je nastavený v rozmedzí od 1 do 5 %. Jeden bod sa rovná jednému Euroľu, ktorý vám bude vrátený na účet. Bonusy možno vždy vymeniť za hotovosť v mobilnej aplikácii alebo v internetovom bankovníctve a uskutočniť nové nákupy. Financovanie bežného účtu je bezplatné akýmkoľvek možným spôsobom. Cena služby za mesiac je 99 Euro. Bezkontaktné platby sú k dispozícii. Pre všetky transakcie platí 55-dňová lehota na odklad.

Všetci dlžníci boli s kartovým plánom spokojní. Poskytuje optimálne podmienky pre všetky transakcie a obdobie odkladu vám umožňuje ušetriť peniaze na províziách.

Len karta od Eastern Bank

Hodnotenie: 3.9

LEN KARTA VÝCHODNEJ BANKY

Rebríček uzatvárame kartou s výhodným úrokom a výhodnými podmienkami pre výbery hotovosti. Odpoveď dostanete do niekoľkých minút po podaní žiadosti. Je možné požiadať o okamžitú kartu alebo osobnú kartu. Je úplne zadarmo. Servis bez poplatkov. V prípade dlhov a porušenia zmluvných podmienok je to 30 Euro za deň.

Limit sa stanovuje na základe individuálneho posúdenia každého dlžníka. Maximálna suma, ktorá môže byť na kartu pripísaná, je 120 tisíc Euro. Úroková sadzba je veľmi priaznivá – 10 % ročne. Hotovosť si môžete vybrať z akéhokoľvek bankomatu bez obmedzenia sumy alebo poplatku. Po nákupoch v internetových obchodoch získate vysokú mieru náhrady (až 40 %), ak využijete služby banky. Obdobie odkladu platí 60 mesiacov.

Nevýhodou bola požiadavka banky na predloženie dokladu o príjme pre osoby mladšie ako 26 rokov. Výhodou je bezplatné vybavenie a obsluha, rýchle spracovanie žiadosti, bezúročné nákupy, vysoké zľavy, získanie ľubovoľnej sumy na ruku bez akýchkoľvek obmedzení a v ktoromkoľvek bankomate po celej krajine.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: