12 najlepších poskytovateľov služieb v Bratislave

*Prehľad najlepších od redaktora. Kritériá výberu. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred kúpou sa poraďte s odborníkom.

Dnes si žiadny moderný človek nevie predstaviť svoj život bez internetu. A nie je to len o odpočinku a rekreácii. Mnohé odvetvia priamo súvisia s prácou na World Wide Web. Provider znamená „poskytovateľ“. Práve tieto spoločnosti poskytujú internetové pripojenie a iné komunikačné služby.

Výber poskytovateľa spomedzi množstva ponúk nie je jednoduchý. Mnohí ľudia sa riadia skúsenosťami priateľov a známych, niektorí uzatvárajú zmluvu „naslepo“ a dôverujú sľubom spoločnosti. Naši odborníci na základe spätnej väzby od skutočných používateľov vybrali 12 najlepších poskytovateľov v Bratislave, ktorí poskytujú všetky potrebné podmienky pre kvalitné pripojenie k sieti.

Hodnotenie najlepších poskytovateľov v Bratislave

Nomináciaumiestnenieposkytovateľhodnotenie
Hodnotenie najlepších poskytovateľov v Bratislave1RiNet5.0
2MGTS4.9
3Beeline4.8
4Inetcom4.7
5Onlim4.6
6Starlink4.5
7Econotel4.4
8NetByNet4.3
9TEL4.2
10Sumtel4.1
112COM4.0
12AKADO3.9

RiNet

Hodnotenie ISP (Bratislava): 5.0

RiNet

Čestné prvé miesto patrí spoločnosti, ktorá poskytuje obyvateľom kvalitné služby podľa rôznych tarifných plánov. Každý používateľ si medzi nimi nájde tú najlepšiu ponuku pre seba. „Rinet je najstarším poskytovateľom, ktorý začal svoju činnosť v roku 1995. Môžete využiť komplexný balík vrátane televízie alebo len službu prístupu na internet.

Pripojenie všetkých taríf je bezplatné. Predplatné začína na 250 Euro mesačne pri rýchlosti 20 Mbit/s. Pri rýchlosti 250 Mbit/s to bude 900 Euro., a prvý mesiac nie je zaplatený. Na výber najlepšieho zariadenia Wi-Fi sa na miesto dostaví špecialista, ktorý na základe plochy miestnosti a počtu súčasne pracujúcich zariadení určí model smerovača. Pripojenie je rýchle: do 1-2 dní po podpise zmluvy.

Medzi výhody patria kvalifikovaní zamestnanci, ktorí pomáhajú vybrať najoptimálnejšiu tarifu, platba služieb rôznymi pohodlnými spôsobmi, vynikajúce pripojenie bez porúch, nepretržitá technická podpora. Ďalšie informácie získate na telefónnom čísle: +7495983 58 78.

MGTS

Hodnotenie ISP (Bratislava): 4.9

MGTS

Strieborná cena udelená poskytovateľovi, ktorý používa inovatívnu technológiu na zaručenie vysokej kvality signálu a rýchlosti pripojenia. Po návšteve špecialistu, prediskutovaní podrobností a schválení tarifného plánu sa v byte nainštaluje optický kábel a následne sa sieť pripojí. Medzi najobľúbenejšie služby patria. Ale dobré ponuky a samostatne na internete boli vysoko cenené MGTS predplatiteľov.

Rýchlosť je možné zvoliť ľubovoľnú: od 100 do 1000 Mbit/s. Mesačný poplatok sa pohybuje od 390 do 1499 Euro. Spoločnosť ponúka rôzne výhodné programy, ktoré výrazne znižujú náklady na služby. Využiť môžete aj užitočné možnosti, ktoré sú úplne zadarmo a každý ich získa ako bonusovú odmenu. Platbu je možné uskutočniť rôznymi spôsobmi, čo je pre používateľov veľmi pohodlné.

Podľa spätnej väzby je spoločnosť pozoruhodná svojou efektívnosťou, takže nový zákazník sa môže dostať online 1-2 dni po žiadosti. Ako pozitíva vyzdvihli bezporuchovú prevádzku, kompetentnú pomoc pracovníkov technickej podpory, možnosť rýchlo zmeniť existujúcu tarifu a skutočnosť, že náklady na Wi-Fi router sú už zahrnuté v tarifách. Kontaktné číslo organizácie: 8495125 22 25.

Beeline

Hodnotenie ISP (Bratislava): 4.8

Beeline

Tretie miesto v rebríčku obsadila spoločnosť, ktorá poskytuje kvalitné služby, o čom svedčia pozitívne recenzie a vysoké skóre zákazníkov. Hlavnou výhodou je jednoduché a rýchle pripojenie. Po objednaní online vás bude kontaktovať operátor, aby ste sa dohodli na čase. Inštalatéri všetko nainštalujú bez poškodenia opravy, nakonfigurujú a poradia s ďalšou prevádzkou.

Tarify využijú aktívni používatelia aj tí, ktorí trávia málo času online. Minimálny mesačný poplatok je 250 Euro. Hit predaja – tarifa „Bombic“. Rýchlosť pripojenia v ňom je 100 Mbps. Cena – 449 Euro. Náklady na router sú buď zahrnuté v balíku, alebo sa platia v splátkach počas 2,5 roka po 150 Euro.

Zákazníci zdôraznili množstvo výhod. Medzi nimi: možnosť „zmraziť“ prístup do siete na 90 dní v prípade dlhšieho odchodu, dostupnosť komplexnej služby domáceho internetu s TV a mobilným pripojením za veľmi výhodné ceny, mesiac bezplatného využívania služieb v určitých balíkoch, vysoká kvalita pripojenia. Ak máte akékoľvek otázky, môžete nám zavolať na číslo: 8800700 80 00.

Inetcom

Hodnotenie poskytovateľa (Bratislava): 4.7

Inetcom

Využívanie inovatívnych technológií, dodržiavanie medzinárodných štandardov a vysoká kvalita služieb zabezpečili spoločnosti Inetcom štvrté miesto v našom hodnotení. Oblasť pokrytia je pomerne rozsiahla. Spoločnosť v súčasnosti poskytuje služby viac ako 100 000 používateľov internetu. Vďaka vlastnej optickej sieti majú predplatitelia rýchle a stabilné pripojenie bez výpadkov. V prípade menších porúch pomôže dvadsaťštyrihodinová služba podpory v krátkom čase obnoviť prevádzku.

Spoločnosť ponúka atraktívne podmienky: bez ohľadu na tarifu bude prvý mesiac zadarmo. Počas tejto doby môže klient vyhodnotiť kvalitu pripojenia a zastaviť sa pri aktuálnom balíku alebo si vybrať iný, vhodnejší pre individuálne potreby. Rýchlosť pripojenia začína od 15 Mbit/s, mesačný poplatok od 300 Euro. Komplexné programy s TV stojí od 600 Euro.

Podľa recenzií dáva 9 z 10 ľudí poskytovateľovi najvyššie známky. Všetky služby sú kvalitné a za rozumnú cenu. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa cenových plánov a pripojenia, operátor vám ich rád zodpovie: +7495744 02 03.

Onlim

Hodnotenie ISP (Bratislava): 4.6

Onlim

Na piatom riadku hodnotenia je poskytovateľ, ktorý si získal dôveru mnohých používateľov. Vyvinula všetky druhy taríf pre tých, ktorí pristupujú na internet veľmi zriedkavo, aj pre tých, ktorí sú aktívnymi používateľmi. Medzi klientmi nájdete ako bežné ženy v domácnosti, tak aj majiteľov veľkých obchodných spoločností. Priemerné ceny v Bratislave. Počas propagačných kampaní môžete výrazne ušetriť na poplatkoch za služby.

Na prenos dát sa používa optická sieť, ktorá poskytuje vysokokvalitné a vysokorýchlostné pripojenie. Minimálny balík stojí 300 Euro mesačne. Tarifa pre hráčov „Gaming“ bude stáť 910 Euro., Rýchlosť pripojenia bude 500 Mbit/s. Zoznam služieb zahŕňa aj balíky internet+TV. Príchod zamestnancov a pripojenie zdarma. Inštalácia zariadenia sa uskutoční do jedného dňa.

Spoločnosť má mnoho výhod. Medzi hlavné výhody patrí množstvo atraktívnych cenových plánov, najlepšie ceny, okamžitá technická podpora, využívanie najnovších technológií a rýchle pripojenie. Mínusom je, že zariadenie by si mal zakúpiť používateľ, nie je možné si ho prenajať. Predajný telefón: +7495151 15 55.

Hodnotenie poskytovateľa (Bratislava): 4.5

Starlink

Šieste miesto v rebríčku patrí poskytovateľovi, ktorý ponúka kvalitné pripojenie k internetu, bezplatné pripojenie a atraktívne ceny. Sieť pokrýva rozsiahlu oblasť pokrytia a zasahuje do všetkých okresov Moskvy. Vďaka nemu je možné využívať bezdrôtový internet už nasledujúci deň po odoslaní žiadosti. Tarify uspokoja všetky kategórie používateľov.

K dispozícii sú balíky s rôznymi prenosovými rýchlosťami. Služba nepretržitej podpory okamžite vyrieši technické otázky. Spôsoby platby sú rozšírené, takže si každý nájde ten, ktorý mu najviac vyhovuje. Zariadenie Wi-Fi sa inštaluje a nastavuje bezplatne, čo je pri výbere poskytovateľa jednoznačná výhoda. Možnosť dobrovoľného blokovania umožňuje neplatenie za služby v čase odchodu.

Podľa recenzií spoločnosť plne spĺňa očakávania a poskytuje sľúbené služby bez porušenia zmluvných povinností. Vernostný program umožňuje ušetriť na službách. Rôzne propagačné ponuky výrazne znižujú náklady, a to by vás malo tešiť. Napríklad pri sťahovaní nemusíte podpisovať novú zmluvu. Pripojenie k novému domovu bez poplatku. Kontaktné telefónne číslo: +7495290 39 99.

Econotel

Hodnotenie poskytovateľa (Bratislava): 4.4

Econotel

Na siedmom mieste rebríčka je pomerne mladý poskytovateľ, ktorý sa však už stihol presadiť ako poskytovateľ kvalitných služieb za prijateľné ceny. Oblasť pokrytia je dostatočne veľká, inštalácia zariadení je rýchla, takže pripojenie vo väčšine prípadov nastane nasledujúci deň. Sadzby uspokoja zákazníkov s rôznymi požiadavkami: aktívnych hráčov aj tých, ktorí internet nepoužívajú príliš často.

V balíku „Ekonomický“ rýchlosť pripojenia je 20 Mbit/s, mesačný poplatok – 290 Euro. Za „Pontov“ klient zaplatí 1499 Euro. A získajte vysokú rýchlosť 250 Mbit/s. Bez ohľadu na tarify je pripojenie bezplatné. Spôsoby platby sú rôzne: prostredníctvom terminálov, online platobných služieb, v mobilných obchodoch.

Mnohí respondenti sa vyjadrili o zdvorilosti personálu, od operátorov až po inštalatérov. Technická podpora kedykoľvek počas dňa alebo noci, ktorá pomôže a okamžite odstráni problémy. V osobnej kancelárii môžete vždy sledovať stav účtu, jeho rozhranie je veľmi pohodlné a prehľadné. Ak sa chcete spojiť s týmto poskytovateľom, jednoducho kontaktujte kanceláriu na telefónnom čísle: +7495785 66 88.

NetByNet

Hodnotenie ISP (Bratislava): 4.3

NetBuyNet

Poskytovateľ so zaujímavým názvom – na ôsmom mieste v rebríčku. Svoju činnosť začala v roku 2006 a pevne zakotvila na trhu internetových služieb. Zóna pokrýva nielen Moskvu, ale aj Moskovskú oblasť a počet používateľov každým dňom rastie. Spoločnosť používa špičkové technologické vybavenie, takže pripojenie k sieti je stabilné a funguje rýchlo a hladko.

Tarify sú navrhnuté podľa želaní rôznych kategórií používateľov. Môžete si vybrať rýchlosť pripojenia 300 Mbit/s alebo 50 Mbit/s. Predplatné začína od 390 Euro mesačne. Pri predplatení na jeden rok získate výrazné zľavy. Balíky s antivírusom na ochranu pred škodlivými programami sú veľmi žiadané. Komplexné tarify zahŕňajú 10 rôznych ponúk: od 440 do 1919 Euro. Smerovač zakúpený zákazníkom. Platbu je možné uskutočniť naraz alebo v splátkach na 36 mesiacov.

Podľa názoru predplatiteľov si technická podpora zaslúži najvyššiu známku. Zamestnanci vám kedykoľvek prídu na pomoc, všetko vám podrobne a priateľsky vysvetlia a rýchlo obnovia prevádzku zariadenia. Ak chcete zavolať špecialistovi alebo si vyjasniť cenové plány, zavolajte na číslo: +7499553 95 79.

TEL

Hodnotenie ISP (Bratislava): 4.2

TEL

Na deviatom mieste rebríčka sa umiestnila skupina spoločností, ktorá pôsobí na telekomunikačnom trhu už viac ako 20 rokov. Vlastná 700 km dlhá optická sieť pokrývajúca hlavné mesto a moskovskú oblasť. Služby aktívne využívajú súkromné osoby aj firemní zákazníci a všetci sú s kvalitou práce poskytovateľa spokojní.

Spoločnosť venuje veľkú pozornosť cenovej politike a vyvíja rôzne propagačné programy v prospech svojich predplatiteľov. V prípade prechodu od iného poskytovateľa sú teda 2 mesiace pripojenia zadarmo. V prípade platby za jeden rok sa vráti 10 % sumy na účet. Promo akcia „Priveď svojho priateľa“ poskytuje jeden mesiac používania internetu ako darček. Platbu je možné uskutočniť elektronickou hotovosťou, terminálmi alebo kreditnou kartou. V osobnej kancelárii si môžete kedykoľvek skontrolovať stav svojho účtu.

Všetci používatelia zanechali pozitívne recenzie. Sú spokojní s rýchlou inštaláciou zariadenia, cenníkom, bonusovými programami a službou podpory, ktorá rýchlo odstraňuje poruchy systému. Stabilita pripojenia je vysoká, čo opäť dokazuje, že spoločnosť si svoje záväzky plní precízne. Kontaktný telefón: +7495649 20 00.

Sumtel

Poskytovateľ ratingu (Bratislava): 4.1

Sumtel

Poskytovateľ, ktorý si získal povesť spoľahlivého poskytovateľa telekomunikačných služieb, je v prvej desiatke. Veľký dopyt medzi obyvateľstvom sa vysvetľuje dostupnosťou moderných zariadení, rýchlosťou pripojenia, stabilnou prevádzkou a slušnými zamestnancami: operátormi, montérmi, technickou podporou.

Tarifné plány sú kompetentne navrhnuté tak, aby uspokojili predplatiteľov s rôznymi potrebami. Komplexný balík „2 v 1“ s rýchlosťou 75 Mbit/s a 155 kanálov bude stáť 550 Euro mesačne. Rôzne výhodné ponuky vám pomôžu výrazne ušetriť na službách. Pri sťahovaní do nového bydliska vám špecialisti nainštalujú zariadenie a bezplatne ho pripojia k sieti podľa zmluvy. Ročné platby vám dávajú možnosť získať späť časť peňazí na váš účet.

Podľa recenzií spoločnosť plne spĺňa očakávania. Činnosti zamestnancov sú jasné a rýchle. Prístup do siete je možný do jedného dňa od podania žiadosti. Tí, ktorí potrebujú komplexné balíky, a tí, ktorí sa rozhodli len pre televíziu alebo internet, sú spokojní. Ceny tiež nie sú prehnané, ale celkom konkurencieschopné. Formulár žiadosti je možné spracovať na mieste alebo telefonicky: 8495575 00 57.

2

Hodnotenie poskytovateľa (Bratislava): 4.0

2

Na jedenástom mieste v našom hodnotení sa umiestnil poskytovateľ, ktorý pôsobí na trhu viac ako 25 rokov a poskytuje kvalitné služby. Vlastná optická sieť umožňuje predplatiteľom pripojiť sa k neobmedzenému internetu nielen v Bratislave, ale aj v regióne. Po požiadaní je možné kábel nainštalovať bez toho, aby to ovplyvnilo rekonštrukciu domu alebo bytu. Zamestnanci budú konfigurovať a radiť pri práci so zariadením.

V prípade problémov s pripojením je technická podpora k dispozícii 24 hodín denne. Tarify sú pomerne rôznorodé a vhodné pre používateľov s akýmikoľvek požiadavkami. Balíky zahŕňajú rýchlosti od 75 Mbit/s do 500 Mbit/s. Router si prenajímate od spoločnosti, náklady sú už zahrnuté v mesačnom predplatnom. Využitím ponúk môžete získať príjemné bonusy a zľavy. Ak privediete priateľa a stane sa predplatiteľom „2COM“, potom obaja klienti dostanú 500 Euro.

Respondenti vyzdvihli mnohé pozitíva. Medzi nimi: veľa ďalších možností, ako napríklad „Rodičovská kontrola“, prijateľné ceny a výhodné programy, a čo je najdôležitejšie – stabilita pripojenia a prevádzky. Mnohí si všimli zdvorilosť a kvalifikovanosť personálu. Telefónne číslo: +7495727 42 15.

AKADO

Poskytovateľ ratingu (Bratislava): 3.9

AKADO

Dokončíme hodnotenie spoločnosti, ktorá má rozšírenú sieť účastníkov vďaka veľkej oblasti pokrytia. Vlastné vybavenie zabezpečuje vysokú kvalitu telekomunikačných služieb. Tarify boli navrhnuté s ohľadom na rôzne potreby obyvateľstva. Kombinovaný balík, ktorý zahŕňa 112 televíznych kanálov a prístup na internet rýchlosťou 100 Mbit/s, sa považuje za obľúbený. Jeho cena je 450 Euro mesačne. Neustále pôsobiaca kampaň umožňuje znížiť poplatok na 246 Euro.

Výhodné ponuky využívajú aj tí, ktorí sa chcú pripojiť len k televízii alebo internetu. Rýchlosť pripojenia začína od 50 Mbit/s a maximálna rýchlosť je 100. Nespornou výhodou je bezplatné poskytnutie smerovača, ktorého model si môže vybrať zákazník.

Podľa recenzií poskytovateľ plní povinnosti jasne, pripojenie je rýchle, problémy so sieťou sa vyskytujú veľmi zriedkavo, ale zároveň sa riešia telefonicky pomocou technickej podpory. Súčasní predplatitelia, ktorí sa zúčastnili prieskumu, odporúčajú túto spoločnosť na spoluprácu. Telefón obchodného oddelenia: +7495966 13 12.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: