16 najlepších úloh v Petrohrade

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nie je návodom na nákup. Pred nákupom je potrebné odborné poradenstvo.

Sociálne médiá sú zaplavené fotografiami priateľov, ktorí boli na inej výprave. Je čas vybrať si zaujímavú hru a užiť si skvelý čas s rodinou alebo priateľmi. Pomôže vám hodnotenie najlepšej hazardnej zábavy v Petrohrade na základe nasledujúcich parametrov:

  1. úroveň náročnosti;
  2. územná poloha;
  3. dostupnosť parkovania
  4. pohodlie pri rezervácii výpravy;
  5. realistická atmosféra;
  6. ceny za služby;
  7. rozvrh;
  8. dej.

Pri prideľovaní miest zohrávala dôležitú úlohu spätná väzba návštevníkov.

Hodnotenie najlepších úloh v Petrohrade

Nomináciapriestornázov úlohyhodnotenie
Hodnotenie najlepších úloh v Petrohrade1Houdiniho útek4.9
2Krajina snov4.8
3Príbeh o lži4.8
4Posvätný drak dynastie Tang4.8
5Krvavé divadlo4.8
6Opustené podzemie4.7
7Agent 007: Dokonalá lúpež4.7
8Indiana Jones: Hľadanie zdroja múdrosti4.7
9Pevnosť Boyard4.6
10Cieľová destinácia4.6
11Alcatraz4.6
12Bunker4.5
13Myšlienky zločinca4.5
14Mozog4.5
15Píla4.5
16Zaostrené zaživa4.4

Houdiniho útek

Hodnotenie: 4.9

Houdiniho útek

Houdiniho útek“ nie je raz víťazom rôznych populárnych recenzií. Viac ako 90 percent recenzií hry je pozitívnych. Escapology je inšpirovaná podobou Harryho Houdiniho, ktorý sa preslávil svojou vášňou pre odhaľovanie paranormálnych javov. Úloha sa odohráva v komore v Petropavlovskej pevnosti. Hráči sú ambiciózni iluzionisti odhodlaní zopakovať úspech slávneho majstra úniku a uvoľnenia. Na nájdenie východu je len jedna hodina.

Odporúčame ísť v skupinách po štyroch. Návštevníci upozorňujú, že hľadanie nie je vôbec jednoduché. Hráči si zamilujú prirodzený a drahý sprievod a emócie, ktoré prináša. Stačí byť vynaliezavý, pozorný a šikovný. Inštitúcia sa nachádza na adrese: c. Petrohrad, ulica Rentsgen 4. Telefón: +7 (812) 426-12-80. Rezervujte si výpravu priamo na webovej stránke spoločnosti. Harmonogram: od 09-30 do 23-15.

Krajina snov

Hodnotenie: 4.8

Dreamland.webp

Úloha Krajina snov dostane hráčov do bdelého sna. Dostať sa z nej nebude ľahké. Na hru sú vhodní účastníci vysokí minimálne 120 cm. Napriek tomu, že sen je určený pre deti, úlohy v hre sú pomerne zložité. Tu je veľa hádaniek, vtip, obratnosť a koordinácia.

Návštevníci hovoria, že hľadanie je pomerne dynamické. Odporúčajú nosiť teplé ponožky, pretože v topánkach sa to nedá prejsť, a vyzdvihnúť pohodlné oblečenie. Na konci môžete s priateľmi diskutovať o hre a posedieť si v salóniku pri čaji. Cena hry – 650-1100 Euro na osobu. Pri budove je bezplatné parkovisko. Vnútri je priestor pre hostí. Quest funguje od 10:00 do pol noci. Adresa: p. Petrohrad, m. 12, Levašovský prospekt, Čkalovská ulica. Tel:.: +7-812-407-1423.

Príbeh lží

Hodnotenie: 4.8

Príbeh lží.webp

Na rozdiel od ostatných účastníkov hodnotenia funguje úloha „Rozprávka-Lie“ celý deň. Návštevníci sú vítaní skoro ráno aj neskoro večer. V budove je k dispozícii priestor pre hostí a bezplatný internet. Táto hra sa bude páčiť tým, ktorí sa chcú ocitnúť v rozprávke a nahliadnuť do nádherných hradov, odhaliť čarovné tajomstvá, prejsť sa po izbách princezien.

„Tale-Lie je ideálny pre rodinnú zábavu. Deti od siedmich rokov musia byť v sprievode dospelej osoby. Návštevníci považujú toto pátranie za veľmi zaujímavé a vzrušujúce. Páčil sa im zvukový dizajn a tematická scenéria. Personál je veľmi zdvorilý a kompetentný. Cena za hru od dvoch do piatich osôb – 2500-4500 Euro. Adresa: r. Petrohrad, m. Vladimirskaya, m. Dostoevskaya Prospekt Zagorodny, 28. Tel:.: +7812-317-2314.

Posvätný drak dynastie Tang

Hodnotenie: 4.8

Posvätný drak dynastie Tang.webp

Ďalší účastník hodnotenia – to je pravdepodobne najviac premyslená a sprievodná výprava v Petrohrade. Hráči sa ponoria do histórie starovekej Číny a dej by mal vrátiť slávu mocnej dynastie Li Yuan, ktorá sa stala známou vďaka posvätnej relikvii – drakovi.

Návštevníci si pochvaľujú ústretový prístup organizátorov, chutnú kávu pred hrou a krásnu scenériu. Početné emócie na konci hry s mnohými hádankami a šarádami. Za vrchol výpravy sa považuje jej technologická a jedinečná povaha. Všetky problémy sa dajú vyriešiť, ak preukážete dôvtip a postreh. Cena – od 2900 Euro. Počet účastníkov – od 2 do 6. Vekový limit – nad 12 rokov. Inštitúcia je otvorená od 10-30 do 24-00. Telefón: +7-812-925-37-07. Adresa: d. Petrohrad, m. Gostiny Dvor, nábrežie Fontanky 26.

Prekliate divadlo

Hodnotenie: 4.8

Prekliate divadlo

Ďalším v poradí je detektívny noir. Hráči budú zapojení ako herci. Musia sa dostať z pasce šialeného riaditeľa. „The Cursed Theatre je stredne náročná hra s napätou atmosférou a zaujímavým príbehom. Všetky hádanky sú tímové a sú navrhnuté tak, aby oslovili váš dôvtip a logiku.

Je možné regulovať mieru strachu, ktorý počas hľadania zažívate. V hre je herec, ktorý umocňuje zážitok. Na výpravu je povolená osobám starším ako 16 rokov. Počet hráčov: 2 až 6. Čas chôdze – 70 minút. Cena – od 650 Euro. Adresa: r. Petrohrad, stanica metra Electrosila, Novoizmailovsky Prospekt 3. Číslo: +7812-425-6202.

Opustené podzemie

Hodnotenie: 4.7

Opustené podzemie

Metro v Petrohrade má mnoho tajomstiev. Medzi obyvateľmi sa množia príbehy o strašidelných tvoroch žijúcich v tuneloch a tajných chodbách. Ak sa chcete dozvedieť viac, mali by ste absolvovať úlohu „Opustené podzemie“, ktorá vám otvorí fascinujúci príbeh o podzemí.

Čaká na vás dynamický príbeh, špeciálne efekty, realistické scenérie a hádanky. Recenzie na výpravu sú v drvivej väčšine pozitívne. Návštevníci odporúčajú hru ostatným a tešia sa na pokračovanie. Milujú sprievod, hádanky a adrenalín, ktorý dostávajú. Dom je otvorený od 10:00 do 23:00. Cena – od 4 tisíc Euro. Adresa: Dzerkinskiy pr. Petrohrad, Transportny per., dom 10. Telefón: +7812-603-4938.

Agent 007: Dokonalá lúpež

Hodnotenie: 4.7

Agent 007 Dokonalá lúpež.webp

V tejto úlohe hráči vystupujú ako špeciálni agenti. Ich úlohou je ukradnúť tajné údaje. Agent 007 zanechal hráčom nápovedy a šifry, ktoré musia vyriešiť, aby úspešne dokončili misiu. Špionážne dobrodružstvo pod vedením najzručnejších a najšikovnejších hráčov.

Návštevníci tejto výpravy zostávajú ohromení dynamickou a zaujímavou hrou. Hodina preletí bez povšimnutia. Misie sú pomerne zložité, ale fascinujúce. Ak musíte čakať, kým na vás príde rad, môžete si sadnúť na mäkkú pohovku a piť čaj. Úloha je určená pre 2 až 6 hráčov. Cena za osobu – 650-1000 Euro. Deti staršie ako 12 rokov majú vstup povolený. Čas trvania: 10-20 až 22-20. Adresa: r. Petrohrad, m. Ozerki, Engelsova vyhliadka, 126, kv. 1. Tel.: +7812-407-1423.

Indiana Jones: Hľadanie zdroja múdrosti

Hodnotenie: 4.7

Indiana Jones pri hľadaní zdroja múdrosti.webp

Ďalší v poradí dobrodružnej výpravy historického charakteru. Zápletka je nasledovná: odvážnym prieskumníkom sa podarilo dostať do starobylého chrámu s nevýslovným bohatstvom, zradnými pascami a tajnými únikmi. Návštevníci hovoria, že pátranie je dynamické a strhujúce. Sú nadšení scenériou, mnohými nečakanými momentmi, prechodmi medzi jednotlivými miestami. Väčšina hostí dokončila hru bez nápovedy, niektorí ju dokonca považovali za veľmi jednoduchú.

V miestnosti, kde sa výprava koná, je v lete trochu dusno a horúco. Niektoré myšlienky sú neúplné. Celkovo sa nenudia, emócie na konci je jasný a trochu znepokojujúce. Náklady na hru spolu s animátorom – 2 tisíc Euro. Adresa: Novočerkassk. Petrohrad, m. Ulica Sadovaja, 7 Kaznačeiskaja. Telefón: +7-812-407-1423. Otváracie hodiny: 9:45-21:00.

Pevnosť Boyard

Hodnotenie: 4.6

Pevnosť Boyard.webp

Živá aktivita spája zručnosť a intelektuálnu hru. „Pevnosť Boyard sa bude páčiť tým, ktorí radi chodia dlhými tunelmi, študujú rekvizity v uzavretom priestore. Atmosféra izieb je čo najbližšie k legendárnej televíznej hre. Hrať môžu dvaja aj šiesti hráči.

Návštevníci hovoria, že počas hry, myseľ ide do hľadania a nevšimol, ako čas letí. Radi skúmajú, pohybujú a dotýkajú sa predmetov. Odporúča sa vopred sa zaregistrovať na vhodný čas, pretože toto miesto chce navštíviť veľa ľudí. Za tím zaplatíte od 2900 Euro. Adresa: d. Petrohrad, námestie Vosstanija, Čechovova 3. Tel.: +7812-643-2304.

Cieľová destinácia

Hodnotenie: 4.6

Destination.webp

Na ďalšom mieste v zozname je desivá výprava podľa populárneho hororu, ktorý vyšiel pred 18 rokmi. Je na tíme hráčov, aby zrekonštruovali scénu a prekazili plány samotnej smrti. Atmosféra miestnosti je presiaknutá očakávaním nebezpečenstva, podnecuje vás k hľadaniu odpovedí na otázku „ako sa vyhnúť smrti“. Celý tím bude musieť urobiť kus práce, aby odomkol východ.

Žiadna krv a sekery, ale miera strachu je pomerne vysoká. Strašidelné a náročné pre začiatočníkov. Mrazenie v chrbte je zabezpečené pre každého. Medzi prednosti patrí úplné ponorenie do reality príbehu, 60 minút intenzívnej výzvy, pomer kvality a ceny. Cena – od 2500 Euro. Adresa: Monchegorsk 11. Telefónne číslo: +7812-407-2258.

Alcatraz

Hodnotenie: 4.6

Alcatraz.webp

Akčná hra „Alcatraz“ – dvesto metrov štvorcových legendárneho väzenia plného nástrah a nebezpečenstiev. Návštevníci sa musia z úlohy dostať pomocou jedinej zbrane: svojho intelektu. Každý chybný krok môže mať za následok zlyhanie.

Cena hry spolu s hercom je 2000 Euro. Táto úloha je ideálna pre odhodlaný a priateľský tím. Pri budove je bezplatné parkovisko a vo vnútri je priestor pre hostí pre 15 osôb. Recenzie na výpravu prevažne pozitívne. Čas si môžete rezervovať priamo na webovej stránke spoločnosti a vybrať si obdobie od 10.00 do 22.00 hod. Umiestnenie: m. Novočerkasskaja, ulica Stachanovcev 21. Telefón: +7812-407-1423.

Bunker

Hodnotenie: 4.5

Bunker

Ďalší súťažiaci v hodnotení nie je len štandardnou úlohou s hádankami. „Bunker“ je celý protibombový kryt v suteréne, kde je veľa miestností. Hra je pomerne dlhá, trvá 100 minút. Jednou z úloh je nájsť škatuľu s prídelom potravín, ktoré sa dajú zjesť v miestnosti alebo nechať pred odchodom.

Návštevníci sú nadšení sprievodom miestnosti. Organizátori umožnili rezerváciu spoločných sedení. Ak sú teda len dvaja alebo jeden hráč, obsadia svoje miesta na určitý čas a počkajú na ostatných účastníkov. Šetrí peniaze, umožňuje spoznať nových ľudí v zaujímavom prostredí a spája celý tím. Adresa: Sevastyanov Street, 4. Telefón: +7812-243-9953.

Myšlienky zločinca

Hodnotenie: 4.5

Myšlienky zločinca

Ako už názov úlohy napovedá, hráči budú hrať úlohu detektívov pátrajúcich po maniakovi. Hra nie je desivá. Hádanky sú pomerne náročné. Budete musieť otvoriť kódové zámky, absolvovať úlohy zamerané na pozornosť. Vo veľmi zriedkavých prípadoch sa stáva, že začiatočníci vyriešia len časť hádaniek a zostanú zmätení až do konca hry, pričom úlohu nezvládnu. Preto sa odporúča, aby ste sa na výpravu vydali s úzkym tímom. Po jeho absolvovaní zostanú len príjemné dojmy a šťastné emócie.

Hra je vhodná pre tých, ktorí majú radi detektívov. Hráči rozpletajú zložitý prípad niť po niti a nakoniec zistia, kto je skutočným vinníkom. Adresa: Novoizmailovský prospekt 3. Číslo: +7812-426-1280. Otvorené od 10-20 do 22-20. Cena za osobu je 500-750 Euro.

Mozog

Hodnotenie: 4.5

Brain.webp

Ďalší účastník rebríčka vám umožní preniknúť do hlbín ľudskej mysle. Hľadanie si vyžaduje maximálne intelektuálne schopnosti, pozorovanie a dôvtip. Vyžaduje výpočtové schopnosti, trpezlivosť a šikovnosť. Niektoré úlohy sú sprevádzané humorom.

Príbeh umožňuje každému hráčovi konať samostatne aj spoločne. Vo všeobecnom tichu vyniká niekoľko hlasných efektov. Oblečenie vhodné na prechod akéhokoľvek. V úlohe je len jedna miestnosť, ale koľko zaujímavých detailov, jasných rekvizít a elegantných riešení. Cena pre tím 2-4 ľudí je 3000-4500 Euro. Vekové obmedzenia – od 12 rokov. Adresa: Kurská ulica 28/32, prvé poschodie. Číslo: +7812-649-48-88.

Píla

Hodnotenie: 4.5

Skladačka

Hra „Saw“ je považovaná za jednu z najdesivejších úloh v Petrohrade. Úloha je kombináciou miestnosti strachu a únikovej miestnosti. Hneď na začiatku na návštevníkov čaká nebezpečná výzva. Bábka Billy sprevádza hráčov po celý čas. V miestnosti je veľa silikónových rekvizít, ktoré vyzerajú dosť lacno. Hráči sú však radi, že sa musia vysporiadať s falošnými pavúkmi.

Úlohy majú strednú obtiažnosť. Musíte byť schopní myslieť mimo rámca a byť pozornejší. Ak sa vám to zdá ťažké, operátor vám poradí. Do výpravy sa môže zapojiť šesť ľudí, optimálny počet účastníkov sú štyria. Adresa: Kolomenskaja 42. Telefónne číslo: 998-38-27. Cena za osobu – od 400 do 770 Euro.

Zaostrené zaživa

Hodnotenie: 4.4

Zaostrené naživo.webp

Posledný účastník hodnotenia – nie je hrozné quest, ktorý dej sa odohráva na exkurzii v hrade If. Hráči navštívia tajomné miesto so železnými dverami. Musia nájsť posolstvo Farii a Dantesa, aby odomkli cestu k slobode. V deň svojich narodenín dostanú účastníci zľavu na hru.

Návštevníci považujú túto výpravu za veľmi zaujímavú, ale domnievajú sa, že nestojí za tie peniaze. V každom prípade je Buried Alive skvelým miestom na posedenie s priateľmi. Náklady na výpravu – od 2500 do 4000 Euro. Počet hráčov – 24. Otvorené 24 hodín denne. Adresa: m. Zagorodny Ave, 24, Vladimirskaya str. Telefón: +7812-407-1423.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: