17 najlepších kozmetických salónov v Bratislave

Vyberte sa do najlepších kozmetických salónov v hlavnom meste, aby ste si dali urobiť pleťovú masku alebo sa nechali ostrihať. Zistite, kde nájdete najkvalifikovanejších odborníkov, rozumné ceny a slušný zákaznícky servis.

Ako si vybrať kozmetický salón v Bratislave

Moskovčania a hostia hlavného mesta, ktorí chcú vždy vyzerať bezchybne, by si mali vybrať kozmetický salón, kde môžu získať vysokokvalitné služby za dostupné ceny. Náklady však nie sú najdôležitejším parametrom pri výbere. Odporúčame, aby ste venovali pozornosť aj ďalším faktorom:

  1. umiestnenie a dostupnosť parkoviska;
  2. možnosť objednať sa na zákrok online;
  3. kozmetický salón;
  4. darčekové poukážky, zľavy a akcie;
  5. dostupnosť Wi-Fi;
  6. nápoje a hudba;
  7. skúsenosti majstra remeselníka;
  8. prístup personálu ku klientom;
  9. kvalitné spracovanie.

Zohľadnili sme tieto body a preskúmali salóny v hlavnom meste na základe spätnej väzby od zákazníkov.

Hodnotenie najlepších kozmetických salónov v Bratislave

Nomináciamiestonázov salónuhodnotenie
Najlepšie salóny krásy v Bratislave v strednom a prémiovom segmente1ALDO COPPOLA4.9
2Koncept4.9
3Annie Hallová4.8
4VERONIKA HERBA4.8
5Ikona Paríž4.7
6Byť kráľovnou4.7
7Camille Albane4.7
8Monet4.7
9Jean François Minos4.6
Najlepšie lacné kozmetické salóny v Bratislave1

tichka

4.8
2Birdie4.7
3Ma Mi4.6
4Mesto krásy4.5
5Kraska4.5
Najlepšie salóny krásy pre mužov v Bratislave1Chop-Chop4.9
2ITVA4.8
3SCHEGOL4.7

Najlepšie kozmetické salóny v Bratislave v strednom a prémiovom segmente

Luxusné salóny majú dobre zariadený interiér a používajú kvalitné a drahé materiály. Ich klienti často dbajú na detaily a sú veľmi nároční na skúsenosti majstrov. Prémiové kozmetické štúdiá sa zvyčajne nachádzajú v centre a poskytujú služby v oddelených miestnostiach. Viac ako polovicu návštevníkov tvoria pravidelní návštevníci.

ALDO COPPOLA

Hodnotenie: 4.9

ALDO COPPOLA

Salón ALDO COPPOLA na otvorenie rebríčka. Len málo Moskovčanov nevie o jeho existencii. Reťazec je jedinečným výtvorom a revolúciou v kaderníckom umení. Majstri salónu umožňujú vyzerať skvele bez veľkej námahy. Dôležitým znakom inštitúcie je využívanie prirodzených prostriedkov, ktoré nespôsobujú alergie. Farbenie kučier nepoškodzuje pramene, ale iba ich posilňuje. Je pekné, že sa salón stará o čas klienta. Niekoľko ošetrení sa môže vykonávať súčasne.

Negatívne recenzie o ALDO COPPOLA je ťažké nájsť. Majstri salónu sa neustále zdokonaľujú, učia a zdieľajú nové nápady.

Koncept

Hodnotenie: 4.9

salón v Bratislave Concept

Vlajkový salón sa nachádza na Novinskom bulvári a vyzerá ako loft módneho architekta. Béžové kožené pohovky a kreslá vo vnútri. Atmosféra je porovnateľná s priateľským stretnutím. Skúsení majstri dokážu urobiť elegantný objemový účes bez použitia stylingových nástrojov, len s jedným hrebeňom a fénom. Umelecký riaditeľ vám urobí dokonalý strih za 4 500 Euro a masáž za 3 000 Euro. Ceny sa niektorým ľuďom môžu zdať vysoké. Kvalita služieb však zodpovedá nákladom.

Spätná väzba na salón je prevažne pozitívna. Pozornosť a ústretovosť majstrov, pomoc pri vytváraní imidžu a útulná atmosféra sú hlavnými výhodami tohto miesta.

Annie Hallová

Hodnotenie: 4.8

Annie Hallová

Salón Annie Hall pripomína skôr podnik na Manhattane. Európsky štýl vytvára pozitívnu atmosféru. Človek má dojem, že o kráse vedia všetko. Krásny dizajn interiéru, príjemný správca a priateľský personál sú hlavnými výhodami salónu. Tím Annie Hall sa vyzná. Majstri pravidelne navštevujú kurzy, cestujú do zahraničia na majstrovské kurzy a inšpirujú sa od renomovaných majstrov.

Na internete sú recenzie nahnevaných zákazníkov. Tvrdia, že stretnutie sa môže oneskoriť a zamestnanci salónu nie vždy počúvajú názory a želania návštevníkov. Interiér je však vždy čistý a ceny za služby sú celkom primerané.

VERONIKA HERBA

Hodnotenie: 4.8

VERONIKA HERBA

Ďalším v poradí je „Veronica Herba“. Salón krásy a zdravia je v kategórii prémiovej triedy a má lekársku licenciu. Inštitúcia pôsobí v hlavnom meste už 20 rokov. Prvé centrum sa nachádza v blízkosti stanice metra Dmitrovskaja, druhé neďaleko stanice Otradnoe. Interiér je navrhnutý v ušľachtilom provensálskom štýle. Ponúka služby lekárskej a estetickej kozmetiky, konkrétne laserové omladenie, chemický peeling a injekčné ošetrenie. V ponuke kaderníkov nájdete všetky módne farby, strihy a účesy. Návštevníkov poteší dokonalá manikúra, pedikúra, tvar a farba obočia.

Všetci majstri salónu sú vysoko profesionálni a komunikujú inteligentným a priateľským spôsobom. Salón má krásnu webovú stránku s používateľsky prívetivým rozhraním.

Ikona Paríž

Hodnotenie: 4.7

Salón Icon Paris v Bratislave

Francúzsky kozmetický obchod Icon Paris je známy svojím vkusným interiérom a okamžite rozpoznateľným štýlom. Nachádza sa v centre hlavného mesta, ale vo vnútri je pokojné a oddelené od mestského stresu. Túto značku si obľúbili najmä aktívne a sebavedomé ženy, ktoré sledujú módu. Salón ponúka rôzne služby – čistenie tváre, kúpeľné procedúry, depiláciu, strihanie, farbenie a styling, pedikúru a manikúru. Klienti navštevujú Icon Paris, aby si nechali narovnať alebo natočiť vlasy, ostrihať deti a predĺžiť vlasy.

Dievčatá sa tešia z umelých mihalníc a dokonalej manikúry. Recenzie sú prevažne súhlasné. Reakcia, pozornosť a zodpovednosť tímu.

Byť kráľovnou

Hodnotenie: 4.7

Byť kráľovnou

Salón To Be Queen má veľa stálych zákazníkov, ktorí si všímajú profesionalitu majstrov, priateľský prístup a príjemnú atmosféru. Mnohí odporúčajú salón svojim priateľom a známym. „To Be Queen je označovaná za etalón prémiovej krásy. Majstri používajú kozmetické výrobky od dôveryhodných výrobcov. Ponuka služieb je veľmi pestrá – od manikúry a masáže až po kozmetické ošetrenie a strihanie vlasov. Zákazníci salónu sú spokojní s kvalitou farebných kompozícií. Neboli pozorované žiadne negatívne účinky na kučery. Posilňovacie kúry robia vlasy zdravými a silnými.

To Be Queen vám umožní zvýšiť svoje hodnotenie a postavenie až na úroveň kráľovnej. Online stretnutie je k dispozícii na webovej stránke. V salóne sa z času na čas konajú propagačné akcie.

Camille Albane

Hodnotenie: 4.7

Camille Albane

Francúzsky salón krásy sa nachádza na Lomonosovskej ulici a teší svojich zákazníkov už viac ako desať rokov. Ženy sem chodia za novým vzhľadom. Návštevníci určite znovu objavia samých seba a získajú väčšiu sebadôveru s Camille Albeoni. Značka každý rok prichádza s kolekciou nových účesov. Prirodzene vyzerajúce vlasy sa považujú za tromf inštitúcie a optimálne sa udržiavajú doma.

Každý klient si nájde vhodnú liečbu podľa svojich potrieb a rozpočtu. Propagačné akcie prebiehajú neustále. Napríklad pri prvej návšteve je zľava 10 %. Práce si môžete pozrieť v časti „Portfólio“ na webovej stránke.

Monet

Hodnotenie: 4.7

Monet

Ďalším účastníkom rebríčka je salón s 20-ročnou históriou. Známy podnikateľ A. Gluškov otvoril Monet na Novinskom bulvári. Dnes je to prémiová sieť kozmetických a wellness zariadení. Majstri salónu vedia, ako zdôrazniť výhody a skryť nevýhody. Dbajú na to, aby každá ich návšteva priniesla pozitívnu zmenu. Cieľom značky je stať sa v Rusku globálnou firmou v oblasti vysokej módy. Priamo z webovej stránky si môžete dohodnúť stretnutie a zatelefonovať do salónu.

Recenzie o „Mona“ sú dosť kontroverzné. Niektorí hovoria, že by nikdy neodporučili salón priateľom, zatiaľ čo iní sú nadšení z krásnej manikúry a stylingu. Ceny ošetrení, ktoré si nemôže dovoliť každý. Klienti upozorňujú, že je potrebné vopred stanoviť cenu služieb, aby sa potom necítili podvedení.

Jean François Minos

Hodnotenie: 4.6

Jean François Minos

Salón Jean François Minos vytvoril francúzsky stylista Jean François Minos. Oživuje neuveriteľnú atmosféru podniku, štýl a dynamiku európskej módy. Služby poskytované poprednými odborníkmi v kozmetickom priemysle. Sú kreatívni a maximálne využívajú svoje schopnosti a skúsenosti. Klienti môžu navštíviť nechtové štúdio, vytvoriť si večerný účes alebo vlasový styling.

Súdiac podľa recenzií na internete, nie všetci majstri strihajú dokonale krásne účesy. Zákazníci tvrdia, že muži v salóne robia svoju prácu lepšie. Ceny služieb sú priemerné. Za krátky strih by ste museli zaplatiť asi 3-4 tisíc Euro.

Najlacnejšie salóny krásy v Moscow

Salóny tejto triedy ponúkajú služby za rozumnú cenu. Sú vhodné pre ľudí s priemernými príjmami a poskytujú kvalitné služby.

tichka

Hodnotenie: 4.8

Ptichka

Prvé v rebríčku lacných salónov obhajuje kaderníctvo Ptichka. Je to skvelé miesto pre znalcov prírodných krás. Tím kreatívnych remeselníkov vytvára originálne účesy na každý deň a sofistikované účesy na špeciálne príležitosti. Kúpele Ptichka neposkytujú zložité farbenie, predlžovanie vlasov ani módne ošetrenia tváre. V salóne sa nepoužívajú produkty obľúbených značiek. Tvorcovia vsadili na prírodnú kozmetiku málo známych, ale osvedčených značiek. Použité výrobky je možné zakúpiť.

Klienti si všímajú príjemnú atmosféru zariadenia, jednoduchý štýl dekorácie s vintage nábytkom, rozumné ceny. Je to najlepšia voľba pre tých, ktorí oceňujú prirodzenosť a starostlivosť.

Birdie

Hodnotenie: 4.7

Birdie

Salón Birdie sa vyznačuje vysokou úrovňou služieb a vynikajúcou prácou majstrov. Získal veľa dobrých recenzií a pôsobivú klientsku základňu. Ľudia prichádzajú do salónu kvôli štýlovému strihu a úprave vlasov. Špecialista na obočie vymodeluje ideálny tvar a vyberie ideálny odtieň. Používajú osvedčené a testované značkové produkty.

Ceny za služby sú celkom primerané. Strih a účes stoja približne 2600 Euro a manikúra s gélovým lakom 1600 Euro. Ideálne obočie stojí 1000 Euro. Objednávky sa uskutočňujú prostredníctvom webovej stránky a telefonicky.

Ma Mi

Hodnotenie: 4.6

salón v Bratislave Ma Mi

Hodnotenie by nebolo úplné bez salónu Ma Mi. Pôvodne to bolo malé štúdio. Teraz sa zmenila na sieť štúdií v rôznych štvrtiach Moskvy. Dámy si môžu nechať namaľovať vlasy, upraviť účes a urobiť slávnostný make-up, manikúru a pedikúru. Kvalita liečby je na najvyššej úrovni. Potvrdzuje to aj vďačná spätná väzba od našich zákazníkov. Ošetrenie nechtov gélovým lakom stojí približne 1500 Euro a strihanie a styling 2000 Euro.

Charakteristickým znakom hotela Ma Mi je jedinečný dizajn interiéru, v ktorom dominuje tyrkysová a biela farba. Hlavnou výhodou salónu je optimálna kombinácia ceny a kvality.

Mesto krásy

Hodnotenie: 4.5

Mesto krásy

Ďalší salón sa od ostatných účastníkov hodnotenia líši tromi miestnosťami – VIP, Business a bežnou. Okrem toho sa ceny v týchto izbách veľmi nelíšia. Zákazníci tvrdia, že väčšina odborníkov sa snaží presadiť kvantitou práce, nie kvalitou. Sú aj takí, ktorí sú k návštevníkom pozornejší. Presné ceny je najlepšie zistiť telefonicky, pretože na webovej stránke je uvedená približná cena. Prijateľná cena za masáž.

Súdiac podľa recenzií, majstri berú niekoľko klientov naraz. Problémy s kvalitou je možné riešiť telefonicky na horúcej linke. Medzi výhody salónu patrí rozumná cena, dobrá kvalita a vysoká rýchlosť farbenia a stylingu.

Kraska

Hodnotenie: 4.5

Kraska

Kozmetické štúdio „Paint“ sa nachádza v blízkosti stanice Smolenskaya. Vedľa salónu sa nachádza platené parkovisko. Vnútri salónu sa nachádza čakáreň. Kraska ponúka pôsobivý zoznam služieb – pánske a dámske strihy, melírovanie, shatush, ombré a ďalšie typy štýlového farbenia. Salón má manikúru. Cena za jeden tón vlasov sa pohybuje od 3500 do 6 tisíc Euro v závislosti od dĺžky zámkov. Strihanie a styling stojí približne 2000 Euro.

Návštevníci spomínajú priateľský personál, kvalitnú kozmetiku, skvelé lampy v soláriu. Celkový dojem zo salónu je pozitívny.

Najlepšie kozmetické salóny pre mužov v Bratislave

Moderné kadernícke salóny pre mužov sa bežne označujú ako „barbershopy“. Štúdiá pre silnejšie pohlavie v hlavnom meste sú známe svojimi profesionálnymi stylistami, originálnou atmosférou a priateľským prostredím. Okrem vytvárania účesov ponúkajú salóny aj služby holenia fúzov a brady.

Chop-Chop

Hodnotenie: 4.9

Chop-Chop

Takmer každý muž v hlavnom meste počul o sieti holičstiev Chop Chop. Popularita salónu je výsledkom jeho jedinečného prístupu k práci a nádherného interiéru. V izbe sú kožené pohovky a chladnička s lahodným pivom zadarmo. Zamestnanci ponúkajú aj kávu a čaj. V katalógu sú detské strihy. V obchode Chop-Chop môžete získať holičské vzdelanie. Strihanie v salóne vykonávajú profesionálni majstri.

Ceny za služby sú celkom primerané. Salón má vlastné rádio. Recenzie sú väčšinou pozitívne. Pre väčšie pohodlie spoločnosť vyvinula špeciálnu mobilnú aplikáciu. Nahrávanie postupu sa vykonáva telefonicky.

ITVA

Hodnotenie: 4.8

</div><p>ITVA“ src=“/wp-content/uploads/2023/02/86116666194561-617.jpg“ height=“477″ title=“<br />ITVA“></p><p>Salón s najbrutálnejšou atmosférou sa právom považuje za <br />ITVA je jedinečné holičstvo, kde je každý klient vítaným hosťom. Katalóg obsahuje najextravagantnejšie účesy od majstrov vrátane holenia nebezpečnou britvou. Existujú v rozsahu modelovania fúzov a brady, odstraňovanie chĺpkov z uší, nosa, krku. Salón ponúka šťastné hodiny, počas ktorých môžete získať zľavu na ošetrenie. V pondelok, utorok, stredu a štvrtok od obeda do 3 hodín stojí strihanie 950 Euro namiesto 1200 Euro.</p><p>Súdiac podľa recenzií na internete, „Razor“ je vynikajúca kvalita za prijateľnú cenu. Hlavné výhody salónu – demokracia, úspora času klienta, profesionalita odborníkov, výhodná poloha.</p><h3>SCHEGOL</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=SCHEGOL

Salón postavený v centre hlavného mesta dopĺňa hodnotenie. Ide o obľúbené kaderníctvo pre mužov, kde sa strihajú brady a robia účesy. Každý klient ocení pôvodné zariadenie izby. Profesionáli veľmi dobre pracujú s rôznymi nástrojmi a zaručujú bezchybné výsledky. V škole sú na predaj vynikajúce výrobky na starostlivosť o bradu a vlasy.

Uvoľnená atmosféra, priateľský zákaznícky servis a jedinečný interiér sú hlavnými črtami hotela SCHEGOL. Salón ponúka kadernícke školenia a usporadúva zábavné večierky pre klientov.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: