4 najlepšie kiná v Novosibirsku

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. O výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je určený ako reklama a neslúži ako návod na nákup. Pred kúpou reštaurácie by ste mali požiadať o odborné poradenstvo.

Obyvatelia Novosibirska dávajú prednosť niektorým kinám, ktoré sa vyznačujú kvalitným technickým vybavením a vysokou úrovňou služieb. Povieme vám o nich v našom hodnotení.

Najlepšie kiná v Novosibirsku

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepšie kiná v Novosibirsku1Víťazstvo5.0
2Kino Park v Royal Parku4.8
3Formula Kino v nákupnom centre Aura4.7
4Cinema City v nákupnom centre Sibirskiy Mall4.6

Víťazstvo

Hodnotenie: 5.0

Pobeda

hotos

V celom Novosibirsku známe kino Pobeda ponúka jedinečné filmové festivaly. Celkovo je tu 7 kín. Vybavené modernými projektormi a sedadlami Quinette. Každá izba je jedinečná. Popcorn bar osloví tých, ktorí si nevedia predstaviť sledovanie filmu bez slanej alebo sladkej kukurice. Klubový salónik ponúka jedinečnú oddychovú zónu.

Obyvatelia a návštevníci obdivujú krásne sály, pohodlné sedenie, skvelý zvuk a úžasnú obrazovku s vysokokvalitným videom. Toto je najkrajšie kino v meste. Je veľmi obľúbený u divákov všetkých vekových kategórií.

Tisíce ľudí navštevujú toto miesto, aby si v dokonalom pohodlí pozreli kasové trháky a získali nové dojmy. Pravidelne sa tu konajú festivaly zahraničných filmov a tematické prehliadky. Pravidelne sa tu konajú hudobné koncerty a výstavy. Vonkajšia veranda v lete. Recepčná sála, reštaurácia Bistro Noche sú otvorené vo vnútri. Adresa: Novosibirsk, ul. Ulica Lenina, 7. Telefón: +73833620211.

Kino Park v Royal Parku

Hodnotenie: 4.9

Kino Park v Royal Parku

Slušné hodnotenie pokračuje kino „Cinema Park“. Je lídrom v počte kinosál a tržbách v pokladni. Vďaka nemu sa diváci v Novosibirsku od roku 2015 oboznámili so svetoznámou technológiou RealD 3D.

Multiplex má päť sál so špeciálnymi striebornými plátnami a modernými projektormi. Jedinečná technológia RealD 3D pomáha zachovať zvukové efekty a zabrániť dvojitému zobrazeniu pomocou špeciálnych okuliarov. Trojrozmerný obraz nebude skreslený. Spolu v „Royal Parku“ 10 digitálnych kinosál. Celkový počet miest – 2249. K dispozícii je vysoká komfortná hala „Relax“. K dispozícii je kaviareň. Elektronické vstupenky Smartpass na všetky premietania

Plagát ponúka len tie najlepšie novinky. Vždy je čo vidieť. Ceny sú o niečo vyššie ako v Luxore. Vstupenky si môžete zakúpiť na diaľku. Chýbajú zaujímavé ponuky, flexibilný systém zliav a špeciálne ponuky. Adresa: Novosibirsk, Krasny Prospekt 101.Tel: +73832301201. Kino je v pondelok zatvorené.

Formula Kino v nákupnom centre „Aura“

Hodnotenie: 4.8

Formula Kino v nákupnom centre Aura

„Formula Kino mierne stráca na predchádzajúceho účastníka rebríčka v počte digitálnych miestností a sedadiel, ale to neznamená, že služby kina sú horšie. K dispozícii je filmový bar, kaviareň a herňa. Vstup do sály je možný aj prostredníctvom elektronickej vstupenky. Filmy sa premietajú v 2D a 3D.

„Formula Kino má veľa skvelých ponúk. Špeciálna cena filmov v pokladni. Všetky utorkové premietania sú atraktívne zľavnené. Študentom a žiakom ponúkame vstupenky za atraktívne ceny.

Pokladňa kina sa presunula do baru, kde sú vždy rady, pretože je. Návštevníci nie sú spokojní s kvalitou poskytovaných 3D okuliarov. Niektoré okná sú rozbité. Kvalita obrazu a zvuku vcelku slušné, ale nie najlepšie v meste. Adresa: Novosibirsk, ul. Vojenské, 5. Telefón: 88007000111.

Cinema City v nákupnom centre Siberian Mall

Hodnotenie: 4.7

Cinema City v nákupnom centre Sibirsky Mall

Náš zoznam uzatvára cenovo najdostupnejšie kino. Ceny začínajú na 160 Euro. Tento digitálny multiplex novej generácie sa nachádza na prvom poschodí nákupného centra Sibirsky Mall. Celkovo 8 kinosál s moderným ozvučením. K dispozícii je bar, kaviareň a wi-fi.

Podľa divákov je popcorn v Kino City veľmi drahý. Hoci sú jedlo a nápoje zakázané, diváci si často prinášajú vlastné pivo a čipsy. Zamestnanci nemajú kontrolu nad týmito nuansami. Cinema City najčastejšie navštevujú tí, ktorí bývajú v blízkosti nákupného centra Sibirsky Mall.

V čakárni pri salóniku je príliš málo pohoviek. Niektorí diváci sa sťažujú na vysoké frekvencie a basy. Príliš hlasný zvuk znepríjemňuje sledovanie filmu. Správa kina sľúbila, že tento problém vyrieši. Návštevníci si pochvaľujú priateľský personál, ktorý vždy víta hostí s úsmevom. Po sledovaní filmu môžete pohodlne ísť na nákupy, na obed do kaviarne. Adresa: Novosibirsk, ul. Frunze, 238. Telefón: +73833280674.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: