5 najlepších škôl na predlžovanie rias v Petrohrade

*Prehľad najlepších od redaktora. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nepredstavuje reklamu a nie je určený ako návod na nákup. Pred kúpou by ste sa mali poradiť s odborníkom.

V súčasnosti sa čoraz viac dievčat chce stať špecialistkami na predlžovanie rias. Sú ľudia, ktorí by radi vyškolili budúcich majstrov. Ale kde sa naučiť lashmaker?

Porovnali sme podmienky a ceny škôl v Petrohrade a vybrali sme 5 najlepších škôl s osvedčenými výsledkami. Výberom kurzu by ste nemali šetriť čas, pretože od neho závisí úspech vašej kariéry.

Najlepšie školy pre predlžovanie rias v meste Petrohrad

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepšie školy na predlžovanie rias v krajine Petrohrad1

RO SIGHT

5.0
2Petrohrad Škola krásy Ekol4.9
3

aris Nail

4.8
4Fashion Kings Academy4.7
5Caprice4.6

RO SIGHTSEEING

Hodnotenie: 5.0

PRO VISION

Podľa nášho názoru je najlepšou školou štúdio PRO VZGLYAD. Centrum má rozlohu 800 metrov štvorcových a zamestnáva približne 500 ľudí.. K dispozícii sú priestranné prednáškové sály, samostatné učebne, štúdio a relaxačná zóna. Školiace miestnosti sú plne vybavené. Všetky potrebné nástroje sú k dispozícii priamo v centre, a to aj po skončení kurzov. PRO VZGLYAD sa kedysi nazýval „Inštitút predlžovania rias“.

Tu ponúkajú kurzy laminovania a predlžovania rias. Nováčikovia si užívajú zvládnutie novej oblasti, zatiaľ čo skúsení profesionáli si zlepšujú svoje zručnosti a učia sa nové techniky. Náklady na služby nie sú v Petrohrade najnižšie. Cena je však úplne primeraná kvalite a službám.

Názory na PRO VZglyad sú len pozitívne. Na internete nájdete veľa vďačných a úprimných ohlasov na učiteľov. Učitelia poskytujú informácie prístupným spôsobom. Je príjemné, že skupiny sú malé a pán sa venuje každému. Základný kurz „Predlžovanie rias a botox“ stojí 9900 Euro. Adresa: Moskovská trieda 111. Telefón: 8800-200-52-74.

Petrohrad Škola krásy Ekol

Hodnotenie: 4.9

Petrohrad Škola krásy Ekol

Petrohradská akadémia krásy Ekol pokračuje v rebríčku. Škola ponúka kurzy líčenia, manikúry, kaderníctva, kozmetiky, štýlu a módy. Motto spoločnosti – aktuálne školenia, maximálna prax a primeraná cena. Na konci hodiny dostane každý študent portfólio a osobný certifikát.

Počas školenia študujú nuansy práce rias, učia sa vykonávať rôzne typy predlžovania rias a ovládajú základné postupy. Program zahŕňa tvarovanie očí, zväzkovanie, laminovanie a botox. Absolventi sú zaradení do databázy odborníkov, z ktorej si kozmetické salóny vyberajú kandidátov.

Za 28 akademických hodín musíte zaplatiť 14800 Euro. Je možné zvoliť si splátku a urobiť 1300 Euro mesačne (podmienky súčasnej akcie). Škola sa neustále stretáva s nedostatkom modelov, kvôli čomu sa praktické cvičenia môžu odkladať. Poloha centra nie je veľmi dobrá. Škola krásy Ecole sa nachádza ďaleko od metra a v jej blízkosti je málo stravovacích zariadení. Inak žiadne nevýhody. Adresa: St. Petersburg, Nab. 96 Griboedov kanál. Telefón: +78126480083.

aris Nail

Hodnotenie: 4.8

Paris Nail

Licencovaná škola nechtového umenia a modelovania vzhľadu ponúka kurzy základnej úrovne, online školenia a pokročilé školenia pre skúsených profesionálov. V škole sa môžete oboznámiť so základmi predlžovania objemu, naučiť sa kritériá bezchybného výberu nástrojov a rias. Tu sa naučíte porovnávať manuálne a páskové techniky, identifikovať ich výhody a nevýhody.

Trvanie online webinára je 120 dní. Po absolvovaní kurzu dostanú účastníci elektronický diplom, ktorý si môžu objednať v tvrdej väzbe.

Recenzie Paris Nail sú rozporuplné. Silné stránky: skúsený pedagogický personál, programy prispôsobené pre študentov rôznych úrovní, dobre vybavené priestory, plná podpora počas odbornej prípravy. Mnoho negatívnych komentárov sa týka konkrétnych učiteľov. Existujú informácie o hrubom prístupe personálu k modelkám. V Petrohrade je niekoľko pobočiek parížskej školy. Telefón: 8800-550-98-50.

Fashion Kings Academy

Hodnotenie: 4.7

Fashion Kings Academy

Základný kurz klasického predlžovania mihalníc na Fashion Kings Academy zahŕňa úvod do budúcej profesie, inštrukcie o dezinfekcii nástrojov, hlavné fázy postupu, študijné kontraindikácie, hlavné aspekty pre požadovaný efekt, odporúčania týkajúce sa starostlivosti. Skúsení profesionáli sa budú chcieť dozvedieť o modelovaní a korekcii tvaru očí, práci s medzerami a ich odstraňovaní.

Cvičenie zahŕňa predlžovanie objemu na modeloch a nácvik vytvárania zväzkov na hubkách. Po absolvovaní školenia sa vydá osobné osvedčenie. Zľavy sú k dispozícii pre 2 kurzy.

Recenzie bowlingových špecialistov sú prevažne pozitívne. Existujú nelichotivé poznámky o majstroch iných smerov. Každý kurz zahŕňa všetok spotrebný materiál a nástroje. Individuálna výučba stojí 15000 Euro. Na cvičenie môžete pozvať vlastný model.

Cena pre študentov s nulovým tréningom – 6900 Euro. Školenie sa uskutočňuje v skupinách do 4 osôb. Trvá 1 deň od 10-30 do 19-30. Po získaní osobného certifikátu je študentom k dispozícii online podpora. Telefón: +78129451429. Adresa: Petrohrad, ul. Ropshinskaya 22.

Caprice

Hodnotenie: 4.6

Caprice

Škola Caprice ponúka obyvateľom Petrohradu širokú škálu kurzov za prijateľnú cenu. Môžete sa tu naučiť rôzne oblasti kozmetického priemyslu vrátane manikúry, líčenia a kaderníctva. V oblasti predlžovania rias ponúkajú kurzy pre profesionálov aj začiatočníkov. Jedinečné programy poskytujú možnosť zvládnuť predlžovanie rias len za jeden deň. Odborníci budú mať záujem o pokročilé školenia, ktoré zahŕňajú programy na zisťovanie chýb, schémy predlžovania, umiestňovanie rias, elimináciu prípustného vkladania a prácu na modeli.

Dôvody pre množstvo pozitívnych recenzií. Táto prijateľná cena, skúsení a pozorní učitelia, licencované odborné školenia, individuálny plán, možnosť platiť na splátky, moderné vybavenie a priestranné sály. Na podporu svojich učiteľov sa môžete spoľahnúť aj po ukončení štúdia.

Napriek veľkému počtu vysokých hodnotení sa mnohí domnievajú, že cena je vysoká. Škola často ponúka zľavy. Program „Master Eyelash Extensions“ stojí 8000 Euro. Trojhodinový expresný kurz vás vyjde na 2999 Euro. Adresa: Petrohrad, ul. Ulica Goncharnaya 25. Telefónne číslo: +78129006051.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: