5 najlepších obchodov s použitým tovarom v Rostove na Done

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakčnej rady. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred kúpou je potrebné odborné poradenstvo.

Obchody s použitým tovarom sú čoraz obľúbenejšie. Dôvodom je skutočnosť, že si môžete kúpiť kvalitné a niekedy dokonca nové značkové výrobky za nízku cenu. Pozrieme sa na najobľúbenejšie second handy v Rostove na Done a ich vlastnosti.

Najlepšie second handy v Rostov na Done

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepšie second handy v Rostove na Done1MEGA-HAND5.0
2ZigZag Veľa šťastia4.9
3Planéta Second Hand4.8
4Eurotex4.7
5Podkrovie4.6

MEGA-HAND

Hodnotenie: 5.0

MEGA-HAND

MEGA-HAND je považovaný za jeden z najlepších spomedzi všetkých ostatných v meste. Jeho vysoké hodnotenie je však opodstatnené. Tu si môžete vybrať naozaj niečo podľa svojho vkusu a veľkosti: tričká, sukne, košele, nohavice, detské oblečenie, topánky a ďalšie. Všetky položky sú prehľadne usporiadané s označením veľkosti, čo uľahčuje orientáciu a netrávite príliš veľa času hľadaním. Mnohí návštevníci si všímajú dobrú hodnotu tovaru a vysoké zľavy. Napríklad cena sa zníži až o 90 % do týždňa od príchodu výrobku, čo umožňuje výhodný nákup.

Existujú však aj nevýhody. V obchode nie je veľa značkového tovaru a vypredá sa v krátkom čase… Túto nevýhodu však ľahko vynahradia zdvorilí predavači a priestranný areál s množstvom šatní. Spoločnosť MEGA-HAND sa nachádza na ulici Boľšaja Sadovaja 103, nákupné centrum Solnyško, 3. poschodie.

ZigZag Veľa šťastia

Hodnotenie: 4.9

ZigZag Veľa šťastia

Ďalší obchod v Rostove, ktorý poteší zákazníkov širokým výberom oblečenia. Na regáloch môžu návštevníci vidieť aj veci od obľúbených európskych značiek. Mnohé z nich sú úplne nové, o čom svedčia štítky. ZigZag Luck aktualizuje svoj výber raz týždenne. To všetko vám umožní nájsť naozaj kvalitné a krásne modely za prijateľnú cenu. Náklady na veci sú nízke. Maximálna zľava môže dosiahnuť až 60 %, ale aj bez nej sú ceny pomerne demokratické.

Existujú však aj nevýhody. Neexistuje teda žiadne rozdelenie podľa veľkosti, čo sťažuje nájdenie správnej veci. Túto nevýhodu kompenzujú priestranné šatne a zdvorilí predavači, ktorí vám pomôžu pri výbere. Druhá ruka sa nachádza na ulici Tekučeva 224.

Planéta Second Hand

Hodnotenie: 4.8

Planéta Second Hand

V Rostove na Done sa nachádza päť obchodov siete Planet Second Hand, v ktorých si môžete kúpiť rôzne veci vrátane oblečenia, ale aj obuvi a doplnkov za prijateľné ceny. Občas môžete na pultoch vidieť aj značkový tovar, ale je to pomerne zriedkavé. Tieto veci sú umiestnené v špeciálnom oddelení „Exclusive“, kde sa rýchlo vypredajú.

Výber oblečenia v obchode nie je najväčší, pretože sortiment sa obnovuje každé štyri týždne. Na pultoch sa však často nachádzajú položky s visačkami. Všetky veci sú prehľadne rozdelené do kategórií a farieb, aby ste sa v nich ľahšie orientovali. Nízke ceny sú aj pri second handoch, ktoré časom klesnú až o 50 %.

V Rostove na Done sa „Planet Second Hand“ nachádza na uliciach: Boľšaja Sadovaja, 91; Sobornyj pereulok, 73; Vorošilovský prospekt, 50; Selmašský prospekt, 94; Moskovská ulica, 55A.

Eurotex

Hodnotenie: 4.7

Eurotex

Obchodný reťazec, ktorý je v Rostove na Done veľmi obľúbený. Pobočky sa nachádzajú takmer po celom meste, takže dostať sa k nim nie je ťažké. Obľúbenosť second handu je zároveň spôsobená vysokou kvalitou tovaru, ktorú umocňujú dobré služby poskytované personálom.

Výber oblečenia v „Eurotexe“ je dostatočne veľký a pomerne často sa v ňom nachádza nové oblečenie s visačkami. V najlepších obchodoch s použitým tovarom v Ufe v Mníchove v Nemecku sú tie najlepšie ceny, ale niektorí kupujúci sa sťažujú, že za mnohé veci platia príliš veľa. Cena oblečenia sa totiž vypočítava na základe jeho hmotnosti, čo vám umožní urobiť cenovo dostupný nákup.

Spoločnosť „Euroteks“ nájdete na týchto adresách: Spartakovská ulica, 26/61 (2. poschodie); Sobornyj pruh, 73; Izvilistaja ulica, 13; Prospekt 40-letiya Pobedy, 292; Moskovskaja ulica, 55; Volkova ulica, 5, Severnyj mikrodistrict (prízemie); Siversa Avenue, 1; Stachka Avenue, 225; Stachka Avenue, 27A (1. poschodie).

Podkrovie

Hodnotenie: 4.6

podkrovie

„Podkrovie“ nielen predáva veci, ale aj prijíma nechcené predmety, za ktoré poskytuje peňažnú odmenu (približne 300 Euro). A výber je pomerne široký. Na policiach sú vystavené nielen odevy, doplnky a topánky, ale aj knihy, riad a niekedy aj nábytok. Veľkou výhodou je, že často môžete nájsť módne značkové výrobky za nízku cenu. Secondhand často organizuje propagačné akcie, napríklad, jeden z nich kupujúci môže kúpiť celý balík vecí za nízku cenu.

Existujú však aj nevýhody. Obchod sa napríklad nenachádza na najvhodnejšom mieste, čo sťažuje jeho dostupnosť. Okrem toho veci nie sú rozdelené, takže musíte stráviť čas hľadaním správneho produktu. Obchod sa nachádza na Budennovskej triede 97.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: