7 najlepších centier MRI v Saratove

*Výber redakcie. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Konzultácia s odborníkom pred kúpou.

Magnetická rezonancia pomáha diagnostikovať ochorenia vnútorných orgánov v ranom štádiu. Na rozdiel od mnohých iných metód je absolútne bezpečný pre vaše zdravie. CT vyšetrenie možno vykonať niekoľkokrát za sebou bez obáv z negatívnych účinkov na organizmus. Používa sa na diagnostiku pacientov všetkých vekových kategórií vrátane malých detí a starších ľudí.

Veľké metropolitné oblasti majú mnoho centier MRI. Je ťažké vybrať si to najlepšie, kde je vybavenie najmodernejšie a kde lekári dokážu na základe snímok presne diagnostikovať problém. Pozrite si 7 najlepších centier magnetickej rezonancie v Saratove. Poskytujú kvalitné služby a ceny sú celkom primerané. Hodnotenie bolo zostavené na základe spätnej väzby od bežných pacientov, ktorí na týchto klinikách dostali skutočnú pomoc.

Najlepšie MRI centrá v Saratov

Nomináciamiestocentrum mrthodnotenie
Hodnotenie najlepších MRI centier v Saratove1Di-Centre5.0
2Centrum MRI4.9
3Diagnostický a liečebný komplex Medgard4.8
4Diagnostické a liečebné centrum MIIBS4.7
5Klinický lekár Paramonov4.6
6Sova Medical Clinic4.5
7Klinika Dr. Seleznev Centrum proti bolesti4.4

Di-Centre

Hodnotenie centra MRI: 5.0

DI-CENTER

Prvú cenu získala špecializovaná klinika, ktorá vykonáva diagnostiku pomocou moderného japonského a nemeckého vybavenia za prijateľnú cenu. Prijímajú sa tu dospelí aj mladí pacienti. Pre deti je k dispozícii vlastné oddelenie s otvoreným CT prístrojom, ktorý vďaka systému redukcie hluku eliminuje paniku a stres. Rodičia môžu byť počas zákroku nablízku a ubezpečovať svoje dieťa.

Centrum funguje už viac ako 12 rokov a jeho pacientmi sa stalo 400-tisíc ľudí. Zahrnuté sú všetky typy vyšetrení MRI. Vernostný program ponúka výrazné zľavy. Napríklad v nedeľu sú všetky analýzy zlacnené o 20 %. Môžete tiež ušetriť peniaze za CT vyšetrenie. Na webovej stránke sa každý deň objavujú informácie o tom, ktorá z 20 pobočiek má 20 % zľavu z ceny vyšetrenia.

Podľa spätnej väzby je to jedno z najlepších miest v meste, kde môžete skombinovať niekoľko laboratórií, získať komplexný obraz o testoch a absolvovať potrebné vyšetrenia. Skener magnetickej rezonancie sa nachádza v. Saratov, Moskovská 32, a ďalšie pobočky Di-Center. Otváracie hodiny všetkých pobočiek sú rovnaké: počas pracovných dní od 7.00 do 20.00 hod.30 až 20.00, v sobotu a nedeľu: od 8.00 do 18.00 hod.00. Jednotné telefónne číslo: 8 8452 51 22 51.

Životnosť MRI centra

Hodnotenie centra MRI: 4.9

DLHOVEKOSŤ MRT-CENTRA

Na druhom mieste v našom prieskume sa umiestnilo centrum, ktorého hlavným zameraním je diagnostika ochorení vnútorných orgánov. Spolupracuje s mnohými poisťovňami, verejnými a súkromnými klinikami. Vyšetrenie sa vykonáva na 1,5 tesla vysokofrekvenčnom zariadení, ktoré je jedným z najsilnejších zariadení s magnetickým poľom v Saratovských centrách. Ani pacienti s fóbiou z uzavretých priestorov nebudú pociťovať stres, pretože hluk je znížený na minimum a počas sedenia môžete pokojne počúvať hudbu v slúchadlách na smartfóne.

Presné vybavenie umožňuje vizualizovať aj malé abnormality vnútorných orgánov. Skúsený personál stanovuje diagnózy, ktoré nenechávajú priestor na pochybnosti. Každoročne absolvujú rekvalifikáciu na zvýšenie svojej kvalifikácie. Výsledky sú k dispozícii v papierovej forme a na CD (bezplatne). Pravidelné zľavy sú k dispozícii pre deti do 14 rokov, dôchodcov, zdravotne postihnutých a vojnových veteránov.

Zariadenie má výhodnú polohu v centre mesta na ulici Boľšaja Sadovaja 239, takže ani pacienti zo vzdialených oblastí regiónu nemajú problém sa tam dostať. V blízkosti vchodu je k dispozícii veľké bezplatné parkovisko. Klinika je otvorená od 8.00 až 20.00 každý deň. Na vyšetrenie sa môžete objednať na telefónnom čísle 8 8452 474003.

Diagnostické a liečebné centrum Medgard

Hodnotenie centra MRI: 4.8

DIAGNOSTICKÉ A LIEČEBNÉ CENTRUM MEDGARD

Tretím v poradí je centrum v samostatne stojacej 9-poschodovej budove, v ktorej sa nachádza 36 oddelení na diagnostiku a liečbu rôznych ochorení. Uzavreté zariadenie zahŕňa všetky druhy zdravotníckych služieb: ambulanciu, ambulanciu, lôžkovú kliniku, rehabilitačné oddelenie. Špecialisti sa venujú svojim priamym povinnostiam a všetok svoj čas venujú pacientovi, nie papierovačkám. Tu je úplne odstránená a všetka práca je automatizovaná.

Tomografia sa vykonáva na výkonnom stroji so systémom na zníženie hluku. V závislosti od skúmanej oblasti sa oficiálna správa vydáva do jednej hodiny. V prípade potreby ho môžete poslať aj e-mailom. Pohodlie pacienta je na prvom mieste. To sa netýka len vykonávaných vyšetrení. Počas čakania si môžete oddýchnuť v priestore s rastlinami a pohovkami. Zamestnanci sa vzdelávajú a vymieňajú si skúsenosti nielen v Rusku, ale aj v zahraničí.

Podľa spätnej väzby je klinika vždy dostupná, pretože má 25 vyhradených telefónnych liniek. Počas liečby nikdy nedochádza k žiadnym kontroverzným situáciám. Všetky vyšetrenia sa vykonávajú bezodkladne a v správnom čase. Klinika sa nachádza na adrese: Tel. Saratov, ul.Klinika Dr. Paramonov prevádzkuje kliniku na Radičevovej ulici 2 a prijíma pacientov v pracovných dňoch od 8.00 do 20.00 hod.00 až 20.Otváracie hodiny sú počas víkendov a sviatkov od 8.00 do 18.00 hod. Rezervácie sú k dispozícii online alebo telefonicky na čísle 88452 49 49.

Klinika a diagnostické centrum MIBS

Hodnotenie centra MRI: 4.7

DIAGNOSTICKÉ A LIEČEBNÉ CENTRUM MYBS

Štvrté centrum má rozsiahlu sieť v celom Rusku. Podľa štatistík sa 15 % všetkých tomografických vyšetrení v našej krajine vykonáva práve v Berezinovom lekárskom inštitúte Sergeja. Od roku 2003 bolo na magnetickej rezonancii vyšetrených 7500000 pacientov. Všetky pobočky vrátane pobočky v Saratove sú vybavené vysoko presnými strojmi Siemens. Klinika sa každoročne dopĺňa novým vybavením, ktoré sa zatiaľ nepoužíva v žiadnej inej inštitúcii v krajine.

Kvalifikáciu lekárov potvrdili európski a americkí rádiológovia. Výsledky sa poskytujú v tlačenej podobe a na disku. Ak je v obzvlášť komplikovaných prípadoch potrebná ďalšia konzultácia, zamestnanci z rôznych miest môžu komunikovať online. Ďalšou výhodou je veľmi priaznivá cena. Viac ako 40 % pacientov tvoria privilegované kategórie občanov so zníženou sadzbou za lekárske služby.

Pacienti sa vyjadrili o vysokej úrovni služieb, ktorá je porovnateľná s európskymi službami. Všetci zamestnanci sú zdvorilí a kompetentní. MIBS sa nachádza na ulici B. Ulica Gornaja 137. Otvorené je každý deň od 7:00 do 23:00.00. Na vyšetrenie sa môžete objednať na oficiálnej webovej stránke. V prípade otázok vám odpovedia administrátori na telefónnom čísle: 8 8452 56 17 17.

Klinika doktora Paramonova

Hodnotenie centra MRI: 4.6

PARAMONOVOVA KLINIKA

Na piatom mieste rebríčka je centrum, ktoré pozná každý obyvateľ mesta a regiónu. Ide o multišpecializovanú nemocnicu s diagnostickým centrom, lôžkovým oddelením a rehabilitačným oddelením. Najnovšia generácia (1,5 Tesla) najmodernejšieho CT prístroja s uzavretým okruhom, ktorý podrobne vyšetruje akúkoľvek časť tela a vytvára trojrozmerné snímky na presnú diagnózu.

Vďaka systému redukcie hluku prebieha vyšetrenie v príjemnom prostredí bez záchvatov paniky v uzavretých priestoroch. Odborníci sú schopní psychologicky pripraviť ľudí, ktorí sú obzvlášť citliví na stres a strach, pred zákrokom. Lekári vyštudovali na európskych klinikách a majú viac ako 12 rokov skúseností s rádioterapiou. V cene je zahrnuté skenovanie, spracovanie údajov, záver a konzultácia s úzkym odborníkom.

Podľa mnohých sa centrum venuje každému pacientovi. Ľudia so zdravotným postihnutím majú prístup ku všetkým lekárom. V prípade potreby ich sprevádza zamestnanec. Vo všetkých zariadeniach je k dispozícii relaxačná miestnosť s bezplatným čajom, kávou a sušienkami. Klinika má niekoľko pobočiek. Skenovanie magnetickou rezonanciou sa vykonáva na týchto adresách. Saratov, ul. Technická univerzita, 10 A, a Gagarinova ulica. Ulica Čapajevova 90. Na vyšetrenie sa môžete objednať vo vhodnom čase na telefónnom čísle: 8 8452 66 03 03.

Lekárska klinika Sova

Hodnotenie centra MRI: 4.5

Sova Medical Clinic

Šieste miesto v rebríčku – multidisciplinárna sieť s MRI centrom. Prichádzajú sem ľudia z celého regiónu. Po vyšetrení na vysoko presnom skeneri s uzavretým okruhom môžete okamžite požiadať o konzultáciu s úzkym špecialistom. V úradnej správe sa uvádzajú podrobnosti o nálezoch, aby ošetrujúci lekár mohol ľahko predpísať liečbu.

Všetci zdravotnícki pracovníci sú kompetentní lekári, ktorí pravidelne absolvujú ďalšie vzdelávanie. Skenovanie mozgu magnetickou rezonanciou stojí 2600 Euro, skenovanie členkov 3500 Euro., Brušné orgány – za 4 300 P. Na želanie pacienta sa poskytne nahrávka na CD. Cena tejto služby je 500 Euro. Klinika neustále vyvíja rôzne propagačné programy, ktoré výrazne znižujú náklady na služby.

Podľa recenzií „Sova“ zamestnáva kompetentný a zdvorilý personál, nevytvárajú sa žiadne fronty a je tu priestor na sedenie s pohodlnými pohovkami a bezplatným občerstvením. Pobočky sa nachádzajú vo všetkých častiach Saratova v pešej vzdialenosti od autobusových zastávok. Nachádza sa v centre mesta na Simbirskej ulici 55 a je otvorená denne od 8.00 do 20.00 hod.00. V nedeľu je otvorený od 9.00 do 15.00 hod. Telefónna recepcia: 8 8452 91 11 12.

Klinika proti bolesti Dr. Seleznev

Hodnotenie centra MRI: 4.4

LEKÁRI SELEZNEV CLINIC CENTRUM LIEČBY BOLESTI

Hodnotenie najlepších centier pre kliniku MRI Saratov, ktorá pomáha pacientom zbaviť sa všetkých typov bolesti, identifikovať príčinu a odstrániť ju. Napriek svojej krátkej životnosti sa stal medzi obyvateľmi veľmi obľúbeným. Tím osobne vybral Dr. Seleznev. Lekári sú kompetentní a majú dlhoročné skúsenosti. Pacienti môžu absolvovať vyšetrenie na CT prístroji alebo komplexnú diagnostiku a liečbu so zárukou maximálnych výsledkov.

Použité zariadenie je výkonný tomograf s uzavretým okruhom. Rádiológovia interpretujú snímky a určia príčinu bolesti. Naši lekári dokážu odhaliť skryté ochorenie a okamžite začať liečbu, aj keď sa nevyskytujú žiadne príznaky. Pacientov prijímajú neurochirurgovia, ortopédi, traumatológovia a neurológovia. Je tiež možné absolvovať kurz lekárskej masáže a chiropraktickej liečby alebo získať kvalifikovanú starostlivosť doma.

Recenzie mladej kliniky sú len pozitívne. Vďaka holistickému prístupu mnohí zabudli na zdravotné problémy. Ceny sú nízke a počas propagačných období môžu byť rádovo nižšie. Otvorené denne od 8:00 do 20:00. Inštitúciu je ľahké nájsť. Nachádza sa v Kirovskom okrese mesta Saratov na ulici Rakhova 53. Telefón: 8 8452 34 71 04.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: