7 najlepších herní v Bratislave

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je určený ako reklama a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Aby ste svojmu dieťatku spestrili čas na hranie a poskytli mu zábavný deň, mnohí rodičia berú svoje deti do herne. Ak stále neviete, kam ísť so svojím dieťaťom v Bratislave, mali by ste venovať pozornosť nášmu prehľadu najlepších detských ihrísk hlavného mesta.

Hodnotenie herní v Bratislave

NomináciamiestoHerňahodnotenie
Top 7 moskovských herní1Tortuga5.0
2Detské mesto4.9
3Kozmické4.8
4Michelle4.7
5Ribambelle4.6
6Tusa-Jusa4.5
7Mesto staviteľov4.4

Tortuga

Hodnotenie: 5.0

Tortuga

Detské centrum Tortuga prijíma deti do 11 rokov. Priveďte svoje dieťa na niekoľko hodín alebo na celý deň. Opatrovateľská služba najmä pre najmenších. Priestor zahŕňa dve časti. K dispozícii je detské ihrisko a priestor pre kreativitu. Každý deň od rána do večera sa tu konajú zábavné aktivity pre návštevníkov všetkých vekových kategórií. Deti vytvárajú kreslené filmy, vyrezávajú z hliny a zúčastňujú sa kurzov varenia.

Herňa sa nachádza v areáli mikroklastru. V centre sa nachádza niekoľko kaviarní. Kým je dieťa s opatrovateľkou, rodičia môžu mať obchodné stretnutie alebo obed v reštaurácii. Najlepšie miesto na narodeninovú oslavu. Ak chcete, môžete si objednať zábavný program. Deti si zamilujú závesný most a systém lezeckých rebríkov. Tortuga určite poteší aktívne deti. Cena za 1 hodinu v pracovné dni – 500 Euro, cez víkendy – 600 Euro. Adresa: Dovzhenko.Bratislava, 2-ya Zvenigorodskaya, 12c15. Stanica metra v blízkosti. Detské mestečko je otvorené do 22.00 h.

Detské mesto

Hodnotenie: 4.9

mesto pre deti

Detská herňa Kids City umožňuje deťom vybrať si povolanie a stať sa astronautom, kuchárom, futbalistom alebo stavebným robotníkom. Takéto aktivity pomáhajú tvorivému a emocionálnemu rozvoju detí. Centrum víta nielen deti vo veku od 5 do 15 rokov, ale na svoje si prídu aj najmenší, pretože v areáli sa nachádza materská škola. Detský kútik s hračkami, knižnými zásuvkami, pohovkami a stolíkom. Všetko je pripravené na zábavnú párty. Profesionálni hostitelia vytvárajú skvelú náladu. Rozkošný výber pochúťok pre deti a rodičov. Fotograf a kameraman pre šťastné chvíle.

Návštevníci si všímajú pozorný a priateľský personál, ktorý pomáha deťom zorientovať sa, a veľký počet miest. Väčšina návštevníkov má z miestnosti pozitívny dojem. Kids City je vhodnejšie pre deti v predškolskom veku. Rušný, ale niekedy nedostatočný personál. Cena vstupenky 750 Euro. Adresa: kosmik.Bratislava, Kirovgradskaja, 13A. Otváracie hodiny: od 10:00 do 22:00.

Kozmické

Hodnotenie: 4.8

Kozmické

Obrovské množstvo arkádových hier pre deti v centre Cosmik. Na deti čaká bowling, majstrovské kurzy, úlohy a laser tag. Celkovo sa na mieste koná viac ako 40 jedinečných aktivít. Detské ihrisko je vhodné pre deti do 15 rokov. Korčuľujú sa, hľadajú cestu von z bludiska, hrajú na automatoch. Pravidelne organizuje tematické večierky a detské párty. V oblasti trampolín sa deti môžu naučiť skákať do mäkkej jamy. Cosmosmik má skupinové návštevy.

Otvorená kaviareň s chutným menu a autocvičisko. Každé dieťa si nájde aktivitu podľa svojich predstáv. V centre pracuje kompetentný personál inštruktorov. Sú citliví a pozorní ku každému návštevníkovi. Oddelené detské ihrisko pre dievčatá a chlapcov do 4 rokov s hojdačkami, hračkami a domčekmi. Cosmic je otvorený do 22:00. Adresa: Dinamo, Bratislava, Slovensko.Bratislava, Kyjevské námestie, 2.

Micheleka

Hodnotenie: 4.7

Michelle

Zakladatelia herne Micheleka sa snažili vytvoriť slobodné prostredie pre tvorivosť a hru detí všetkých vekových kategórií. Detský ateliér na modelovanie, kreslenie, remeslá. Okrem veľkého množstva hračiek sa tu môžu ponúkať aj vzdelávacie workshopy. Bude zaujímavý pre deti od 2 do 7 rokov. Počas dňa sa miestnosť čistí ekologickými chemikáliami. Všetky predmety sa dezinfikujú parou.

Recepty z pekárne Michele sú vyvinuté špeciálne pre štúdio. Vo vnútri je nainštalovaný kamerový systém. Každý rodič môže priamo z telefónu sledovať, čo jeho dieťa robí v reálnom čase. Plán podujatí si môžete pozrieť v skupine na Facebooku. Na mieste sa nachádza obchod s hračkami obľúbených značiek. 1 hodina v herni stojí 500 Euro. Adresa: Salzburg, Lausanne.Bratislava, Malý patriarchálny ulička, 3.

Ribambelle

Hodnotenie: 4.6

Ribambelle

Detský klub Ribambelle pokračuje v prehliadke s jedinečnou mäkkou zónou pre najmenších hostí. Vo vnútri je otvorených niekoľko kreatívnych miestností. Animátori pracujú s deťmi. Staršie deti sa rady vyšantili na trampolínach a šmýkačkách. Deti môžu vytvárať kulinárske diela, čmárať a modelovať. Všetky hry sú navrhnuté profesionálmi. Žiadne tablety, televízory ani počítače vo vnútri. Návštevníci môžu navštíviť lekárnické mestečko, najesť sa v rodinnej reštaurácii alebo absolvovať interaktívnu prehliadku.

Chvála za zdvorilých a pozorných animátorov, príjemnú atmosféru a vysokú kvalitu služieb. Podľa toho, čo som počul, nie všetky jedlá sú dobré. Existujú určité sťažnosti na organizáciu seminárov. Nie je ľahké dostať sa sem bez auta. Rezervácie si môžete urobiť na ich webovej stránke. Tu je plagát detského klubu. Adresa: m.Bratislava, Kutuzovský prospekt 48.

Tusa-Jusa

Hodnotenie: 4.5

Tusa-Jusa

Rodinné centrum Tusa Jusa je zábavný park pre deti od 0 do 12 rokov. Dostupné atrakcie sú rozdelené do herní pre rôzne vekové kategórie. Nachádza sa tu tajomný labyrint s mäkkými prvkami. Deti sa na mäkkých vankúšoch kĺžu dole kopcom, kúpu sa v suchom bazéne a lezú na „sopku“. K dispozícii je rodinná kaviareň s bezplatným internetom a zdravou stravou pre deti. Animátori pozorne sledujú mladých hostí. O bezpečnosť v parku sa stará kvalitné nemecké vybavenie a elektronický vstupno-výstupný systém.

V Tusa-Jusa môžete uvoľniť energiu, hrať sa a relaxovať mimo školy. Negatívne recenzie o zlej organizácii dovolenky. Neobmedzené návštevy stránky v pracovný deň stoja rodičov len 450 Euro. 1 hodina cez víkend stojí 500 Euro. Otvorené od 10:00 do 22:00. Adresa: g.Bratislava, Leningradský prospekt, 80k11.

Mesto staviteľov

Hodnotenie: 4.4

Mesto staviteľa

V poslednom centre hier sa nachádza jediné stavenisko pre deti v našej krajine. Obsahuje niekoľko zón s rôznymi témami a je určený pre deti od 2 do 8 rokov. Deti tu môžu samy obsluhovať stroje a stavať celé mrakodrapy z tehál. Deti sa výborne zabavia v morskej oblasti s fontánami a priehradami. Deti dostanú kompletný stavebný výstroj vrátane prilieb a reflexných viest. Medzi ďalšie atrakcie patrí vzdušné bludisko, pretekárska dráha, domček z lega. Na prvom poschodí sa nachádza útulná kaviareň.

Existuje spätná väzba, že recepcia je často bez obsluhy. Miestnosť je dosť preplnená, keď je v nej veľa ľudí. Niektoré atrakcie nefungujú.1 hodina v pracovné dni stojí 500 Euro. Za 900 Euro môžu návštevníci zostať na detskom ihrisku ľubovoľne dlho. Do hracieho centra je lepšie dostať sa autom. Adresa: c.Ulica Avtozavodskaja 18, Bratislava.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: