7 najlepších realitných kancelárií v Novosibirsku

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakčnej rady. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Nákup alebo predaj nehnuteľností je zodpovedné podnikanie. Všetci ľudia, ktorí museli aspoň raz v živote vykonať takéto operácie, to chápu. Vyžadujú si profesionálny prístup, takže ak sa do transakcie pustíte sami, znamená to vážne riziko.

Rýchlo a výhodne vyriešiť váš problém s bývaním vám môžu pomôcť špecializované realitné kancelárie s vysokokvalifikovanými právnikmi, ktorí si poradia aj so zložitými problémami. Tím skúsených odborníkov zabezpečí bezpečnosť transakcie s prihliadnutím na želania a záujmy klienta.

Na trhu s nehnuteľnosťami v Novosibirsku je vysoký dopyt po nehnuteľnostiach a svoje služby ponúka množstvo agentúr. Redakčný tím Expertology vám povie, ktoré z nich sú vhodnejšie.

Pripravili sme pre vás hodnotenie 7 najlepších realitných kancelárií v Novosibirsku.

Rebríček najlepších realitných kancelárií v Novosibirsku

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Hodnotenie najlepších realitných kancelárií v Novosibirsku1„Centrálna realitná agentúra“5.0
2„Sibacademstroy Real Estate4.9
3„Etazhi4.8
4„Zhilfond“4.7
5„GJA CIP“4.6
6„Granovit“4.5
7„Quadroteca4.4

„Centrálna realitná agentúra“

Hodnotenie: 5.0

Spoločnosť je v prvej desiatke a je v nej už dvadsať rokov. Počas tohto obdobia sa jej podarilo získať dôveru občanov. Mimochodom, agentúra ako prvá na Sibíri zaviedla transakčný systém Secure Technology. V súčasnosti je otvorených 47 úradov, takže obyvatelia každej mestskej časti majú možnosť navštíviť niektorý z nich. Okrem toho sú tu aj oddelenia reklamy a marketingu, skúmanie dokumentov, IT.

V tíme pracuje viac ako šesťsto špičkových odborníkov. Títo odborníci sú schopní zvládnuť akúkoľvek zložitú transakciu vrátane využitia materského kapitálu a hypoték. Spoločnosť pomáha pri predaji, kúpe a prenájme bytov, rodinných domov, pozemkov a pracuje s komerčnými nehnuteľnosťami. Agentúra spolupracuje s poprednými finančnými inštitúciami a developermi v meste.

Jednou z hlavných úloh v spoločnosti je chrániť záujmy klientov. Preto má právne oddelenie špeciálne oddelenie na skúmanie dokumentov. Špecialisti rozumejú tomu, ako bezpečne viesť účtovníctvo a papierovanie, vedia zohľadniť všetky nuansy.

Agentúra sa riadi stratégiou rozvoja realitného trhu ako klientsky orientovaného a civilizovaného, kde sú silné, otvorené, čestné a vzájomne výhodné vzťahy medzi všetkými účastníkmi: partnermi, zamestnancami, zákazníkmi.

 1. Adresa: Gogolya 39.
 2. Telefón: +7 (383) 362-28-82; +7 (383) 347-65-36.
 3. Webová lokalita: .

„Sibacademstroy Real Estate

Hodnotenie: 4.9

Jedna z popredných a najstarších spoločností v meste je známa výstavbou mnohých dôležitých objektov pre Novosibirsk, ako sú športové komplexy, kiná, budovy inštitútov, hotely, regionálne bábkové divadlo, Štátne divadlo opery a baletu.

Agentúra bola otvorená koncom štyridsiatych rokov a v roku 2010 sa stala súčasťou spoločnosti Brusnika, ktorá stavia bytové domy nielen v Novosibirsku, ale aj v ďalších mestách, ako sú Surgut, Jekaterinburg, Ťumeň a Bratislava.

V priebehu dvoch rokov sa agentúra už zamerala na rozvoj veľkých pozemkov v týchto štvrtiach: Okťabrskij – „Európska banka“, Kirovskij – „Panorama“. V súčasnosti vo výstavbe v Dekabristove. V súčasnosti sú dokončené projekty ako obytný komplex „Molodezhny“ a „Mirgorod“.

Spoločnosť ponúka nové a moderné bývanie za dostupné ceny. Tieto sídliská majú dobre udržiavané štvrte, atraktívne dvory so športoviskami a vonkajšími fitnes zariadeniami.

Nezáleží na tom, či si chcete kúpiť novostavbu alebo nehnuteľnosť z druhej ruky. Okrem toho vám špecialisti pomôžu pri predaji alebo prenájme vrátane komerčných nehnuteľností. Profesionálni právnici vedia, ako zabezpečiť dohodu za podmienok výhodných pre klienta, pričom zabezpečia bezpečnosť znížením rizík na nulu.

 1. Adresa: Lenina, 1, 2 poschodie.
 2. Telefón: +7 (383) 285-59-07.
 3. Webová lokalita: .

„Etaji“

Hodnotenie: 4.8

Spoločnosť je jednou z najobľúbenejších v meste, o čom svedčí aj počet vyhľadávacích dotazov. Agentúra pomáha ľuďom pri kúpe, predaji a prenájme obytných aj komerčných nehnuteľností už od dvadsiateho storočia a poskytuje kompletnú škálu služieb.

Medzi zásluhy spoločnosti patrí:

 1. pevná cena a transparentné ceny;
 2. výhody pre klientov: žiadne dodatočné náklady vďaka kompletnej analýze trhu, poistné služby, zľavy z hypotekárnych sadzieb;
 3. Využitie všetkých dostupných finančných nástrojov: pôžičky proti materiálu, výkup, odstránenie vecných bremien;
 4. bezplatné služby pri kúpe nehnuteľností v novostavbách
 5. Vernostné programy, ktoré umožňujú každému klientovi vyhrať byt a získať kartu „Etaji Bonus“, ktorá poskytuje zľavu na opravy, stavebný materiál, nábytok atď;
 6. Dostupnosť kancelárie, ktorá sa nachádza na mieste s dobrým dopravným uzlom, ktorý umožňuje človeku v krátkom čase dostať sa z ktoréhokoľvek bodu mesta;

Agentúra šetrí nielen vaše nervy, ale aj váš čas. umožniť, aby sa celý transakčný cyklus uskutočnil v jednej kancelárii. Naši klienti nemajú žiadne problémy s prípravou a spracovaním transakcie, pretože naši odborníci vopred vysvetlia, ktoré dokumenty sú potrebné a v akej fáze.

Okrem toho agentúra venuje veľkú pozornosť bezpečnosti a zárukám, pretože preberá riziká. Garantuje plnú právnu podporu, a to aj po uzavretí obchodu; finančné vyrovnanie; ochranu klienta v prípade sporných situácií. V prípade straty vlastníctva spoločnosť získa späť hodnotu nehnuteľnosti bez ohľadu na vek transakcie.

Pre väčšie pohodlie ponúka agentúra moderný spôsob interakcie prostredníctvom online služieb – so špeciálnou mobilnou aplikáciou a oficiálnou webovou stránkou.

 1. Adresa: Yadrintsevskaya 53/1.
 2. Telefón: +7(383) 230-23-03.
 3. Webové stránky: novosibirsk..

„Housingfond“

Hodnotenie: 4.7

Spoločnosť, ktorá funguje od konca deväťdesiatych rokov, láka zákazníkov rozsiahlou databázou nehnuteľností, ktorá ponúka viac ako tridsaťpäťtisíc rôznych objektov. Agentúra má viac ako sto kancelárií, z ktorých niektoré sa nachádzajú v iných mestách, ako sú Astrachaň, Berdsk, Omsk, Soči, Petrohrad, Krasnojarsk atď. .

Spoločnosť zamestnáva takmer dvetisíc vysokokvalifikovaných odborníkov. Sú pripravení pomôcť vo všetkých záležitostiach a vykonávať najzložitejšie úlohy s prihliadnutím na želania klientov.

Agentúra ponúka celý rad služieb:

 1. prenájom bytov a komerčných nehnuteľností;
 2. Byty na sekundárnom trhu na predaj, kúpu a prenájom;
 3. predaj a kúpa pozemkov a vidieckych domov;
 4. oceňovanie majetku;
 5. právna pomoc;
 6. Expertíza dokumentov o rozostavaných a pripravených objektoch;
 7. podávanie dokumentov na zmenu územného plánu, privatizáciu, zápis vlastníckeho práva.

Reklamy sú umiestnené na sto tridsiatich miestach s vysokou návštevnosťou. Spoločnosť vám tiež dáva možnosť ušetriť peniaze tým, že vám poskytne zľavu od partnerských bánk a pri kúpe bytu v novostavbe bude provízia nulová. Agentúra tiež poskytuje zábezpeku a preberá plnú finančnú zodpovednosť, takže v prípade straty vlastníctva klient dostane plnú hodnotu majetku.

Stojí za zmienku, že služby spoločnosti nie sú lacné: fixná suma je tridsaťosem tisíc Euro plus percento, ktoré sa berie pri nákupe a predaji.

 1. Adresa: Boris Bogatkova, 252 (ďalšie adresy nájdete na oficiálnej webovej stránke).
 2. Telefón: +7 (383) 201-00-01.
 3. Webová lokalita: .

„GJA CIP“

Hodnotenie: 4.6

Spoločnosť pôsobí od roku 2007 a patrí medzi 5 najväčších medzinárodných agentúr v Rusku a je hypotekárnym gigantom. Spoločnosť je jedinečná v tom, že poskytuje hypotéky podľa noriem. To znamená, že klienti si tu môžu nielen kúpiť byt, ale aj vziať úver a zamestnanci vykonajú transakciu od podania žiadosti až po zápis nehnuteľnosti. Okrem toho má agentúra rozsiahlu databázu tisícov bytov.

Zoznam služieb zahŕňa:

 1. starostlivý výber vhodnej možnosti a následné prehliadky;
 2. Zhromažďovanie a kontrola potrebných dokumentov;
 3. sprostredkovanie pri rokovaniach s klientom a zohľadnenie jeho výhod;
 4. kontrola v čase podpisu zmlúv.

Špecialisti si berú pevný percentuálny podiel z transakcie. Zákazník je vopred upozornený na poradie platby.

Agentúra sa od ostatných líši tým, že vykonáva realitné transakcie nielen v rámci Novosibirska, ale aj v iných mestách a dokonca aj v krajinách, pretože existuje program federálnych a medzinárodných výmen a predajov. Napríklad si môžete kúpiť dom v dnes populárnych krajinách, ako sú Turecko, Thajsko, Singapur a Spojené arabské emiráty, ktoré sú obľúbené vďaka teplému podnebiu.

Z výhod by sme chceli spomenúť nasledujúce:

 • Jedinečná kombinácia mestskej bytovej agentúry a centra pre hypotekárne a investičné programy;
 • Spoľahlivosť a bezpečnosť: špecialisti zabezpečujú, aby boli transakcie právne čisté;
 • Riešenie problémov klientov čo najskôr;
 • Individuálny prístup a pomoc v akýchkoľvek záležitostiach podľa vášho uváženia.

Kontakt

 1. Adresa: Derzhavina 5.
 2. Telefón: 8 (383) 2-333-383.
 3. Miesto: .

„Granovit

Hodnotenie: 4.5

Najväčšia spoločnosť v meste pôsobí na trhu už devätnásť rokov a dokázala preukázať svoju profesionalitu, čím si oprávnene vydobyla pozíciu lídra v oblasti nehnuteľností. Je dôležité, aby agentúra skutočne myslela na klientov, preto sa všetky kancelárie nachádzajú na tých miestach v Novosibirsku, ktoré sú ľahko dostupné pre ľudí z akejkoľvek oblasti. Okrem toho sa všetky nachádzajú v pešej vzdialenosti od metra.

Spoločnosť sa skladá z niekoľkých oddelení:

 1. vo výstavbe: bez provízie; najširšia dostupná databáza novostavieb; kontrola práce developera;
 2. Komerčné nehnuteľnosti: výber najlepšej možnosti; zohľadnenie špecifík podnikania klienta;
 3. Prenájom: rýchly výber vhodných priestorov vo vhodnej oblasti; ušetríte čas pri hľadaní;
 4. hypotekárne úvery: nižšia úroková sadzba ako v bankách; pohodlná registrácia na jednom mieste;
 5. Odbornosť a príprava dokumentov: príprava balíka, právna expertíza právnikov spoločnosti; dôkladné štúdium všetkých detailov; záruka bezpečnosti
 6. právna pomoc: príprava návrhov darovacích, kúpnych a predajných zmlúv, ako aj rôznych zmlúv; registrácia privatizácie, dedičstva, nájomných a vlastníckych pozemkov; zastupovanie na súde;
 7. kvalitné služby.

Klient spoločnosti si môže vybrať z rôznych možností na kúpu alebo predaj nového domova: zobrazenie na predaj hypotéky na byt a dom, hypotéka pre určité kategórie občanov za osobitných podmienok, využitie materského kapitálu, klasická hypotéka bez zálohy a s ním. Okrem toho je k dispozícii široká databáza, v ktorej je možné ľahko a rýchlo nájsť vhodnú možnosť pre akékoľvek parametre.

Z výhod vyzdvihneme:

 1. Výmena starých bytov za nové (trade-in);
 2. Možnosť kúpiť byt od stavebníka bez preplatkov a provízie;
 3. zľavy a propagačné akcie;
 4. zvýhodnená hypotéka od 2,7 %;
 5. Bezúročné splátky až do výšky osemdesiat percent hodnoty nehnuteľnosti;
 6. plnú podporu;
 7. prevzatie zodpovednosti.

Kontakty

 1. Adresa: Lenina 12, kancelária 502.
 2. Telefón: +7 (383) 203-11-11.
 3. Webová lokalita: .

„Kvadroteca“

Hodnotenie: 4.4

Ďalšia z najstarších spoločností v meste, založená v polovici deväťdesiatych rokov. Za ten čas sa uskutočnilo viac ako tridsaťtisíc transakcií, vďaka čomu agentúra získala obrovské skúsenosti, ktoré jej teraz pomáhajú rýchlo riešiť veľmi zložité problémy. V súčasnosti v top 3 spoločnosti v Novosibirsku a Cech realitných kancelárií Ruska.

Agentúra poskytuje celý rad služieb pre podniky a jednotlivcov. Zoznam zahŕňa: predaj, kúpu, výmenu, prenájom obytných aj komerčných nehnuteľností. Vďaka spolupráci s developermi a mestskými bankami na hypotekárnych programoch sú klientom ponúkané najvýhodnejšie podmienky.

Štát zamestnáva stopäťdesiat profesionálnych realitných maklérov s certifikáciou. Špecialisti vyškolení podľa štandardov Ruského cechu realitných kancelárií. Poskytnú právnu pomoc a plnú podporu transakcie, nájdu vhodnú možnosť, spropagujú priestory klienta s využitím svojich zdrojov tak, aby sa predaj mohol uskutočniť v krátkom čase.

Z výhod budeme prideľovať:

 1. veľká základňa nových budov (dvestodvadsať objektov) za cenu developera;
 2. spolupráca s poprednými partnerskými bankami (dvadsaťštyri bánk), ktoré poskytujú zľavy klientom spoločnosti;
 3. Jednotné normy pre transakcie vo všetkých úradoch;
 4. Dostupnosť viac ako desiatich kancelárií v rôznych okresoch Novosibirska.

Agentúra zodpovedá za kvalitu svojej práce a zaručuje bezpečnosť transakcií. Peňažná zodpovednosť, ktorú spoločnosť preberá a zaväzuje sa vrátiť plnú hodnotu majetku v prípade straty vlastníctva.

Mimochodom, podľa agentúry až štyridsať percent klientov žiada o služby na odporúčanie alebo sa k nim opakovane vracia.

 1. Adresa: Dimitrova ulica, 7, kancelária 208.
 2. Telefón: +7(383) 211-11-11.
 3. Webová lokalita: .
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: