7 najlepších samoobslužných umývačiek v Bratislave

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakčnej rady. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Konzultácia s odborníkom pred kúpou.

V posledných rokoch môžeme vidieť, že konvenčné autoumyvárne sa aktívne nahrádzajú úspornejšími variantmi, ktoré môžu využívať high-tech zariadenia. Ide o samoobslužné centrá, v ktorých majitelia vozidiel penia, umývajú vysokotlakovou vodou, oplachujú a sušia bez pomoci personálu.

v Bratislave je niekoľko stoviek takýchto komplexov. Niektoré ponúkajú zákazníkom výhodné ceny, iné lákajú na nočné zľavy a bezplatné doplnky. Náš rebríček zahŕňa najlepšie samoobslužné autoumyvárne v hlavnom meste. Celkovo ich je 7.

Najlepšie samoobslužné umývačky áut v Bratislave

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepšie samoobslužné autoumyvárne v Bratislave15 minút5.0
2Umyte sa v pohodlí4.9
3Sám4.8
4WashYourself4.7
5Aqua Alliance4.6
6MagiClean4.5
7Umývanie vlastných fúzov4.4

5 minút

Hodnotenie: 5.0

5 minút

Prvý účastník rebríčka ponúka obyvateľom Moskvy ideálnu kombináciu ceny a kvality služieb. Auto si tu môžete umyť za 100 Euro. Cena za 1 minútu – 20 Euro. Žiadne problémy s vlastnou starostlivosťou. Prúd vody je vždy silný a pena je hustá. Dostatok odkladacieho priestoru v priestranných kabínach.

V centre sa tvoria rady, ale nie sú príliš dlhé. Žiadne dlhé čakacie obdobie. Môžete platiť v hotovosti alebo bankovou kartou. Postup je možné kedykoľvek zastaviť.

Spätná väzba je prevažne pozitívna. Komplex autoumyvární má mnoho verných zákazníkov. Chvália sa praktické pištole a zariadenia na umývanie rúk. Teší ma, že má zónu na utieranie s vysávačom. Adresa: Bratislava, ul. Taškentská ul. 28, 7.

Umyte sa v pohodlí

Hodnotenie: 4.9

Na druhej pozícii je samoobslužná umývačka áut s vyhrievaným boxom. Naši odborníci oceňujú pohodlie a priestrannosť priestorov. Medzi ďalšie výhody patrí praktická pištoľ, bezplatné používanie vysávača, aktívna pena. K dispozícii sú celkovo tri kóje.

Tu sa nevyhnete radom. Čakanie vo všeobecnosti netrvá dlho. Ceny v komplexe sú nízke. Zamestnanci sú zdvorilí a priateľskí. Samoobslužný stroj sa ľahko ovláda. Umývačka sa nachádza v blízkosti tretieho dopravného okruhu. Súdiac podľa recenzií, pena čistí všetky nečistoty. Adresa: Bratislava, Ermakova Roshcha, d. 7Ac1.

Môj Sam

Hodnotenie: 4.8

Moje ja

Samoobslužná autoumyváreň My Self je vybavená modernými a funkčnými strojmi. Profesionálne čistiace prostriedky dokážu účinne odstrániť prach a nečistoty z vozidla. Špeciálny vosk umožňuje dosiahnuť zrkadlový lesk na povrchu tela. Vnútorný priestor môžete čistiť výkonným vysávačom.

v Bratislave je niekoľko centier „Moy Sam“. Ich adresy nájdete na webovej stránke spoločnosti. Na webovom portáli si môžete vypočítať aj presnú cenu služby, pričom uvediete typ vozidla, intenzitu a funkcie umývačky.

V centre „Moy Sam“ sú striekacie pištole s čerpadlom, ktoré dávajú kvapalinu pod tlakom až 150 barov. Na filtrovanie vody sa používa demineralizátor. Za službu možno platiť v hotovosti a žetónmi. Bankové karty nie sú akceptované. Pre zákazníkov sú pripravené špeciálne ponuky. K dispozícii je bezplatná horúca linka. Priemerná cena – 150-200 Euro. Adresa: Bratislava, 1. Dorozhny pr., 1.

MoyAvtoSam

Hodnotenie: 4.7

Jednou z najobľúbenejších samoobslužných umývačiek v Bratislave je komplex MoyAvtoSam.Takmer vždy sú tu rady. Majitelia áut si toto miesto vyberajú kvôli systému platieb kartou, ručnému umývaniu a vysávaniu, pohodlnému prístupu, kvalitnej pene a vynikajúcemu tlaku vody. Čistiaci prostriedok dokonale odstraňuje nečistoty a auto vyzerá skvele.

Auto je možné umyť za 100-200 Euro. Ak strávite viac času, musíte zaplatiť približne 250-300 Euro. Je tu tlačidlo na zastavenie procesu. Jedinou nevýhodou je zlé osvetlenie.

V komplexe pracuje priateľský a ochotný personál. Zákazníkom vždy pomôžu a poradia. Odporúčame vám navštíviť MoyAvtoSam počas dňa, aby ste nemuseli čakať, kým na vás príde rad. Adresa: Bratislava, Prospekt Krymakova ul. 607, 203.

Aqua Alliance

Hodnotenie: 4.6

Aqua Alliance

V zozname pokračuje samoobslužná autoumyváreň Aqua Alliance, ktorá ponúka dobré služby za rozumnú cenu. Komplex so štandardným súborom služieb má kvalitné vybavenie. Medzi výhody patria veľké zastrešené boxy, dobré zbrane. 10 minút používania vysávača stojí 50 Euro. Počas tohto obdobia je možné v autosalóne dobre vyčistiť.

Niektorí zákazníci sa sťažujú na zlú kvalitu peny. Po jeho použití nie sú žiadne škvrny. V samoobslužnej zóne nesmiete používať vlastné chemikálie. Z dôvodu nízkeho tlaku vody je rýchlosť umývania pomalá, čo zvyšuje konečné náklady na postup. Namiesto peňazí používajú žetóny. Nie vždy je to vhodné. Adresa: Bratislava, čerpacia stanica Auto-Alliance, vl2.

MagiClean

Hodnotenie: 4.5

MagiClean

Hlavným rozdielom MagiClean je, že v noci vodič platí 50 % ceny služby. Sieť samoobslužných autoumyvární je obľúbená u mnohých zákazníkov. K dispozícii je vždy studená a teplá voda, vosk, praktická práčka s prehľadným ovládaním, kde si nastavíte tempo a zaplatíte za pranie. Cena za 5 minút je 100 Euro. Čistiareň odevov otvorená v lete. Operátori vždy pomáhajú prvým návštevníkom MagiClean.

Súdiac podľa recenzií, šampón niekedy zanecháva chaotický zvyšok. Napájanie porovnateľné s cigaretovým zapaľovačom v aute. Samoobslužnú čističku MagiClean odporúčame majiteľom crossoverov a SUV. Umývanie veľkých áut v Bratislave stojí približne 500 Euro. Tento komplex ponúka veľké úspory. Adresa: Moskovská oblasť, Podrezkovo, ul. Shkolnaya, uch. 3.

Umyte si vlastné fúzy

Hodnotenie: 4.4

Umývajte si fúzy

Na poslednom mieste je komplex Wash It Yourself With A Mustache.Je vybraný pre hustý šampón, dobrý tlak vody, rozumné ceny. Pena výborne odstraňuje nečistoty. Príjemný personál vám vždy pomôže rozmeniť hotovosť pri platbe a poradí, ako správne používať zariadenie. Tlak v pištoli je taký vysoký, že je ťažké ju držať jednou rukou.

Klienti sa zvyčajne pohybujú v rozmedzí 150-170 Euro. Majitelia väčších vozidiel túto službu nevyužívajú. Celková suma predstavuje 450 Euro. V ďalšej komplexnej preprave budú odborníci umývať za 500 Euro. Nevýhodou je nemožnosť platby kartou a nešťastný výstupný vstup do boxu. Vodičov veľkých áut zachránia len senzory a kamery. Adresa: Bratislava, Mičurinskij pr., na adrese. 22.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: