7 najlepšie doručenie kvetov v Jekaterinburg

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. O výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Každé dievča bude spokojné s originálnou kyticou vytvorenou profesionálnymi floristami. Ešte viac prekvapí doručenie kvetov k vám domov alebo do kancelárie.

Vybrali sme 7 najlepších spoločností v Jekaterinburg pracujúcich online a dodávajúcich kvety na túto adresu. Hodnotenie zahŕňa iba overené obchody, ktoré ponúkajú doručenie krásnych a čerstvých kvetov za prijateľné ceny.

Najlepšie Kvety dodávka v Jekaterinburg

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepšie doručenie kvetov v Jekaterinburg1Kybernetický kvetinár5.0
2Rus-buket4.9
3Semitsvetik4.8
4Floraexpress4.7
5Fanburg4.6
6Veľká Flóra4.5
7Kytica 664.4

Kybernetický kvetinár

Hodnotenie: 5.0

CYBER FLORIST

Vedúcu pozíciu v rebríčku zaujala služba Cyber Florist v Jekaterinburgu. Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1997 a je známa svojím obrovským sortimentom, nepretržitou prevádzkou, užívateľsky prívetivou webovou stránkou s intuitívnym rozhraním a jedinečnými úpravami vynikajúcej kvality.

Cyber Florist vždy zohľadňuje požiadavky a želania zákazníkov. Usilovne pracujú na aktualizácii a rozširovaní katalógu. K dispozícii sú ovocné koše, sladkosti, parfumy, plyšové hračky, darčekové poukážky a dokonca aj živé motýle.

V sortimente nájdete výrobky na každú príležitosť: Narodeniny, ospravedlnenie, rodičia, kolegovia, milenci. kaly, gerbery, orchidey, chryzantémy, pivonky, ruže, ľalie, karafiáty.

Profesionálne kvetinárstvo zaručuje čerstvosť a príťažlivosť kvetov v deň doručenia. Ak je objednávka podaná a zaplatená do 12:00, bude doručená čo najskôr. V prípade reklamácie kvality pošlite do 48 hodín obrázok zákazníckemu servisu a problém bude vyriešený.

Ceny sú celkom prijateľné. K dispozícii je tovar až do 3000 Euro. a viac ako 6000 Euro. Neustále prebiehajúce špeciálne ponuky. Každý nový zákazník dostane účet v hodnote 5 USD, ktorý môže použiť pri ďalšej objednávke.

Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne. Za objednávku môžete zaplatiť bankovými kartami a elektronickými peniazmi. Stránka je jedinečná, pretože zohľadňuje predchádzajúce objednávky klienta a pripomína dôležité dátumy. Telefón v Jekaterinburgu: 88003334924. Adresa na internete: ekaterinburg.kybernetický-.

Rus-buket

Hodnotenie: 4.9

RUS-BUKET

Rus-buket je veľký reťazec, ktorý pôsobí po celom Rusku už viac ako 10 rokov. Spoločnosť je otvorená nepretržite. Tu pracujú najlepší floristi mesta. Ručne vyberajú aranžmány z čerstvých kvetov Zo Slovenska, Ekvádoru a Holandska.

Obchod sa snaží zachovať kvalitu a primerané ceny. Ak nebudete so svojou objednávkou spokojní, bude vám vymenená za novú.

Katalóg spoločnosti obsahuje viac ako 800 kytíc a darčekov. Môžete si objednať exkluzívne usporiadanie svojho návrhu. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne. Doručenie sa vykonáva nielen v rámci Jekaterinburgu, ale aj do iných miest. V prípade potreby bude objednávka doručená do ktorejkoľvek časti sveta. Na výber je 15 spôsobov platby. Za každú objednávku poskytujú bonusy. V budúcnosti ich možno použiť na platbu.

Dodanie v Jekaterinburgu trvá od 3 hodín a niekedy až 5-6 hodín. Niektorí zákazníci majú stále nároky na kvetinárstva. Deklarovaný tovar nemusí zodpovedať skutočnosti. Internetová adresa: s-. Telefón: 88003330905.

Semitsvetik

Hodnotenie: 4.8

Sevenflower

Štýlové kompozície v kvalitnom kvetinovom papieri ponúka „Semitsvetik. Tu sa objednávajú kvety pre nevesty, priateľky, matky, manželky. Ceny sú celkom rozumné. Za tri ruže v kraftovom papieri by ste mali zaplatiť 200 Euro. 11 gerber stojí 990 Euro. Hitom sezóny sú ruže s výškou 1,4 m.

Pokiaľ ide o súvisiace produkty, nie je veľký výber. V prítomnosti balónov, plyšových hračiek a tašiek na darčeky. Pokiaľ ide o kvalitu kompozície, dizajn kytice bez vážnej kritiky. Všetko je zabalené veľmi starostlivo a vkusne. Odtieň kvetov niekedy nie je presne taký, aký je na stránke. Odporúčame objednať v „Semitsvetik“ tým, ktorí sa neponáhľajú s objednávkou. Kuriér neprichádza veľmi rýchlo.

Kvety prísť v akejkoľvek oblasti Jekaterinburg. Kyticu, ktorá sa vám nepáči, môžete vymeniť do 24 hodín. Pri objednávke od 1500 Euro. doručenie je bezplatné. Ak sú kvety lacnejšie, musíte zaplatiť 250-400 Euro. v závislosti od oblasti mesta. Webová lokalita: . Telefón pre obyvateľov Jekaterinburgu: +73432150815.

Floraexpress

Hodnotenie: 4.7

Floraexpress

V strede rebríčka je doručovanie kvetov Floraexpress. To je najlepšia voľba pre niekoho, kto hľadá obrovské kytice s rôznymi náplňami. Originálne kompozície rôznych bylín a príchutí. Každý zákazník si nájde variant podľa svojich predstáv.

Spoločnosť si získala dobrú povesť vďaka čerstvosti a vzhľadu kvetov. Obzvlášť obľúbené sú vysoké elitné ruže (od 2500 Euro.), gerbery a chryzantémy (od 2674 Euro.), lisianthus mix (od 3039 Euro.)

Hlavnou nevýhodou obchodu je častý nesúlad medzi tovarom a fotografiami na webovej stránke. Priemer kytice môže byť menší, ako je uvedené. Pozitívne recenzie, v ktorých zákazníci chvália osobný prístup, rýchle dodanie, vynikajúcu kvalitu kvetov. Ak sú rastliny zastarané, budú bezplatne nahradené novými.

Floraexpress pracuje 24 hodín denne a sedem dní v týždni. Objednanie kvetov na webovej stránke trvá približne 2 minúty. Kuriér doručuje od 09:00 do 21:00 zadarmo. Adresa na internete: /en/cities/ekaterinburg. Telefón v Jekaterinburgu: 88003336050.

Fanburg

Hodnotenie: 4.6

Fanburg

Kvetinárstvo Funburg je na trhu už viac ako 13 rokov. Doručovanie kytíc vykonáva 24 hodín denne. Katalóg obsahuje veľký výber aranžmánov na každú príležitosť. Ponúkame služby svadobnej výzdoby.

Viac ako 24 druhov kvetov vrátane exotických rastlín. Ak chcete, môžete pridať kvety s balónmi alebo originálne darčeky. Príjemne prekvapený výberom ďalších darčekov. Máme detské súpravy, koše so sladkosťami a ovocím, kozmetiku a parfumy, čaj, kávu a syry.

Ceny nie sú najvyššie v Jekaterinburgu. Jednoduchá kytica v pohári vás bude stáť od 1170 do 1400 Euro. Cena za krásne aranžmá dosahuje až 18 000 Euro.

Náklady na doručenie v ktoromkoľvek okrese Jekaterinburgu – 200 Euro. Ak si objednáte od 2000 Euro, nemusíte za to platiť. Názory na obchod. Manažéri rýchlo odpovedajú na otázky, poskytujú zákazníkom zľavy. Niekedy kvety prichádzajú zvädnuté a zloženie kompozície sa môže zmeniť podľa uváženia personálu z dôvodu nedostatku konkrétnych kvetov. Adresa na internete: /reviews. Telefón: +73432049464.

Veľká Flóra

Hodnotenie: 4.5

Veľká Flóra

Pokračuje v hodnotení dodávky Jekaterinburg Grand Flora. Obchod ponúka jedny z najnižších cien v Jekaterinburgu. Cena začína od 1000 Euro. Môžete si vybrať produkt alebo sa obrátiť na náš chat, kde vám náš manažér vyberie najlepšiu možnosť.

Doručenie je bezplatné v ktorúkoľvek dennú alebo nočnú hodinu. Kvety dorazia v priemere za hodinu. Na webovej lokalite môžete zaplatiť za svoju objednávku a sledovať polohu kuriéra. Každý deň je lukratívna akcia. Pri objednávke kytice „Rande v Riu“ dostanete ako darček čokoládovú tyčinku. 17 červených ruží si môžete kúpiť za 15.

Zákazníci si vyberajú internetový obchod pre bonusový program na webovej stránke, možnosť cashbacku od Letyshops. Pracovníci doručovateľskej služby sú vždy zdvorilí a kompetentní. Ak plánujete priniesť kyticu v slávnostný deň, najmä 8. marca, odporúčame objednať si ju vopred na mieste. Cez víkend je veľký tok zákazníkov a kuriér môže meškať. Webová stránka: ekaterinburg.grand-. Telefón pre obyvateľov Jekaterinburgu: 88003330195.

Kytica 66

Hodnotenie: 4.4

Kytica66

Posledné miesto patrí internetovému obchodu Buketik 66. Tu si môžete kúpiť kvety na akúkoľvek príležitosť. Hlavné výhody: široký výber produktov, štýlová kompozícia aranžmánov, praktický katalóg, doručenie zdarma.

V ponuke sú klasické kytice pre staršie ženy aj krásne kvetinové súpravy pre mladé dievčatá. Všetky výrobky sú vyrobené profesionálnymi floristami.

Osobitne by sa mal uviesť filter internetového obchodu. Môžete si vybrať kyticu podľa ceny a príležitosti. Existujú samostatné kategórie: Novinka, Najpredávanejšie, Propagačné. Ako súvisiace produkty si môžete kúpiť plyšové zvieratá, vázy, blahoželania, balóny a sladkosti.

Obyvatelia Jekaterinburgu si môžu kúpiť črepníkové rastliny v Buchetik 66. K dispozícii sú kaktusy, sukulenty, antúrie. K dispozícii je samostatný katalóg VIP. Cena elegantných kytíc sa pohybuje od 4450 do 18000 Euro.

Ku kytici je bezplatne priložená pohľadnica. Pracovný rozvrh v obchode nie je najlepší. Počas víkendov sa dodávka kvetov končí o 16:00, v pracovných dňoch o 18:00. Súdiac podľa recenzií, v skutočnosti zloženie nie vždy zodpovedá fotografiám na webovej stránke. Telefón: 84342664616. Webová lokalita: .

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: