9 najlepších kaviarní v Petrohrade

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred kúpou sa poraďte s odborníkom.

Antikafy alebo, ako sa tiež nazývajú, časové kluby, organizujú večery poézie alebo hudby, zábavu (stolové hry), rozvojové (majstrovské kurzy, školenia) alebo pracovné podujatia. Anticafe má často jeden veľký salónik a niekoľko miestností, v ktorých sa návštevníci môžu voľne pohybovať. Mnohé kluby umožňujú priniesť si vlastné občerstvenie. Na týchto miestach je často k dispozícii bezplatné Wi-Fi a ďalšie bezplatné služby.

Vzhľadom na obrovskú popularitu voľných priestorov v Petrohrade zostavili odborníci na expertízu rebríček najlepších antikavární.

Hodnotenie najlepších kaviarní v Petrohrade

Nomináciaumiestnenienázov výrobkuhodnotenie
Hodnotenie najlepších kaviarní v Petrohrade112 izieb5.0
2Suterén4.9
3

GaGa

4.8
4Ziferburg4.7
5Na Vysočine4.6
6Ulica Kazanskaja 74.5
7DreamTout4.4
8Sloboda4.3
9Snooze4.2

12 izieb

Hodnotenie: 5.0

12 izieb

Anticafe „12 izieb“ je na prvom mieste v našom hodnotení, pretože je to jedno z najznámejších a najpohodlnejších zariadení v Petrohrade. Vrchol salónu – každá z izieb má jedinečný autorský dizajn. 350 m² priestoru ponúka veľké a malé miestnosti s rôznymi tematickými funkciami. Okrem toho 12 Rooms ponúka svojim návštevníkom relaxačnú zónu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a pohodlný nábytok.

Antikafé 12 Rooms má herný priestor. Tu si môžete zahrať hádanky, x-box, kicker, stratégie, ping-pong. V kaviarni sa nachádza aj minikino. V samostatnej miestnosti je projektor, na ktorom môžete sledovať filmy z flash diskov a iných médií. K dispozícii je aj pracovný priestor, kde môžete pracovať v uvoľnenej atmosfére.

Milovníci kníh môžu tráviť čas v priestrannej knižnici, ktorá sa pravidelne dopĺňa. A pre tých, ktorí sa radi dobre stravujú, ponúka Antikafé okrem občerstvenia a sladkostí aj plnohodnotnú kuchyňu: domáce hamburgery s rezňami z rôznych druhov rýb, mäsa alebo šošovice, ochutené autorskými omáčkami.

V reštaurácii 12 Rooms sa konajú sushi dni, počas ktorých sem zavíta sushi šéfkuchár a predvedie kuchársku šou alebo majstrovskú triedu. Môžete si tiež dopriať prírodný čaj alebo kávu pripravenú skúseným baristom a zúčastniť sa ochutnávky nápojov alebo čajového obradu vo voľnom klube. Môžete si priniesť vlastné jedlo alebo si ho dokonca sami pripraviť v kuchyni. Alkohol nie je možné priniesť. Manažéri môžu hosťa odmietnuť bez udania dôvodu.

V „12 izbách“ skôr demokratické ceny. Priemerná cena kontroly je 200 Euro a maximálna 700 Euro. Tarify Anticafe – „Single“, „Basic“, „Coffee“ a „Tea“.

 1. Adresa: Petrohrad, ul. Veľká Morská ulica, 19
 2. Telefón: 923-70-96
 3. Otváracie hodiny: od 10.00 do 18.00 hod
 4. Webová lokalita:

Suterén

Hodnotenie: 4.9

Suterén

Druhé miesto v rebríčku obsadila kaviareň Anticafe v blízkosti stanice metra Lesnaja. Dizajn tohto miesta je vytvorený v štýle Loft. Tsokol má 2 oddychové miestnosti, kde môžete sledovať filmy alebo hrať x-box. K dispozícii je aj priestranná miestnosť až pre 5 spoločností (maximálna kapacita 25 osôb). Priestranný priestor je ideálny na hranie na Sony PlayStation alebo používanie okuliarov na virtuálnu realitu.

Časový klub ponúka vlastné menu s hamburgermi, nugetami alebo občerstvením. Má tiež barový lístok s klasickými kokteilmi a rôznymi liehovinami. Vodné fajky a čaje bez grilu sa podávajú za pevnú cenu. Alkohol si môžete priniesť so sebou, ale podlieha poplatku za korkovanie: za fľašu vína zaplatíte 200 Euro, za fľašu piva 50 Euro a za fľašu koňaku 300 Euro.

Ceny kaviarní: prvých 60 minút – 300 Euro, potom 3.5 Euro za minútu. V „Tsokole“ poskytujú 100-percentnú zľavu pre oslávencov a 15-percentnú zľavu pre ich hostí.

 1. Adresa: Petrohrad, ul. Kantemirovská ul. 27
 2. Telefón: 910-23-59
 3. Rozvrh: pracovné dni od 16:00 do 14:00, víkendy od 16:00 do 16:00
 4. Webová stránka: /tsokolhookah

GaGa

Hodnotenie: 4.8

Playloft GaGa

Na treťom mieste hodnotenia sa umiestnil anticafe „Playloft GaGa“. Time Club patrí do rovnomenného herného reťazca, takže návštevníci si tu môžu zahrať viac ako 1 000 druhov stolových hier alebo spoločenských hier. Majstrovské kurzy sú určené pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť akúkoľvek hru.

Tí, ktorí navštívili Playloft GaGa, poznamenávajú, že výhľad zo strechy je nádherný. Kaviareň si tiež vyslúžila mnoho pozitívnych recenzií, pretože cena zahŕňa neobmedzené množstvo nealkoholických nápojov (kakao, čaj, káva) a občerstvenie (sušienky, kukuričné vločky). Alkohol nie je povolený. Ale za predpokladu, že nie je viac ako 17 stupňov.

Playloft GaGa z času na čas organizuje herné šampionáty, koncerty a ďalšie podujatia. Antica sa každoročne zúčastňuje na medzinárodnom vzdelávacom podujatí s názvom Totálny diktát, v rámci ktorého sa všetci v Slovenskách triedach dostanú do centra diktátu, kde môžu napísať test.

V závislosti od dennej doby sa ceny pohybujú od 2 do 2.5 Euro za minútu. Zľavy pre veľké spoločnosti, oslávencov a študentov.

 1. Adresa: Petrohrad, ul. Ulica Malaya Morskaya 15/7
 2. Telefón: 924-83-61
 3. Otváracie hodiny: pracovné dni 12:00-23:00, piatky a víkendy 12:00-18:00.
 4. Webová lokalita:

Ziferburg

Hodnotenie: 4.7

Ziferburg

Štvrté miesto v rebríčku obsadila kaviareň Time Cafe Ziferburg. Interiér inštitúcie pripomína starobylý leningradský byt so vzácnymi vecami, vysokými stropmi a štukami. Autorom tejto starožitnej kaviarne je Ivan Mitin, ktorý nedávno otvoril podobnú inštitúciu v Londýne.

V Ziferburgu je priestor rozdelený na 8 „domov“. Hranice sú vyznačené kriedou na podlahe. Každá oblasť je tu výnimočná. Napríklad maják je pre tých, ktorí si chcú užiť samotu, zatiaľ čo kostol je často miestom veľkých stretnutí. K dispozícii je aj „riečne mólo“ a pekný balkón s krásnym výhľadom na letnú záhradu a rieku Fontanka.

V Galicinskej sále hrá v pozadí relaxačná hudba a návštevníci sa môžu zadarmo občerstviť kávou alebo čajom a sušienkami. Predsieň má vlastnú knižnicu. Neprečítanú knihu si môžete vziať so sebou. Návštevníci dostanú voľné minúty za recitáciu Puškina, Majakovského, Cvetajevovej alebo Jeseninových básní naspamäť.

Na recepcii si zapíšte čas príchodu a sprievodu dajte budík. Cena za 1 minútu je 3 Eurole. Deti do 5 rokov majú vstup zdarma a deti do 10 rokov majú 50% zľavu. Po 4 hodinách v predsieni môže návštevník zostať v inštitúcii až do zatvorenia zdarma.

 1. Adresa: St. Petersburg, Nab. Rieka Fontanka 20
 2. Tel: +7 (981) 180-70-22
 3. Otváracie hodiny: každý deň od 11:00 do 00:00
 4. Webová stránka:ziferburg.

NA VYSOKEJ

Hodnotenie: 4.6

ON HIGH

Piate miesto v hodnotení patrí klubu vodnej fajky Mansard s panoramatickým výhľadom na Petrohrad. Je to svetlý a priestranný priestor s mäkkými pohovkami, panoramatickými oknami, vysokými stropmi a krásnym krbom. Atmosféra je vždy priateľská a hudba je relaxačná.

Ochotný a veselý personál pripravuje vodnú fajku a hostí pohostí elitnými druhmi čínskeho čaju so sladkosťami zadarmo. V časovom klube si môžete vyskúšať parný koktail s príjemnou vôňou, ktorý robí atmosféru ešte intímnejšou.

„Na Vysočine je okrem vodnej fajky aj samostatná zóna PS 4, kde môžete stráviť čas s priateľmi hraním stolových hier. Prvá hodina vstupu stojí 300 Euro. Poplatok je 3 Eurole za minútu na osobu.

 1. Adresa: St. Petersburg, l. 4/39v, Kotovsky (5. poschodie)
 2. Telefón: +7 812 967-70-65
 3. Otváracie hodiny: pracovné dni od 12:00 do 14:00, víkendy od 12:00 do 18:00

Kazanskaja ul. 7

Hodnotenie: 4.5

Kazanskaja 7

Šieste miesto v hodnotení patrí umeleckému priestoru so spoločenskou zónou v štýle študentskej budovy, hernej časti a dvojpodlažnej knižnici. Navrhol ho Giacomo Quarenghi, jeden z najlepších architektov ruského klasicizmu konca 17. a začiatku 19. storočia. Umelecký priestor sa preto nachádza v palácovej budove s nádhernými oblúkmi, stĺpmi a stropnými klenbami.

Rozloha zariadenia – 1500 metrov štvorcových. Salónik je rozdelený na 6 tematických zón. Na adrese Kazanskaja 7 sa nachádza krbový salónik, kde si môžete v mäkkom kresle vychutnať viac ako 20 druhov čaju alebo 22 druhov kávy v troch zmesiach. Anticafe má samoobslužný bar, kde si môžete kúpiť akúkoľvek položku z jedálneho lístka za cenu, ktorá zodpovedá nákladom.

Freedom má priestory na výstavy, hudobné večery alebo fotografovanie. Starožitný klavír je k dispozícii pre každého. V umeleckom salóniku sa nachádza aj „kino na ležadlách“, VR atrakcia, priestory so stolnými hrami alebo Xboxom, salóniky a priestory na obchodné stretnutia alebo prácu.

Návštevníci si všimli, že Kazanskaya 7 má najlacnejšie ceny. Minúta prehliadky umeleckej zóny stojí 2 Eurole. Existuje aj systém zliav a môžete si kúpiť permanentku od 750 Euro na 1000 minút.

 1. Adresa: Petrohrad, ul. Kazanská ulica, 7A
 2. Telefón: 941-73-53
 3. Otváracie hodiny: každý deň od 12:00 do 0:00, cez víkendy od 12:00 do 6:00
 4. Webová stránka: k7.su

DreamTout

Hodnotenie: 4.4

MechtaTut

Siedme miesto v našom rebríčku, Antikafe, sa nachádza v severnej časti Petrohradu. Rozloha objektu je 222 m². Kapacita klubu – až 100 osôb. V zbierke stolových hier na tomto mieste nájdete aktuálne stolové hry všetkých druhov. Pre milovníkov video bitiek sú k dispozícii konzoly Sega, Xbox+kinect, Dendi a Sony Playstation One. K dispozícii je aj kaviareň, knižnica, pracovný priestor, prednášková sála a kinosála.

Pre milovníkov aktívnych hier ponúka „MechtaTut“ samostatnú miestnosť s profesionálnym stolom vybaveným na hru tenisu. A pre návštevníkov, ktorí môžu poraziť hviezdu bezplatného klubu, recepčnú So

  – pripraviť prekvapenia.

  Sadzba za minútu v predsieni je 2 Eurole na osobu. Cena minimálnej kontroly je 100 Euro a maximálna kontrola je 500 Euro, okrem ľudí hrajúcich Xbox. „MechtaTut umožňuje zákazníkom vziať si nápoje a jedlo so sebou. Vo voľnej zóne si môžete prenajať vybavenie, miestnosti a stoly.

  1. Adresa: Petrohrad, ul. Esenina, d.1, .1, pom. 87-
  2. Telefón: +7-911-755-64-78/
  3. Otváracie hodiny: utorok až štvrtok vrátane nedele od 14.00 do 23.00, v piatok a sobotu od 14.00 do 1.00
  4. Webová lokalita:

  Sloboda

  Hodnotenie: 4.3

  Sloboda

  Ôsmy riadok hodnotenia patrí kaviarni Freedom Anticafe, kde si môžete dať neobmedzené množstvo kakaa, kávy alebo čaju s ovocím a sušienkami. Jedlo a nápoje je povolené priniesť alebo dodať.

  Výhody Freedom – starostlivý personál, skvelá vodná fajka. Môžete tu sledovať filmy a hrať rôzne stolové hry, napríklad šach a poker. Hráči si môžu zahrať viac ako 15 titulov pre Sony Playstation.

  V umeleckom priestore sa nachádza vodná fajka alebo čitáreň a fotostena. Sloboda poskytuje špeciálnu kartu pre milovníkov hry „Mafia. Príjemná hudba, klimatizácia, mäkké pufy, veľká plazmová obrazovka.

  V kaviarni sa platí korkový poplatok. Napríklad za fľašu nízkoalkoholického nápoja zaplatíte 25 Euro, za stredne alkoholický nápoj 100 Euro a za fľašu tvrdého alkoholu 150 Euro.

  1. Poplatok za 1 hodinu je 350 Euro. Potom minúta stojí 3 Eurole.
  2. Adresa: Petrohrad, prospekt Energetikov, v. 26, 1. poschodie
  3. Telefón: +7 (991) 487-42-62
  4. Otváracie hodiny: každý deň od 14:00 do 14:00 hod

  Konope

  Hodnotenie: 4.2

  Grasshopper

  Na deviatom mieste v našom rebríčku sa umiestnil umelecký klaster Sneeti, ktorý vytvoril Alexej Sergienko, umelec z Petrohradu. Antikafé sa nachádza v blízkosti námestia Palace Square. Zvláštnosťou kaviarne Time Café je možnosť vidieť nádhernú scenériu „Pri svätých miestach“. Kláštory a malebné miesta v Rusku sú zobrazené na plátne. Medzi klientmi anticafe je najobľúbenejšia fotozóna „sedmokráska“, ktorá vytvára krásne a živé fotografie. Návštevníci často obdivujú projekt Opustené obrazy, ktorý vdychuje starý obrazom nový život.

  Hostia si môžu zahrať na rôzne hudobné nástroje: harmoniku, gitaru, bjambu, klavír, ukulele, balalajku. Na vytvorenie útulnej atmosféry priateľský personál v predsieni pohostí všetkých hostí občerstvením a horúcim čajom.

  V Snynthii sa často konajú komorné koncerty a fascinujúce prednášky. Cyklisti majú možnosť dať si vo štvrtok bezplatne opraviť svoje vozidlá. Hostia, ktorí snívajú o otvorení vlastnej kaviarne, si vyskúšajú svoje schopnosti a na jeden deň si otvoria vlastný podnik na verande reštaurácie.

  1. Adresa: Petrohrad, Moshkov per., 4,
  2. Telefón: +7 812 570-13-14
  3. Otváracie hodiny: od 11:00 do 23:00
  4. Webová stránka: cafe-19658.obchod.stránka
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: