9 najlepších kliník krásy v Petrohrade

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom sa musíte poradiť s odborníkom.

Dopyt po službách kozmetických kliník každoročne rastie. Aj muži chcú vyzerať mlado a upravene. V Petrohrade je viac ako 300 zariadení, ktoré ponúkajú zdravotné a kozmetické procedúry. Predstavujeme hodnotenie najlepších kozmetických kliník v severnom hlavnom meste. Výber zahŕňa obľúbené centrá s dobrou ponukou služieb a dobrou povesťou.

Hodnotenie najlepších kozmetologických kliník v Petrohrade

NomináciaMiestoNázovHodnotenie
Hodnotenie najlepších kozmetologických kliník v Petrohrade1GMT C
 • nic
 • 5.0
  2SPIC4.9
  3Medieesthetic4.8
  4Estetický klub4.7
  5Atribút4.6
  6GrandMed4.5
  7Mara C
 • nic
 • 4.4
  8Epi
 • um C
 • nic
 • 4.3
  9Nová koža C
 • nic
 • 4.2

  GMT C
 • nic
 • Hodnotenie: 5.0

  GMT C<li></div><p>nic“ src=“/wp-content/uploads/2023/03/79216666197111-239-.jpg“ height=“409″ title=“GMT C</p><li>nic“><p>Na prvé miesto v zozname sa dostáva sieť kozmetických centier GMT C</p><li>nic. Moderné centrum je jedným z najnavštevovanejších v meste.<p>Prečo je klinika v Petrohrade taká populárna?? Po prvé, ide o drahé kvalitné vybavenie a osvedčené produkty. Certifikované zariadenia ReAction, BeautyTek sa používajú na starostlivosť o pleť tváre</p><li>E-STYLE. Prístroje ponúkajú bezbolestné postupy a rýchle výsledky. Majú minimálne kontraindikácie a vedľajšie účinky.<p>Po druhé, je vybraná pre prvotriedne služby a individuálny prístup ku každému klientovi. Ceny nie sú najnižšie, ale zodpovedajú výsledkom a kvalite služieb. Fotografie pred a po na stránke inštitúcie, naozaj obdivovať. Všetky služby a ich náklady sú verejne dostupné bez ďalších nástrah a úskalí.</p><p>GMT C</p><li>nic – víťazka profesionálnych ocenení Diamond Beauty v roku 2017 a Crystal Lotus v roku 2018. Pracujú tu len kvalifikovaní odborníci s vysokoškolským lekárskym vzdelaním. Dokonale ovládajú omladzovacie a revitalizačné techniky.<p>Súdiac podľa recenzií je personál taký priateľský a zdvorilý, že návštevníci sú niekedy v rozpakoch. Je tiež dôležité spomenúť, že klinika sa nachádza v blízkosti stanice metra Petrogradskaja, na ulici Leva Tolstého 2A. Objednávky môžete uskutočniť online na webovej stránke alebo telefonicky na čísle +7-812-701-08-30.</p><h3>SPIC</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=SPIC

  Hodný zaradenia medzi najlepšie kozmetické ústavy SPIC. Nezávislé odporúčacie stránky majú o klinike veľa pozitívnych referencií.

  Za najdôležitejšiu výhodu SPIK považujeme vysokokvalifikovaný personál. Tím vznikol pred viac ako 15 rokmi na Klinike plastickej a maxilofaciálnej chirurgie. Renomovaní lekári pracujúci s moderným vybavením. Sprevádzajú pacienta počas prvej návštevy po zákroku.

  Ceny sú o niečo vyššie ako na iných miestach. Napríklad laserové odstránenie pavúčích žíl sa začína na 1800 Euroľoch. keďže GMT C

 • ponúka rovnaké služby za cenu 800 Euro.

  Niektorí obyvatelia Petrohradu navštevujú SPIK už mnoho rokov a svoju voľbu nezmenili. Stáli zákazníci nepochybujú o kvalite ich práce. Vyskytujú sa ojedinelé sťažnosti na oneskorené termíny. Objednať sa môžete nielen telefonicky na čísle +7-812-702-30-03, ale aj online. Schôdzky sa konajú na dvoch miestach na Savushkinovej ulici, na uliciach 36 a 8 K. 2.

  Medieesthetic

  Hodnotenie: 4.8

  Medieesthetic

  „Mediestetik je prvá klinika estetickej medicíny v Petrohrade. Je distribútorom populárnych značiek v oblasti plastickej chirurgie. Špecialisti centra krásy pracujú s vysokokvalitným profesionálnym vybavením, používajú len osvedčené technológie a vyvíjajú najnovšie techniky v oblasti krásy, mladosti a zdravia.

  Tím centra vznikol v roku 1997. Najprv to bol malý salón neďaleko stanice metra Sennaya. Klinika sa čoskoro stala medzinárodnou klinikou pre estetické inovácie, ktorá si rozhodne zaslúži rešpekt. A teraz sa nachádza na dvoch adresách: Nevský prospekt 90-92 a Leninský prospekt 178. Skutočne kráľovský dizajn priestorov je obdivuhodný. Je mi potešením byť tu. Klienti si vždy pochvaľujú čistotu a pohodlie. Nahrávanie prebieha na telefónnych číslach +7-812-327-20-00 a +7-812-210-33-47, ako aj online.

  Názory na kliniku sú dosť kontroverzné. Jedna vec je istá, ak urobíte chybu alebo výsledok je subtílny, nemôžete dostať svoje peniaze späť.

  Estetický klub

  Hodnotenie: 4.7

  Kozmetické centrum Aesthetic Club sa naďalej teší veľkej obľube. Prvá klinika bola otvorená v roku 2010 na Vasilievskom ostrove. Po piatich rokoch úspešnej práce sa otvorili dvere druhej pobočky na Vyborgskom plese. V Petrohrade sa dnes nachádzajú 4 kozmetické centrá. Objednávky sú možné na oficiálnej webovej stránke a telefonicky na čísle +7-812-421-86-50

  Ponuka služieb zahŕňa všetky typy laserového omladenia, pokročilé injekčné ošetrenia, kryomodelovanie, rádiofrekvenčný lifting. Špecialisti používajú profesionálne výrobky známych značiek: Skeyndor (Španielsko), Germaine de Capuccini (Španielsko), SkinCeuticals (USA).

  „Estetický klub získal národnú cenu v kategórii „Inovácia a implementácia nových technológií v kozmetike“. Centrum je držiteľom ocenenia Aurora Diamond Award a Grazia. Klinika má takmer bezchybnú povesť. Návštevníci môžu využívať časté propagačné akcie na procedúry, čisté a pohodlné izby, výhodnú polohu. Niektorí lekári však poskytujú neinformatívne rady, ktoré návštevníkom nevyhovujú.

  Atribút

  Hodnotenie: 4.6

  Atribút

  Ďalšia v poradí je moderná klinika kozmetiky a plastickej chirurgie. Nachádza sa v historickom centre Petrohradu, vedľa záhrady Taurida.

  Špecialisti spoločnosti Atribiut neustále sledujú trendy v kozmetickom priemysle. O vybavenie nie je núdza. Každé oddelenie je vybavené ako resuscitačná miestnosť. Vnútri je video monitorovanie a prívod kyslíka. Skúsení resuscitátori v dennej a nočnej službe. „Atribiut každoročne zvyšuje odbornú úroveň lekárov a organizuje rozsiahle kurzy.

  Zaujímavosťou je, že interiér centra je navrhnutý ako galéria súčasného umenia. Keramika a sochy sú nádherne skombinované s dizajnom.

  GrandMed

  Hodnotenie: 4.5

  grand.jpg

  Na klinike krásy Grand Med je všetko vytvorené pre maximálne pohodlie návštevníka. Centrum je známe svojím usmievavým a zdvorilým personálom. „GrandMed je na trhu už 20 rokov. Kozmetické centrum má dobrú povesť, ktorú si zaslúži vďaka vysokej úrovni služieb a bohatým skúsenostiam svojich zakladateľov.

  Používatelia online sa často sťažujú na vysoké ceny a nedostatok parkovacích miest. Podľa nášho názoru sú tieto nevýhody pokryté širokou ponukou služieb a dostupnosťou moderného hi-tech vybavenia.

  Pre návštevníkov mimo mesta je zabezpečená služba sprievodcu. Zamestnanci im vopred rezervujú hotelové izby v Petrohrade. Stretnutie si môžete dohodnúť prostredníctvom t. +7-812-604-24-12.

  Mara C
 • nic
 • Hodnotenie: 4.4

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: