9 najlepších kliník pre liečbu chrbtice v Petrohrade

*Prehľad najlepších od redaktora. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je určený ako reklama a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Takmer každý tretí má problémy s pohybovým aparátom. Ak sa chcete zbaviť bolesti chrbta, je dôležité vybrať si správnu kliniku a lekára. Analyzovali sme najlepšie zariadenia v Petrohrade, pričom sme sa zamerali nielen na skúsenosti odborníkov, ale aj na terapie a ich ceny.

Najlepšie kliniky pre liečbu chrbtice v Petrohrade

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie:
Najlepšie kliniky pre liečbu chrbtice v Petrohrade1Vedecký výskumný ústav traumatológie a ortopédie S. V. Vreden. Vreden5.0
2Klinika chrbtice lekár Razumovsky4.9
3Klinika liečby chrbtice a kĺbov DaliMed4.8
4Sieť špecializovaných kliník „Health Workshop“4.7
5Klinika neurológie a manuálnej medicíny na Pavlovovom inštitúte traumatológie a ortopédie. Akademik Pavlov4.6
6Centrum pre zdravý chrbát4.5
7Centrum pre osteoporózu a metabolické ochorenia kostry v klinickej nemocnici č. 122 pomenovanej po L.V. Lomonosovovi.. Sokolova4.4
8Klinika chrbtice Dr. Shmakov4.3
9Poradenské a diagnostické centrum E. Razumova..6.1 Eichwaldova univerzita, Štokholm, Švédsko. Mechnikova4.2

Vedecký výskumný ústav traumatológie a ortopédie A.S. Puškina má veľa zámkov, ale to nie je vážna nevýhoda. Vredena

Hodnotenie: 5.0

Výskumný ústav traumatológie a ortopédie pomenovaný po A.V. Vredenovi Vreden

hotos/226580135748682

Vedecký výskumný ústav traumatológie a ortopédie V.I. Vavilova. Vredena je najväčšie zdravotnícke zariadenie v krajine zamerané na liečbu ochorení pohybového aparátu. V rôznych oblastiach sa vykonávajú špičkové terapeutické a diagnostické činnosti:

  1. liečba zranení a ich následkov;
  2. endoprotetika kĺbov;
  3. Neurochirurgia a rekonštrukčná chirurgia;
  4. Liečba degeneratívnych a dystrofických patológií chrbtice a kĺbov;
  5. rehabilitačné opatrenia.

Príjem pacientov prebieha nepretržite, pričom sa poskytuje ambulantná a ústavná liečba na platenej a bezplatnej báze. Zdravotnícki pracovníci ústavu poskytujú aj platené poradenstvo.

Termíny sa rezervujú telefonicky alebo osobne na recepcii. Odporúčanie od lekára v mieste bydliska sa nevyžaduje. Po absolvovaní kurzu na klinike je naplánované bezplatné kontrolné vyšetrenie. Adresa: Ulica akademika Bajkova 8, Petrohrad. Telefonická informačná služba: +7-812-670-8-670.

Klinika lekára pre chrbticu Razumovského

Hodnotenie: 4.9

Klinika chrbtice doktora Razumovského

Klinika diagnostikuje a lieči ochorenia pohybového aparátu dospelých a detí už viac ako 15 rokov a je dobre známa obyvateľom severnej metropoly. Bolesti chrbta, kĺbov, hernie, radikulitída, neuralgia, osteochondróza, migréna sú len niektoré z problémov, ktoré dokážu odborníci na klinike liečiť.

Prvou fázou je konzultácia s ortopédom, počas ktorej sa vykoná dôkladný výsluch pacienta a komplexné vyšetrenie. Klinika je vybavená moderným zariadením, ktoré umožňuje rýchlu diagnostiku a nechirurgický plán liečby. Pacienti majú prístup ku všetkým typom laboratórnych analýz, kompletnému spektru ultrazvukových vyšetrení, denzitometrii, elektroencefalografii, duplexnému vyšetreniu ciev a ďalším vyšetreniam.

Používané metódy sú účinné a bezpečné. Uprednostňuje sa manuálna terapia, osteopatia, liečebný telocvik, fyzioterapia, reflexná terapia a hirudoterapia. Psychoterapia a dietetika majú prednosť. Detská traumatológia a ortopédia sú určené na liečbu detí predškolského veku a dospievajúcich.

Stretnutia sa uskutočňujú telefonicky +7-962-701-35-63 denne, organizované online konzultácie podiatrov a neurológov. Adresa: Petrohrad, Aviakonstruktorov Avenue, 6.

Klinika DaliMed na liečbu chrbtice a kĺbov

Hodnotenie: 4.8

Klinika DaliMed pre chrbticu a kĺby

hoto-124165655_456239130

„DaliMed sa špecializuje na liečbu patologických stavov pohybového aparátu a poskytuje celý rad zdravotníckych služieb v rôznych oblastiach. Špecialisti sú odborníci v oblasti neurológie, ortopédie, traumatológie, rehabilitácie po ťažkých úrazoch a chirurgie.

Uprednostňujú sa šetrné metódy liečby, ktoré nemajú negatívny vplyv na organizmus, ktorý je oslabený chorobou. Účinné rehabilitačné opatrenia, fyzioterapia a masáže umožňujú dosiahnuť úspech bez zneužívania liekov a bez chirurgických zákrokov. Na regeneráciu kĺbov bola vyvinutá špeciálna technika bioimplantátu.

Lekári podporujú pacientov od stanovenia diagnózy až po obdobie rehabilitácie, komunikujú s nimi telefonicky +7-931-589-18-59 a online, v prípade potreby vykonávajú domáce návštevy. Adresa: Petrohrad, Liteiny prospekt, 52, 1. poschodie.

Sieť špecializovaných kliník „Health Workshop“

Hodnotenie: 4.7

Sieť špecializovaných kliník

hoto-966171_456241149

Zdravotnícka organizácia Health Workshop pozostáva z troch kliník, ktoré ponúkajú liečbu chrbtice a kĺbov. Hlavnými oblasťami činnosti sú neurológia a ortopédia. Ten sa používa na liečbu skoliózy, artritídy a artrózy. Neurologické oddelenie pomáha pacientom s patologickými stavmi cievneho a nervového systému a súvisiacimi ochoreniami skeletu: osteochondróza, radikulitída, medzistavcová hernia.

Lekári sa snažia poskytovať bezpečnú liečbu prispôsobenú stavu pacienta a špecifikám jeho zdravotného stavu. na tento účel sa používajú jedinečné metódy bez vedľajších účinkov. Ide o akupunktúru, hirudoterapiu, kineziotaping, fyzioterapiu a fyzikálnu terapiu.

„Zdravotnícka dielňa je určená pre pacientov všetkých úrovní bohatstva a ponúka výhodné platobné systémy. Kliniky sa nachádzajú na dostupných miestach a návštevy sa uskutočňujú po predchádzajúcom dohovore s minimálnym časom čakania. Adresa: Av. Science, 17, Bldg. 6. Tel.: +7-812-421-70-31.

Klinika neurológie a manuálnej medicíny na Štátnej lekárskej univerzite Pavlova Pavlova, Petrohrad, Slovensko. Akademik Pavlov

Hodnotenie: 4.6

Klinika neurológie a manuálnej medicíny Pavlova na Štátnej lekárskej univerzite Pavlova

Zdravotnícke zariadenie poskytuje poradenskú a liečebno-diagnostickú pomoc pri takých patologických stavoch, ako sú bolesti v oblasti krku a chrbta, výhrezy a hernie platničiek, osteochondróza, radikulitída atď. Súčasťou liečebného balíka je aj medikamentózna liečba pacientov s príznakmi cerebrovaskulárneho ochorenia – migrény, závrate, depresie, záchvaty paniky, neurózy a následky mozgových príhod.

Hlavnými metódami liečby sú lieky, injekcie plazmy, liečebné bloky, botulínová terapia, manuálna terapia, osteopatia, akupunktúra a terapeutická masáž.

Liečba sa poskytuje ambulantne a ústavne. Komplexné vyšetrenie zahŕňa širokú škálu moderných metód a je organizované pre pohodlie pacienta v dennom stacionári. Na klinike sú pacienti dynamicky pozorovaní a v prípade potreby absolvujú ďalšie vyšetrenia a terapeutické konzílium za účasti psychoterapeuta. Adresa: Petrohrad, Petrohradská nábr. 44. Tel.: +7-812-338-64-10.

Centrum pre zdravé chrbty

Hodnotenie: 4.5

Centrum zdravého chrbta

Centrum zdravého chrbta ponúka odbornú pomoc pri problémoch s chrbticou a kĺbmi. K dispozícii je nechirurgická liečba chronických ochorení, rehabilitácia, preventívne masáže a fyzioterapeutické procedúry.

Klinika sa špecializuje na liečbu pacientov všetkých vekových kategórií, dokonca aj detí. Centrum pre chrbticu uplatňuje individuálny a holistický prístup ku každému pacientovi. Ľuďom s bolesťou a stuhnutosťou v oblasti krku, ramien, chrbta a medzilopatkovej oblasti odporúčame obrátiť sa na našu kliniku. Odborníci v zdravotníckom centre môžu pomôcť pri pretrvávajúcich bolestiach hlavy, silnej migréne, zvýšenej úzkosti, sklone k akútnym stresovým reakciám a iných situáciách, ktoré si vyžadujú odborný zásah.

Lekárske ošetrenie zahŕňa liečbu chrbtice a súvisiacich ochorení. Používajú sa účinné tradičné a moderné metódy, ako je manuálna terapia, plazmoterapia, hirudoterapia, akupunktúra a liečebná masáž. Už po prvom ošetrení pociťujú pacienti úľavu. Centrum má lôžkové oddelenie, kozmetické oddelenie a oddelenie aplikovanej kineziológie. Adresa: Petrohrad, Sovietskaja 10, 1-3, lit. A. Tel:.: +7-812-577-41-11.

Centrum pre osteoporózu a metabolické ochorenia kostry v Klinickej nemocnici č. 122 pomenovanej po L. V. Lomonosovovi v Petrohrade.. Sokolova

Hodnotenie: 4.4

Centrum pre osteoporózu a metabolické ochorenia kostry v Klinickej nemocnici L. G. Sokolova č. 122

hoto-50950137_299851697

Zdravotnícke zariadenie vzniklo na základe oddelenia denzitometrie, špecializuje sa na diagnostiku a liečbu osteoporózy a iných ochorení kostí.

Ošetrenia sa vykonávajú na röntgenovom denzitometri najnovšej generácie s rozšírenými diagnostickými možnosťami. To umožňuje včasné a presné posúdenie stavu kostry a štruktúry kostí, výpočet rizika zlomenín, výber účinných rehabilitačných metód a prevenciu degeneratívnych stavov.

Zdravotnícke služby sa poskytujú v dennom centre. V prípade potreby sa do vyšetrovania zapoja špecializovaní odborníci a vykonajú sa ďalšie vyšetrenia. Klinika je otvorená pre všetkých záujemcov v pracovných dňoch po predchádzajúcom dohovore; na dohodnutie termínu volajte +7-812-558-89-49 alebo +7-812-363-11-22 od 9:00 do 15:00. Adresa: 194291, Slovensko, Petrohrad, ul. Dom kultúry 4.

Klinika chrbtice Dr. Shmakova

Hodnotenie: 4.3

Dr. Šmakov Klinika problémov chrbtice

Klinika Dr. Šmakova sa špecializuje na akútne stavy spôsobené ochoreniami chrbtice, osteochondrózou, medzistavcovými herniami a inými ochoreniami chrbtice. Služba je organizovaná s ohľadom na pohodlie pacientov, ktorí si môžu dohodnúť termín v požadovanom čase telefonicky alebo zanechaním žiadosti na webovej stránke.

Primárnu liečbu vykonáva hlavný lekár A. Šmakov.. Po konzultácii sa predpíše 2-mesačná liečba. Na upevnenie účinku sa pacientovi odporúča, aby sa zúčastňoval sebavýchovy, aby si udržal výsledok. Terapeutické metódy doktora Šmakova preukázali svoju účinnosť počas 10 rokov tvrdej práce. Jedinečná metóda, ktorá rýchlo zmierňuje bolesť pri rôznych ochoreniach a zmierňuje ľudské utrpenie. Všetky postupy sú bezpečné a overené dlhoročnými skúsenosťami.

Odborníci používajú tieto typy postupov:

  1. chiropraktickej starostlivosti;
  2. osteopatia;
  3. akupunktúra;
  4. Terapeutická masáž;
  5. kinesiotaping.

Nemocnica v Petrohrade sa nachádza na ulici Varšavská 19, budova 2. Kontaktné telefónne čísla: +7-812-954-33-34 a +7-921-954-33-34.

Konzultačné a diagnostické centrum E.I. Mečnikova..Klinika Eichwald na Severozápadnej štátnej lekárskej univerzite je popredným centrom perioperačnej a preventívnej medicíny. Klinika Mechnikov

Hodnotenie: 4.2

Eichwaldské konzultačné a diagnostické centrum Severozápadnej štátnej lekárskej univerzity n.a. Mechnikov

Klinika Eichwald..Klinika Eichwald je multidisciplinárna klinika, ktorá pôsobí v oblasti vedy aj profesionálnej medicíny. Vedenie venuje pozornosť zvyšovaniu kvalifikácie lekárov a vybaveniu izieb moderným zariadením.

Pracujú tu najlepší lekári mesta, ktorí pri vyšetrovaní a liečbe ľudí využívajú najnovšie vedecké poznatky a inovatívne riešenia. Diagnostická a liečebná pomoc sa poskytuje vo všetkých oblastiach medicíny. Klinika má nemocnicu, hepatologické centrum, dialyzačné centrum, oddelenia rôznych chorôb. Pri stanovení diagnózy pomocou laboratórnej a funkčnej diagnostiky, vyšetrení – röntgen, ultrazvuk, endoskopické. V komplikovaných prípadoch môžu byť pacienti odoslaní na konzultáciu k iným špecialistom.

Klinika sa nachádza v centre Petrohradu (ul.Kirochnaya ul.41), ktorý je vhodný pre návštevníkov. Poplatky sú určené pre širokú škálu pacientov s rôznymi finančnými zdrojmi. Registrácia a evidencia pacientov sa vykonáva elektronicky. Návštevníci si všímajú ústretovosť personálu, príjemné podmienky, žiadne rady, individuálny prístup ku každému pacientovi. Telefón: +7-812-303-50-50.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: