Top 9 kliník pre liečbu psoriázy v Bratislave

*Ocenenie podľa výberu redaktora. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nie je návodom na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Pri výbere kliniky na liečbu psoriázy je dôležité zvážiť nielen kvalifikáciu lekárov, ale aj skutočnú spätnú väzbu od pacientov. Hodnotili sme na základe týchto kritérií. Zvážili sme aj cenu, polohu v meste a, samozrejme, vybavenie zdravotníckeho centra.

Najlepšie kliniky pre liečbu psoriázy v Bratislave

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepšie kliniky psoriázy v Bratislave1Hadassah Medical Bratislava5.0
2EMC4.9
3Medsi4.8
4Klinika CM4.7
5Klinika kožných a pohlavných chorôb po V.V. Plechanovovi, dermatológia a pohlavné choroby, špecializujúca sa na liečbu psoriázy.. Rahmanova4.6
6Prezident-Med4.5
7Klinika ON4.4
8Dermatologické centrum PsorMac4.4
9MedCentreService4.3

Hadassah Medical Bratislava

Hodnotenie: 5.0

Hadassah Medical Bratislava

hoto-172259511_457240872

Lekárske centrum Hadassah poskytuje odborné lekárske služby na liečbu komplexných dermatologických problémov. Špecialisti majú bohaté skúsenosti s liečbou psoriázy pomocou inovatívnych biologík a moderných techník, takže pacienti môžu očakávať rýchlu a účinnú úľavu od týchto nepríjemných príznakov.

Každý pacient podstúpi komplexnú diagnostiku vrátane dôkladného vizuálneho vyšetrenia kože a histologickej analýzy biomateriálu odobratého z postihnutej oblasti. Diagnostika spravidla trvá niekoľko dní a liečba sa predpisuje na základe jej výsledkov.

Lekári uplatňujú individuálny prístup, pričom zohľadňujú celkový stav pacienta a klinický obraz. V závislosti od štádia ochorenia sa aplikuje lokálna liečba alebo komplexná terapia. Široko sa používa inovatívna metóda fototerapie, pri ktorej sa poškodená pokožka ošetruje UV žiarením. liečba psoriázy prebieha pod nepretržitým monitorovaním, čo umožňuje sledovať aktivitu psoriázy a včas meniť plán liečby.

Ceny zdravotníckych služieb v Hadasse sú regulované ministerstvom zdravotníctva a sú konkurencieschopné s inými zdravotníckymi zariadeniami. Adresa: 461 Bolshoy Boulevard, kontakt: 8-499-588-86-21.

EMC

Hodnotenie: 4.9

Európske zdravotnícke centrum

Lekárske centrum EMC Clinic je jedným z najlepších zariadení na liečbu psoriázy v Bratislave. Používajú sa tu najnovšie metódy liečby, napríklad injekčné anticytokínové prípravky. Skúsenosti ukazujú, že krátky cyklus injekcií zabezpečuje stabilnú remisiu a odstraňuje vonkajšie príznaky.

Personál tvoria rôzni odborníci vrátane dermatológov z Európy a psychológov. Odborná kvalifikácia je potvrdená certifikátmi. Integrovaný prístup, ktorý predpokladá súčasné monitorovanie viacerých špecialistov a úpravu liečby podľa aktuálnych výsledkov.

Klinika poskytuje kvalitné, ale drahé služby. Náklady na návštevu dermatológa sú vyššie ako u konkurencie. Absolvovaný kurz však umožňuje dosiahnuť dlhotrvajúcu klinickú remisiu. Tím EMC je k dispozícii 24 hodín denne na tejto adrese: Pyatnitskaya 3, ul. Ščepkina ul. 35. Schôdzka sa uskutočňuje telefonicky +7 (499) 490-93-90.

Medsi

Hodnotenie: 4.8

Medsi

Je to veľká súkromná sieť lekárskych kliník, ktorá sa špecializuje na liečbu širokej škály ochorení. Pobočky sa nachádzajú v rôznych častiach Moskvy, je možné dohodnúť si stretnutie telefonicky kedykoľvek počas dňa alebo noci: +7 (495) 021-47-02.

Personál zahŕňa špecialistov v rôznych oblastiach, čo vám umožní absolvovať komplexné vyšetrenie a konzultáciu Úzky profil lekárov. Medsi ponúka služby v oblasti prevencie a liečby psoriázy u dospelých a detí, ako aj celý rad rehabilitačných aktivít.

Diagnostika ochorenia zahŕňa vizuálnu kontrolu kože, vlasov a nechtov, kožnú biopsiu poškodeného miesta. Vzhľadom na možný vplyv psoriázy na vnútorné orgány sa vykonáva celkové vyšetrenie krvi, testy na plesne a iné infekcie. V prípade potreby sa vykoná röntgenové vyšetrenie kĺbov.

Na liečbu psoriázy sa používa najmodernejšia metóda – fototerapia s laserovou technológiou. To umožňuje účinné odstránenie vonkajších prejavov psoriázy a poskytuje dlhodobú remisiu od 1 roka. Pozitívnym vedľajším účinkom je selektívne vystavenie UVB žiareniu, absencia vedľajších účinkov a bezbolestnosť zákroku.

Klinika má vytvorené pohodlné podmienky pre pacientov, pohodlný rozvrh, predbežnú registráciu a žiadne rady.

Klinika SM

Hodnotenie: 4.7

SM-Clinic

hoto-64709548_386906899

Podľa spätnej väzby pacientov sa v SM-Clinic Medical Centre poskytuje účinná liečba psoriázy. Ide o sieť multidisciplinárnych zdravotníckych centier, ktorá má niekoľko pobočiek v Bratislave. Služby pre obyvateľov Moskvy sú organizované s vysokou úrovňou komfortu. Pacienti si môžu vybrať zariadenie vo svojom okolí a rezervovať si stretnutie na 24-hodinovej horúcej linke. V závažných prípadoch sú možné domáce návštevy. Na klinike sa s pacientmi stretne administrátor, ktorý im pomôže upokojiť sa a pochopiť, čo majú robiť ďalej.

Budova je vybavená moderným zariadením. Pred predpísaním liečby sa vykoná diagnostické vyšetrenie – vonkajšie vyšetrenie pacienta a laboratórne vyšetrenie. Na liečebné postupy dohliada dermatológ a psychológ. Podľa pacientov si centrum účtuje vysoké ceny, ktoré sú však odôvodnené pozornou a účinnou liečbou. Adresa: ul. Yaroslavskaya str. 4, bldg. 2, telefón +7 (495) 241-89-54.

Klinika kožných a pohlavných chorôb Ministerstva zdravotníctva Ruskej federácie.. Rahmanova

Hodnotenie: 4.6

Klinika kožných a pohlavných chorôb V. A. Rachmanova

Klinika Rahmanov na klinike.. Rakhmanov Medical Centre je najstaršie zdravotnícke zariadenie v Bratislave s dermatologickým profilom – má viac ako 100 rokov. Liečba psoriázy je na zozname prioritných smerov. Centrum je vybavené rôznym vybavením a modernými lekárskymi prístrojmi na diagnostiku a liečbu. Na liečbu psoriatických prejavov sa používajú rôzne metódy – fototerapia, PUVA terapia, selektívna fototerapia, ultrafialové žiarenie, laserové žiarenie s nízkou intenzitou.

Špecialisti s bohatými skúsenosťami. Služby zahŕňajú spoplatnené konzultácie s docentmi a profesormi o dermatologických problémoch. Klinika je preslávená vernými cenami lekárskych služieb. Niektorí pacienti sú v rámci povinného zdravotného poistenia liečení bezplatne.

Pacienti sú prijímaní na základe dohody. Ubytovanie neplánovaných pacientov pri špeciálnych príležitostiach. Adresa: Bolshaya Pirogovskaya str., 4, str. 1, tel.: +7 (499) 248-50-76.

Prezident-Med

Hodnotenie: 4.5

Prezident-Med

Spoločnosť President-Med používa moderné a účinné metódy liečby psoriázy, ktoré sú v európskych krajinách dobre zavedené. Diagnostika a liečba sa vykonáva pomocou najmodernejšieho vybavenia. Dobré technické vybavenie a kvalifikovaní odborníci sú kľúčom k úspešnej liečbe. Po liečbe sa pacienti dostávajú do predĺženej remisie na šesť až päť rokov v závislosti od štádia ochorenia. Liečba je pre pacientov bezpečná; žiadne vedľajšie účinky liekov alebo postupov a žiadne hormonálne prípravky.

Klinika kladie vysoké nároky na lekárov a ošetrovateľský personál. Dlhodobé odborné skúsenosti nášho zdravotníckeho personálu, pravidelné ďalšie vzdelávanie v zahraničí, medzinárodní odborníci zodpovedajúceho profilu v personáli. Náklady na liečbu sú vyššie ako v iných centrách, čo je potrebné zohľadniť pri výbere liečebného centra. Otváracie hodiny sú pre zaneprázdnených ľudí – na klinike na Sivtsev Vrazhek pereulok. 3, pacienti sú vítaní denne od 9.00 do 24.00 hod. Telefón: +7 (495) 225-25-82.

Na klinike

Hodnotenie: 4.4

Kliniky

Zdravotnícke centrum „On c

 • ponúka širokú škálu zdravotníckych služieb. Môžete riešiť akékoľvek zdravotné problémy a získať kvalifikovanú pomoc. Je tu nainštalované moderné vybavenie európskej výroby, ktoré umožňuje rýchle a presné vyšetrenie a diagnostiku. V našom vlastnom laboratóriu sa vykonáva viac ako 500 druhov testov vrátane genetických testov. Zabezpečuje sa ambulantná a ústavná liečba dospelých a detských pacientov. V prípade potreby môžu lekári prísť k pacientovi domov.

  Personál tvoria kvalifikovaní všeobecní lekári a subšpecialisti. Liečba dermatologických pacientov a najmä psoriázy sa vykonáva po diagnostických postupoch. V procese sa používajú zaujímavé riešenia s preukázanou účinnosťou. „ON Clinic“ má certifikát európskej kvality a neustále dokazuje svoju vysokú úroveň.

  Pacienti si všímajú pozorný personál a najmodernejšie zdravotnícke zariadenia. Priestranné svetlé chodby a haly, pohodlné čakárne dokazujú zámer administratívy vytvoriť pre návštevníkov príjemné prostredie. Kontakt: +7 (495) 127-60-55.

  Dermatologické centrum PsorMac

  Hodnotenie: 4.4

  Dermatologické centrum PsorMac

  Medicínske centrum „PsorMac“ sa špecializuje na liečbu psoriázy akéhokoľvek stupňa s použitím tradičných a moderných metód. Zdravotnícke služby majú komplexný charakter. Vzhľadom na špecifickosť komplexného dermatologického ochorenia liečbu vykonáva skupina odborníkov vrátane dermatológov a psychológov. Keďže lieky a masti môžu spôsobovať nežiaduce reakcie, pri tvorbe režimu sa uplatňuje individuálny prístup. Predpis liekov sa vykonáva po úplnom vyšetrení. Hlavnou liečbou je autorova masť, ktorá preukázala dobré výsledky pri liečbe rôznych foriem psoriázy.

  Podľa spätnej väzby klientov ponúka klinika príjemnú a priateľskú atmosféru. Personál je k pacientom pozorný a zdvorilý a snaží sa ich upokojiť a motivovať. Cenová kategória je určená pre ľudí s nízkym a stredným príjmom. Adresa: Bratislava, Lyalin pereulok, v. 3, s. 4, tel.: +7 (495) 154-43-27.

  MedCentreService

  Hodnotenie: 4.3

  MedCentreService

  hoto-100098038_378011373

  MedCentreService Medical Centre je v Bratislave zastúpené veľkým počtom pobočiek, ktoré sú vhodné pre obyvateľov megalopolis. Kliniky sú otvorené 24 hodín denne. Personál je plný skúsených lekárov, takže ošetrenie pacientov prebieha rýchlo a pacienti nemusia strácať čas čakaním v rade.

  Lekárske centrum poskytuje služby v rôznych oblastiach, jednou z nich je liečba psoriázy. Dobré technické vybavenie vám umožní vykonať kvalitnú diagnostiku a vybrať najlepšiu schému. Diagnostické testy sa vykonávajú v našom vlastnom laboratóriu, čo skracuje čas diagnostiky.

  Zdravotnícke centrum uplatňuje prísne pravidlá výberu personálu a starostlivo pristupuje k sťažnostiam pacientov. Dôležitou službou je návšteva lekára v domácnosti na konzultácie alebo odber vzoriek na analýzu. Adresy: Leningradský prospekt, d. 67, Bldg. 1, tel. +7 (495) 324-88-22 a o. Jednou z týchto oblastí je liečba psoriázy. 4, bldg. 1, tel. +7 (499) 685-18-13.

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: