12 najlepších svetielok na vianočný stromček

*Prehľad najlepších od redaktora. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebné poradiť sa s odborníkom.

Nový rok je obľúbenou dovolenkou nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Každý na ňu čaká s osobitným napätím a snaží sa čo najlepšie pripraviť, aby bola noc zábavná, magická a nezabudnuteľná. Hlavným atribútom sviatkov je, samozrejme, vianočný stromček. Mnohí ľudia si radi stavajú prírodné stromčeky, niektorí dávajú prednosť umelým. Obrovské množstvo hračiek vám umožní ozdobiť si vianočný stromček alebo borovicu podľa vašich individuálnych preferencií. A aby bol obraz úplný, sú zavesené girlandy, ktoré vytvárajú rozprávkovú atmosféru a zlepšujú náladu hostí a členov rodiny.

Elektrické vianočné ozdoby môžu byť domáce alebo vonkajšie. Prvé majú zvýšenú ochranu proti vlhkosti, nečistotám, mrazu. Zdobia nielen stromy, ale aj okná, strechy a fasády budov. Domové osvetlenie je často vybavené riadiacou jednotkou na zmenu farby a frekvencie blikania. Niektoré modely sú vybavené zvukovými efektmi. Väčšinou ide o známe vianočné piesne a melódie.

K dispozícii sú rôzne veľkosti, takže si môžete vybrať správnu veľkosť pre svoj vianočný stromček a vytvoriť dokonalé osvetlenie: nie príliš skromné a nie príliš trblietavé. Dnešný vianočný trh ponúka širokú škálu dekorácií, ktoré vyhovujú všetkým potrebám a rozpočtom. Vybrali sme 12 najkrajších vianočných svetiel podľa používateľov a uvádzame nasledujúce údaje.

Najlepšie svetlá na vianočný stromček

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlacnejšie vianočný stromček svetla1Vlákno Uniel
  D-S0700-050/DTA Cubes-1, 700 cm
510 €
2COSMOS ‚Vianočný stromček500 €
3Luazon „Icicle Bubble“, Ip20305 €
4Novoročný príbeh Ryža 971560 400 cm355 €
Najlepšie svetlá na vianočný stromček v strednom cenovom pásme1Vegas „Snehové vločky“ 80 chladných LED žiaroviek1200 €
2KaemingkKvapky rosy, 180 cm, 408 farebných MINILED žiaroviek1900 €
3LUCA
 • 370 žiaroviek, 155 cm (83772)
 • 2200 €
  4Tree Dazzler pre vianočný stromček 64 svetiel1800 €
  Najlepšie osvetlenie vianočného stromčeka vo vyššom cenovom segmente1Koopman International FAYERWORK (rosa), 720 farebných mini-LED svetiel, 7.2+5 m, vonkajšie3200 €
  2Sneha A-249, 10 m, 25 loptičiek d-7cm s 3D efektom1230 €
  3KaemingkGiant Flaming Candles 30 sviečok v klipe 12 m3700 €
  4Laitcom Fringe Running Fire 175 x 40 cm, ESI160-SH10-14800 €

  Najlacnejšie vianočný stromček svetlo

  Stringové svetlo Uniel
   D-S0700-050/DTA Cubes-1, 700 cm

  Hodnotenie: 4.9

   Uniel<ul></div><p>D-S0700-050/DTA Cubes-1, 700 cm“ src=“/wp-content/uploads/2023/04/58416666195721-5512.jpg“ height=“400″ title=“Uniel String Light</p><ul>D-S0700-050/DTA Cubes-1, 700cm“><p>Prvý výrobok je dlhý 7 m, ideálny na ozdobenie vianočného stromčeka a celého interiéru bytu, kancelárie, reštaurácie alebo kaviarne. Môže sa používať vo vonkajšom prostredí. Teplotné obmedzenie: -20 °C. 8 rôznych režimov osvetlenia. Je možné nainštalovať jeden z nich alebo postupne nahradiť každý. Svetlá LED – 50. Nezahrievajú sa a majú dlhú životnosť. Trvá niekoľko novoročných období.</p><p>Plastové obloženie v tvare kocky. Dobre sa hodia k moderným aj klasickým dekoráciám a vyzerajú harmonicky v minimalistických a zdobených hračkách. Svetlá sú počas používania pevne fixované, nevyletia von.</p><p>Kupujúci si obľúbili svetlo Uniel vďaka jeho mnohým vlastnostiam. Vyzdvihli jeho všestranné použitie, atraktívny dizajn, bezproblémovú prevádzku a širokú škálu svetelných efektov. Dostatočne dlhý drôt. Robustné ozdobné vlákno potiahnuté silikónom. Neprehýba sa, neohýba sa.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>pre obytné a verejné priestory;</li><li>Môže sa používať vo vonkajšom prostredí;</li><li>krásny „nenáročný“ dizajn odtieňov;</li><li>Dlhá životnosť výrobku.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neboli zistené.</li></ul><h3>COSMOS String Light 440cm, 30LED IP20 Multi-Color, dekoratívne „vianočný stromček</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=KOC_GIR30LEDMIX1_RGB 30LED IP20 MULTICOLOR COSMOS STRING GARLAND 440 CM, DEKORATÍVNY VIANOČNÝ STROMČEK (MAT. BALÓNOVÉ NÁSTAVCE)

  Na druhom riadku je krásny veniec, ktorý určite upozorní na svoj vzhľad. Vhodné na vianočný stromček a na výzdobu miestnosti. Dĺžka dekoratívnej časti – 4,4 m, drôt – 1,5 m. Svetlá LED majú dlhú životnosť a nízku spotrebu energie, takže lampu môžete používať počas celej vianočnej sezóny bez toho, aby ste ju museli vypínať.

  Rôzne priehľadné koncovky v tvare šišiek, snehových vločiek, vianočných stromčekov, gúľ, zvončekov, snehuliakov, hviezdičiek a snehuliakov dodávajú krásny lesk. Režim blikania – 8. Možno nastaviť na automatický režim alebo vybrať z prednastavených: Kombinácia, Sekvenčný, Záblesk, Vlna, Pomalé blednutie, Stále svietenie, Slo-glo, Blikanie.

  Zákazníci vysoko hodnotia kvalitu výrobku. Svetlá sa nezahrievajú, takže nehrozí riziko popálenia. Pohodlný ovládací panel uľahčuje nastavenie svetla na správnu hodnotu. S minimálnou sadou vianočných ozdôb ich nahradí girlanda, vďaka ktorej bude váš vianočný stromček vyzerať žiarivo a slávnostne.

  Výhody

  • zmes vianočných ozdôb;
  • Ľahko ovládateľný ovládač;
  • Silný a pružný drôt;
  • veľkolepé režimy prevádzky.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  Luazon™ String Light s predĺžením Icicle Bubble, 5 m, transparentný, 20 LED, Ip20

  Hodnotenie: 4.7

  Luazon String Light 5 m s Icicle Bubble Heads, Ip20, transparentný reťazec, 20 Led, multi Lights, blikajúce, 220 V

  Netriviálne vyzerajúci veniec sa umiestnil na treťom mieste. Jeho dýzy majú podobu soplíkov, v ktorých sa pohybujú vzduchové bubliny. Viacfarebné ozdoby dodajú vášmu vianočnému stromčeku slávnostný a elegantný vzhľad. Dĺžka výrobku – 5 m. Veľkosť trysky – 70 cm. 20 LED svetiel svieti žiarivými farbami. Životnosť každej z nich je 100 000 hodín. Znížená spotreba energie a dlhá životnosť girlandy.

  Výrobok je vysoko kvalitný, so zohľadnením všetkých bezpečnostných požiadaviek. Vlákno je vyrobené z odolného materiálu a na vrchnej strane je pokryté silikónovou vrstvou na lepšiu ochranu pred poškodením. Vzor blikania je cyklický so zmenou rýchlosti.

  Mnohým zákazníkom sa páčila pôvodná myšlienka trblietavých snehuliakov. Poskytujú skutočný stredobod pozornosti a robia vianočnú kompozíciu slávnostnou a farebnou. Svetlo vyzerá harmonicky s akýmikoľvek dekoráciami. Aj s niekoľkými svetlami má stromček skvelý dekoratívny vzhľad. Výrobok možno zavesiť na akýkoľvek objekt, nielen na vianočný stromček: okná, obrazy, police.

  Výhody

  • slávnostný svetlý dizajn;
  • Certifikovaný bezpečný výrobok;
  • Dlhá životnosť lampy;
  • kvalitné materiály a montáž.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Novoročné rozprávkové svetlo 971560 Ryža 971560 400 cm

  Hodnotenie: 4.6

  VIANOČNÁ ROZPRÁVKOVÁ GIRLANDA OBR. 971560 400 CM

  Štvrté miesto patrí girlande, ktorá vytvorí malé akcenty a zároveň sa nepreťaží dekoráciami. Jeho dĺžka je 4 metre. 100 minisvetielok vyžaruje teplú žiaru. Zelená niť nevyčnieva z vianočného stromčeka. Veľkosť voľného drôtu – 1,5 m, čo je dostatočná dĺžka na zapojenie do najbližšej elektrickej zásuvky. Slovenská výrobca zohľadnil všetky bezpečnostné požiadavky a použil vysoko kvalitné netoxické suroviny.

  Lampy sa vyznačujú dlhotrvajúcim svietením. Ak jeden z nich vyletí, ostatné neprestanú fungovať. Svetlo má 8 automaticky sa opakujúcich režimov. Je to pomalé a rýchle mihotanie, trblietanie, blikanie, stála žiara. V prípade potreby sa dá individuálne nastaviť. Výrobok funguje z domácej elektrickej zásuvky. Spotreba energie je minimálna.

  Univerzálny výrobok značky „Novoročná rozprávka. Vhodné na výzdobu vianočného stromčeka a miestnosti. Svetlo vytvára teplú žiaru a umocňuje atmosféru domácej pohody. Kombinuje sa s akýmikoľvek hračkami a zvýrazňuje krásu každej z nich.

  Výhody

  • Rôzne režimy;
  • Dodatočná ochrana vodičov;
  • Dlhá životnosť LED svetiel;
  • univerzálne použitie.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Najlepšie svetlá na vianočný stromček v strednej cenovej kategórii

  Vianočné osvetlenie Vegas „Snehová vločka“ s 80 chladnými LED svetlami

  Hodnotenie: 4.9

  Vegas Electric rozsvietiť Snehové vločky 80 LED svetiel

  Špičková je táto vianočná dekorácia, ktorá vytvára pokojnú atmosféru a prítomnosť vašich obľúbených sviatkov. Môže sa použiť na zdobenie vianočných stromčekov alebo nábytku, stien a okien. Veniec je navrhnutý v podobe snehových vločiek so studenou žiarou. Dokonale odtieni pestrofarebné hračky, nezaťažuje obraz vianočného stromčeka, vyzerá veľmi elegantne a reprezentatívne. Dĺžka vianočného osvetlenia 10 m plus 1,8 m pracovného kábla.

  Silikónová niť je priehľadná, takže splýva s ihlami. LED žiarovky – 80. Majú predĺženú životnosť a po skončení životnosti sa dajú ľahko vymeniť. Ak jedna dióda LED zhasne, ostatné zostanú svietiť. Snehové vločky sú vyrobené z ľahkého, ekologického materiálu. Nízka spotreba energie umožňuje pravidelné používanie osvetlenia počas celého sviatočného obdobia.

  Zákazníci pozitívne hodnotia kvalitný vzhľad a praktickosť výrobku. Žiadne reklamácie počas celej životnosti. Po inštalácii osvetlenia LED vyzerá vianočný stromček ako pokrytý snehom, čo mu dodáva skutočný pocit, že sa nachádza v rozprávkovom lese.

  Výhody

  • univerzálne použitie;
  • Vianočná výzdoba je obzvlášť krásna;
  • Kábel je v borovici neviditeľný;
  • Chladná a bezstarostná zimná žiara.

  Nevýhody

  • nie je zistiteľný.

  Osvetlenie na vianočný stromček Kaemingk Radiant Rose, 180 cm, 12 prameňov, 408 farebných svetielok MINILED

  Hodnotenie: 4.8

  VIANOČNÝ STROMČEKOVÝ VENIEC 180 CM S ROSNÝMI LÚČMI, 12 PRAMEŇOV, 408 RÔZNOFAREBNÝCH ŽIAROVIEK

  Druhá cena nie je len krásnou vianočnou dekoráciou, ale aj mimoriadne užívateľsky prívetivou. Stromček nie je potrebné „zabaliť“. Konštrukcia využíva drôty v zväzkovej forme. Veniec je pripevnený k vrcholu stromčeka pomocou obruče a možno ho ľahko rozmiestniť na vetvy v ľubovoľnom smere. Drôtená základňa vám umožní experimentovať: vytvárať špirály, splietanie nití do ihličia, vytváranie trojrozmerných obrázkov.

  Vďaka zadržiavaniu nemôže dizajn pokaziť žiadna roztopašná mačka ani zvedavé dieťa. Drôt je tenký, takže farebné svetlá vyzerajú, akoby sa vznášali vo vzduchu. Celkovo 480 žiaroviek. Môže sa používať v interiéri aj exteriéri. Dôvodom je zvýšená ochrana proti vlhkosti, prachu a nečistotám.

  Pracovný kábel s dĺžkou 5 m umožňuje jednoduché skrytie zásuvky. Žiadne prerušenie prevádzky. Výrobok sa môže používať nepretržite, životnosť lampy je dostatočná. Expresné svetlo umožňuje vytvoriť doma slávnostnú atmosféru v priebehu niekoľkých minút. Výrobca ponúka okrem 180 cm girlandy aj 210 cm girlandu a biele svetlá v teplých a studených odtieňoch, z ktorých si môžete vybrať.

  Výhody

  • rýchla a jednoduchá inštalácia;
  • veľa možností rozloženia;
  • Vonkajšie a domáce použitie;
  • Vysoká ochrana proti vlhkosti: IP44.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  LED svetelný panel LUCA
 • 370 svetielok, 8 stmievačov, pre 155 cm vysoký vianočný stromček (83772)
 • Hodnotenie: 4.7

  LUCA<li></div><p>370 matných LED svetiel, 8 režimov, pre 155cm vianočný stromček (83772)“ src=“/wp-content/uploads/2023/04/50216666195721-912.jpg“ height=“400″ title=“LUCA</p><li>370 matných LED svetielok na vianočný stromček, 8 režimov, pre 155cm vianočný stromček (83772)“>Svietiace LED svetielka na vianočný stromček, 370 matných svetielok, 8 režimov, pre 155cm vianočný stromček (83772)<p>Ďalšou v tejto kategórii je 7,4 m dlhá girlanda, ktorá môže zdobiť váš vianočný stromček doma aj vonku, alebo tvoriť krásnu dekoráciu fasády budovy či interiéru vášho bytu, kancelárie alebo verejného priestoru. Ušľachtilá, chladná žiara nenaruší celkový štýl, ale vytvorí pocit snehu, mrazu, zimy. Životnosť LED svetiel je približne 100 000 hodín. Umožňuje nepretržitý chod girlandy s minimálnou spotrebou elektrickej energie.</p><p>Výrobca myslel na všetko, aby bolo používanie jeho výrobku jednoduché a pohodlné. Napájací adaptér je súčasťou balenia. K dispozícii je 8-hodinový časovač, ktorý sa automaticky vypne. Ovládacia jednotka je vybavená tlačidlom na prepínanie režimov, ktorých je celkom 8. Pracovná dĺžka drôtu – 3 m. Výrobok má ochranu proti vlhkosti IP44. Medený drôt potiahnutý PVC je dostatočne pružný, aby sa pri ohýbaní nepoškodil. jednoduché vysúvanie a opätovné zostavovanie, žiadne krútenie alebo zamotávanie.</p><p>Spotrebiteľom sa páči, že svetlo sa hodí na najbežnejšie stromy a nie je potrebné upravovať jeho dĺžku. Sortiment zahŕňa aj výrobky v šampaňskej, bielej a viacfarebnej farbe.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Pohodlný ovládač prepínania;</li><li>veľkolepé svetelné režimy;</li><li>nastavenie času automatického vypnutia;</li><li>dostatočne dlhý pracovný kábel.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neidentifikované.</li></ul><h3>Kuželové osvetlenie vianočného stromčeka podľa žiarovky The Dazzler 64</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=<tr></div><p>LED VIANOČNÝ STROMČEK OSLŇUJÚCI SO 64 SVETLAMI“ src=“/wp-content/uploads/2023/04/50116666195721-6912.jpg“ height=“400″ title=“CONUS LED WALL</p><tr>LED OSVETLENIE VIANOČNÉHO STROMČEKA SO 64 SVETLAMI“><p>Štvrté miesto patrí ďalšej kužeľovej konštrukcii, vďaka ktorej je zdobenie vianočného stromčeka aj jeho „vyzliekanie“ ľahké, jednoduché a rýchle. Ploché drôty v tvare rezancov, ktoré sú na jednom konci pripojené ku krúžku, sa nikdy nezamotávajú a pri uložení v krabici sa neprepletajú. S nimi môžete svoj vianočný stromček ozdobiť krásne, rovnomerne, bez vynechávania oblastí.</p><p>64 LED svetiel s priemerom 3 cm je súčasťou štandardnej výbavy. Môžu byť zapnuté ľubovoľne dlho bez obáv z prehriatia. Majú dlhú životnosť, spotrebujú malé množstvo energie. Výmena starých svetiel za nové v priebehu niekoľkých minút. Pomocou diaľkového ovládania možno regulovať režimy svietenia a nastaviť požadované svetelné kombinácie.</p><p>Prístroj je vyrobený z materiálov šetrných k životnému prostrediu, takže sa môže bezpečne používať v nemocniciach a detských zariadeniach. Kupujúcim sa páči flexibilita nastavení. Svetlo je nastavené v troch režimoch: pokojná žiara, dúhový, viacfarebný blikajúci efekt. Objem girlandy možno zväčšiť dokúpením ďalších drôtov.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>konštrukcia pripravená na inštaláciu;</li><li>16 farebných kombinácií;</li><li>Nastavenie je možné vykonať pomocou diaľkového ovládania;</li><li>nenáročná údržba.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neidentifikované.</li></ul><h2>Najlepšie osvetlenie vianočného stromčeka vo vysokom cenovom segmente</h2><h3>Vianočné osvetlenie, Koopman International Fireworks, 720 farebných mini-LED svetielok, 7.2 + 5 m, vonkajšie</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=Koopman International TREE LED svetlá, 720 farebných mini-LED svetiel, 7,2+5m, strieborný drôt, vonkajšieKoopman International TREE LED svetlá, 720 farebných mini-LED svetiel, 7,2+5m, strieborný drôt, vonkajšie

  Ako prvý je tu veniec, ktorý vytvára fantastickú žiaru v interiéri aj exteriéri. Jednoduchá inštalácia a pevné upevnenie vďaka drôtenému káblu a mnohým flexibilným „úponkom“, ktoré z neho vychádzajú. Poryvy vetra nezničia pôvodný vzhľad. Za skutočnú výhodu v byte sa považuje aj to, že rodičia budú mať pokoj, ak ich dieťa bude chcieť dekoráciu strhnúť.

  Flexibilita pre akékoľvek želanie inštalácie. Výsledkom je trojrozmerná 3D kompozícia, vďaka ktorej je hlavný symbol sviatku ešte ozdobnejší a atraktívnejší. Dĺžka dekoratívnej časti – 7,2 m, pracovná časť je celých 5 m.

  Trieda ochrany proti vode IP44. To znamená, že výrobok je odolný voči poveternostným vplyvom a nezlyhá ani v prípade vysokej vlhkosti. Zákazníci si vyberajú „Ohňostroj“, keď chcú ešte viac pozitívnych emócií od domácich a hostí. Veniec je vyrobený z netoxických a bezpečných materiálov. Konštrukcia je robustná a odolná.

  Výhody

  • Pôvodný dizajn vianočného svetla;
  • Najjemnejší strieborný základ;
  • Dá sa bezpečne namontovať na stromy a čelá;
  • 720 mini ultra jasných LED diód.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  LED girlandaSneha A-249, 10 m, 25 guličiek d-7cm s 3D efektom, priehľadný drôt

  Hodnotenie: 4.8

  SNEHA A-249 LED GIRLANDA 10 M DLHÁ, 25 GULIČIEK D-7CM S 3D EFEKTOM, PRIEHĽADNÝ DRÔT

  Strieborný víťaz je originálna dekorácia na vianočný stromček, ktorá vďaka krásnym svetelným efektom dodáva výzdobe osobitý nádych. Dĺžka dekorácie – 10 m. Pracovnú šnúru možno umiestniť tak, aby bola neviditeľná. Jeho dĺžka je pre tento účel dostatočná. Ľahký plast odolný voči nárazom s priemerom 70 mm. Balóniky spolu 25. Svetlá LED sa nezahrievajú, nerozbíjajú sa počas nepretržitého používania a šetria až 90 % elektrickej energie.

  Cez ihličie nie je vidieť priehľadný drôt a guľôčky sa akoby vznášajú vo vzduchu. Jasné, meniace sa farby vytvárajú v domácnosti alebo kancelárii veľmi slávnostnú atmosféru. Môže sa používať vo vonkajšom prostredí pri teplotách do -20 °C. Vyzerá to dobre s hračkami na stromčeku aj bez nich.

  Výrobky Sneha oceňujú mnohí spotrebitelia pre ich funkčnosť, praktickosť, bezpečnosť, zaujímavý dizajn. Veniec sa rýchlo pripraví. Je ľahký, pri navíjaní sa nezamotáva ani neohýba. Guľôčky sú odnímateľné, ale samovoľne nevyskočia z drážok.

  Výhody

  • Rozmerný efekt žiary;
  • Farebné farebné režimy;
  • dlhá životnosť;
  • Ochrana drôtov.

  Nevýhody

  • Neidentifikované.

  Kaemingk Obrovské roztavené sviečky 30 matných bielych klipových svetiel 12 m

  Hodnotenie: 4.7

  Kaemingk girlanda Obrovské matné sviečky 30 matných bielych svetielok na klipoch 12 m, zelené PVC

  Tretie miesto patrí zaujímavému vývoju odborníkov z holandskej značky Kaemingk. Svetlo je vo forme sviečok, ktoré sú pripevnené k vetvám špeciálnymi sponami. Celkovo ich je 30. Dôkladná pozornosť venovaná detailom vytvára efekt skutočne horiacich, roztopených sviečok. Teplé svetlo umocňuje dojem. Zelený drôt je v ihličí neviditeľný. Dekoratívna časť je dlhá 10 m, pracovná časť so zásuvkou je dlhá 1,5 m.

  Očakáva sa, že LED žiarovky vydržia až 100 000 hodín. Svetlá sa nezahrievajú, takže spotrebúvajú málo elektrickej energie. Výrobok osloví tých, ktorí nemajú radi pestré farebné akcenty, príliš veľa ozdôb na stromčeku alebo nemajú čas na jeho zdobenie. Kolíky na oblečenie sa veľmi rýchlo zacvaknú na miesto. Za 5 minút je slávnostná nálada zaručená. Po novoročných oslavách nebudete musieť stromček demontovať, čo je tiež nesporným plusom.

  Zákazníci sú s nákupom spokojní. Kvalita, bezpečnosť, praktickosť – všetko je zohľadnené pri svetle Giant Candles. Navodzuje hrejivú domácu atmosféru, navodzuje pocit pokoja a relaxácie.

  Výhody

  • Realistický objemový dizajn;
  • Pevné, vertikálne držanie;
  • rýchla dekorácia v priebehu niekoľkých minút;
  • minimálne náklady na energiu.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Svetelný reťazec Laitcom Fringe 175cm x 40cm, ESI160-SH10-1

  Hodnotenie: 4.6

  LAITCOM SVETLO S OKRAJMI 175 X 40 CM, ESI160-SH10-1

  Na štvrtom mieste je veniec, ktorý sa dá použiť na ozdobenie pouličného stromčeka alebo vianočného stromčeka doma. Zvýšená ochrana proti prachu a vlhkosti zabezpečuje výrobok a dlhú životnosť. Výhodou výrobku je jeho schopnosť používať sa pri teplotách až do -50 °C. Výrazné strapce vyzerajú atraktívne na všetkých povrchoch. Keď zdobíte vianočný stromček, vlákna, ktoré sa oddeľujú od hlavného drôtu, vytvárajú dojem padajúceho snehu. K tomu prispieva priehľadný silikón, z ktorého je vyrobená flexibilná časť výrobku.

  Celkovo 160 lámp. S niekoľkými režimami, z ktorých si môžete vybrať ten najlepší pre vás. Svetlo je vybavené časovačom, ktorý funguje 6 až 18 hodín. Po inštalácii môžete zabudnúť na manuálne zapínanie a vypínanie svetla.

  Výrobky Laitcom sú ideálne na miestach bez elektriny. Funguje na batérie, ktoré sa vkladajú do špeciálneho bloku. Tým sa zabráni úrazu malých detí elektrickým prúdom, keď zvedavo skúmajú drôty pripevnené na strome.

  Výhody

  • integrovaný cyklický časovač;
  • priehľadný silikónový drôt;
  • Autonómna prevádzka napájaná z batérie;
  • Posilnená ochrana proti vode a nečistotám.

  Nevýhody

  • neboli identifikované.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: