12 najlepších transformátorov konferenčných stolíkov

*Súhrn najlepších výberov redakcie. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nie je určený ako predajný návod. Pred nákupom sa opýtajte odborníka.

Moderný nábytok je navrhnutý nielen s ohľadom na pohodlie a praktickosť, ale aj na multifunkčnosť. Modely transformátorov sú ideálne pre byty kompaktných rozmerov, kde je každý meter štvorcový priestoru cenný. Stoly sa dajú premeniť z malých, priestorovo úsporných prvkov na kompletný jedálenský kút pre veľký počet hostí. Táto transformácia je možná vďaka pohyblivým mechanizmom, ktoré môže človek ľahko ovládať.

Transformátory sa podľa princípu činnosti delia na knižné, motýľové, uzávierkové a konštruktérové. Obchody ponúkajú obrovský sortiment nábytku, z ktorého si môžete vybrať ten najlepší model. Môžu to byť stoly so zdvíhacím mechanizmom, kde je možné nastaviť výšku nôh, so sklopnou doskou stola, čím sa zväčší plocha. Najjednoduchšia možnosť – posuvné modely. Mnohé transformátory sa dodávajú s voliteľnými doplnkami. Zásuvky na odkladanie drobných predmetov, police, výklenky a skrinky, ktoré výrazne zvyšujú funkčnosť nábytku.

Stoly, rovnako ako štandardné modely, sú k dispozícii v rôznych formách a materiáloch. Široký sortiment: okrúhle, obdĺžnikové, štvorcové, oválne, drevotrieskové dosky, MDF, masívne drevo, sklo, plast… Každý model má svoje výhody a nevýhody. Naši odborníci analyzovali trh s nábytkom, preskúmali spätnú väzbu zákazníkov a vybrali 12 transformátorových konferenčných stolíkov v rôznych cenových segmentoch, ktoré sa ukázali ako najlepšie vo všetkých ohľadoch.

Hodnotenie najlepších konferenčných stolíkov s transformátorom

Nomináciasedadlonázov výrobkucena
NAJLEPŠIE TRANSFORMÁTOROVÉ KONFERENČNÉ STOLÍKY1Ivaru ‚Step‘8 000€
2DE
 • SEBETA, Wenge
 • 5 500€
  3BitelSZhT-14 200€
  Najlepšie konferenčné stolíky s transformátorom za strednú cenu1HoffHoff Wyspaa95 00€
  2SOKOLSZH-2 Wenge
  3Vitra Agat 24.1014 200€
  4..ImpexOrpheus12 100€
  Najlepšie konferenčné stolíky s transformátorom prémiovej kvality1S
 • de WE Venge
 • 23 900€
  2VERONA s posuvnou drevenou doskou33 000€
  3Andy viacfarebný25 000€
  4Levmar Piccolo WT19 900€

  Najlepšie lacné transformátorové konferenčné stolíky

  Konferenčný stolík Ivaru „Step“ transformátor

  Hodnotenie: 4.7

  IVARU JOURNAL TABLE TRANSFORMER STEP.png

  Druhý laureát šetrí miesto inteligentne bez toho, aby sa znížila jeho praktickosť a pohodlie. Kompaktný konferenčný stolík, ktorý sa v priebehu niekoľkých sekúnd zdvojnásobí a vytvorí priestrannú jedáleň. Plná veľkosť: 1200*900*760 mm. Vysokokvalitné materiály si zachovávajú reprezentatívny vzhľad počas celej životnosti. Spoľahlivé mechanizmy sa pri intenzívnom používaní nerozbijú.

  Skutočnou výhodou je polička a zásuvka, ktoré možno používať v rozloženom aj zloženom stave. kolieska uľahčujú premiestňovanie stola, kamkoľvek chcete. Na fixáciu polohy stola slúžia špeciálne kolieska zátky. brzdy. Robustná konštrukcia a odolnosť voči veľkému zaťaženiu.

  Drevotrieskové dosky majú na okrajoch dýhu. dosky sú rezané podľa počítačového programu. Kontrola kvality hotových výrobkov zabezpečuje nulové chyby. Výrobca ponúka tento model v 4 farebných variantoch, z ktorých si môžete vybrať ten najlepší pre vaše súčasné prostredie. Zákazníci sa vyjadrili, že všetky mechanizmy fungujú správne aj po mnohých rokoch používania. Povrch je odolný voči nárazom a deformáciám.

  Výhody

  • jednoduchá transformácia;
  • Veľký jedálenský kút;
  • Ďalšie priehradky;
  • mobilitu a stabilitu;
  • moderný dizajn.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Tabuľka transformátorov
 • CE Beta, wenge
 • Hodnotenie: 4.7

  DE<li></div><p>CE Transformačný stôl Beta, Wenge.jpg“ src=“/wp-content/uploads/2023/03/11616666195751-7112.jpg“ height=“390″ title=“DE</p><li>CE Beta transformátorový stôl, farba wenge.jpg“><p>Tretím z lacných transformátorov je stôl, ktorý tiež veľmi dobre rieši problém obmedzeného priestoru. Po zložení má kompaktné rozmery na pitie čaju, hranie stolových hier a čítanie novín a časopisov. Jeho veľkosť: 80*80*48 cm. Pomocou jednoduchého a ľahkého mechanizmu sa zmení na jedálenský stôl s kapacitou až 8 osôb.</p><p>Rozmery v rozloženom stave 160*80*82 cm. Všetky mechanizmy sú veľmi robustné. banketový stôl vydrží veľké zaťaženie. Je veľmi stabilný. Stolová doska je pevná a nedochádza k žiadnym nepredvídaným situáciám. Vyrobené zo 16 mm hrubej laminovanej drevotriesky s koncami z PVC fólie.</p><p>Automatizovaný výrobný systém zaručuje, že sú splnené všetky technické predpoklady a stôl sa dlho používa s radosťou. Dodáva sa so všetkým príslušenstvom a podrobným návodom na montáž. Stôl skutočne vyčnieva z davu svojimi funkciami s vysokou pridanou hodnotou. Dizajn sa dokonale hodí do obývacích izieb v modernom a klasickom štýle.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>zosilnená konštrukcia;</li><li>rýchla transformácia;</li><li>kvalitné materiály;</li><li>Robustné kovové časti;</li><li>štýlový módny dizajn.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neboli zistené žiadne chyby.</li></ul><h3>Tabuľka transformátora Bethel SZhT-1</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=Bitel Transformátor tabuľka SZhT-1.jpg

  Štvrté ocenenie – miniatúrny konferenčný stolík, ktorý sa stane plnohodnotným jedálenským stolom pre vašu rodinu a veľkou servírovacou plochou na privítanie hostí v akomkoľvek čase. Vyrobené z laminovanej drevotriesky. Dizajn v kontrastných tónoch pôsobí sofistikovane a hodí sa k akejkoľvek farebnej schéme obývačky.

  Jednoduchý proces konverzie. Spotrebitelia si môžu vybrať konkrétny typ stola podľa svojich potrieb. Je možné zachovať výšku 520 mm a zväčšiť dosku stola z 900 na 1300 mm. Na želanie sa dá zdvihnúť až do výšky 750 mm. Výrobca zohľadňuje všetky nuansy obmedzeného priestoru. Po úplnom rozložení vytvára ďalšiu poličku, ktorú možno použiť na odkladanie riadu, príborov a obrúskov.

  Zákazníci si pochvaľujú jeho vysokú kvalitu, robustnú konštrukciu a jednoduchú transformáciu. Skladanie/skladanie je prístupné aj pre deti. Lacný stôl vyzerá pevne. Zmestí sa do nej veľké množstvo banketových jedál. Nekolíše sa, je maximálne stabilný. Praktický a pohodlný model, ktorý nezaberá veľa miesta.

  Výhody

  • transformácia nie je zložitá;
  • príjemný dizajn;
  • automatické rezanie;
  • stabilná štruktúra.

  Nevýhody

  • Neidentifikované.

  Najlepšie konferenčné stolíky s transformátorom za strednú cenu

  The Hoff Hoff Wyspaa transformujúci sa konferenčný stolík

  Hodnotenie: 4.9

  Hoff Wyspaa transformácia konferenčný stolík.jpg

  V tejto kategórii vedie model s moderným a minimalistickým dizajnom, ktorý nezaberá veľa miesta, ale spĺňa niekoľko funkcií. V zloženom stave je to stabilný, kompaktný stolík, ktorý slúži ako hracia plocha a priestor na popoludňajší čaj, ako aj ako stojan na knihy, noviny a časopisy. Tento stôl sa jedným pohybom ruky premení na plnohodnotný pracovný priestor, na ktorý môžete umiestniť notebook a ďalšie potrebné príslušenstvo.

  Výrobok je vyrobený z vysokopevnostnej a dyhovanej drevotrieskovej dosky, ktorá imituje pravé drevo. Plynové odpruženie, aby sa veko pre vysoké zaťaženie dalo bezhlučne zdvihnúť. Silikónová výstelka zaisťuje tichý chod pri skladaní. Pod stolovou doskou sa nachádza priestranný odkladací priestor na predmety.

  Štýlový moderný dizajn, ktorý si všimli mnohí zákazníci. Používatelia, ktorí tabuľku používajú už dlhší čas, potvrdili jej praktickosť a použiteľnosť. Robustná a stabilná konštrukcia. Stolová doska nevibruje a vydrží intenzívne používanie.

  Výhody

  • módny dizajn;
  • špičková kvalita kovania;
  • jednoduchá transformácia bez hluku;
  • Imitácia prírodného dreva;
  • Ďalší priestranný výklenok.

  Nevýhody

  • nezistené.

  SOKOL SZh-2 Wenge transformačný stôl

  Hodnotenie: 4.8

  SOKOL stôl-transformátor SZh-2 Wenge.jpg

  Striebro získal obľúbený model, ktorý dokonale spája funkčnosť, pohodlie a cenu. Používa sa v každodennom živote ako konferenčný stolík. Keď prídu hostia, transformátor sa zmení na priestrannú jedáleň. Výška v zloženom stave – 450 mm. Po rozložení má nábytok rozmery 1600*750*720 mm. Laminátová drevotrieska na stolovú dosku a podstavec.Stolová doska má 2 mm okrajovú lištu z PVC.

  Silueta vyzerá originálne a štýlovo vďaka použitiu technológie zaoblenia rohov pod uhlom 45°. Mechanizmus transformátora sa pohybuje ticho. Spodná podpera má kolieska so západkou. Na priestrannej spodnej polici môžete uložiť veci, ktoré vždy potrebujete mať po ruke.

  Zákazníci sa vyjadrili, že dizajn na seba v obchode okamžite upozorní a odlíši model od mnohých podobných výrobkov. praktická stránka pozorovaná v priebehu času. Všetky mechanizmy zostávajú v bezchybnom stave. Doska stola vydrží aj poriadne banketové servírovanie, pričom konštrukcia je stabilná a pod tlakom sa nekýve. Farba wenge sa hodí k rôznym dizajnom interiéru dekorácie. Nezašpiní sa a vždy vyzerá reprezentatívne a draho.

  Výhody

  • Pevné kovové prvky;
  • okamžitá transformácia;
  • s uzamykateľnými kolesami;
  • jednoduchá samoobslužná montáž;
  • ďalšie oddelenie.

  Chyby

  • neidentifikované.

  Konferenčný stolík Vitra Agat 24.10

  Hodnotenie: 4.8

  Vitra Journal Stôl Agat 24.10.jpg

  Tretie miesto patrí konferenčnému stolíku, ktorý sa dá ľahko zmeniť z konferenčného na jedálenský a späť. Štyri možné pozície – v závislosti od počtu osôb. Po zostavení meria 90*65*52 cm. Ak chcete, môžete zachovať rovnakú výšku, ale iba zdvojnásobiť plochu stolovej dosky. Otvorená dĺžka 130 cm. Jedálenský stôl s maximálnou výškou 75 cm možno nastaviť do dvoch polôh.

  Všetky materiály spĺňajú vysoké kvalitatívne a bezpečnostné normy. Konštrukcia je vyrobená z lisovanej drevotriesky, vrchná časť je z MDF. Dýhovaný dizajn imituje prírodné drevo. Ušľachtilý dizajn. Tento model bude harmonicky vyzerať v obývacej izbe v klasickom štýle. Matné sklenené vložky po obvode pracovnej dosky. Postriebrené na hornej časti kostry.

  Spodná časť má 4 kolieska s brzdami. Stôl sa dá ľahko prenášať z miesta na miesto. Vo zvolenej polohe sa vyznačuje dobrou stabilitou pri akomkoľvek, aj tom najťažšom zaťažení počas podávania. Skladací mechanizmus zabezpečuje tichú transformáciu. Podľa recenzií príručka opisuje všetko krok za krokom a má schému krok za krokom, takže montáž je k dispozícii aj tým, ktorí nemajú profesionálne zručnosti.

  Výhody

  • Originálne dekoratívne prvky;
  • rôzne pohodlné polohy;
  • textúrovaný povrch;
  • plynulý a tichý chod.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Konferenčný stolík Transformer A..Impex Orpheus

  Hodnotenie: 4.7

  R.IMPAX JOURNAL TRANSFORMÁTOR tabuľka Orpheus.jpg

  Túto kategóriu uzatvára model, ktorý osloví fanúšikov klasického štýlu. Luxusný a elegantný dizajn na harmonické začlenenie do už zariadenej obývacej izby. Vďaka vyrezávaným prvkom a dekoratívnym vložkám bude vo vašej domácnosti pútať pozornosť. Stolová doska je vyrobená z vysokokvalitného materiálu MDF. Je odolný voči vlhkosti a mechanickým nárazom, nedeformuje sa a ľahko sa čistí. Vrchná časť pokrytá jaseňovou dyhou. Rám je vyrobený z borovicového masívu.

  Dá sa prestaviť do dvoch polôh, čím sa zväčší jedálenská plocha z 1100 mm na 1450 mm. Stabilné podpery zabraňujú posúvaniu a kolísaniu stola počas pitia čaju alebo stolových hier. Priestranné polkruhové police na ukladanie novín, kníh, časopisov alebo iných užitočných predmetov.

  Kvalita sa počas výroby starostlivo kontroluje, takže nábytok prichádza do predajní bez akýchkoľvek nedokonalostí alebo najmenších chýb, ktoré si nemusíte všimnúť hneď. Kupujúci mu dávajú vysoké hodnotenie za prírodné materiály a exkluzívny štýl. Stôl má dlhú životnosť, skladanie a rozkladanie je rýchle a jednoduché.

  Výhody

  • robustné a odolné suroviny;
  • jednoduchý typ transformácie;
  • veľká spodná polica;
  • odolnosť voči vonkajším faktorom.

  Nevýhody

  • nie je možné nastaviť výšku.

  Najlepšie prémiové stolové transformátory

  Konferenčný stolík S transformátor
 • de WE Venge
 • Hodnotenie: 4.9

  - S<li></div><p>de WE Venge.jpg“ src=“/wp-content/uploads/2023/03/97416666195751-1312.jpg“ height=“325″ title=“Konferenčný stolík Transformer S</p><li>de WE Venge.jpg“><p>prvým riadkom je stôl, ktorý sa stane hlavnou výzdobou miestnosti, zariadený v modernom alebo high-tech štýle. Skvele šetrí miesto a nahrádza niekoľko kusov nábytku. <del>Náš konferenčný stolík má tieto rozmery: 1050*800*480 mm.</del>Tabuľka transformátorov S</p><li>de WE vyzerá skvele vďaka transformačnému mechanizmu tvorenému jednou teleskopickou nohou.Výšku je možné nastaviť v 6 polohách od 480 do 760 mm, takže je možné nájsť optimálnu výšku pre vaše špecifické požiadavky. Prírastok je 5 cm.<p>dĺžka 2100 mm v rozloženom stave. Možnosť ubytovať veľký počet členov rodiny a hostí. Veľkou výhodou je mimoriadne tichá transformácia. Všetky mechanizmy sú utesnené materiálmi znižujúcimi hluk, čo zaručuje pohodlné používanie stola za každých okolností. Výrobu monitoruje špeciálna služba, ktorá zabraňuje tomu, aby sa predali aj tie najmenšie chyby.</p><p>Suroviny a prvotriedne kovania zaručujú dlhú životnosť bez poškodenia a straty príťažlivosti pre spotrebiteľa. Všetci kupujúci si všimli exkluzívny dizajn, ktorý sa stáva doplnkom k inému drahému nábytku.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>variabilné nastavenie výšky;</li><li>tiché rozkladanie/skladanie</li><li>Priestranný jedálenský stôl;</li><li>komponenty vysokej kvality;</li><li>Mimoriadne módny moderný dizajn.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neidentifikované.</li></ul><h3>Stolový transformátor VERONA s posuvnou drevenou doskou</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=Transformátorový stôl VERONA s posuvnou drevenou doskou1.jpg

  Druhé miesto patrí modelu s ľahkým transformačným systémom.Z nízkeho konferenčného stolíka sa stane pevný jedálenský stôl, ktorý možno upevniť v ľubovoľnej výške.Môžete ho použiť podľa vlastného uváženia. Môže sa používať ako stojan na notebook alebo ako stolová doska. Kompaktný konferenčný a jedálenský stolík sa niekoľkými stlačeniami tlačidla premení na priestranný jedálenský stôl. Nespornou výhodou je jeho nastaviteľná výška v niekoľkých polohách, od 34 cm do 82 cm. V prípade potreby je možné stôl zložiť a uložiť do malého voľného priestoru.

  Stolová doska má rozmery 125*73 cm, s maximálnym rozšírením 200*73 cm. Použitie moderných, robustných laminovaných drevotrieskových dosiek s hrúbkou 16 mm a ekologickou prírodnou jaseňovou dyhou s výraznou kresbou dreva. Gumové polstrované kolieska zabezpečujú tichý pohyb bez poškodenia podlahy.

  Kovový rám dodáva stolu stabilitu pri náročnom používaní. Rôzne možnosti dizajnu umožňujú zakúpiť vhodný stôl, ktorý sa hodí k existujúcemu prostrediu. Stolová doska je k dispozícii vo farbe biely dub alebo wenge, nohy sú strieborné, hnedé alebo béžové.

  Výhody

  • dobrá funkčnosť;
  • nastavenie výšky v krokoch po 1 cm
  • Vyrobené z pravého dreva;
  • Výsuvné diely z MDF;
  • mobilita pomocou kolies.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  Viacfarebný transformačný stôl Andy

  Hodnotenie: 4.8

  Andy viacfarebný transformačný stôl.jpg

  V tretej línii je dizajnový model, ktorý je určený pre miestnosti s interiérom v týchto štýloch: vidiek, stredne moderný, minimalistický, škandinávsky, etnický, stredomorský. Jeho jedinečný vzhľad vyvolá u vašich hostí obdiv a vo vašej rodine vyvolá estetické potešenie a more pozitívnych emócií. Obdĺžniková stolová doska kombinuje niekoľko rôznych textúr, ktoré môžu byť navzájom kontrastné.

  Premeny za niekoľko sekúnd. Z malého a útulného konferenčného stolíka sa stane priestranný stôl na banketové menu. Nohy z matného kovu s čiernym povrchom. S viacerými možnosťami nastavenia výšky a plochou, ktorú možno zdvojnásobiť pomocou otočného mechanizmu.

  Stabilná konštrukcia sa nekýve. Po montáži nie sú potrebné žiadne ďalšie úpravy. Zákazníci sa vyjadrujú, že tento jedinečný model nenecháva ľahostajnými milovníkov moderných štýlov. Vyzerá slávnostne a nevyžaduje si veľkú údržbu. Všetky komponenty si zachovávajú svoje pôvodné vlastnosti.

  Výhody

  • multifunkčnosť;
  • pútavý dizajn;
  • tichá a rýchla premena;
  • materiály prémiovej kvality.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Transformátorový stôlLevmar Piccolo WT

  Hodnotenie: 4.8

  LEVMAR STOLNÝ TRANSFORMÁTOR PICCOLO WT.jpg

  Štvrté miesto patrí stolu, ktorý pomôže optimalizovať obmedzený priestor a zároveň zabezpečí pohodlie členov rodiny a hostí. Po zložení sa z neho stane miniatúrny model so štvorcovou stolovou doskou s rozmermi 80*80 cm. Jeho výška je 42 cm. Stačí pár sekúnd a minimálna námaha a zmení sa na kompletný stôl s rozmermi 160*80*76 cm. Použitý materiál – odolný laminát so zaujímavými vzormi.

  Montáž bez skrutiek a skrutiek. Špeciálne kovania zabraňujú uvoľneniu alebo rozpleteniu konštrukcie, takže počas používania nie je potrebné neustále uťahovať kovania. Montáž na povrch pod uhlom 45°. Vďaka tomuto spojeniu získate efekt bezšvovej zostavy bez koncových uzáverov. Model je k dispozícii v niekoľkých odtieňoch: biela, milánsky orech, wenge, čerešňa oxford, biely dub. Umožňuje vám zladiť stôl s nábytkom, ktorý už máte.

  Základňa obsahuje zásuvku s objemom 50 litrov, do ktorej môžete uložiť veľké množstvo predmetov, ako sú knihy, časopisy a riad. Mnohí zákazníci ocenili skvelú možnosť pre malé byty. Oni aj naši odborníci odporúčajú Piccolo WT.

  Výhody

  • Elegantný, kompaktný model;
  • Bezšroubové a bezproblémové pripojenie;
  • veľká prídavná zásuvka;
  • široká škála odtieňov.

  Nevýhody

  • neidentifikované.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: