10 najlepších obchodov s kabelkami

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Kritériá výberu. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom sa poraďte s odborníkom.

Taška sa považuje nielen za dôležitý a najviditeľnejší doplnok, ktorý dopĺňa obraz, ale aj za praktické, pohodlné miesto na uloženie základných vecí. Dizajnéri vyvinuli mnoho modelov pre rôzne príležitosti. Líšia sa štýlom, veľkosťou, materiálom, farbou, kapacitou. Dobrú možnosť nájdete a zakúpite v internetových obchodoch, ktorých sortiment zahŕňa výrobky rôznych značiek. Tašky prezentované na online platformách sa vyznačujú vysokou kvalitou, exkluzívnym dizajnom, dlhotrvajúcim nosením. Medzi výhody tohto nákupu patrí možnosť porovnať produkty od rôznych predajcov v pohodlí domova, doručenie zdarma, dostupné ceny vďaka pravidelným akciám.

Hodnotenie najlepších online obchodov s kabelkami

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Hodnotenie najlepších online obchodov s kabelkami1Macys5.0
2Lamoda4.9
3ialdi4.8
4Lakestone4.7
5Rendez vous4.6
6Crocshop4.5
74.4
8Tašky Empire Bags4.3
9Snehová kráľovná4.2
104.1

Macys

Hodnotenie: 5.0

Macys

V katalógu amerického internetového obchodu nájdete 11 druhov tašiek od 23 známych značiek – Michael Kors, International Concepts, DKNY, Giani Bernini, Calvin Klein atď. Výber uľahčuje triedenie podľa obľúbenosti, ceny, novosti, hodnotenia zákazníkov, ako aj filtračný systém, ktorý umožňuje vybrať materiál (látka, imitácia kože, slama, PVC), farbu, cenu, rozsah zľavy. Široká škála fotografií pomáha lepšie študovať tovar. Jeden z obrázkov ukazuje, čo sa do tašky zmestí. V popise každého modelu sú uvedené jeho vlastnosti, farebné možnosti, percentuálna zľava.

Spoločnosť doručuje na 1 z 200 odberných miest zvyčajne do 6-15 dní, presnú lehotu sa zákazník dozvie pri zadávaní objednávky. Registrovaní používatelia môžu sledovať stav objednávky. 25% zľava pre prvých zákazníkov. Náklady na doručenie závisia od zvolenej možnosti prepravy, počtu a hmotnosti produktov v zásielke, vzdialenosti do cieľového miesta.

Zákazníci môžu pre svoje pohodlie platiť v mene podľa vlastného výberu. Medzi klady zákazníkov online obchodu patrí užívateľsky prívetivé rozhranie stránky, rozumné ceny (od 10 USD), slušná kvalita výrobkov, rozmanitosť sortimentu. Pre ďalšie vysvetlenie je k dispozícii online chat s podporou.

Lamoda

Hodnotenie: 4.9

Lamoda

Najväčší Slovenská internetový obchod ponúka spojky, plážové tašky, športové tašky, tašky do pása, tašky vo forme vedra, ako aj špeciálne modely pre mamičky, s držadlami, tašky cez rameno a nákupné tašky od viac ako 70 obľúbených značiek. Vďaka systému filtrovania, ktorý uľahčuje vyhľadávanie správnej možnosti, môžu zákazníci určiť materiál (16 druhov), farbu, cenové rozpätie, typ rámu, detaily dizajnu, štýl (večerný alebo ležérny). V samostatnej možnosti sú všetky produkty so zľavou od 8 do 60 %.

Všetky výrobky majú certifikát kvality, ktorý zaručuje pravosť každého modelu. Doručovateľská služba pôsobí v 66 veľkých mestách Ruskej federácie. Spoločnosť prepravuje objednávky k zákazníkom bezplatne; dodacia lehota nepresahuje 2 dni. Za tovar môžete zaplatiť nielen v hotovosti alebo bankovou kartou, ale aj prostredníctvom služby PayPal. Na stránke vybranej tašky je zobrazených niekoľko fotografií z rôznych uhlov. V špeciálnom okne vyberte farebný variant. Zákazník tu nájde aj stručný popis a charakteristiku, spätnú väzbu od majiteľa.

Objednávky môžete zadávať online prostredníctvom svojho účtu alebo v mobilnej aplikácii. Kontaktné údaje musia byť uvedené v elektronickom formulári. Operátor sa telefonicky spojí so zákazníkom, aby upresnil podrobnosti o doručení. Dodatočná 10% zľava pre predplatiteľov noviniek. Hlavnými výhodami obchodu sú bezplatné doručenie až do domu, jednoduchá navigácia na stránke, výhodný pomer ceny a kvality, časté akcie a výpredaje s výraznými zľavami.

ialdi

Hodnotenie: 4.8

</div><p>ialdi“ src=“/wp-content/uploads/2023/02/35416666197591-6910.jpg“ title=“<br />ialdi“></p><p>Oficiálna webová stránka ruskej značky ponúka dámske a pánske kabelky, ako aj batohy, cestovné športové modely a cestovné možnosti v koži. Spoločnosť poskytuje na všetky výrobky jednoročnú záruku, čo potvrdzuje ich vysokú kvalitu. V súčasnosti sortiment zahŕňa viac ako 200 modelov, ktoré sú všetky vyrábané ručne. Pokiaľ ide o dizajn, zamestnanci značky sa riadia 2 zásadami: „Jednoduchosť zachráni svet“, „Menej je viac“. Snažia sa, aby ich produkty mali čo najširšiu funkčnosť.</p><p>Dámske kabelky v katalógu sú rozdelené do kategórií – business, dizajnové, klasické, spojky, s potlačou, na rameno. Zvýraznené sú batohy a modely notebookov. Filtre pomáhajú určiť farbu, textúru materiálu (reliéf, mat, velúr, plaz), veľkosť, rám, tvar (crossbody, brašňa, sedlo, tote, hobo). Pre mužov sú k dispozícii obchodné a cestovné tašky, aktovky, batohy, puzdrá na dokumenty atď. Na každej stránke produktu si môžete pozrieť aj tie najmenšie detaily vďaka skvelým obrázkom a možnostiam priblíženia.</p><p>V prípade akýchkoľvek problémov vám online konzultant pomôže s výberom. Zákazníci si všimnú podrobné popisy všetkých tašiek vrátane vlastností a charakteristík modelov. Nižšie sú uvedené recenzie zákazníkov, porovnanie s podobnými možnosťami. Doručenie je bezplatné do všetkých regiónov Ruska a pri objednávkach nad 16 tisíc. RUR. a na celom svete. Jedna objednávka nesmie obsahovať viac ako 3 produkty. Náš kuriér prichádza v krátkom čase od 10 do 21 hodín od 1 do 5 dní. Platbu je možné uskutočniť v hotovosti alebo kartou online bankovníctva. Ceny kabeliek sú vyššie ako priemer, ale predaj sa pohybuje od 5 % do 50 %.</p><h3>Lakestone</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=Lakestone

Vysokokvalitná značka kožených tašiek a doplnkov. Modely majú klasický dizajn, ktorý vyvinuli špecialisti z Anglicka, vyznačujú sa minimalizmom a ľahkosťou vzhľadu, hladkými švami, odolnými zipsami. Výrobky sa vyrábajú v Slovenskách továrňach z najlepších materiálov – 100 % pravej kože a špeciálnej high-tech podšívky Softprotection odolnej proti roztrhnutiu. Zároveň značka vyniká prijateľnou cenou výrobkov, ktorá zabezpečuje ich dostupnosť pre široké spektrum ľudí.

Katalóg je rozdelený do 5 kategórií – dámske, pánske, cestovné športové tašky, batohy a doplnky. Modely pre ženy možno rozdeliť podľa typu, farby, vlastností. Sekcia Výpredaj obsahuje možnosti so zľavami od 10 % do 25 %. Systém filtrovania vám pomôže vybrať tašky podľa veľkosti a ceny. Stránka produktu zobrazuje fotografie z rôznych uhlov s možnosťou zväčšenia, čo vám umožní podrobne preskúmať aj tie najmenšie detaily. Záruka na 365 dní.

Bezplatné doručenie je k dispozícii všetkým obyvateľom Ruska. Pri prvej objednávke možnosť získať 3% zľavu pomocou promo kódu. Platba v hotovosti alebo kartou po prijatí objednávky. Pre právnické osoby sa poskytuje bezhotovostná platba. Kuriéri doručia objednávky do 2-7 dní. Medzi klady patrí možnosť vrátiť tovar (30 dní po nákupe), ak sa im nepáči, podrobný opis modelu, kvalita dodania, zdvorilý komunikačný personál, široká ponuka produktov. Viac ako 95 % respondentov považuje internetový obchod s kabelkami za najlepší spomedzi existujúcich predajcov.

Rendez vous

Hodnotenie: 4.6

Rendez vous

Objavte 11 typov tašiek (viac ako 3000 modelov) od svetoznámych značiek v katalógu ruského online obchodu. Výber požadovaného variantu uľahčuje triedenie podľa ceny, obľúbenosti, novosti, hodnotenia, zľavy a filtračný systém, ktorý určuje typ, výrobcu, farbu, materiál, štýl, veľkosť a cenu. Samostatná sekcia pre kolekcie 2021 a zľavnené produkty. V možnosti Výpredaj sa zľavy na modely pohybujú od 30 do 59 %.

Na stránke produktu sa nachádza jeho fotografia, popis. Funkcie, recenzie majiteľov, certifikát kvality. Ak chce kupujúci zadať objednávku, musí sa zaregistrovať na webovej stránke vyplnením registračného formulára alebo v mobilnej aplikácii. Doručenie v rámci Ruskej federácie je bezplatné prostredníctvom našich vlastných služieb alebo prepravných spoločností do uvedených miest. Minimálna výška objednávky je 2000 Euro.

Zaplatiť môžete v hotovosti, kreditnou kartou pri prevzatí alebo online, prípadne elektronickým darčekovým certifikátom. Väčšina zákazníkov poukazuje na vysokú kvalitu služieb, široký sortiment tovaru, vernostný program, dobrú rýchlosť vybavenia objednávky, kompetentný a zdvorilý personál.

Crocshop

Hodnotenie: 4.5

Crocshop

Jedinečnosť internetového obchodu spočíva v originalite jeho sortimentu, ktorý predstavuje tašky z kože exotických zvierat (krokodíl, pytón, jašterica, morský had, raja, kobra, pštros). Kľúčovými vlastnosťami týchto výrobkov sú dobrá kvalita, primeraná cena a dlhá životnosť. Spoločnosť pôsobí na trhu viac ako 7 rokov, nakupuje výrobky v továrňach v Thajsku, kde sa šije ručne podľa jedinečných vzorov. Všetky výrobky sú pred odoslaním na predaj povinne certifikované.

V katalógu nájdete pánske, dámske a športové tašky, spojovacie tašky s rôznym počtom zámkov, batohy, aktovky, toaletné kufríky a kozmetické tašky. Vo filtri môžete nastaviť cenu, typ pokožky, farbu, časť pokožky (brucho alebo textúru). Dostupnosť a percento zľavy je uvedené na hlavnej fotografii produktu. Môžete priblížiť. V popise sú uvedené vlastnosti modelu, dodacie a platobné podmienky. Pre objednávky od 5000 Euro. alebo 100 % platbu vopred, naši kuriéri vyzdvihnú vybrané tašky bezplatne. Pre všetkých ostatných je cena 350 Euro.

Samostatné sekcie so zvýraznenými novinkami a produktmi so zľavami 10 až 30 %. Hlavnými výhodami internetového obchodu sú originalita výrobkov, vysoká úroveň služieb, široký sortiment, bezplatné konzultácie pri výbere modelu, rôzne formy platby. Ak sa vám pri skúšaní taška nepáči, môžete ju vrátiť kuriérovi.

Hodnotenie: 4.4

Dámske a pánske kabelky nájdete v katalógu e-shopu. Pre ženy nájdete okrem štandardných verzií aj spojkové tašky, modely na pláž, tašky na notebook a batohy. Vyhľadávanie správneho variantu uľahčuje systém filtrov, ktorý umožňuje nastaviť cenové rozpätie, farbu, percento zľavy, možnosť dodania, značku, typ zapínania, ozdobné prvky (strapce, logo, zipsy, retiazky). Okrem fotografií z rôznych uhlov výrobku, na jeho stránke charakteristiky, hodnotenie majiteľov. Nové a zľavnené verzie tašiek sú zobrazené v príslušných sekciách.

Pre registrovaných klientov je k dispozícii bonusový program, ktorý umožňuje zbierať body vo výške 10 % z nákupu. V rovnomennej sekcii nájdete aktuálne skladové podmienky. Objednávanie sa vykonáva prostredníctvom webovej stránky alebo mobilnej aplikácie. Tovar si môžete vyzdvihnúť vyzdvihnutím alebo doručením na najbližšie odberné miesto. V prípade druhej možnosti je platba možná len online. Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, môžeme vašu tašku vrátiť u ktoréhokoľvek predajcu.

Ak máte otázky alebo problémy s výberom, zákazníci si môžu objednať „Callback. Technická služba funguje v určitom čase. Oneskorené objednávky budú presunuté na nasledujúci deň. Zákazníci uvádzajú dobrý pomer ceny a kvality, široký sortiment výrobkov, slušnú komunikáciu so zamestnancami.

Tašky Empire Bags

Hodnotenie: 4.3

Kabelky Empire

Ruská spoločnosť spustila svoj online obchod v roku 2017. Sortiment je ohromujúci rozmanitosťou výrobkov. V našom katalógu nájdete veľké, plážové, obchodné, klasické, športové, látkové, biznis tašky, spojkové tašky, tašky na topánky, modely cez rameno, opaskové, imitácie kože alebo semišu, fitness, transformery, shopper, ako aj batožinu, batohy. Modely sú pre vaše pohodlie rozdelené na pánske, dámske a detské. Novinky, bestsellery a varianty so zníženými cenami sú zvýraznené samostatne.

Internetový obchod pracuje s milovanými miliónmi Slovenskách značiek – Francesco Mo

 • nary, Poshete, Marzia, Grott, Ecotope, Rain Berry, pán Ripper, pán Ripper, pán Aylin, pán Billy, pán Tourette a ďalší.Taška,Passo Avanti, ktorá ponúka zákazníkom lacné, ale kvalitné výrobky. Ak chcete zadať objednávku, musíte sa zaregistrovať a potom pridať svoje obľúbené možnosti do košíka. Vďaka narodeninovému bonusovému programu môžu zákazníci získať 20% zľavu, ak majú zľavovú kartu. Nazbierané body môžete použiť na ďalšie objednávky.

  Pre obyvateľov veľkých miest je preprava objednávok bezplatná, v ostatných prípadoch stojí služba 300 Euro. Plusy zahŕňajú 6-12-mesačnú záruku na tovar., Rýchla výmena a vrátenie peňazí, priateľské webové rozhranie, dodržiavanie dodacích termínov, kvalifikovaný personál.

  Snehová kráľovná

  Hodnotenie: 4.2

  Snehová kráľovná

  Internetový obchod ponúka kolekcie kvalitných dámskych a pánskych kabeliek od obľúbených značiek – Fa
  etty, Pa

 • o, Malgrado, Pollecon atď. Modely možno zoskupiť podľa veľkosti, ceny, farby, výrobcu. Na stránke produktu si zákazníci môžu bližšie prezrieť vybranú možnosť na mnohých fotografiách a prečítať si vlastnosti, zásady vrátenia peňazí a recenzie majiteľov. Ak chcete získať bonusové body za nákup, musíte byť zaregistrovaný na stránke. Minimálna výška objednávky: 1000 Euro., A maximálny povolený počet položiek je 5.

  Doručenie kuriérom nie je dostupné pre všetky regióny krajiny. Náklady na doručenie závisia od vzdialenosti cieľového miesta. Pri sume objednávky 5000 Euro a viac. Doručenie zdarma. Majitelia kariet „Royal Club“ majú možnosť rezervovať si produkty na aktuálnu pracovnú dobu predajne. Ak taška zákazníkovi nesedí, môže ju vrátiť do 14 dní.

  Tovar v hodnote do 30 tisíc eur. Euro. môžete platiť v hotovosti alebo bankovou kartou pri prevzatí. Platba za drahšie objednávky prebieha len online. Väčšina zákazníkov zanecháva pozitívnu spätnú väzbu na e-shop. Všímajú si rozmanitosť sortimentu, prijateľné ceny a vysokú kvalitu prezentovaných tašiek.

  Hodnotenie: 4.1

  Samsonite

  Internetový obchod ponúka zákazníkom nákup vysokokvalitných, spoľahlivých a odolných kufrov, batohov, cestovných tašiek, tašiek cez rameno, možností pre notebook alebo laptop. Všetky modely značky sú vyrobené z hi-tech materiálov a príslušenstva. Produkty sú zoskupené podľa pohlavia. Vyhľadávanie uľahčuje systém filtrov, ktorý určuje typ, farbu, cenu, hmotnosť, materiál (koža, polyester, nylon) a kolekciu. Väčšina sortimentu je určená pre tínedžerov a rodičov, takže cena tašiek uvedených v katalógu sa dá považovať za cenovo dostupnú.

  Na stránke produktu nájdu kupujúci množstvo fotografií z rôznych uhlov s možnosťou zväčšenia a popis vlastností tašky. Od 10 do 22 h. videokonzultácie s asistentom, ktorý vám ukáže a vysvetlí všetky detaily výrobku. Rezervácia je možná a môžete si tiež porovnať svoje obľúbené modely.

  Bezplatné doručenie kuriérom pre občanov Moskvy. Zákazníci z iných regiónov si môžu vyzdvihnúť svoje balíky na dodacích miestach prepravných spoločností. Platba v hotovosti, kreditnou kartou online alebo na účet, splátky na 4 mesiace. Medzi výhody e-shopu patrí bezplatné vrátenie peňazí, užívateľsky prívetivé rozhranie webovej stránky, vysoká kvalita tovaru a rýchle vybavenie objednávky.

  Nákup tašiek vo vybraných internetových obchodoch odporučilo viac ako 90 % respondentov. Podľa analýzy recenzií zákazníkov sú najkvalitnejšie produkty Lakestone a
  ialdi. Milovníci výnimočných modelov musia venovať pozornosť sortimentu Crocshop. Spoločnosti Lamoda, Rendez vous a Empire Bags sú známe svojimi zľavami a vynikajúcou doručovacou službou.

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: