Ako vybaviť ihrisko pomocou priateľky?

  Najlepšie miesto na relaxáciu od mestského hluku a fuss je vaša vlastná chata alebo krajina, na ktorej bude celá rodina schopná nájsť lekciu v sprche. Dospelí najčastejšie uprednostňujú aktivity, ktoré budú mladšou generáciou alebo nie na moci, alebo nezaujímavé. To vedie k tomu, že deti sú neobsadené, škodlivé a len zasahujú do vážnej práce. Vyriešiť tento problém, dostatok nápadov, nástrojov a práce s rukami. Potrebujete vybudovať nejakú materskú školu na pozemku, kde bude dieťa naozaj zaujímavé. Vybaviť ihrisko z primárnych materiálov je jednoduché, ale vyjde oveľa lacnejšie ako nákup.

  Projektová fáza

  Na samom začiatku je dôležité zvážiť všetky podrobnosti, ktoré musia byť zohľadnené počas uskutočnenia vášho projektu. V štádiu návrhu je veľmi dôležité zvážiť hlavné body, na ktorých je užitočnosť tejto budovy a samozrejme bezpečnosť detí závisí.

  • Detské ihrisko by sa malo nachádzať v otvorenom priestore, kde budú deti plne dostupné pre oči dospelých – to umožňuje udržať mladšiu generáciu pod kontrolou.
  • Všetky časti a objekty stránky musia byť úplne bezpečné, bez ostrých rohov, koncov, jazbín.
  • Budovy sú lepšie robiť v priemernej vzdialenosti od pracovného priestoru, budov a záhrady, to znamená, že počas práce bolo možné sledovať aktivity a umiestnenie dieťaťa.
  • Pôda na mieste hry je lepšie vybrať si úplne alebo čiastočne nevhodné na pestovanie všetkých plodín, je potrebné, aby sa maximalizovala úrodná pôda.
  • Je možné mať platformu z plota, len v tomto prípade sa bude musieť starať o plnú bezpečnosť malých detí.
  • Nad vysušeným rohom musí byť baldachýn, ktorý nedovolí dieťaťu dostať sa do náhleho dažďa.

  Fáza projektu a predbežná tvorba dispozície je teda neoddeliteľnou súčasťou výstavby ihriska s vlastnými rukami od priateľky. Samozrejme, nezabudnite na hlavnú funkčnosť sirotinca – zábava a rozvoj detí, čo je dôležitejším aspektom jeho výstavby. Preto je potrebné pristupovať k práci s hotovými myšlienkami a nadšením, plánuje sa nastaviť na ihrisku nielen banálne hojdačky a pieskovisko, ale tiež pridať niečo iné. Až potom sa práca stane zaujímavým a môže to prosím, nielen.

  Na projekte a hlavnej realizácii – etapy spoločných aktivít, môžete prilákať juniorskú generáciu, ale samozrejme, ako sú fyzické schopnosti. Spolupráca pomôže posilniť rodinné vzájomné porozumenie a rozvíjať tvorivé schopnosti detí.

  Príprava miesta a výber materiálov

  Na konci štádia projektu sa už určite navigujete s umiestnením a náplňou detského kúta. Zvolený pozemok, zostáva spracovať a pripraviť sa na nové budovy. Prípravné práce sa koná v niekoľkých etapách.

  • Je potrebné vymazať a rozpustiť pôdu na požadovanej oblasti.
  • Je potrebné určiť povlak, ktorý bude slúžiť ako základ celej plošiny. Najčastejšie sa používa zmes sutiny a piesku, pretože je to najviac rozpočtová možnosť. Stále môžete dať krajinu s umelou trávou alebo špeciálnou gumenom.
  • Potom je potrebné vykonať merania a zakúpiť všetky potrebné materiály. Hlavnou vecou nie je zabudnúť, že všetko je potrebné pre malé deti, takže všetky materiály musia byť čo najbezpečnejšie a spĺňajú všetky normy a normy.
  • Potom, musíte sa uistiť, že máte štandardnú sadu nástrojov na prácu: nechty, skrutky, skrutky, skrutkovač, skrutkovač, kladivo, hacksaw, Bulharsko, náradie a farby. Ak niečo chýba, musíte si kúpiť, pretože je to všetko užitočné v celej konštrukcii.
  • Na samom konci prípravnej fázy by malo byť stanovené všetky nepresnosti z hľadiska.

  Teraz môžete pokračovať v práci.

  Usporiadanie detského kúta

  Pri výbere herných prvkov na vašom ihrisku stojí za to analyzovať to, čo vaše dieťa miluje čo najviac, a urobiť prízvuk. Niekto z detí uprednostňuje veľké množstvo času na hojdanie na hojdačke, niekto rád trávi voľný čas na pokládku piesok z piesku v pieskovisku, a niekto snímky lásky viac. To všetko je potrebné vziať do úvahy pred začatím stavať niečo s vlastnými rukami.

  Výroba jednotlivých prvkov

  Pieskovisko

  Jedna z najbežnejšej zábavy pre deti, ktorá pomáha kreatívnemu rozvoju mladšej generácie a môže ju prejsť niekoľko hodín. Sandbox v modernej forme bola veľmi transformovaná a vyzerala celkom estetiku, takže máte úplnú slobodu myšlienok vo formách, maľbe a rôznych detailoch. Ale táto zábava nie je vhodná pre každého a stojí za to zvážiť. Preto je výstavba pieskoviska lepšie súhlasiť s dieťaťom.

  Hojdačka

  Najobľúbenejší prvok detských ihrísk je hojdačka, a nielen deti, ktoré majú radi na nich, ale mnoho dospelých. Neexistuje žiadne také dieťa, ktoré by nemalo radi hojdačka, takže ich potrebujú nainštalovať, ale vyzerať, tvar, veľkosti a farby na výber. Swing môže byť obaja pozastavené a obyčajné. Z primárnych prostriedkov bude lepšie urobiť zavesené hojdačky, ktoré budú pripojené k hornému priečku na lanách alebo reťazcoch. Druhá možnosť je pre deti menej bezpečná, pretože reťaze môžu stlačiť kožu a pokaziť zábavu dieťaťa. Pri výbere rovnakých lán by sa to malo spomrenať, že časom môžu nosiť a rušiť, takže musia byť pravidelne kontrolované a meniť.

  Gorki

  Tento typ zábavy má rád takmer všetky deti, a to tiež dáva absolútnu slobodu k tvorivým podmienkam. Gorki môže byť vyrobený z rôznych materiálov:

  • Kov – materiál nie je najlepší, pretože je veľmi rýchlo hrdze;
  • Nerezová oceľ – možnosť je už lepšia, ale je jednou z najdrahších, takže je nerentabilná na použitie nehrdzavejúcej ocele;
  • Strom – materiál, ktorý si vyžaduje starostlivé spracovanie a brúsenie, av budúcnosti bude musieť byť pokryté niečím posuvným.
  • Plastová je najlepšou voľbou, pretože je lacná, nosí dlhé a špeciálne spracovanie nevyžaduje.

  Dôležitou časťou je veľkosť snímky, pretože musí byť pohodlné pre vaše dieťa a mať na 2-3 roky. Často sú sklíčka postavené v kombinácii s niektorými ďalšími prvkami.

  Detský dom alebo Shala

  Existuje mnoho možností pre túto stavbu – od najjednoduchších a rýchlo v konštrukcii na komplexné štruktúry z malých guľatiny a pólov. Samozrejme, je lepšie vytvoriť si dieťa skutočný dom, ktorý bude podobný obyčajnému domu s verandou, dverami a oknami. Ak nie je takáto možnosť, môžete vytvoriť malý stan alebo Vigvam, čo je najdôležitejšie, nezabudnite na bezpečnosť detí. Výstavba by mala byť stabilná a nie je falled s prvým silným vetrom. V takýchto samostatných domoch a chalách deti milujú usporiadať tzv. Sídlo. Ak je stavba ako dieťa, potom viac času tam strávi.

  Športová sekcia

  V tomto kúte nie je žiadny rámec Môže obsahovať rôzne detaily:

  • Lanové schody;
  • horizonty;
  • bary;
  • krúžky.

  Takýto roh pomôže fyzickému rozvoju vášho dieťaťa a umožní mu držať svoje vlastné športové podujatia.

  Ďalšie prvky

  Vyššie uvedené stanovuje najobľúbenejšie prvky detského ihriska, nasledovné je už nádej pre vašu predstavivosť. Na stránke môžete ubytovať dokonca aj nekonečné mnoho rôznych prvkov a dielov z predložených prostriedkov – pneumatiky, pneumatiky, palety a iné veci. Tu je voľba už leží s vami a vašim dieťaťom.

  Umiestnenie prvkov na stránke

  Oblasť pozemku potrebného na stavbu závisí od vašich túžob, veku a počtu detí. To je zvyčajne štvorcový roh 8-10 metrov štvorcových. V takomto grafe môže byť umiestnenie prvkov najrozmanitejšie. Najčastejšie sa snímka v kombinácii s hojdačkami a inými vynálezcami nachádza v centre, športový roh a niektoré kreatívne prvky, ako sú kresliace dosky, musia byť umiestnené v rohu na plote. S obdĺžnikovou oblasťou je trochu komplikovanejšie, existujú prvky, s najväčšou pravdepodobnosťou musia byť inštalované v rade, navzájom. A tiež nie je potrebné zabudnúť na bezpečnosť, najmä ak máte viac ako jedno dieťa. Podľa okolností veľkej rodiny nie je možné umiestniť swing vedľa pieskoviska.

  Možnosti na zdobenie územia

  Detský kútik môže byť úplne zdobený odlišne, všetko závisí aj od teba a vášho dieťaťa, z vašich prianí, kreatívnych nápadov a fantázie. Plot okolo obvodu môže byť vysadený kvetmi alebo vytvoriť niektoré tematické čísla a usporiadať ich na rôznych miestach miesta, dekorácia bude jasná farba hlavných budov, môžu byť pokryté oboma živými farbami a potiahnuté v jednom štýle , Neexistujú žiadne hranice.

  Nápady na dizajn

  Konštrukcia ihriska závisí od kreatívnych nápadov, objemu počatého, štýlu, použitých materiálov a čas, ktorý je hostiteľ pripravený na túto udalosť. Všetky kroky sú najlepšie koordinované s deťmi, musia vyčleniť položky, ktoré sa im páči a čo môže byť opravené, pretože hlavná vec je, že sa bavia a pohodlnú. Vzhľadom k tomu, v krajine sú deti často nudné, preto hlavnou myšlienkou vytvárania takejto škôlky je zabezpečiť, aby deti veselo a zaujímavé povolanie, čo znamená, že všetko by malo byť zaujímavé a farebné.

  Je to absolútne kombinovať na stránke, a v ideálnom prípade by sa mali postaviť všetky hlavné prvky zábavy. Ak je miesto nie je toľko, potom môžete nainštalovať len najzaujímavejšie a dôležité pre dieťa, napríklad, hojdačku a pieskovisko, šmýkačku a športový roh a tak ďalej.

  Záujmy dieťaťa by sa mali brať do úvahy nielen pri umiestnení budov, ale aj pri maľovaní týchto prvkov. Napríklad, pre chlapca si môžete ozdobiť všetko v ochranných farbách, pre dievčatá môžete maľovať kvety na prvky. Je tiež dôležité vykonať platformu s ďalšími prvkami a číslami vyrobenými z pneumatík, paliet a iných technikov.

  Úspešné príklady

  Príklady zaujímavých ihrísk obrovské množstvo, aj keď, samozrejme, je lepšie prísť s niečím, ale stále Môžete využiť príklady hotových dizajnov.

  • Celé ihrisko sa dá urobiť vo vojenskom štýle. Okrem štandardných hojdačiek a diapozitívov vo vojenských farbách môžete urobiť stan vo forme vojenského ústredia, ako aj pieskovisko vo forme nejakej vojenskej dopravy. Na takomto mieste je chlapec 4-8 rokov hrať veľmi zaujímavé.
  • Detský kútik môže byť usporiadaný pre dievča, Ale pre to je potrebné vyzdvihnúť jasné farby budov, nakresliť vtipné hmyz, kvety a báječné hrdinovia. Dom pre rekreáciu je vyrobený vo forme malého farebného rodinného domu alebo dom princeznej.
  • Rezané miesto môže byť tiež pirátsky štýl. V budovách môžete čerpať všetky položky spojené so svojím dieťaťom s pirátmi a more. Salónik pre odpočinok môže byť vykonávaný ako pirátska loď.

  Všetky tieto príklady sa predpokladá, že sú všetky hlavné zábavné budovy (šmýkačka, hojdačka, sandbox, športový roh a salónik). Ak môžete pridať tematické údaje a ďalšie štruktúry. Vytvorenie miesta zábavy a vývoja vašich detí z kňazov je celkom jednoduché, čo je najdôležitejšie, pozrite sa na túto prácu s plnou zodpovednosťou a tvorivosťou. Potom táto oblasť bude trvať dlho, možno aj jednu generáciu detí.

  Ako vybaviť ihrisko s vlastnými rukami, pozrite sa na nasledujúce video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: