Koľko piesku je potrebný pre Sandbox?

V každej hernej zóne by mala byť pieskovisko. Vďaka tejto zábave deti rozvíjajú malú motilitu rúk, fantázie, dokonca komunikačných schopností. Koniec koncov, hranie v pieskovisku, budovanie koláčov alebo hradov, deti aktívne kontaktujte navzájom.

A koľko času nebude preniesť, žiadny gadget nebude schopný nahradiť takú „živú“ komunikáciu v pieskovisku, kde každé dieťa dostane more emócií a potešenie z výsledku vidieť. A Mimochodom, sme zvykli vidieť pieskoviská prevažne na verejných ihriskách, a po tom všetkom to môže byť inštalovaný na nádvorí súkromného domu alebo chaty, dokonca aj v byte. Zostáva len pochopiť, koľko piesku potrebuje naliať.

Čo ovplyvňuje hlasitosť?

Sandboxes robia rôzne tvary, líšia sa veľkosťou. Pre miestnosť je napríklad stôl Sandbox dokonale vhodný, môžete získať plastové mini-bazény. Tieto návrhy neberú veľa miesta, ľahko prenesené a potešenie budú doručiť dieťa nie menej ako veľké pieskovisko vo dvore.

Ak si chcete vybrať model pre domácnosť, musíte sa zamerať na to, koľko miesta môžete poskytnúť túto inštaláciu v miestnosti. Ale pre ulicu sa zohľadní počet detí, ktoré budú hrať v pieskovisku.

Zvyčajne berú do úvahy nasledujúce výpočty pri určovaní hlasitosti: Jedno dieťa by malo byť najmenej 1,44 m. To znamená, že pieskovisko na dieťa musí byť šírka a dlhé 1,2 metra. Ďalej sa množte na odhadovanom počte detí, ktoré by sa mali zapadnúť. Navyše tieto štruktúry zvyčajne nepresahujú 0,3 metra. Existujú modulárne pieskovisko: ich veľkosť a forma sa menia pomocou ďalších prvkov.

Bez ohľadu na pieskovisko vo forme a veľkostiach, je potrebné starostlivo zaobchádzať s miestom jeho umiestnenia a plnenie piesku. Miesto musí byť v súlade s bezpečnostnými požiadavkami a byť v tieni. Mimochodom, moderné štandardné pieskovisko majú strechy.

Ale pokiaľ ide o naplnenie s pieskom, musíte vedieť, že nie je možné spadnúť Sandbox – Takže deti budú v ňom hrať, ako však, as jeho malým číslom.

Optimálnou možnosťou je vyplniť dizajn 2/3 svojej výšky.

Koľko piesku rôznych typov potrebuje pre Sandbox?

Pochopiť, koľko piesku by sa malo naliať do detskej pieskovisko v krajine, Je potrebné vypočítať hlasitosť. Ako to urobiť, každý vie – toto je školský materiál: Vynásobte šírku, dĺžku pieskoviska a výšku pieskovej vrstvy, alebo vypočítajte oblasť konštrukcie a výsledok sa množia na požadovanej výške vyplnenia.

Výsledné kocky sa zmenia na kilogram. Ale pre to musíte poznať konkrétnu hmotnosť piesku (objemová hustota), každý typ tohto indikátora sa líši v rozsahu 400-1800 kg / kubický meter. Odtiaľto a odlišné množstvo piesku, ktoré môže byť potrebné, napríklad pre identické pieskovisko. Zadaná alebo objemová hustota piesku je indikovaná na taškách.

Ak sa rozhodnete kúpiť piesok priamo z vašej kariéry, potom to bude potrebné preosiať, dobre, a tam sú odborníci tiež povinní poskytnúť odpovede na otázky. Je tiež potrebné venovať pozornosť vekovej skupine tých, pre ktorých piesčník.

Sandboxy sú zvyčajne rozdelené do dvoch typov.

  1. Jemnozrnné (jemnozrnné) označuje kategóriu jemných frakcií s veľkosťou zrna od 0,05 do 0,5 mm. Tento materiál sa dodáva s modelovaním, je to jemné a ideálne pre malé deti.
  2. Stredné a hrubé Označuje kategóriu veľkej frakcie s veľkosťou zŕn piesku od 0,5 do 2 mm. Tento materiál je vhodný na pohyblivé hry na starších deťoch.

Takže v jemnozrnnej hustote je vyššia ako v kategórii veľkej frakcie (podľa toho bude potrebné viac naplniť rovnaké návrhy ako hrubé). Ešte vyššie, tento indikátor v kremennom piesku.

Typicky, pieskoví zaspávajú s krivým kremenným pieskom alebo riekou preosteným.

Viac hrobu v kremennom piesku, to je drahšie ako rieka a stane sa červená, modrá, fialová. Ale tento typ piesku nedrží tvar, aj keď si to mokrý.

Ako vypočítať číslo?

Pri výpočte množstva piesku je dôležité pochopiť, že objem nie je rovný tonáži. Napríklad v jednom kubickom metrich môže obsahovať od 400 kg do 1,8 tony piesku. Takže identifikujem objem pieskoviska na dieťa (1,2×1.2). Oblasť je 1,44 m, tento indikátor sa násobí do hĺbky plnenia (nesmie byť zmätený s celkovou výškou, hĺbka plnenia je 2/3 výšky), napríklad o 0,3 metra (30 cm) a dostať sa Objem – 0,432 kocky. M.

Premeniť kocky v kilograme, potrebujete poznať podiel piesku. Pri hustote 1500 kg na 1 kubický meter získame koeficient 1,5 (resp tony piesku alebo 648 kg.

Je to toľko piesku, je potrebné naplniť pieskovisko na dieťa, na dva-tri deti, ktoré toto množstvo bude zdvojnásobiť a trojnásobok. Na výpočet počtu tašiek získaných kilogrammi sa rozdelí na obrázok, ktorý je uvedený na jednom vrecku (zvyčajne vrecká sú balené 40-60 kg), a pochopíte, koľko tašiek je potrebné kúpiť.

O tom, ako urobiť pieskovisko s vlastnými rukami, pozrite sa na video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: