Minibary: Druhy, ich vlastnosti a tipy na výber

Športové trampolíny sa používajú na vykonávanie rôznych typov skokov. Športové simulátory tejto skupiny môžu používať športovcov pre triedy a chlapci pre bežné vášne.

Všeobecne platí, že bez ohľadu na úlohu použitia gymnastickej trampolíny umožňuje podporovať udržiavanie dobrej fyzickej formy, vysoko kvalitne generovať sektory vonkajšieho a vnútorného svalového tkaniva, takže stabilnejší psycho-emocionálny stav, posilnenie imunitného systému.

DUTUTOVO ODBORY

Existujú rôzne typy trampolínov.

  • Profesionálny – najmä perzistentné preťaženia, s dlhou životnosťou, ale to je drahá možnosť. Vykonávať s cieľom študovať skoky na výšku, ktorá vykonáva rôzne akrobatické prvky. Sú dosť ťažkopádne zariadenie, vo väčšine prípadov obdĺžniková konfigurácia.
  • Športová trampolína sú inštalácie hlavne zaoblené konfiguráciu. Priemer podobných simulátorov môže byť od 1 do 5 metrov. Kvôli relatívne miernym veľkostiam, často namontované na ulici. V tomto ohľade je vyrobený z rovnovážnych environmentálnych materiálov.

  • Mini Batutu Môže byť použitý pre fitness štúdie doma. Poskytované užívateľom kategórie hmotnosti nie viac ako 100 kilogramov. Mať priemer nie viac ako 150 centimetrov, čo je takmer dosť na to, aby pracovali s kľúčovými svalovými skupinami v pomerne stiesnených prostrediach. Často sú vybavené rukoväťou na podporu.

Všimnite si, že takéto úpravy sú vhodné pre vzduchovú akrobaciu, sú určené hlavne na beh na mieste a mierne skoky.

  • Trampolíny pre deti – Nie sú to veľmi veľké hry, zadržiavané mriežkou, ktorá chráni deti pred neočakávanými zraneniami. Tieto simulátory sú nádherným spôsobom, ako odpočívať pre nadmerne pohyblivé, energetické deti.
  • Hra Nafukovacie trampolíny Pridelené nízke „skákanie“ v porovnaní s profesionálnymi a športovými inštaláciami. Takéto modifikácie neumožňujú brúsiť technické techniky, napriek tomu sa stali bezchybným riešením pre dynamický voľný čas.
Prečítajte si viac  Ako urobiť dieťa swing urobiť sami?

Spotreba

Minibary boli navrhnuté výlučne na účely ich používania v interiéri. Preto máte možnosť, bez toho, aby ste si mysleli, dajte toto športové vybavenie do svojich obytných priestorov, napriek tomu, že máte malú výšku stropu. Ak ste si mysleli, že si kúpite mini-trampolínu, takže v budúcnosti môžete jazdiť s ním spolu s ním, potom v tomto prípade musíte venovať pozornosť skladaniu minibachu, ktorú môžete ľahko zložiť a pripojiť auto v kmeň.

Pri výbere podobnej trampolíny si určite venujete veľkú pozornosť tomu, ako sú nohy zložené a upravené. V súbore, spolu so skladacou trampolínom, musíte určite vydať špecializované vrecko.

Charakteristiky mini-trampolíny

Pri hľadaní mini-trampolise si venujete hlavne pozornosť na rám, ktorý musí mať nevyhnutne galvanický povlak. Vzhľadom na túto trampolínu bude odolná voči účinkom akýchkoľvek atmosférických javov – a preto vám bude slúžiť oveľa dlhšie.

Treba však brať do úvahy, že náklady na takýto projektilu budú pomerne vysoké. Ale ak máte v úmysle používať trampolínu výhradne doma, potom venovať pozornosť lacnejším modifikáciam trampolíny. Na výrobu rámu v tomto prípade sa používa čierny kov, ktorý bol pozinkovaný, ktorý, samozrejme, doma dostatočná ochrana kovu pred koróziou. Podobné trampolíny môžu byť cvičené len v domácnosti, Od z pouličnej vlhkosti, atmosférických zrážok a iných agresívnych látok, pozinkovaných – slabá ochrana.

Ďalším bodom na zváženie je veľkosť projektilu. Ak ho budete aplikovať na otvorenej oblohe, potom by nemali byť takmer žiadne ťažkosti s rozmermi.

Na použitie v obydlí je vhodný športový rekordér s malými veľkosťami. Musíte venovať pozornosť tomu, že základňa skoku na projektilu by mala byť silná, flexibilná a nemajú žiadne chyby.

Obsah dodávky

Úplné vybavenie je vybavené nasledujúcimi prvkami a vybavením.

  • Ochranná mriežka. Docela vysoká, je inštalovaná pozdĺž obrysu projektilu a je určený na zabránenie pádu za jeho hranicami. Musím povedať, že podobný nástroj nie je úplnou zárukou a nie je oslobodený od potreby byť opatrný. Buďte to, že by to mohlo výrazne znižuje pravdepodobnosť „lietania na stranu“. Keď je výrobok zakúpený pre Defonones, prítomnosť v súbore mriežky je jednoducho potrebná. Ak nie je zahrnutý, potom by ste mali hľadať iný model.
  • Pero na podporu. Pre jej prítomnosť na projektilu sa človek môže počas skokov držať. Táto možnosť je veľmi v dopyte v úpravách pre fitness triedy, pretože zjednodušuje vykonávanie určitých špecifických cvičení. Okrem toho, trampolína, vybavená rukoväťou, môže prísť cez začiatočník, pričom stále nemá skúsenosti v trampolínom skokoch, ako pomocná bezpečnosť.
Prečítajte si viac  Nafukovacie Gorki Batus: funkcie, typy a tipy pre výber

  • Lesenka. Nie veľmi veľké schodisko zjednodušuje vzostup pracovnej roviny projektilu. Toto lietadlo môže byť vo výške niekoľkých desiatok centimetrov, ktoré môžu vytvoriť silné nepohodlie jednotlivým používateľom (najmä defektor). Samozrejme, pre pohodlie zdvíhania, môžete sa uchýliť k domácim svietidlám (napríklad vybudovať „kroky“ z niekoľkých zásuviek rôznych výšok), len kompletné schodisko bude pohodlnejšie, kompaktnejšie a často bezpečnejšie domáce.
  • Ochranná rohož. Pri výbere trampolínu zistite, či je zahrnutá ochranná podložka, ktorá varuje sklz a ruky v jarnom dizajne. Materiál musí byť odolný voči opotrebeniu, pretože pravidelne kontaktuje kov. No, keď je dno vyrobené z laminovaného termoplastického polypropylénu a horná časť je z vody-repelent tkaniva polyesteru.

Funkcie voľby

To, čo je potrebné, aby sme venovali pozornosť výberu športového projektilu? Samozrejme, na materiál, z ktorého je vyrobený. V prípade nafúknutých modifikácií, hlavný aspekt – hmotnosť na jednotku plochy. Čím vyššia táto hodnota, tým spoľahlivejšia a silnejšia stavba. Pre pružinový typ škrupín, význam má hustotu materiálu, ktorý sa používa v permotronu a polypropyléne. Takéto materiály majú odolnosť voči účinku priamych lúčov slnka a ďalších faktorov, preto sú vhodné aj pre ulice vzoriek.

Pozrite sa tak, že na plátne neboli v strede žiadne švy a malo dostatočnú elasticitu.

Pokiaľ ide o rám, mal by byť veľmi trvanlivý, pretože bezpečnosť zariadenia priamo závisí od. Rám sa vyrába hlavne z vysoko kvalitnej ocele. Na ovládanie škrupiny dospelých je veľmi dôležité, aby rámec tejto inštalácie mohol mať hrúbku najmenej 2 milimetrov a udržiavať hmotnosť 100 kilogramov. Pre deti a dospievajúce vzorky môže byť táto hodnota približne 1,5 milimetrov a zaťaženie, na ktorom sa zariadenie vypočíta na 70 kilogramov.

Vonkajšie plášte typu pružinového typu sa používajú pozinkovaný rámec. Ich náklady sú vyššie, ale sú odolné voči opotrebeniu a nebojí sa absolútne žiadne účinky atmosféry. Do menšieho stupňa opotrebovania a trvanlivých modifikácií s rámom pokrytou zinkovou oceľou, ale výhodne nie sú nadobudnuté pre ulicu.

Zostáva odpovedať na otázku, kde kúpiť športové potreby. V súčasnosti existuje mnoho špeciálnych obchodov, vrátane internetu, z ktorých väčšina poskytuje priaznivé podmienky. Pri výbere miesta nákupu by ste si mali venovať pozornosť spoľahlivosti obchodníka, Existencia certifikátu kvality pre produkt, ktorý vás pritiahol. To vám ušetrí z akvizície neverného projektilu a ochránia vás osobne a vašu rodinu.

Prečítajte si viac  Čo je cudder a to, čo sa stane?

Recenzie

Ak vidíte recenzie ľudí, ktorí si kúpili tento šport projektil, potom v hlavnej hmici sú pozitívne, bez ohľadu na modifikáciu a výrobcu.

Batus sú vynikajúcou náhradou nákladných simulátorov. Vlak na nich vzrušujúce a neškodné. Pohyby na získanie normálnej fyzickej námahy nevyžadujú špeciálne zručnosti. To je nádherný spôsob, ako kladné zaťaženie, umožňuje zlepšiť nielen fyzickú formu, ale aj umiestnenie Ducha. A kompetentný výber modifikácií bude trénovať bez zranenia rizika.

V ďalšom videu nájdete recenziu Mini-Trampoline Gojump.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: