Urobiť pieskovisko s krytom s lavičkou

Pre malé dieťa je nevyhnutný aktívny voľný čas čerstvého vzduchu: preto sa každý rodič snaží urobiť, aby trávi čas jeho dieťa bolo zaujímavé a zábavné. Pre letné hry na nádvorí súkromného domu je pieskovisko z jej vlastných rúk ideálne: Koniec koncov, ako viete, je najlepšie slúžiť tomu, čo urobil s láskou. Ale ak si želáte, aby sa pieskovalo pre deti, mnoho otázok o stavbách. Jeden z nich: aký druh a formu, aby to hral, ​​bolo vzrušujúce, ale zároveň je dizajn praktický?

Zvláštnosť

Jednou z najnepokojovacej možnosti je pieskovisko s lavicovým vekom.

Obsah bude chránený pred vonkajším vplyvom a lavičky sa stanú vhodným miestom na chytanie dieťaťa počas hry.

V takomto dizajne existuje množstvo výhod:

 • Záhyby sa ľahko skladajú, takže nielen dospelý môže byť vypnutý a zatvorený;
 • Veko sa otočí na chrbát v okamihu, ktorý vytvára ďalšie pohodlie pre dieťa;
 • Ak sú deti dostatok miesta v pieskovisku, potom môžu použiť polovicu krytu ako herný stojan;
 • Vďaka lavičke môžete vždy odložiť hračky alebo veci, ktoré dieťa nepoužíva a zároveň ich nestratí.
 • Na požiadanie je možné výrobok ľahko opraviť alebo zlepšiť.

Výber miesta na inštaláciu

Pre zdravie dieťaťa je veľmi dôležité, kde sa bude nachádzať pieskovisko. Deti môžu odmietnuť tráviť čas v ňom len kvôli tomu, že jeho umiestnenie podmienky budú pre nich nepríjemné. Ak chcete vybrať dobrú časť pre inštaláciu pieskoviska, musíte zvážiť niekoľko dôležitých podmienok:

 • Miesto by sa malo bludiť malým vánkom, ale nie návrhom, ktorý ohrozuje zdravie dieťaťa;
 • No, ak sa piesok môže zahriať: od rána do poludnia, je vhodné otvoriť veko, ktorá ho uvoľní od kondenzátu a zahrieva sa na vhodnú teplotu;
 • Sandbox je lepší, aby tam, kde nie sú žiadne vysoké stromy a húsenky, ktoré môžu vyvolať vzhľad nebezpečného hmyzu v blízkosti dieťaťa;
 • Miesto pre hry Je potrebné vybaviť čo najďalej od očí cesty a iných ľudí, ale aby mohli byť vždy vnímané rodičmi.

V ideálnom prípade, ak si môžete vyzdvihnúť takýto sprisahanie, takže časť pieskoviska je na slnku a časť je v tieni.

Ak nie je táto možnosť, je lepšie postarať sa o inštaláciu baldachýnu.

Nástroje a materiály

Najlepšia voľba je pieskovisko zo stromu: tento materiál nie je len veľmi odolný, ale aj ekologický. ale Nepoužívajte drevný materiál, ktorý obsahuje formaldehyd, ako aj nebezpečné chemikálie po spracovaní. Trh stavebných materiálov ponúka veľký výber dreva, odolný voči hnilobeniu, škodlivým hmyzom, prírodným a atmosférickým javom, ale zároveň bezpečný pre zdravie dieťaťa.

Pre výstavbu drevenej pieskoviska bude potrebné aj montážne kovanie: Balenie samoobslužných skrutiek – Dlhé, aby sa zabezpečila spoľahlivá montáž, ale nie toľko, aby ich okraje lepené cez dosku zranili dieťa, ako aj kovové slučky na vytvorenie transformačného dizajnu, v množstve 8-12 kusov.

Hlavná časť dizajnu – rezivo, takže budú potrebné v dostatočnom množstve.

Presné číslo závisí od individuálnych preferencií, ale ak hovoríme o štandardných hodnotách, stojí za to počítanie na ôsmich doskách po stranách, dvanásť – na výrobu horného krytu, štyri bar, posilnenie uhlov počas konštrukcie krabice a desať barov – pre lepenie dosiek počas konštrukcií a sedadiel. Materiály, ktoré vykonávajú funkciu lavice, musia byť obzvlášť opatrné a spracované.

Zoznam nástrojov, ktoré sú potrebné na implementáciu koncového projektu, sú užitočné: kruhová píla, skrutkovač, vŕtačka, štvorcový (pomôžu zabezpečiť spoľahlivosť dizajnu, pretože sa zdržiavajú uhly Sandboxu z neho Rut), Lopata, stavebná zošívačka na upevnenie ochrany rastlín pred rastlinami a emery na brúsenie.

Ako to urobiť sami?

Urobte si shop-transformátor ľahko, aj keď človek nemá žiadne skúsenosti. Je dôležité pripraviť všetky nástroje a materiály, vytvoriť výkres a začať prácu.

Stavať a manipuláciu

Po prvé, stojí za to urobiť kresbu budúceho skladacieho piesku. Po prečítaní pokynov krok za krokom, náklady na vykonanie pracovnej schémy vzhľadom na tieto rozmery, ktoré budú použité počas výstavby.

Pripraviť drevené tyče a dosky požadovaná dĺžka. Všetky získané položky musia byť pokryté základným náterom. Stojí za zmienku, že pre štandardné návrhy budú použité tri páry dosiek pre veko s lavičkami, ktoré nepočítajú krabice na výrobu krabice.

Zbierať box pre pieskovisko so strechou a obchodmi. Aby sme to urobili, musíme pripojiť dosky a bary, ktoré sa nachádzajú na rohoch dizajnu, pomocou námestia: inak môžete získať krivku, nespoľahlivú základňu. Je potrebné skontrolovať, či sú upevňovacie hlavy dobre na strome, takže v budúcnosti je nemožné, aby sa o nich ruky.

Je potrebné vyrábať vysoko kvalitné brúsenie povrchu: bude chrániť hracie deti z hlavy. To isté robiť s medveďmi Sandbox-Transformer. Výsledný dizajn by mal byť liečený antiseptikou pre strom, ktorý rozširuje produktovú službu, chráni ju pred vodou, hubami a škodlivým hmyzom.

Na konci všetkej práce môžete produkt maľovať, ako aj na pokrytie s lakom, ktorý tiež výrazne zvýši platnosť vyrobeného dizajnu.

Po dokončení práce na krabici musíte označiť obvod terénu, ktorý Sandbox bude trvať. Drop uzemnenie asi 20 centimetrov po celej oblasti plánovanej oblasti, zosúladiť dno, vyčistite ho zo zvyškov koreňov, kameňov a nepravidelností, a potom film dajte na ochranu pred rastlinami.

Štádiá výroby chlopní a lavičiek

Na výrobu zatvárania pieskoviska s lavicou musíte správne urobiť veko. Najprv musíte distribuovať varené materiály v závislosti od ich kvality: dosky s plochým povrchom musia byť umiestnené bližšie k stredu konštrukcie, zatiaľ čo je potrebné ich dať s hladšou stranou na piesok. K predtým pripravenej krabici s pomocou skrutiek je potrebné pripojiť dve dosky s vyvŕtanými vodiacimi otvormi vŕtané v nich. Nesebecký je lepší, že nie je zdržať tesný, inak drevo môže prasknúť. Prenajatý klírens by mal byť o centimeter.

Spodná strana dosiek, ktorá bude vykonávať úlohu sedadla, by mala byť leštená pomocou brúsneho papiera.

Sedadlo bude pripojené k boxu s okrajmi dizajnu, ktoré sú už upevnené: Kovové slučky sa používajú na pripojenie k nim. Ak chcete viazať dosky navzájom, musíte použiť krátke tyče, z ktorých dva sú pripevnené pozdĺž okrajov, a jeden – v strede obchodu: vďaka týmto baroch sa zadná časť obchodu nebude pohybovať dopredu v Proces používania produktu.

Hotové sedadlo musí byť umiestnené na už upevňované dosky a dať ceruzku medzi nimi, čo ukáže veľkosť vhodnej medzery pre klírens. Loopy musia byť zabezpečené vlastným výkresom. Po vykonanej práci stojí za to sa pokúsiť zvýšiť a znížiť výsledný dizajn a uistiť sa, že to funguje. Na bezpečné zabezpečenie sedadla môžete použiť tri slučky namiesto dvoch, distribuovať ich pozdĺž dĺžky obchodu.

Posledné dve dosky sa použijú na vytvorenie chrbta, ktoré potrebujete tiež upevniť slučkami. Ak chcete začať, stojí za to zaistiť len jednu dosku. Pri inštalácii sekundy je potrebné použiť bary, ktoré skryjú rady operadla medzi sebou, a nie, aby sa dali späť. Brucks by mal byť kolmý na strešné dosky a medzery sú dôkladne zarovnané. Je žiaduce, aby kryt bol uzavretý, aby sa počasie počasie, sandbox neotvoril a lavičky neboli rozbité.

Často sú detské pieskovisko obozretne vyrobené s baldachýnom. Existujú rôzne spôsoby, ako ho upevniť, ale pre zariadenia so štandardnou základňou, môžete si vybrať jednoduché, ale zároveň spoľahlivé metódy, ktorá je vhodný v tomto prípade, pretože formulár Sandbox umožňuje. Ak chcete vybudovať baldachýn, potrebujete:

 • V rohoch poľa na upevnenie stojana;
 • Vrcholy regálov sú spojené s jedným páskovaním;
 • Nainštalujte markíz na výsledný rám, použite dekoratívne nechty na upevnenie, je žiaduce, aby markíza bola vodotesná.

Dokončiť prácu

Po ukončení hlavnej časti práce musíte starostlivo poľské dosky. Potom by ste sa mali starať o spracovanie antiseptiky. Veľká pozornosť sa zvyčajne venuje posledným štádiám: Náter na farbu a laku, ktorý vytvorí dodatočnú ochranu pred zasiahnutím mysle pod kožou dieťaťa a tiež zvýši pevnosť maľovaného dreva.

Maliarske látky by mali byť zvolené so špeciálnou starostlivosťou, pretože detské telo je náchylnejšie na vonkajšie faktory, a väčšina náterov je veľmi toxická a odlišná sa dlhá sušenie.

Ak si chcete vybrať správnu farbu, stojí za to zohľadniť niekoľko dôležitých nuans.

 • Antiseptická a impregnácia pre drevo – rýchle sušenie a netoxické látky.

 • Najbezpečnejšou možnosťou je ekokracia, ktorá je založená na prírodných živice.

 • Farby na externú prácu (smalt, fasádna farba) sa rýchlo vysuší, ale viac toxické a môžu byť škodlivé. Napriek tomu dokonale prepravujú atmosférické a prírodné javy.

 • Zafarbenie by sa malo konať týždeň predtým, ako deti začnú hrať v pieskovisku. Počas tejto doby, farby alebo lak úplne vyschnúť, a vôňa zmizne.

Po skončení všetkých etáp stojí za to zodpovedný prístup k výberu piesku. Nemalo by sa zúčastniť zahraničných nečistôt alebo predmetov, pre fascinujúce pieskové hry by malo mať dobrú tekutosť, ale zároveň byť vytvorená tak, aby deti mohli vymyslieť z ňom zámky a culderies. Dôležitým kritériom pre zdravie detí je nedostatok prachu. Piesok môže byť prepláchnutý a suchý alebo použiť veľmi malé preosievacie sito. Je dôležité, aby bol materiál hygienický, a nebola v ňom žiadna životná príroda – môže poškodiť dieťa. Preferencie je lepšie dať už svätý piesok: rieka alebo kremeň.

Pri nákupe v špecializovanom obchode stojí za to venovať pozornosť dostupnosti certifikátu kvality, ktorý zabezpečí, že materiál je čistý a neobsahuje nečistoty.

Aby bolo možné zabezpečiť bezpečný čas dieťaťa, je potrebné pravidelne starať o výrobok: Dvakrát ročne zmeniť piesok, pokrývajú pieskovisko tak, aby do neho nespadli nežiaduce predmety. Je dôležité, aby miesto hry bolo vždy čisté.

Ako si vyrobiť pieskovisko s lavicovým vekom, pozrite sa ďalej.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: