Všetko o lodiach Sandboxes

Každý rodič chce, aby svoje dieťa trávi čas a zábavu. V lete, more potešenie dieťa môže doručiť hru v pieskovisku.

Zvláštnosť

Komu v detstve nechceli vybudovať piesočné zámky, sníma rôzne postavy pomocou foriem? Toto je veľmi zaujímavá a užitočná zábava na čerstvom vzduchu. Okrem toho odborníci poznamenávajú, že pieskové hry majú nasledujúci pozitívny vplyv:

 • rozvíjať malú motocy
 • Zlepšiť hmatové pocity dieťaťa,
 • ovplyvniť rozvoj koordinácie pohybov.

Takže ste sa rozhodli urobiť detský pieskovník v jeho pozemku. Samozrejme si môžete zakúpiť pripravenú možnosť. Ale ak máte príležitosť a túžbu, prečo nie urobiť pieskovisko s vlastnými rukami? Môžete si vychutnať sledovanie, ako spokojné dieťa hrá v pieskovisku, ktorú ste pre neho urobili? Okrem toho, to najlepšie je, že s láskou. Ukážte kreatívnu a vynaliezavosť vo svojom stvorení výberom vhodnej formy a farby.

Vynikajúca možnosť pre aktívne a zvedavé dieťa – Sandbox-Boat. Takáto herná zóna dá dieťa nielen s radosťou hrať, ale aj trochu snívanie: možno sa predstaví ako kapitán pirátskeho plavidla, a možno statočný navigátor, ktorý dobýva nových krajín. Môžete si vybrať svoju obľúbenú farbu dieťaťa pre jeho budúcu loď. Okrem toho, pieskovisko vo forme lode vám umožní aplikovať všetky vaše zručnosti a zručnosti pri vytváraní vhodného výkresu a scenérie miest pre hry.

Výber miesta

Pred vykonaním pieskoviska si musíte vybrať správne miesto. Musí byť umiestnený takým spôsobom, že v popoludňajších hodinách sa tieň padol. Prečo? Všetko v ultrafialovému. V dopoludňajších hodinách je jeho počet na svete väčší, ale samotné žiarenie je mäkšie – je to z tohto dôvodu, že sa odporúča opaľovať sa ráno, a nie na ďalší deň dňa. S nástupom poludnia, UV žiarenie klesá, ale stáva sa veľmi tvrdo.

Preto pre zdravý pobyt detí na čerstvom vzduchu, musíte usporiadať pieskovisko v tienenom mieste. Zároveň je lepšie nenainštalovať pieskovisko pod stromom: listy, odhadzovanie zo stromov sa bude vykonávať v ňom, aby sa dostali na likvidáciu vtákov a rôzne hmyz, z ktorých mnohé môžu byť nebezpečné pre detskú pokožku.

Okrem toho, v konštantnom tieni, piesok nebude po daždi potopenie. Usporiadať miesto pobytu detí od hmyzu, a najmä z jedovatých pavúkov, stojí za to dať pieskovisko, nie bližšie ako 3-4 metre od rôznych zásobníkov, dekoratívnych fontán, ako aj leštených lôžok a kríkov – všeobecne, Sandbox by mal byť čo najďalej od zdrojov vlhkosti. Okrem toho, vlhkosť opäť náhle ovplyvňuje stav piesku. Nemali by ste dať pieskovisko v rohu: Neexistuje žiadny pohyb čerstvého vzduchu, avšak návrh pre deti je tiež nebezpečný.

Prečítajte si viac  Kované hojdačky: odrody a tipy na výber

Treba tiež za zmienku o jednom dôležitom momente: Ak je dieťa úplne malé, a chcete ho nechať hrať na dvore jedného, ​​lepšie, ak bude toto miesto vnímané z okna miestnosti, kde trávite veľa času.

Kresby a veľkosti

V prvom rade musíte rozhodnúť o systéme – je potrebné starostlivo naplánovať každú fázu práce. Urobte si výkres pre Sandbox Ship vám pomôžete vám podľa kroku za krokom. Pri výkrese, stojí za to zvážiť rozmery plánovanej štruktúry. Ako správne určiť požadovanú veľkosť? Po prvé, malo by sa povedať o štandardných veľkostiach, optimálne pre väčšinu typov detských pieskoví:

 • 1.2×1.2×0,22 m;
 • 1.5×1,5×0,3 m;
 • 1,2×1,5×0,25 M.

Čo stojí za to zvážiť pri výbere veľkosti.

 • Detský vek. Je potrebné, aby dieťa mohlo hovoriť cez boku. Dieťa dva alebo tri roky nebudú schopné prekonať výšku viac ako 20 centimetrov.
 • Deti. Jedno dieťa bude dostatok miesta so štandardnými rozmermi 1,2×1,2×0,2 m. Takéto rozmery sú vhodné pre dve malé deti nie staršie ako tri roky. Dva alebo tri deti 3-5 rokov sa budú cítiť pohodlne v pieskovisku s veľkými parametrami: 1,7×1.7×0.22-0.30 m.
 • Veľkosť zvolenej sekcie pre konštrukciu pieskoviska.

Nástroje a materiály

Najviac ekologicky šetrná a optimálna verzia – Sandbox zo stromu. Pre výstavbu by sa mala použiť leštený materiál na ochranu dieťaťa z hlavy. Drevené pieskovisko sú maľované bezpečné farby, neškodné pre deti, môžete tiež pokryť stavebné prostriedky ochrany proti škodcom hmyzích. Stojí za zmienku, že najvhodnejší, vysoko kvalitný a trvanlivý materiál pre stavbu pieskoví je presne drevo, nie preglejka alebo drevotriesková doska.

Pre stavbu pieskoviska, takmer každý strom, dokonca aj Aspen alebo Alder, zvyčajne nepoužíva v stavebníctve. Je však lepšie použiť ihličnaté skaly – budú slúžiť oveľa dlhšie, ako odolné a odolné voči plesni a hnilobe. Materiál, ktorý určite nie je vhodný pre konštrukciu pieskoviska, je breza, rýchlo tvarovanie na otvorených priestoroch. Na prípravu materiálu je potrebná dvojnásobná impregnácia častí vody polymérnej emulzie.

Prečítajte si viac  Ako si vybrať veľkú trampolínu?

Ak chcete vytvoriť základňu, budete potrebovať hydroizolačný náter. Môže slúžiť ako hustý polyetylén. Aby ste vypočítať oblasť, ktorú ich obsadili, musíte znásobiť dĺžku pieskoví na jeho šírku a pridať 12 centimetrov na každej strane ako zásoba na zakrytie strany.

Zoznam nástrojov, ktoré budú potrebné pri konštrukcii Sandboxov:

 • lopata;
 • Elektrolovka (nôž);
 • ruleta;
 • kladivo;
 • skrutkovač (skrutkovač);
 • Sander;
 • brúsny papier;
 • Strapce na farbenie;
 • Nechty, skrutky, orechy, samoobslužné skrutky.

Urobte si pieskovisko bez pomoci špecialistov jednoducho – potrebujú vyššie uvedené nástroje, materiály a túžby.

Výcvik

Existujú dva typy pieskovníkov: trvalé a sezónne. Trvalé pieskovisko kedykoľvek v roku sú pod holým nebom, sezónne sa odstránia nástupom zima. Príprava miesta pre budúci návrh sa vykonáva v niekoľkých štádiách rovnakým spôsobom.

 • Je potrebné zvoliť si graf a odstrániť vrchnú vrstvu pôdy alebo zaseknutého papiera na 15-20 centimetrov (polovica bajonetovej lopaty).
 • Zarovnajte územie, zaspávajte s pieskom na 5-6 centimetrov, prejdite pozdĺž pozemku zlodieb.
 • Pokrývajú plošinu agrofiberom alebo geotextíliou odstránením obrysu o 30-40 centimetrov. Bude chrániť pieskovisko z koreňov koreňov rastlín a živosti z pôdy a zároveň uvoľní extra vlhkosť k zemi z nej.

Je tiež potrebné izolovať pieskovisko z pôdy.

 • Výkop na okrajoch zásuvky vynesených kačacích a tamper.
 • Nadbytočná izolácia sa bude musieť orezať alebo otočiť. Stojí za zmienku, že v sezónnom pieskovisku je lepšie prebytočnú izoláciu vytiahnuť a narovnať v chladnom období, aby sa zachránil piesok.

zhromaždenie

Krok za krokom pokyny pre výstavbu pieskovníka.

 • Nainštalujte štandardnú štvorcovú základňu a lety.
 • Riadiť pár prázdnych miest v zemi okolo jednej zo strán základu: musia pripojiť dosky pre „nos“ lode. „Nos“ sa vykonáva trojuholníkovým formou, zatiaľ čo jeho strany by mali byť vyššie ako hlavná časť. Crearové dosky v rohoch, nechty na skóre.
 • Urobte si schodisko – pár troch krokov, pre ktoré môže dieťa chodiť z pieskoviska na „nos“.
 • Šiť hornú časť trojuholníkových dosiek.
 • Maľovanie a zdobia Sandbox Sandbox.
Prečítajte si viac  Plastové letné salóniky pre letné chaty: odrody, odporúčania na výber

Maľovanie

V prvom rade stojí za to maľovať vnútorné steny pieskoviska farby bielej. Pred farbením vonku je potrebné ju zdvihnúť a naletieť dosiek, aby ste hľadali úhľadnejšie. Potom je biela farba maľovaná a externé detaily. Príďte sa s tým, čo ďalšie farby vymaľú pieskovisko a ako: možno chcete, aby bol jednofarebné alebo svetlé, kolíky; Maľovanie pásov, zobrazuje geometrické tvary alebo nápisy, aplikujte obrázky. Všetko závisí od vašej predstavivosti.

Ak sa rozhodnete maľovať hladké pruhy, potom použite mastnú pásku. Pri maľovaní majte na pamäti, že sušenie farby nastane asi 6-8 hodín. Akonáhle je pieskovisko suché, môže byť pečať – takže to získa ešte atraktívnejšie. Po vysušení, nalejte piesok – so štandardnými zväzkami to bude trvať približne 30 tašiek.

Ako si vyrobiť piesočná loď s vlastnými rukami, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: