Ako obnoviť vymazanú aplikáciu v zariadení Apple iPhone

Používatelia pri používaní smartfónu neustále inštalujú a odinštalovávajú aplikácie. História týchto akcií je uložená v používateľskom účte. Naši odborníci vám poradia, ako obnoviť predtým vymazanú aplikáciu iPhone.

Všetok softvér pre smartfóny Apple si používatelia sťahujú z jediného zdroja – App Store. Spustite ho kliknutím na oblasť s avatarom používateľa, ako je označené šípkou.

V časti Správa konta pod informáciami o vlastníkovi iPhone ťuknite na riadok s rámčekom.

Spoločnosť Apple definuje všetky aplikácie vrátane bezplatných ako nákupy. Ak bola počiatočná inštalácia vykonaná pomocou účtu vlastníka smartfónu, prejdite do časti označenej jedným. Ak je povolený rodinný prístup, softvér sa dá zakúpiť pomocou Apple ID ktoréhokoľvek člena rodiny a zdieľať. Na snímke obrazovky je táto časť označená dvojitým.

Pomocou jednej z možností, o ktorých sme hovorili, teraz otvoríme zoznam aplikácií. Šípky označujú ikony cloudu oproti tým, ktoré nie sú v smartfóne aktuálne nainštalované. Ťuknite na požadovaný a preinštalujte vzdialený softvér na iPhone.

Na záver

Metóda opísaná našimi odborníkmi umožňuje obnoviť akúkoľvek predtým nainštalovanú aplikáciu, ak je stále prítomná v obchode App Store a podporovaná zariadením.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: