Ako odstrániť tooltipy vo vyhľadávači Yandex

Pri zadávaní vyhľadávacieho dotazu používateľ vždy dostáva podnety na základe svojej polohy, predchádzajúcich akcií a mnohých ďalších parametrov. Toto správanie nie je vždy užitočné a často je nepríjemné. Naši odborníci vám poradia, ako vypnúť personalizované vyhľadávanie vo vyhľadávači Yandex.

Otvorenie hlavnej stránky služby v prehliadači. Kliknutím na oblasť označenú šípkou zobrazíte ponuku všeobecných nastavení. Prístup k nastaveniam portálu prostredníctvom odkazu uvedeného v rámčeku.

Predvolene sa otvorí karta s možnosťami vyhľadávania. Začiarkavacie políčko označené jednotkou môže byť neaktívne. Ak chcete zmeniť nastavenia na tejto stránke, používateľ musí prejsť postupom autorizácie v službe Yandex. Kliknite na oblasť „Prihlásiť sa“ znázornenú na snímke obrazovky.

Používanie prihlasovacích údajov registrovaných v službe Yandex na autorizáciu. Ak okrem vyhľadávania nepoužívate iné firemné služby, prihláste sa pomocou konta sociálnej siete.

Po vykonaní potrebných autorizačných postupov sme opäť presmerovaní na konfiguračnú stránku. Zrušte začiarknutie políčok označených 1, 2 a 3 na snímke obrazovky. Kliknutím na tlačidlo označené písmenom B odstránite uloženú históriu požiadaviek. Záznam vykonaných zmien.

Na záver

V rámci spravodlivosti je potrebné poznamenať, že nie je možné úplne zakázať narážky Yandex. Metóda opísaná našimi odborníkmi im umožní nesúvisieť s osobnou históriou návštev a predtým vykonaných dopytov.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: