Ako vypnúť režim úspory energie na iPhone

Režim úspory energie v smartfónoch Apple umožňuje predĺžiť výdrž batérie na jedno nabitie. Efekt sa dosiahne pozastavením dátových služieb na pozadí a zrušením niektorých vizuálnych efektov. Naši odborníci vám poradia, ako vypnúť šetrenie energie na iPhone, keď ho nepotrebujete.

Zapínanie a vypínanie

Prejdite do nastavení smartfónu a prejdite na zvýraznený riadok. Otvorenie nastavení používania batérie.

Posuvník v hornej časti obrazovky, označený šípkou, slúži na zapnutie alebo vypnutie úsporného režimu.

Možnosti prístupu

Počnúc iOS 12 obsahuje iPhone možnosť presunúť najčastejšie používané položky do ovládacieho panela. Otvorte nastavenia a prejdite na oddiel uvedený na snímke obrazovky.

Prejdite na spodnú časť obrazovky do sekcie nepoužívaných položiek. Vyhľadajte riadok označený šípkou a ťuknite na symbol „+“ na jeho začiatku.

Späť na začiatok obrazovky. Vybraná položka sa zobrazí v zozname položiek, ktoré používate. Ťuknutím a podržaním symbolu s tromi vodorovnými pruhmi na pravej strane lišty ho presuniete na požadovanú pozíciu. Položky na lište sú usporiadané v rade po štyroch zľava doprava, počnúc zhora.

Prevádzkový bod

Po otvorení oblasti správy by ste v tejto oblasti mali nájsť tlačidlo Úspora energie. Je zvýraznená na snímke obrazovky. Keď sa položka nepoužíva, je zobrazená čiernou farbou.

Jediným ťuknutím na tlačidlo sa aktivuje režim úspory energie. Ovládací prvok je potom zvýraznený bielou farbou. V hornej časti okna sa indikátor nabitia v rámčeku zmení na žltý. Ak chcete režim deaktivovať, ťuknite na ovládací prvok. Limit využitia batérie sa automaticky zruší, keď je batéria pripojená k nabíjačke, akonáhle sa dosiahne 80 % kapacity batérie.

Na záver

Podľa tipov našich odborníkov budete môcť vypnúť úsporný režim na iPhone a nastaviť ho na jednoduché ovládanie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: