Ako zakázať výmenný súbor systému Windows 7

Pri dostatočne veľkom množstve pamäte RAM systém Windows takmer nepotrebuje výmenný súbor. Ak v počítači nepoužívate aplikácie náročné na zdroje, môžete ich vypnúť, ak máte 8 GB alebo viac pamäte RAM. Naši odborníci vám ukážu, ako to urobiť v systéme Windows 7.

Pomocou klávesovej skratky „Win+R“ otvorte dialógové okno „Spustiť“. Do textového poľa zadajte „sysdm“.cpl“. Stlačte kláves enter na fyzickej klávesnici alebo kliknite na tlačidlo „OK“.

Otvorte panel „Vlastnosti systému“ a prepnite na zvýraznenú kartu. V bloku „Výkon“ prejdite na.

Vyberte kartu „Viac“. Kliknite na tlačidlo označené na snímke obrazovky ikonou pomlčky.

Po dosiahnutí ovládacieho panela virtuálnej pamäte presunieme rádiové tlačidlo z pozície označenej jednotkou do oblasti označenej „2“. Kliknite na tlačidlo „Nastaviť“.

Systém Windows zobrazí systémové upozornenie, že ladiace informácie nie je možné zapísať do. Akceptujte kliknutím na „Áno.

Uistite sa, že v okne výberu jednotky „C:“ je jednotka označená ako „Žiadna“. Ukončite ovládací panel tlačidlom OK.

Vráťte sa na pracovnú plochu a prijmite výzvu na okamžité reštartovanie počítača, aby sa uplatnili všetky vykonané zmeny.

Na záver

Ak sa počas prevádzky nevyskytnú žiadne oneskorenia a všetky potrebné programy bežia bez chýb, môžeme počítač používať bez výmenného súboru.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: