Ako zmeniť heslo v konte Google

Účet Google vám poskytuje prístup ku všetkým našim online službám. Používateľ nemusí používať e-mail, ale napriek tomu pravidelne pracuje v Dokumentoch Google alebo ukladá fotografie do cloudu. Majitelia smartfónov so systémom Android ho používajú na prihlásenie do obchodu s aplikáciami Google Play. Ak máte podozrenie na neoprávnený prístup, musíte rýchlo zmeniť nastavenie ochrany osobných údajov. Tu sa od odborníkov dozviete, ako obnoviť heslo k účtu Google.

Otvorte domovskú stránku vyhľadávača a kliknite na tlačidlo „Prihlásiť sa“ v pravom hornom rohu okna prehliadača.

Kliknite na oblasť s popisom účtu. Určuje e-mail a meno zadané používateľom počas registrácie.

Zadajte prístupové heslo do poľa označeného šípkou. Kliknite na tlačidlo „Ďalej“.

Vráti nás to na domovskú stránku. Namiesto tlačidla „prihlásiť sa“ sa zobrazí váš používateľský avatar. Kliknutím naň otvorte ponuku. Stlačte políčko Účet Google.

Zmena na kartu „Osobné údaje“. V bloku „Profil“ kliknite na oblasť označenú „2. Ak chcete prejsť k dialógovému oknu zmeny hesla, musíte opätovne potvrdiť prístup k svojmu účtu.

Do určených šípok zadajte nové prístupové kombinácie. Kliknite na tlačidlo „Zmeniť“. Úspešným dokončením požadovanej akcie sa vrátite na stránku s osobnými informáciami.

Na záver

Tento sprievodca krok za krokom, ktorý vypracovali naši odborníci, vám umožní zmeniť nezabezpečené heslo v účte Google za niekoľko minút.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: