Konfigurácia služby Mail.Ru v e-mailovom klientovi

Portál je jednou z najstarších e-mailových služieb v priestore Runet. Naši odborníci ukazujú, ako nastaviť prístup k vytvorenej poštovej schránke v poštovom klientovi.

Otvorte softvér „E-Mail“, ktorý je súčasťou distribúcie systému Windows. Kliknutím na označenú oblasť na snímke obrazovky spustite Sprievodcu vytvorením nového účtu.

V otvorenom vyskakovacom okne prejdite v zozname predinštalovaných služieb úplne nadol. Výberom riadku označeného šípkou získate prístup k rozšíreným nastaveniam.

Kliknutím na odkaz v rámčeku vyberte možnosť vytvorenia e-mailového konta.

Do polí zvýraznených zelenou kontrolnou značkou zadajte celú e-mailovú adresu vo formáte „user@. Použijeme názov domény spojený s vaším účtom, v tomto prípade je to „“. Do riadku označeného jednotkou zadajte heslo pre prístup do poľa. Zadajte meno odosielateľa do stĺpca označeného „2“.

Prejdite dole zoznamom možností účtu a vyberte typ účtu. V rozbaľovacom zozname označenom jednotkou vyberte prístupový protokol medzi POP3 a IMAP4. Naši odborníci odporúčajú druhú možnosť, pretože je modernejšia a umožňuje organizovať synchronizovaný prístup k poštovej schránke z viacerých zariadení. Vyplňte adresy serverov v poliach zvýraznených zelenou farbou. Ak vyberiete IMAP, pre prichádzajúcu poštu zadajte „imap“.“, pre POP – „pop.“. Pre odchádzajúce správy je server v oboch prípadoch rovnaký – „smtp.“. Uistite sa, že sú začiarknuté všetky položky pod adresami. Kliknite na oblasť „Prihlásenie“.

Program automaticky nastaví ostatné nastavenia načítaním údajov zo serverov . Počkajte na oznámenie zobrazené na ďalšej snímke obrazovky, že bol box nastavený. Kliknite na tlačidlo označené šípkou a môžete začať používať e-mail.

Ak to zhrnieme

Pokyny krok za krokom od našich odborníkov vám umožnia nastaviť e-mailového klienta na prijímanie e-mailov zo služby za niekoľko minút .

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: