Nastavenie služby Yandex Mail v aplikácii The Bat!

Poštová služba spoločnosti Yandex je jednou z najpopulárnejších v priestore Runet. Naši odborníci radia, ako nastaviť poštového klienta The Bat!.

Vyberte protokol

Yandex v predvolenom nastavení.Pošta funguje cez IMAP. Umožňuje používateľovi súčasný prístup k boxu z viacerých zariadení a synchronizáciu údajov v reálnom čase. Ak chcete prejsť na protokol POP3, musíte zmeniť nastavenia vo webovom rozhraní.

Prejdite do svojej schránky Yandex.E-mail. Kliknite na ikonu ozubeného kolesa vpravo od vyhľadávacieho poľa. Kliknite na ľubovoľnú položku v rozšírenej ponuke.

Kliknite na hypertextový odkaz v hornej časti ponuky nastavení.

Posúvajte nastavenia na stránke, ktorá sa otvorí, až kým sa nevyplnia. Kliknite na odkaz označený šípkou na snímke obrazovky.

Začiarknite políčko označené jedným. Stlačením tlačidla „Aktualizovať“ aplikujte zmeny. Teraz môžete pristupovať k poštovej schránke pomocou jedného z dvoch protokolov nastavením potrebných parametrov v programe e-mailového klienta.

Konfigurácia protokolu IMAP

Otvoriť netopiera! a kliknite na tlačidlo označené jednotkou na paneli nástrojov. Výberom horného riadku z rozbaľovacej ponuky spustite sprievodcu Nová poštová schránka.

Vyplňte polia zvýraznené zelenou farbou. Zhora nadol zadajte používateľské meno, e-mailovú adresu a heslo v poradí, v akom sa dostanete do poľa. Ponechajte ponuku protokolov nezmenenú.

Nastavte prepínač na pozíciu označenú jednotkou na snímke obrazovky. Adresa prichádzajúceho servera „imap.Pole „Povoliť kompresiu priečinkov“ v zvýraznenom riadku by malo byť automaticky začiarknuté. Otvorte rozbaľovací zoznam označený ako „3“. Začiarknite políčko „Zabezpečené pripojenie cez TLS“.

Skontrolujte, či pole s číslom „1“ obsahuje adresu „smtp“.“Pre server odchádzajúcej pošty. Nastavenie typu pripojenia na protokol TLS. Uistite sa, že je skontrolované miesto označené číslom tri.

Sprievodcu ukončite kliknutím na tlačidlo „Dokončiť“.

Zvýraznite vytvorenú poštovú schránku v strome priečinkov. Znovu otvorte ponuku označenú dvojitou značkou a tentoraz vyberte poslednú položku v zozname.

Prejdite do časti „Správa“ v strome možností. Zaškrtnite položky označené symbolom „2“. Nastavte hodnoty zobrazené na obrázku.

Presuňte sa do podsekcie „Odstrániť“. Presuňte hlavné a alternatívne rádiové tlačidlá na pozíciu označenú dvoma. Pomocou tlačidla „Browse“ nastavte adresár „Deleted“ pre obe pozície. Zrušenie začiarknutia políčka označeného „3“, ktoré zakazuje alternatívne vymazanie predtým prijatých e-mailov. Začiarknite políčko, ktoré povoľuje kompresiu priečinkov.

Prejdite do časti označenej jednotkou na snímke obrazovky. Skontrolujte položky označené ako „2“ a „3“. Potom kliknite na tlačidlo OK. Reštartujte program, aby sa použili nastavenia pripojenia.

Doručená pošta pre POP

Ak vyberiete protokol POP3, algoritmus akcií sa vo všeobecnosti nelíši od vyššie uvedeného. Presuňte prepínač do polohy uvedenej v nastaveniach pre prichádzajúci e-mail. Uistite sa, že pole s adresou znie „pop3″.“. Vyberte typ pripojenia „TLS“, ako v príklade vyššie.

Nastavenie pripojenia a zadanie vlastností. Kliknite na položku „Administrácia“ v konfiguračnom strome. Uistite sa, že je rádiové tlačidlo v polohe označenej dvojitou značkou na snímke obrazovky. Reštartujte klienta, aby sa použili nastavenia.

Konečne

Podľa pokynov našich odborníkov budete môcť nakonfigurovať aplikáciu The Bat! S Yandex. E-mail.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: