Urobte Yandex úvodnou stránkou svojho prehliadača Mozilla Firefox

Po spustení prehliadača sa najprv otvorí domovská stránka, ktorú si používateľ môže upraviť podľa svojich potrieb. Niektorí používajú profily sociálnych sietí ako úvodnú stránku, niektorí používajú vyhľadávacie služby ako úvodnú stránku. Naši odborníci vám ukážu, ako nastaviť Yandex ako úvodnú stránku vo Firefoxe.

Ponuka vyhľadávania v prehliadači

Mozilla do prehliadača predinštaluje niekoľko vyhľadávačov, niektoré z nich sú ruské. Predvolenú službu môžu používatelia používať na zadávanie dotazov priamo do adresného riadka.

Spustite Firefox a kliknite na oblasť označenú šípkou na paneli nástrojov. Otvorte ponuku Štart a prejdite na Nastavenia prehliadača.

Vyberte časť označenú jednotkou vo vyskakovacom okne. Nájdite blok nastavení s názvom zvýrazneným zelenou farbou. Pomocou šípky rozbaľovacieho menu vyberte ako predvolený vyhľadávač Yandex.

Prepnutie na Domov v navigačnej oblasti. V jednej z kariet otvoríme domovskú stránku služby Yandex. Pomocou rozbaľovacieho zoznamu označeného trojkou vyberte režim „Moje adresy URL“. Kliknite na tlačidlo označené číslom „4“. V zelenej zvýraznenej oblasti by ste mali vidieť adresu domovskej stránky vyhľadávača. Nastavenie nových kariet na „Prázdne“. V dôsledku dokončených operácií sa Yandex otvorí pri spustení prehliadača a po kliknutí na tlačidlo „Domov“ na paneli nástrojov.

Ak to zhrnieme

Pokyny našich odborníkov umožňujú vytvoriť úvodnú stránku ruského vyhľadávania v prehliadači Mozilla Firefox. Vyššie opísaná metóda je výhodná, pretože nevyžaduje inštaláciu ďalších rozšírení.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: