14 dôvodov, prečo vám po prvom rande nikto nezavolá

Prvé rande bolo skvelé, rozišli ste sa, fascinovaní jeden druhým a všetko sa zdalo byť v poriadku. Ale čas plynie a on nezavolá ani nenapíše. Prečo, ak ste si na stretnutí boli istí, že náklonnosť je vzájomná.

Nedostatok hovorov bezprostredne po rande sa pre mnohých stáva zdrojom komplexov, pretože neexistuje pochopenie, prečo sa človek takto správa. V skutočnosti sú dôvody, prečo muži zmiznú po prvom stretnutí, pomerne veľa a väčšina z nich nie je vaša chyba.

14 dôvodov, prečo vám po prvom rande nezavolajú

Jednoducho nemá čas

Príčinou, prečo muž po rande zmizol, môže byť zhon v práci, choroba milovaného domáceho maznáčika, neočakávaná služobná cesta a desiatky ďalších situácií. Ak má okrem práce aj vážne hobby, nájsť si čas na súkromný život môže byť skutočne problém. Nebudú však zo vzťahu robiť kult, nebudú potláčať kontrolu a sľúbia, že vybudujú pokojný partnerský vzťah, ktorý bude rešpektovať čas a názory každého.

Počkajte pár dní po rande a určite sa ozve.

Nechce pôsobiť rušivo

Nemyslite si, že len ženy dokážu preháňať a vytvárať problémy z ničoho nič. Váš muž si možno myslel, že sa vám nepáči, a teraz sa vám jednoducho nechce vnucovať.

Mohlo sa to stať z rôznych dôvodov:

  1. Boli ste príliš upätí, nerozprávali ste sa alebo ste dokonca odvádzali pozornosť od rozhovoru, napríklad telefonovaním;

  2. Mladý človek má nízke sebavedomie a úprimne verí, že nemôže nikoho zaujať;

  3. Strach z odmietnutia.

Tento faktor je prítomný u väčšieho počtu mladých mužov, než sa bežne predpokladá. Potvrdzujú to aj výskumy vedcov, ktorí dokázali, že odmietnutie vzťahu vníma mozog ako fyzickú bolesť.

Ďalšou možnosťou je, že čaká, že prevezmete iniciatívu a prejavíte mu svoju náklonnosť.

Nechce vzťah

Nie je to tak, že by ťa nemal rád, len nie je pripravený na trvalý vzťah. Možno sa chcel len nezáväzne porozprávať alebo chcel stráviť večer v spoločnosti. A keďže opätovné objavenie sa vo vašom živote si vysvetľuje ako túžbu po vzťahu, rozhodne sa vám už nezavolať.

Je len zdvorilý

Možno ste jediný, kto si myslí, že rande dopadlo dobre. Možno to vidí inak – veci majú ďaleko od ideálu -, ale nestojí za to, aby sme mu kazili večer. Takže sedel až do konca a zdvorilo rozprával, ale v skutočnosti sa už rozhodol, že toto bolo vaše posledné stretnutie.

Ak ste však počas večera nepovedali ani neurobili nič urážlivé, neobviňujte sa z tohto názoru. Každý má svoje vlastné predstavy o kráse a nemusia byť rovnaké.

Potrebuje prestávku na premýšľanie

Niektorí ľudia sa rozhodujú rýchlo, iným trvá dlho, kým zvážia všetky nuansy, aby dospeli k záveru. Je celkom možné, že váš spoločník patrí do druhej skupiny a potrebuje len čas na definovanie svojich sympatií.

Táto vlastnosť je skôr pozitívna – človek sa do vzťahu nehrnie bezhlavo, ale najprv posúdi vyhliadky. Svedčí to o svedomitosti a zodpovednosti – mladý človek si dáva pozor, aby nedal falošnú nádej, preto si chce byť istý svojimi pocitmi skôr, ako bude pokračovať v komunikácii. Ak zavolá, môžete si byť istí, že to myslí vážne.

Máte na niečo iný pohľad

14 dôvodov, prečo vám po prvom rande nezavolajú

Možno sa vám navzájom páči váš vzhľad. V priebehu komunikácie sa však ukázalo, že na niektoré otázky máte úplne opačné názory. napríklad podporovať rôzne futbalové tímy alebo zastávať rôzne politické názory. Môže sa tiež stať, že jeden z vás je vegetarián, zatiaľ čo druhý si nevie predstaviť výdatné jedlo bez mäsitého pokrmu. Alebo jeden z vás sníva o veľkej rodine, zatiaľ čo druhý sa považuje za bezdetného a deti vôbec neplánuje.

Stručne povedané, ukazuje sa, že sa v niektorých dôležitých veciach líšite, čo môže byť prekážkou vo vzťahu. Možno sa to zdá ako maličkosti, ale pre mnohých je všeobecný pohľad na konkrétne veci kľúčový. Napríklad v štúdii amerických výskumníkov sa 11 % opýtaných rozhodlo ukončiť svoj vzťah kvôli rozdielnym politickým názorom. Ak by sa takýto prieskum uskutočnil v Rusku, možno by sa zistili zaujímavé veci o vplyve lásky jedného partnera k mäsu a vegetariánstva druhého partnera na rozhodnutie rozísť sa.

Strata kontaktu

Najnevinnejší dôvod, prečo vám mladý muž po rande nezavolá späť. Len nevie, kam má zavolať. Ak ste sa s ním nestretli virtuálne, je to možné: mohol stratiť papierik, na ktorý si zapisoval číslo, alebo sa mu rozbil telefón a nemá prístup ku kontaktom.

V tomto prípade pravdepodobnosť ďalšej komunikácie závisí od vás, či prekročíte svoju hrdosť a napíšete ako prvý.

Má ťa príliš rád

Aj keď to znie zvláštne, muž môže po rande zmiznúť, ak sa mu príliš páčite. Môže sa báť príliš silných citov alebo jednoducho vôbec nie je pripravený zamilovať sa. Alebo sa možno len nedávno rozišiel s dievčaťom a nie je pripravený na nový románik. Dôvodov môže byť veľa, ale hlavné je uvedomiť si, že dôvod, prečo muž nepredpokladá problémy s vaším vzhľadom alebo správaním.

Boli ste príliš aktívni

Možno ste neplánovali svadbu v blízkej budúcnosti, ale niektoré vaše akcie, muž vnímal ako príliš aktívny. Možno ho zastrašuje riziko zmeny jeho rutiny.

Na prvom rande je preto lepšie nezdieľať všetky svoje životné plány a nebyť príliš úprimný.

Všetko, čo chce, je sex

Ide o veľmi častú situáciu, preto ju nezabudnite zohľadniť. Neberte návrh na stretnutie príliš vážne, pretože veľa mužov hľadá dievča na jednu noc alebo na nekomplikované stretnutie. Platí to najmä pre online zoznamky, preto buďte opatrní pri prijímaní rande.

Ak vás okamžite na prvom rande požiadal, aby ste pokračovali vo večeri v príjemnej atmosfére, nepočítajte s vážnym vzťahom – dal veľmi jasne najavo, aké sú jeho zámery.

A ak ste takýto návrh prijali, nemali by ste byť prekvapení, že už nevolá. Koniec koncov, jeho cieľ je dosiahnutý a radšej to berte ako malé dobrodružstvo a nepočítajte s pokračovaním.

Ak chcete minimalizovať riziko takýchto návrhov, nedohodnite sa na rande hneď pri prvej schôdzke, a keď prídete na stretnutie, správajte sa tak, aby ste nenechali priestor na dvojzmyselné narážky.

Má manželku

Ďalšou bežnou situáciou je, keď ženatí muži hľadajú milenku alebo si jednoducho chcú užiť pekný večer. Ak si myslí, že nie ste tá správna žena na túto prácu, niet divu, že sa neozve.

V tejto situácii by ste sa mali z tohto obratu len tešiť, pretože nemáte čas zamilovať sa a plánovať budúcnosť. Všetko sa vyrieši ihneď na mieste bez zbytočnej drámy. Oveľa ťažšie by bolo, keby ste sa zamilovali a potom zistili, že objekt vašich citov je ženatý muž.

Je príliš sebavedomý

14 dôvodov, prečo vám po prvom rande nezavolajú

Takýto človek nezavolá ako prvý, pretože je presvedčený, že je hodný toho, aby ho „naháňali“. Očakáva teda, že budete prvý, kto prejaví iniciatívu.

Ak sa pre to rozhodnete, pripravte sa na to, že to budete robiť stále – váš vzťah bude postavený len na vašej aktivite. Neustále musíte preberať iniciatívu, ako prvý sa udobrovať a vôbec sa správať, akoby ste ho chceli každý deň nanovo. Ak na to nie ste pripravení, buďte radi, že vzťah v tejto fáze skončil.

Považovali vás za príliš dostupného

To nie je jediný záver, ktorý môže muž vyvodiť, ak ste súhlasili so sexom na prvom rande. Môže tak posudzovať vaše oblečenie, správanie alebo spôsoby.

Aby ste sa vyhli takémuto hodnoteniu, buďte na prvom rande čo najkontroverznejší. Dbajte na svoje oblečenie, vyhýbajte sa nadmernému flirtovaniu a vulgárnym vtipom. Buďte priateľskí a spoločenskí, ale nie príliš otvorení.

Ďalšou vecou, ktorú by ste mali mať na pamäti, je nesúhlasiť so sexom na prvom rande. Samozrejme, záleží na type vzťahu, ktorý hľadáte. Ak však chcete dlhodobý vzťah s perspektívou manželstva, nebuďte v tomto smere príliš liberálni.

V tejto štatistike je výnimka, keď skutočne medzi mužom a ženou vznikli pocity z prvého stretnutia a po tom, čo spolu pokračovali večer, sa nikdy nerozišli. Je to však zriedkavé, takže ak chcete minimalizovať riziko začiatku vzťahu, buďte na prvom rande diskrétni. Na ďalších schôdzkach budete mať čas otvoriť sa a zblížiť sa.

Nemá ťa rád

A nakoniec, dôvod, ktorý dievča okamžite vymyslí, aby vám po rande nezavolalo späť. Áno, dôvodom, prečo muž chýba, je možno to, že vás naozaj nemá rád.

Ak ste sa zoznámili online, možno sa mu nepáčili vaše spôsoby alebo sa pri vás jednoducho necítil dobre. A ak ste sa už predtým stretli osobne, možno si uvedomil, že nie ste jeho typ človeka.

Aj keď je to dôvod, prečo vám muž nezavolá späť, nemali by ste sa týmto dôvodom zaoberať a budovať si komplex. Každý má iný vkus a nemusíte mať radi všetkých.

Existuje veľa dôvodov, prečo muž môže po prvom rande zmiznúť. Samozrejme, ak komunikácia skončí, možno sa nikdy nedozviete, prečo sa tak rozhodol. Vo väčšine prípadov však musíte mužovi poskytnúť čas, aby si zhromaždil myšlienky a energiu. A ak ste odhodlaní zistiť, prečo sa veci skončili skôr, ako sa začali, vždy mu môžete zavolať alebo napísať a položiť otázku.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: