20 inšpiratívnych nápadov na romantický večer

Význam podpory zo strany blízkej osoby

Výskumníci vykonali..Preskúmajte stránku, potvrdenie, že aj obrázok milovanej osoby zmierňuje bolesť. Skúmané osoby boli ženy rôzneho veku, ktoré boli vo vzťahu najmenej 6 mesiacov. Štúdia spočívala v tom, že pri pohľade na obrázok hovorili o svojej úrovni bolesti:

  1. Milenecký večer;

  2. Cudzinec;

  3. bežnej stoličky.

Výsledky ukázali, že fotografovanie blízkej osoby znížilo úroveň bolesti, čo je v rozpore so štandardnou predstavou, že sociálna podpora si vyžaduje činy alebo aspoň slová. Pravdou však je, že na zmiernenie bolesti stačí obrázok vášho milovaného človeka.

Preto má čas strávený osamote hodnotu pre oboch partnerov. Romantický večer s potvrdením vašich vzájomných citov by mohol pomôcť udržať harmóniu vo vašom vzťahu.

20 inšpiratívnych nápadov na romantický večer

Keď peniaze nevadia: 10 finančne nenáročných nápadov na romantický večer

Nemusíte minúť mesačný plat, aby ste urobili svojho partnera šťastným. Naše cenovo výhodné nápady na večer vám pomôžu usporiadať romantický večer bez výdavkov.

Pyžamová párty

Hoci sa tento nápad zvyčajne využíva na oslavy snúbencov, je skvelý aj na večerné posedenie. Oblečte sa do pohodlného pyžama, objednajte si jedlo so sebou a strávte večer blbnutím v posteli a rozprávaním o rôznych veciach. Očividnou výhodou tohto romantického večera je, že nemusíte nosiť podpätky, používať zložitý make-up ani si upravovať vlasy. Nízka námaha, vysoká nálada.

Kúpeľ pre dvoch

Natiahnite si teplý kúpeľ, nalejte doň voňavú penu a ponorte sa doň, prineste si fľašu šampanského a krištáľové poháre. Na dokončenie zážitku bolo možné zapáliť sviečky a zhasnúť svetlá.

Šepkané rozhovory, perlivé nápoje a lákavá intimita milovanej osoby vytvoria romantickú atmosféru, ktorá váš vzťah ešte viac posilní. Je na vás, aby ste sa rozhodli, ako dlho chcete vo vodnej aktivite pokračovať.

Kurzy telesného umenia

Ak si chcete spestriť večery, kúpte si farby na telo a precvičte si navzájom svoje umelecké nadanie. Ak ste ešte nikdy nemaľovali, bude to skvelý tréning a určite vás povzbudí. Ak viete dobre kresliť, môžete svojho partnera prekvapiť originálnou kresbou.

Po zábavnom maľovaní môžete večer pokračovať v kúpeľni podľa predchádzajúceho scenára, aby ste zmyli výsledky svojej práce.

Pozrite si romantický film

PodľaVýskumAmerickí vedci, Romantické filmy pomáhajú zachrániť vzťah. Experiment sa uskutočnil počas troch rokov a jeho výsledok ukázal, že páry, ktoré sledujú filmy o vzťahoch a potom o nich diskutujú, sa menej často rozvádzajú.

Táto interakcia pomáha získať lepšiu predstavu o tom, ako robiť veci správne, čo vedie k menším konfliktom medzi mužom a ženou.

Stolové hry

20 inšpiratívnych nápadov na romantický večer

Vytiahnite si backgammon, šach alebo karty, ktoré tu už dávno ležia, a zahrajte si skutočnú bitku. Na spestrenie môžete hrať striptízové hry alebo plniť želania.

Ďalšou možnosťou zábavy je hra Twister. Snaha udržať jednu nohu veľmi blízko pri milencovi môže byť poriadne horúca.

Pláž v byte

Ak ešte nemôžete ísť na pláž, usporiadajte plážovú párty doma. Všetko, čo potrebujete, je ležadlo alebo prehoz a lahodné koktaily, ktoré si môžete pripraviť sami. A samozrejme, môžete si obliecť príťažlivé plavky a pustiť si hudbu.

Môžete si dokonca priniesť piesok a položiť ho na hrubú podložku, aby ste si vychutnali plnohodnotný zážitok. Ale aj bez toho sľubuje večer zaujímavý priebeh.

Vystúpte na najvyšší bod mesta

Zistite si, kde v meste môžete vystúpiť na najvyšší bod, a potom sa vydajte na nočný výhľad na mesto. Nezabudnite si priniesť šampanské a poháre na oslavu vašej lásky. Vezmite si fotoaparát a urobte si skvelé zábery nočného mesta.

Zúčastnite sa módnej prehliadky

Ak máte veľký šatník, môžete zorganizovať módnu prehliadku, zatiaľ čo mladý muž, popíjajúci pohár vína v pohodlnom kresle, zhodnotí, ktoré šaty vám najviac pristanú.

Vezmite si kostým zdravotnej sestry alebo učiteľa a doplnky, ktoré sa hodia k vášmu oblečeniu, a určite zažijete horúci večer.

Pripravte si jedlo na spoločný romantický večer

Muž krájajúci zeleninu na šalát môže vyzerať rovnako dobre ako žena v krátkej sukni na sporáku. Nemusíte vyhľadávať exotiku, vystačíte si aj so štandardnou ponukou. Kľúčom k úspechu je robiť všetko spoločne a diskutovať pritom o svojom dni.

Na spestrenie môžete variť len v zásterách.

Vydajte sa do prírody pozorovať hviezdy

Spojte oddych od práce a ruchu mesta s romantickým večerom so svojou milovanou osobou. Vezmite si plédy a jedlo a vyrazte si vychutnať pohľad na hviezdy, ktoré na vidieku horia ešte jasnejšie. Ak si vezmete hviezdny atlas, nielenže budete mať výhľad, ale zlepšíte si aj svoje astronomické zručnosti.

Keď ste pripravení minúť peniaze -5 lacných nápadov na romantický večer

Ak sa nechcete zastaviť pri rande doma a ste ochotní finančne sa uskromniť, ponúkame vám výber nápadov na romantické, ale finančne nenáročné rande s vašou polovičkou.

Prenájom limuzíny a jazda po meste

Vychutnajte si luxus, ktorý je dostupnejší, než sa zdá. Prenájom limuzíny stojí len niekoľko tisíc v závislosti od modelu a mesta. To vzrušenie stojí za milión!.

Na večer si môžete objednať auto a počas nočnej jazdy po meste si vychutnávať výhľady za oknom a vzájomnú spoločnosť. Výlet sa môže skončiť pred vašimi dverami alebo v luxusnej reštaurácii.

Zúčastnite sa workshopu

Rezervujte si kurz pre dvoch v rámci spoločného koníčka. Môže to byť čokoľvek od lekcií salsy až po extrémnu jazdu, paragliding a podobne. Uistite sa, že máte nezabudnuteľné spomienky a zážitky.

Večera pri sviečkach

20 inšpiratívnych nápadov na romantické večery

Ani tento klasický romantický večer nie je vylúčený. Môžete ísť do kaviarne alebo reštaurácie, podľa toho, koľko ste ochotní za večer minúť. Objednajte si jedlo so sebou a navečerajte sa doma. Alebo môžete vyskúšať obidva spôsoby s odstupom 7 až 10 dní.

Koncert vašej obľúbenej skupiny

Ak je váš obľúbený interpret v meste, je to skvelá príležitosť stráviť večer spoločne. Neodopierajte si potešenie z tanca a vzájomného užívania si spoločnosti.

Pre túto myšlienku je dôležité, aby sa váš hudobný vkus zhodoval, pretože obaja by ste si mali večer užiť.

A ak neuznávate popovú hudbu, môžete svoju polovičku vziať do divadla alebo na operu.

Cyklistika

Pre tých, ktorí sú radi v prírode, by mohla byť vhodnou voľbou jazda na bicykli v prírode. Večer sa môžete vydať na prechádzku, aby ste si stihli vychutnať západ slnka. Alebo si na ňu vyhraďte celý deň s piknikom na nejakom malebnom mieste.

Len sa vopred uistite, že vaša polovička vie, ako používať formulár. Inak by ste mohli stráviť romantický večer na pohotovosti.

Pre tých, ktorí nepočítajú náklady: 5 nápadov na romantický večer vo veľkom

Ak chcete svojmu partnerovi dopriať nezabudnuteľný večer, tu sú naše nápady na romantický večer s trochou prepychu.

Let teplovzdušným balónom

Romantika bude ohromujúca, keď sa budete pomaly vznášať vo vzduchu nad večerným mestom. Skúsení balónisti potvrdia, že západ slnka je najlepším časom na takýto let.

Ak chcete takýto let zorganizovať, musíte na internete vyhľadať organizácie, ktoré takúto službu poskytujú. Skúsenosti nie sú potrebné. Môžete to nechať urobiť profesionála. Počas letu si môžete pustiť pieseň, ktorá sa viaže k špeciálnej spomienke, neočakávane darovať milý darček alebo čokoľvek iné, čo vás napadne, aby ste si let balónom ešte viac spríjemnili.

Večerné skákanie z mosta

Bungee jumping alebo skákanie na lane je módna aktivita, pri ktorej sa skáče z mosta do západu slnka. Takáto zábava poskytne silný adrenalín a uistí sa, že druhá polovica je s vami pripravená v ohni a vo vode.

Pred zorganizovaním takejto zábavy však citlivo zistite, aký má váš partner názor na extrémnu zábavu a či je pripravený jednu z nich vyskúšať.

Pustite si živú hudbu za oknom svojho blízkeho

Je to zábavná aktivita, na ktorú bude spomínať nielen vaša polovička, ale aj celý bytový dom. Nasaďte si skutočnú kapelu, aby ste pozdravili dievča z práce alebo služobnej cesty.

Na čele takéhoto stretnutia s kyticou ruží urobíte trvalý dojem.

Len takéto prekvapenie nerobte v noci, inak by nespokojní susedia mohli pokaziť romantiku.

Prenájom kina

Pozvite dievča do kina a prekvapte ju, keď budete v hľadisku jediný. Mimochodom, vaše prekvapenia sa nemusia skončiť. Predstavte si, akú radosť bude mať vaša polovička, keď sa na veľkom plátne namiesto očakávaného akčného filmu alebo melodrámy začne prehrávať vopred pripravený klip o vašom páre.

Vezmite svoju milú k moru

20 inšpiratívnych nápadov na romantický večer

Pozvite ju von ako zvyčajne a namiesto prechádzky po meste ju vezmite na vlakovú stanicu alebo na letisko. Takýto spontánny únos vyvolá búrku emócií a zanechá nezabudnuteľný zážitok.

Nemusíte jej ani hovoriť, aby si vzala plavky a okuliare, ako keby ste sa chystali do bazéna. Všetko, čo potrebujete, si môžete kúpiť na mieste a takýto spontánny výlet výrazne posilní váš vzťah.

Len buďte rozumní, aby ste nepokazili prekvapenie. Ak napríklad plánujete cestu do Turecka, nezabudnite skontrolovať, či má dievča platnosť pasu. A dávajte pozor, aby ste skontrolovali jej menštruačný cyklus, aby vás výlet nesklamal.

Praktické návrhy na usporiadanie romantického večera

Môžete si vybrať z našej ponuky nápadov na romantický večer alebo si vytvoriť vlastný. Najdôležitejšie je zohľadniť záujmy partnera a riadiť sa vlastnými preferenciami.

Tu je niekoľko praktických odporúčaní, ktoré vám pomôžu zohľadniť všetky detaily, aby ste si mohli užiť naozaj príjemný večer.

  1. Vyberte si správny deň. Ak má vaša partnerka na druhý deň ráno dôležité stretnutie alebo správu, na ktorú sa mala večer pripraviť, myšlienka na romantiku nebude vhodná. Namiesto toho, aby ste sa tešili z výsledku svojho úsilia, môžete byť sklamaní, čo môže viesť až k hádke.

  2. Pozrite sa na detaily.Ak večeriate doma, naaranžujte pekné servírovanie, aby ste navodili slávnostnú náladu, a pripravte dlhé držiaky na sviečky. Zahrňte do jedálneho lístka ľahké jedlo, aby ste sa nesýtili nočným občerstvením. Viac výzdoby, menej jedla – pravidlo pre dokonalý večer.

  3. Nepodliehajte nadmernej konzumácii alkoholu.Stačí, keď vás dostane do hravej nálady, takže vám postačí jedna fľaša ľahkého nápoja. Nezabúdajte, že príliš veľa alkoholu môže zničiť intímnu časť večera.

  4. Nezabudnite na hudbu.Aj keď neplánujete tancovať, nechajte si ho ako pozadie. Hudba by mala byť ľahká a melodická, ideálne sprevádzaná inštrumentálnou melódiou bez slov.

  5. Postarajte sa o osvetlenie.Na vytvorenie romantickej atmosféry sú najlepšie tlmené svetlá, preto používajte lustre a sviečky. Ak chcete, môžete použiť aj vonné oleje, ale treba si dávať pozor. Vôňa by mala byť ľahká, nevtieravá a mala by vyhovovať obom.

Preto je ľahké zorganizovať romantický večer. Môžete to urobiť bez ohľadu na svoj rozpočet, pretože môžete vymyslieť skvelé scenáre, ktoré si nevyžadujú žiadne výdavky. Hlavná vec, ktorú si treba zapamätať, je, že romantika zohráva vo vzťahu dôležitú úlohu a čím dlhšie ste spolu, tým dôležitejšie je pravidelne osviežovať svoje city týmito stretnutiami.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: