Ako dať originálny prsteň

Prsteň je darček, ktorý by s radosťou dostala takmer každá dievčina. Samozrejme, môžete darovať akýkoľvek iný šperk, ale práve prsteň je vnímaný ako symbol uznania a posunu vzťahu na ďalšiu úroveň. Zistíme, ako ho môžete netradične prezentovať ako vyjadrenie svojich citov, ako darček a ako žiadosť o ruku.

Ako dať originálny prsteň ako darček

Správna voľba

Najskôr je potrebné vybrať správny prsteň. Okrem odhadu veľkosti je potrebné zohľadniť aj ďalšie nuansy:

 1. Vek milovanej – sofistikované dámy nájdu prepracované prstene s ušľachtilými kameňmi, zatiaľ čo mladé dievčatá nájdu jemné, delikátne kúsky bez objemnej štruktúry;

 2. Štýl – ak vaša vyvolená zbožňuje zlaté šperky, pokojne si vyberte zlatý prsteň, ale ak uprednostňuje striebro alebo bižutériu, je lepšie venovať pozornosť striebornému riadu alebo bielemu zlatu;

 3. Príležitosť – ak ide o zásnubný prsteň alebo žiadosť o ruku, hľadajte elegantné prstene, možno s jedným malým kameňom a/alebo gravírovaním.

Prsteň ako žiadosť o ruku

Ak chcete požiadať svoju milovanú o ruku, originálny darček v podobe prsteňa bude začiatkom novej kapitoly vášho príbehu lásky.Preto stojí za to venovať čas zorganizovaniu zaujímavého prekvapenia.

 1. Pohár šampanského.Pozvite ju na slávnostnú večeru a vložte prsteň do pohára so šampanským, ktorým si pripijete a vyznáte lásku. Ak idete do reštaurácie, čašník všetko zariadi, stačí si vybrať nápoj a dať mu prsteň. Ak trávite večer doma, jednoducho umiestnite šperk diskrétne na dno pohára a naplňte ho vínom alebo šampanským. Požiadajte o vypitie nápoja až po dno, aby sa prsteň našiel.

 2. Obľúbený dezert– Schovajte prsteň v záhrade. Len sa uistite, že ho neodmietne, aby si zachránila postavu. Pripravte si zásobu komplimentov na jej krásu a na to, ako ju chcete potešiť svojou obľúbenou pochúťkou.

 3. Kvety.Prsteň je často ukrytý v kvetoch. Vyberte kyticu jej obľúbených kvetov, snažte sa, aby boli púčiky napoly zakryté, a pripevnite dekoráciu, napríklad obojstrannou páskou.

 4. Obálka.Ďalšou romantickou možnosťou je darovať prsteň v obálke. Môžete ho nechať na viditeľnom mieste alebo poslať kuriérom. A hlavne sa nezabudnite podpísať pod pár riadkov o svojej nekonečnej láske k nej.

 5. Polička v jej šatníku.Prsteň by ste mohli nechať na poličke, kam sa dievča často pozerá, ale tu je dôležité, aby sa uistila, že skrinku neotvorí v zhone. Inak by si ho nemusela všimnúť a odstrčiť ho.

 6. Vankúš. Zobuďte sa skoro, dajte si na vankúš milú poznámku a na vrch prsteň. Uvidí ho hneď, ako otvorí oči, a určite to bude dobré ráno.

 7. Kinder prekvapenie.Všetky dievčatá milujú čokoládové vajíčko z detstva, ale tu musíte ukázať trochu vynaliezavosti. Opatrne otvorte Kinder Surprise a dávajte pozor, aby ste nepoškodili fóliu. Oddeľte dve polovice vajíčka a vyberte žltú škatuľku. Vyberte hračku a vložte do nej prsteň, môžete pridať krátku poznámku. Aj keby na ňom bolo len slovo „Láska“, bude veľmi spokojná. Potom mierne nahrejte čepeľ noža a prejdite ňou dozadu po okraji jedného vajca, potom naň položte druhé. Zostáva už len opatrne zabaliť kinder do fólie, aby sa odstránili všetky následky vašej manipulácie.

 8. Vyhľadávanie. Urobte si malé dobrodružstvo tak, že schováte prsteň a po dome rozhádzate nápovedné lístky. Bude to zábavné a nezvyčajné a určite to zostane v pamäti.

 9. Svadba priateľov. Obľúbeným spôsobom, ako požiadať o ruku, je v poslednom čase požiadať nevestu, aby nehodila kyticu, ale aby ju dala vašej priateľke. Potom stačí pokľaknúť a požiadať ju o ruku. Takéto verejné vyznanie sa dotkne každého dievčaťa.

 10. Niekoľko škatúľ.Prsteň vložte do malej krabičky, ju do väčšej a tak ďalej. Môžete dať niekoľko desiatok škatúľ jednu do druhej, pokiaľ vás neunaví ich balenie a dievča ich neotvára. Namiesto krabice môžete použiť bábiku matriošku.

 11. Rezervujte si hotelovú izbu a vyzdobte ju sviečkami a kvetmi.Prsteň a prsteň na rande na pláži. Je lepšie usporiadať takýto večer v hoteli, a to nielen preto, že to bude pekná izba a pekná večera, ale aj preto, že nemusíte čistiť všetky tieto okvetné lístky.

Prsteň ako darček na dovolenku

Ako dať originálny prsteň

Takýto darček môžete urobiť pre každú dovolenku: narodeniny, 8. marca, výročie randenia atď. Existuje veľa spôsobov, ako darovať prsteň, preto si vyberte ten najvhodnejší.

 1. Balóniky Stuff. Skúste použiť čo najjasnejšie farby, aby ste vytvorili čo najslávnostnejšiu náladu. Do každého balónika vložte lístok s prianím alebo vyznaním a do jedného krabičku s prsteňom. Aby ste však mohli získať svoje výtvory, musíte balóny roztrhnúť.

 2. Plyšová hračka v podobe obľúbenej kreslenej postavičky. Pripevnite krúžok na retiazku alebo v obálke na krk.

 3. List.Vložte prsteň do obálky a vložte ju do poštovej schránky. V tomto prípade však existuje riziko, že by sa darček mohol stratiť, takže je lepšie dať ho do krabice v blízkosti bytu a zavolať jej, aby okamžite skontrolovala poštu.

 4. Vianočná hračka. Vložte ozdobu do hračky a zaveste ju na stromček, ktorý spoločne zdobíte. Darujte ho na Silvestra s vyznaním lásky.

 5. Vianočný veniec– umiestnite šperk do stredu a odovzdajte ho svojej milovanej osobe s blahoželaním a komplimentmi.

Prsteň ako vyjadrenie náklonnosti

Ak vaša komunikácia ešte nemá oficiálny status páru, môžete to napraviť krúžkom. Tu je niekoľko spôsobov, ako ju prezentovať.

 1. Dohodnite si rande na pláži. Príďte o niečo skôr a ukryte šperk do fľaše alebo peknej mušle, potom ho do polovice zahrabte do piesku alebo skál. Keď príde, náhodne sa jej spýtajte, čo zaujímavé tam leží, a vychutnajte si jej radosť, keď objaví prekvapenie.

 2. Urobte si večerné rande na strechenajvyššej budovy vo vašom meste. Darujte svoj šperk v romantickom prostredí.

 3. Vytvorte srdce z ľadu. Vložte prsteň do formy, naplňte ho vodou a pridajte farbivo, napríklad červené. Môžete ju darovať ako darček so slovami, že roztopila aj vaše srdce, tak ako to urobí táto figúrka.

 4. Dohodnite sa so susedmi na poschodí a zaveste im na balkón alebo do okna lano,Majte škatuľu s prsteňom. Tu je však dôležité, aby ste dievča nevystrašili nečakaným zaklopaním na okno, najmä ak býva na vyšších poschodiach.

 5. Vystrihnite v knihe tvar srdca a vložte doň prsteň. Vyzerá to krásne a romanticky, ale ak vaša priateľka rada číta, môže ju rozrušiť spôsob, akým je kniha spracovaná.

 6. Vyrobte sušienky šťastia– Vložte dovnútra malé poznámky a do jednej vložte krúžok. Len sa uistite, že vaše dievča dostane hlavnú sušienku.

 7. Napíšte si zoznam 100 dôvodov, prečo milujete svojho vyvoleného. Každú rozumovú bankovku zrolujte do trubičky, previažte ju červenou stužkou a jednu z nich upevnite krúžkom. Snažte sa vymyslieť originálne možnosti, aby bolo zábavné čítať a žasnúť.

Existuje teda veľa možností, ako prsteň prezentovať. Vyberte si ten, ktorý vám najviac vyhovuje, a prekvapte svojho partnera, pretože milé a nečakané prekvapenia pomáhajú udržať vo vzťahu romantiku a lásku.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: