Ako sa zoznámiť s cudzincom

S rozvojom internetu a leteckej dopravy sa stalo jednoduché nielen zoznámiť sa s cudzou ženou, ale aj letieť k nej na rande, takže vzťahy na diaľku rýchlo získavajú popularitu.

Tu je návod, ako nájsť dievča z inej krajiny a zoznámiť sa s ňou. A čo sa z toho stane, závisí len od vás a vašej túžby byť spolu.

Ako sa zoznámiť s cudzincom

Čo potrebujete na zoznámenie sa s cudzinkou

Pred začatím hľadania sa rozhodnite, koho chcete nájsť: ženu z inej krajiny alebo z konkrétnej krajiny.

Pred nadviazaním známosti by ste mali:

 1. Osvojenie si jazyka. Angličtina je všestranná, takže znalosť komunikácie je ďalším bonusom. Ak však hľadáte dievča z určitej krajiny, pri nadväzovaní priateľstiev by ste mohli používať jej rodný jazyk.

 2. Spoznajte kultúru. Nie je to len otázka tolerancie, ale aj poznania istej úrovne jemnosti. Napriek rýchlej integrácii kultúr majú ľudia stále odlišné myslenie a zvyky, takže to, čo je dobré pre vás, môže byť pre zástupcu inej krajiny urážlivé. Aj keď spočiatku neviete, akú krajinu hľadáte, keď stretnete dievča, ktoré vás zaujíma, začnite spoznávať jeho kultúru.

Mali by ste sa tiež rozhodnúť, s čím sa chcete stretnúť. Samozrejme, vývoj komunikácie sa nedá predvídať, môže sa skončiť hneď po prvom skutočnom stretnutí alebo môže viesť k šťastnému manželstvu. Predtým, ako začnete s hľadaním, sa však musíte sami seba opýtať, prečo sa chcete stretnúť s cudzincom: aby ste si zlepšili svoje rečové zručnosti, viedli priateľskú korešpondenciu, nadviazali romantický vzťah alebo hľadali manželstvo pre následnú emigráciu z krajiny.

Internet ako spôsob, ako nájsť cudzinca

Americkí vedci urobilivýskum, Overené online zoznamovanie rýchlo získava na popularite. Dokonca predbehli aj spôsob zoznamovania, ktorý bol vedúcim spôsobom od polovice minulého storočia – prostredníctvom priateľov. Zvážme možnosti, ktoré ponúka World Wide Web na randenie so zahraničnou ženou.

Zoznamovacie lokality

Môžete sa prihlásiť na medzinárodnej zoznamke alebo na miestnej stránke konkrétnej krajiny, kde chcete nájsť ženu podľa svojho výberu. Prvá možnosť je vhodnejšia, pretože:

 1. Rozšíri vaše obzory pri vyhľadávaní;

 2. umožňuje jednoduchú registráciu.

V druhom prípade môžu domáce zoznamovacie stránky vyžadovať, aby ste sa zaregistrovali s miestnym telefónnym číslom. Tieto webové stránky môžu obsahovať aj určité nuansy, ktorým cudzinec nemusí rozumieť, zatiaľ čo medzinárodné webové stránky sú určené pre ľudí z rôznych krajín, aby mohli nadviazať komunikáciu.

Ak chcete nájsť svoju spriaznenú dušu rýchlejšie, musíte správne vyplniť svoj profil.

Podľa výsledkovvýskum, Niektorým profilom sa venuje viac pozornosti ako iným. Vedci zistili, že ak chcete zvýšiť svoje šance nájsť dievča svojich snov, musíte dodržiavať určité proporcie:

 1. 70 % profilu by malo byť o vás;

 2. 30% – vlastnosti, ktoré hľadáte u svojho vyvoleného.

Výskumníci vysvetľujú, že profily navrhnuté s touto rovnováhou priťahujú viac pozornosti, pretože opačné pohlavie sa cíti sebavedomejšie a dievčatá sa neboja písať ako prvé.

Ako si vybrať zoznamku

Aby ste znížili riziko randenia s virtuálnym podvodníkom, je dôležité vybrať si správnu stránku na zoznamovanie.

Pri rozhodovaní, na ktorú stránku sa zaregistrovať, zvážte nasledujúce kritériá:

 1. Platená registrácia – človek, ktorý je ochotný zaplatiť za možnosť komunikovať, je dôveryhodnejší;

 2. Majú dobrú povesť – pozrite sa na recenzie a štatistiky vytvorených párov;

 3. Väčšia základňa profilov – zvyšuje vaše šance na nájdenie dokonalého partnera;

 4. dobrá funkčnosť – čím je stránka pohodlnejšia, tým lepšie;

 5. Overenie totožnosti počas registrácie – podvodníci skrývajúci sa za fotografiami pekných dievčat takéto stránky obchádzajú;

 6. účinný zákaznícky servis, ktorý rýchlo reaguje na sťažnosti.

Môžete tiež navštíviť stránky prevádzkované veľkými zoznamovacími agentúrami.

Tematické fóra

Ak máte nejaké hobby, môžete si nájsť dievča na tematickej stránke venovanej nejakému záujmu. Spoločné koníčky ľudí spájajú a zabezpečujú, že sa vždy máte o čom rozprávať.

Dôležité je ovládať cudzí jazyk natoľko dobre, aby ste v ňom mohli bez problémov komunikovať.

Sociálne siete

Ako sa zoznámiť s cudzincom

Ďalším spôsobom, ako nájsť cudzinku online, sú sociálne siete. Na Twitteri, Intagrame alebo Facebooku je zaregistrovaných mnoho dievčat z rôznych krajín, takže šanca na nájdenie dokonalého miláčika je dosť veľká. Jedinou nevýhodou je, že na rozdiel od zoznamiek sa tu ľudia registrujú, aby spolu komunikovali, nie aby sa spoznali. Preto sa na sociálnych sieťach často ignorujú správy od cudzích ľudí.

Klub emigrantov

Sú to miesta, kde sa stretávajú cudzinci, aby sa porozprávali vo svojom jazyku. Je to skvelé miesto na zdokonalenie sa v cudzom jazyku a nadviazanie príjemných známostí vrátane randenia.

Výhodou tejto metódy je, že môžete komunikovať osobne a nie online a môžete vidieť dievča v rôznych životných situáciách v neformálnom prostredí. Komunikácia môže začať na ľahkej, priateľskej báze a postupne sa môže rozvinúť do romantického vzťahu. Môžete ju požiadať o pomoc s jazykom alebo o vysvetlenie jej kultúry, ale vždy sa s ňou môžete stretnúť.

V stredisku

Hoci sa romániky v letoviskách často považujú za krátkodobé, často sa z nich vyvinú dlhodobé vzťahy. Stretnutie s niekým z určitej krajiny: môžete tam ísť na dovolenku. Počas dovolenky je možné získať veľa pekných známostí, takže sa zvyšuje šanca na vážnu romantiku. Je dôležité zohľadniť kultúru krajiny, ktorú navštevujete. Napríklad v Turecku musíte byť veľmi opatrní, keď sa zoznamujete s dievčaťom, v USA musíte mať na pamäti, že aj nevinné gesto sa môže považovať za sexuálne obťažovanie.

Náhodné stretnutie

Aj keď cudzinku špeciálne nehľadáte, môžete ju náhodne stretnúť na akomkoľvek mieste: na letisku, vlakovej stanici, v hoteli, v práci alebo v škole. Toto spontánne zoznámenie môže byť rovnako úspešné ako cieľavedomé zoznámenie.

Aby ste zvýšili svoje šance, môžete sa často zdržiavať na miestach, kde je väčšia šanca stretnúť cudzinca: medzinárodné hotely, zahraničné knižnice, študentské domovy atď..

Randenie s cudzincom je bezpečnostným opatrením

Pri spoznávaní cudzincov musíte byť opatrní, pretože pekné dievča môže byť podvodníčka, ktorá komunikuje s cieľom získať finančný zisk.

Nikomu neposielajte peniaze a pred samotným stretnutím sa s dievčaťom porozprávajte po telefóne, aby ste sa nestali obeťou.

Preto nie je ťažké stretnúť sa so zahraničnými ženami a nadviazať s nimi vzťah, ak si stanovíte cieľ. Musíte dobre ovládať jazyk a presne vedieť, prečo hľadáte priateľku z inej krajiny.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: